NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
 www.stampedeblue.com/2013/1/18/3891738/report-pep-hamilton-is-the-new-offensive-coordinator-for-the-colts

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 005 — no es importante
ne felejtsük, hogy Hamilton nem OC volt a Stanfordnál, hanem az "Andrew Luck Director of Offense" 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Höri Tom Clements,David Shaw duóból lenne esély vmeikre?Borbinho
nem hori vagyok elnezest.
clements tuti nem jon el a packerstol, ez olyan mintha 2003ban akarnad magadhoz csabitgatni ocnak tom mooret.
shaw pedig alantabb irtak, h most kapott szerzodeshosszabbitast, de o sem jonne. alommelo neki a stanford hcseg, ot onnet vagy kirugni fogjak v onnan megy nyugdijba.MMMS
értem,köszi. Kiváncsi vagyok mikor jönnek az első hírek a lehetséges OC-kről.Borbinho
most? Jim Trotter most írta, hogy hivatalos Pep Hamilton szerződtetése.Fucu
zsírkirály, köszi. Akk jól tudom,hogy ő 1-2évig volt Luck edzője is?Borbinho
2 évig volt OC/QB coach előtte WR coach volt 1 évig



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Höri Tom Clements,David Shaw duóból lenne esély vmeikre?Borbinho
nem hori vagyok elnezest.
clements tuti nem jon el a packerstol, ez olyan mintha 2003ban akarnad magadhoz csabitgatni ocnak tom mooret.
shaw pedig alantabb irtak, h most kapott szerzodeshosszabbitast, de o sem jonne. alommelo neki a stanford hcseg, ot onnet vagy kirugni fogjak v onnan megy nyugdijba.MMMS
értem,köszi. Kiváncsi vagyok mikor jönnek az első hírek a lehetséges OC-kről.Borbinho
most? Jim Trotter most írta, hogy hivatalos Pep Hamilton szerződtetése.Fucu
zsírkirály, köszi. Akk jól tudom,hogy ő 1-2évig volt Luck edzője is?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Höri Tom Clements,David Shaw duóból lenne esély vmeikre?Borbinho
nem hori vagyok elnezest.
clements tuti nem jon el a packerstol, ez olyan mintha 2003ban akarnad magadhoz csabitgatni ocnak tom mooret.
shaw pedig alantabb irtak, h most kapott szerzodeshosszabbitast, de o sem jonne. alommelo neki a stanford hcseg, ot onnet vagy kirugni fogjak v onnan megy nyugdijba.MMMS
értem,köszi. Kiváncsi vagyok mikor jönnek az első hírek a lehetséges OC-kről.Borbinho
most? Jim Trotter most írta, hogy hivatalos Pep Hamilton szerződtetése.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Höri Tom Clements,David Shaw duóból lenne esély vmeikre?Borbinho
nem hori vagyok elnezest.
clements tuti nem jon el a packerstol, ez olyan mintha 2003ban akarnad magadhoz csabitgatni ocnak tom mooret.
shaw pedig alantabb irtak, h most kapott szerzodeshosszabbitast, de o sem jonne. alommelo neki a stanford hcseg, ot onnet vagy kirugni fogjak v onnan megy nyugdijba.MMMS
értem,köszi. Kiváncsi vagyok mikor jönnek az első hírek a lehetséges OC-kről.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Höri Tom Clements,David Shaw duóból lenne esély vmeikre?Borbinho
nem hori vagyok elnezest.
clements tuti nem jon el a packerstol, ez olyan mintha 2003ban akarnad magadhoz csabitgatni ocnak tom mooret.
shaw pedig alantabb irtak, h most kapott szerzodeshosszabbitast, de o sem jonne. alommelo neki a stanford hcseg, ot onnet vagy kirugni fogjak v onnan megy nyugdijba.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

Szép szezon volt én azt mondom 😉

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
nem biztos, hogy el kellene őt küldeni. mert nála inkább koncentrációs gond lehetett. szvsz rendbe lehetne őt rakni jövőredugo1993
nem kell elkuldeni, csak nem kell hozza ragaszkodni feleslegesen azzal, hogy megdobjuk uj szerzodessel. a 800 yard 3 tdvel pontosan azt hozta, amiben remenykedtek Grigsonek, amikor kikukaztak erre az evre. ha ennel konzisztensebb teljesitmenyt tudna leadni, maradhatna, de ennek igy semmi ertelme nincs. ragaszkodjunk a szarhoz es vessuk el a lehetoseget is annak h jobb legyen v hogy szeretned ? 😊
annak a megallapitasnak pedig, h vkinek az ideny egyik feleben vegig (a masik feleben meg epp amikor olyan kedve volt) koncentracios problemai vannak es ezt csak rendbe kene rakni es akkor ez, meg akkor az tortenne pedig szamomra ertelmezhetetlen. avery sajnos v nem sajnos, de ennyire kepes. pont. oruljunk neki, h kibirta az evet egeszsegesen.
meg ugy az egesz csapat is egyebkent. oke h a falakban hullottak az emberek, de szerencsenkre a hullaszar barmikor cserelheto emberek voltak ezek nagyjareszt, meg powers. vicces amugy, hogy amikor lehentelodik a kezdo fele, akkor minden szurkolo sir (mas csapatoknal is) es nem is azt mondom h nem jogosan. ellenben, amikor ez nem igy van, akkor mar parmeccses kihagyasokert jon ugyanez (az immar) eltulzott reakcio.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198

egész jó kis videó Luckról.

és azért itt meg lehet jegyezni, hogy kicsit feledésbe merült, de főleg év elején Averynek volt egy csomó nagy elkapása. pl a Jax ellen is. szerintem az Reggie egykezese után a legszebb volt a csapatban. nem biztos, hogy el kellene őt küldeni. mert nála inkább koncentrációs gond lehetett. szvsz rendbe lehetne őt rakni jövőre

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
De továbbra sem értem BA húzását... itt volt egy csapat akikkel nyomhatta volna SB ig erre megy egy csapathoz viaskodni a pozitív idényért... NA de mind1...Stev85
Én megértem,nem fiatal ,és az OC állás sokkal kevésbé vonzó mint egy HC. Cards D# sztem jó, van egy elit WR-je, a többi sem rossz. Van jó futójuk, meg egy 1/7jük. A Colts mennyivel volt erősebb tavaly mint a Cards idén? mmint draft előtt? Elárulom semmivel sztem, sőt.
Várható volt, hogy elmegy, ettől függetlenül fájó.

Höri Tom Clements,David Shaw duóból lenne esély vmeikre?Borbinho
Melyik futónkra gondolsz?silent7939
Babra
Borbinho
Hááát... idén nem futott valami jó szezont és szerintem nem lesz megtartva
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
De továbbra sem értem BA húzását... itt volt egy csapat akikkel nyomhatta volna SB ig erre megy egy csapathoz viaskodni a pozitív idényért... NA de mind1...Stev85
Én megértem,nem fiatal ,és az OC állás sokkal kevésbé vonzó mint egy HC. Cards D# sztem jó, van egy elit WR-je, a többi sem rossz. Van jó futójuk, meg egy 1/7jük. A Colts mennyivel volt erősebb tavaly mint a Cards idén? mmint draft előtt? Elárulom semmivel sztem, sőt.
Várható volt, hogy elmegy, ettől függetlenül fájó.

Höri Tom Clements,David Shaw duóból lenne esély vmeikre?Borbinho
Melyik futónkra gondolsz?silent7939
Babra

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
De továbbra sem értem BA húzását... itt volt egy csapat akikkel nyomhatta volna SB ig erre megy egy csapathoz viaskodni a pozitív idényért... NA de mind1...Stev85
Én megértem,nem fiatal ,és az OC állás sokkal kevésbé vonzó mint egy HC. Cards D# sztem jó, van egy elit WR-je, a többi sem rossz. Van jó futójuk, meg egy 1/7jük. A Colts mennyivel volt erősebb tavaly mint a Cards idén? mmint draft előtt? Elárulom semmivel sztem, sőt.
Várható volt, hogy elmegy, ettől függetlenül fájó.

Höri Tom Clements,David Shaw duóból lenne esély vmeikre?Borbinho
Melyik futónkra gondolsz?
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
De továbbra sem értem BA húzását... itt volt egy csapat akikkel nyomhatta volna SB ig erre megy egy csapathoz viaskodni a pozitív idényért... NA de mind1...Stev85
Én megértem,nem fiatal ,és az OC állás sokkal kevésbé vonzó mint egy HC. Cards D# sztem jó, van egy elit WR-je, a többi sem rossz. Van jó futójuk, meg egy 1/7jük. A Colts mennyivel volt erősebb tavaly mint a Cards idén? mmint draft előtt? Elárulom semmivel sztem, sőt.
Várható volt, hogy elmegy, ettől függetlenül fájó.

Höri Tom Clements,David Shaw duóból lenne esély vmeikre?Borbinho
jó futó? 😂
Shaw kb egy hónapja írt alá hosszabb távra a Stanfordhoz és egyébként is Pep Hamiltont mondják hozzátok OC-nek, ami nektek remek lenne, nekem kevésbé, de ugye én nem számítok.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Höri Tom Clements,David Shaw duóból lenne esély vmeikre?Borbinho
Ez trió nem duó, de Höri bármikor aláír a Coltsba minimumért is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
De továbbra sem értem BA húzását... itt volt egy csapat akikkel nyomhatta volna SB ig erre megy egy csapathoz viaskodni a pozitív idényért... NA de mind1...Stev85
Én megértem,nem fiatal ,és az OC állás sokkal kevésbé vonzó mint egy HC. Cards D# sztem jó, van egy elit WR-je, a többi sem rossz. Van jó futójuk, meg egy 1/7jük. A Colts mennyivel volt erősebb tavaly mint a Cards idén? mmint draft előtt? Elárulom semmivel sztem, sőt.
Várható volt, hogy elmegy, ettől függetlenül fájó.

Höri Tom Clements,David Shaw duóból lenne esély vmeikre?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
milyen mainstream lett a Cardinal 😛
Pep Hamilton remek edző, jó playhívó és nem melleselg félpályáról is tud kosarat dobni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Bazz, bocs Stanford Coltsot akartam írni😀 Egyszerűbb lenne odaköltöztetni a csapatot😀FearTomi
Elfogadnám ha Stanfordról folyamatosan jönnének a rookie játékosok bár elég kevés feka lenne akkor a csapatba 😀 zseniális mit csinál a Stanford a fél csapat fehér és kurvajók 😀

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Közben egy kis off topic, ajánlom megnézésre a legfrissebb Parks and Recreationt, benne van Luck, Wayne meg Irsay 😊
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
most akkor elmondható h az egész edzőkeringőzésből mi szoptuk a legnagyobbat? :S

esetleg vmi jó egyetemi OC? Van ilyen?shady
Stanford OC Pep Hamilton
Bengals QB Coach Ken Zampese
Giants O-Line Coach Pat Flaherty
Packers QB Coach Ben McAdoo
Saints QB Coach Joe Lombardi
Seahawks QB Coach Carl Smith
FearTomi
De Lucky boy miatt lehet jöhetne a Stanford OC isStev85
Lassan lehetnénk Indianapolis Cardinals 😉szampi#33
Arizona Colts😀FearTomi
első sorban a Stanford miatt írtam 😀 Stanford OC , Stanford QB, TE 😊szampi#33
Bazz, bocs Stanford Coltsot akartam írni😀 Egyszerűbb lenne odaköltöztetni a csapatot😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Piacfuggo, hogy aztan hova draftolnek. Amugy meg Grigson megmondta, hogy az OL az elsodleges offseasonban, szoval nem aggodom annyira.Stez
Egy utolsó körös pickért nem kéne egy rookie kickert hoznunk?? AV sem fiatalodik...

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
most akkor elmondható h az egész edzőkeringőzésből mi szoptuk a legnagyobbat? :S

esetleg vmi jó egyetemi OC? Van ilyen?shady
Stanford OC Pep Hamilton
Bengals QB Coach Ken Zampese
Giants O-Line Coach Pat Flaherty
Packers QB Coach Ben McAdoo
Saints QB Coach Joe Lombardi
Seahawks QB Coach Carl Smith
FearTomi
De Lucky boy miatt lehet jöhetne a Stanford OC isStev85
Lassan lehetnénk Indianapolis Cardinals 😉szampi#33
Arizona Colts😀FearTomi
első sorban a Stanford miatt írtam 😀 Stanford OC , Stanford QB, TE 😊szampi#33
Sőt még asszem egy WR is van onnan 😛

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
most akkor elmondható h az egész edzőkeringőzésből mi szoptuk a legnagyobbat? :S

esetleg vmi jó egyetemi OC? Van ilyen?shady
Stanford OC Pep Hamilton
Bengals QB Coach Ken Zampese
Giants O-Line Coach Pat Flaherty
Packers QB Coach Ben McAdoo
Saints QB Coach Joe Lombardi
Seahawks QB Coach Carl Smith
FearTomi
De Lucky boy miatt lehet jöhetne a Stanford OC isStev85
Lassan lehetnénk Indianapolis Cardinals 😉szampi#33
Arizona Colts😀FearTomi
első sorban a Stanford miatt írtam 😀 Stanford OC , Stanford QB, TE 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Piacfuggo, hogy aztan hova draftolnek. Amugy meg Grigson megmondta, hogy az OL az elsodleges offseasonban, szoval nem aggodom annyira.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
hát a mock draftok általában coopert írják hozzánk, aki tud játszani mind a három belső OL poszton!
neki örülnék, sokat fejlődött.
én is egy O-line edzőt választanék, mert a sok FA és újonchoz nagyon kell egy profi. ha megvan a fal akkor a többi rendben lesz, pagano összerakja a védelmet és irány a februári foci! 😛

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick