NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
megnézve a Ravens Pats elleni meccsét és a múltheti Denver ellenit, azt hiszem ki lehet mondani, hogy nem is voltunk olyan rosszak. Pats se ment többre. Ráadásul ők otthon voltak.

Baltimreban nagyon összeállt a RZ defense.dugo1993
De mekkorát fognak bukni az Sf ellen... Előre sajnálom szegény Ray-t.. Szimpatikus ez a SF. Stev85
én nem vagyok ebben biztos. szvsz ez a Frisco nem sokkal jobb mint a Pats, de a Denvernél szerintem egyáltalán nemdugo1993
Nem fiatal a CB sor Bal ban, Kaepernick elindul a futkosásaival nem nagyon fogják elérni... Lehet nem jobb de a Crabtree-Moss V.Davis tandem, megszívathat bárkit...

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
megnézve a Ravens Pats elleni meccsét és a múltheti Denver ellenit, azt hiszem ki lehet mondani, hogy nem is voltunk olyan rosszak. Pats se ment többre. Ráadásul ők otthon voltak.

Baltimreban nagyon összeállt a RZ defense.dugo1993
De mekkorát fognak bukni az Sf ellen... Előre sajnálom szegény Ray-t.. Szimpatikus ez a SF. Stev85
én nem vagyok ebben biztos. szvsz ez a Frisco nem sokkal jobb mint a Pats, de a Denvernél szerintem egyáltalán nem

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
megnézve a Ravens Pats elleni meccsét és a múltheti Denver ellenit, azt hiszem ki lehet mondani, hogy nem is voltunk olyan rosszak. Pats se ment többre. Ráadásul ők otthon voltak.

Baltimreban nagyon összeállt a RZ defense.dugo1993
De mekkorát fognak bukni az Sf ellen... Előre sajnálom szegény Ray-t.. Szimpatikus ez a SF.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
megnézve a Ravens Pats elleni meccsét és a múltheti Denver ellenit, azt hiszem ki lehet mondani, hogy nem is voltunk olyan rosszak. Pats se ment többre. Ráadásul ők otthon voltak.

Baltimreban nagyon összeállt a RZ defense.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Stepfan Taylor draft nagyon kinéz nekünk, lehet mondani, hogy már van Ballard és Brown, de egyiket se megsértve azért Taylor lehet jobban illene az OC elképzeléseibe, meg hát ugye 3 éve ismeri, tudja mire képes.Igaz a Stanford OL elit volt college szinten.aztec
Azért nagyon nem szeretném, ha a Stanfordból egy Colts utánpótlás válna...csak azért, mert az OL edző már dolgozott velükFearTomi
Ha jobban működne Taylorral a passzjáték, akkor jöjjön csak 😊
aztec
Jöjjön, Ballard mellé, miután befoltoztuk az OL falat és egynél több olyan elkapónk van, aki 10-ből nem 4-szer tudja elkapni a labdát😊

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Stepfan Taylor draft nagyon kinéz nekünk, lehet mondani, hogy már van Ballard és Brown, de egyiket se megsértve azért Taylor lehet jobban illene az OC elképzeléseibe, meg hát ugye 3 éve ismeri, tudja mire képes.Igaz a Stanford OL elit volt college szinten.aztec
Azért nagyon nem szeretném, ha a Stanfordból egy Colts utánpótlás válna...csak azért, mert az OL edző már dolgozott velükFearTomi
Ha jobban működne Taylorral a passzjáték, akkor jöjjön csak 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Short passing game, high completion rate. But I enjoy watching our guys coming off the ball and trying to knock the opponent back. I'm a big believer in the power-running game, I believe that opens it up for your passing game. I want to be flexible schematically in that we find ways to get the ball into playmakers' hands."

Na Ballard felkötheti a gatyáját😀FearTomi
Stepfan Taylor draft nagyon kinéz nekünk, lehet mondani, hogy már van Ballard és Brown, de egyiket se megsértve azért Taylor lehet jobban illene az OC elképzeléseibe, meg hát ugye 3 éve ismeri, tudja mire képes.Igaz a Stanford OL elit volt college szinten.aztec
Azért nagyon nem szeretném, ha a Stanfordból egy Colts utánpótlás válna...csak azért, mert az OL edző már dolgozott velük

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
"Short passing game, high completion rate. But I enjoy watching our guys coming off the ball and trying to knock the opponent back. I'm a big believer in the power-running game, I believe that opens it up for your passing game. I want to be flexible schematically in that we find ways to get the ball into playmakers' hands."

Na Ballard felkötheti a gatyáját😀FearTomi
Stepfan Taylor draft nagyon kinéz nekünk, lehet mondani, hogy már van Ballard és Brown, de egyiket se megsértve azért Taylor lehet jobban illene az OC elképzeléseibe, meg hát ugye 3 éve ismeri, tudja mire képes.Igaz a Stanford OL elit volt college szinten.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
És én pedig elaludtam a Pats meccs végén... De néztem volna BB lehorgasztott fejét.. Na de beszerzés alatt 8)

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Short passing game, high completion rate. But I enjoy watching our guys coming off the ball and trying to knock the opponent back. I'm a big believer in the power-running game, I believe that opens it up for your passing game. I want to be flexible schematically in that we find ways to get the ball into playmakers' hands."

Na Ballard felkötheti a gatyáját😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Arians elvitte magával az OL edzőnket, Pep Hamilton cserébe elhozza Lewis tesóját a F1-ből. 😀

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
(Mivel én a gurulós focin fejlődtem, nekem ez a dolog szokatlan..) Stev85
Mert a soccerben nem vásárolnak ki játékosokat meg edzőket?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Az OL coach is ment Arizonába... lekophatna rólunk a kedves Arizona.. Luck nem kéne??? -,- Stev85
part of the business. Amúgy igen, Luck is kéne, köszi a felajánlást.Fucu
Fel tudjuk ajánlani Vaughn-t, ha jók lesztek kaptok még egy Karimot is Larry ért, áll a deal? 8)
(Mivel én a gurulós focin fejlődtem, nekem ez a dolog szokatlan..)

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
persze, minden normális emberünket elvisztek? Van egy elitcornerünk is, Vaughn. Ő nem kell?


😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az OL coach is ment Arizonába... lekophatna rólunk a kedves Arizona.. Luck nem kéne??? -,- Stev85
part of the business. Amúgy igen, Luck is kéne, köszi a felajánlást.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
felőlem vihetik a fél OL-t is 😀
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Az OL coach is ment Arizonába... lekophatna rólunk a kedves Arizona.. Luck nem kéne??? -,-

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
OFF: Muszáj elbüszkélkednem azzal, hogy bővült a család😀
FearTomi
Grat 😊 Én majd egy zászlót akarok szerválni de itthon nincs 😀 És jövő szezonba egy T.Y. Hilton Mezt...
Stev85
fogadd gratulációmat nagyon gizdán néz ki 😊

Stev:Nekem már (ha minden igaz) úton van a fehér Luck mezem amcsiból 😊 rögtön rakok fel képet ha ideért 😊szampi#33
Mákos... T.Y. mezt még sehol nem láttam.. Talán jövőre.. 😊
De a zászló fontosabb 😊 De a Colts-os sálak pl nekem nem tetszenek... Igazán lehetne egy NFL shop europában.. Mondjuk itthon 😛Stev85
Közben megtaláltam a mezt 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
OFF: Muszáj elbüszkélkednem azzal, hogy bővült a család😀
FearTomi
Grat 😊 Én majd egy zászlót akarok szerválni de itthon nincs 😀 És jövő szezonba egy T.Y. Hilton Mezt...
Stev85
fogadd gratulációmat nagyon gizdán néz ki 😊

Stev:Nekem már (ha minden igaz) úton van a fehér Luck mezem amcsiból 😊 rögtön rakok fel képet ha ideért 😊szampi#33
Mákos... T.Y. mezt még sehol nem láttam.. Talán jövőre.. 😊
De a zászló fontosabb 😊 De a Colts-os sálak pl nekem nem tetszenek... Igazán lehetne egy NFL shop europában.. Mondjuk itthon 😛

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
OFF: Muszáj elbüszkélkednem azzal, hogy bővült a család😀
FearTomi
Grat 😊 Én majd egy zászlót akarok szerválni de itthon nincs 😀 És jövő szezonba egy T.Y. Hilton Mezt...
Stev85
fogadd gratulációmat nagyon gizdán néz ki 😊

Stev:Nekem már (ha minden igaz) úton van a fehér Luck mezem amcsiból 😊 rögtön rakok fel képet ha ideért 😊

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
OFF: Muszáj elbüszkélkednem azzal, hogy bővült a család😀
FearTomi
Grat 😊 Én majd egy zászlót akarok szerválni de itthon nincs 😀 És jövő szezonba egy T.Y. Hilton Mezt...

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
OFF: Muszáj elbüszkélkednem azzal, hogy bővült a család😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Nekem még 1 dolog mozgatja a fantáziám,hogy ekkora szabad cappel nem vágunk e be olyan tradebe,ahol 1 meglévő giga fizut "benyelnénk".
Tony Adams
Olyan spílerünk nincs akitől jó szívvel megszabadulnánk, és "alapja" lehetne egy tradenek.. Pickből meg kevés van..

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Stepfan Taylor, RB, Stanford. Ezt a nevet azért keresgessük majd a draftlistán, mert lehet behúzzuk 😉 Nagyon jó futó a srác.
 espn.go.com/college-football/player/_/id/482574/stepfan-taylor

Szerintem, ha bent marad még a 4.körben is akkor behúzzuk.aztec
Jó, ha jól emlékszem Ballardtól mindenki a méretei miatt akar megszabadulni itt a fórumban, legalább is ezzel az indokkal dobálóztak amikor azt mondtam, hogy Ballard jó futó, csak szar a fal előtte. Mindenki mondta, hogy túl pici. Erre azt mondod, hogy hozzunk egy olyan srácot, aki méreteit tekintve egy az egyben ugyan az mint Ballard?😀 Mi értelme lenne?😀 (bocs, 2 centivel magasabb😊, de súlyra ugyan annyi)FearTomi
nekem a sebességével és a gyorsulásával van bajom 😀 Taylor jöhet engem meggyőzött amit csinált a Rose Bowl-on, de szerintem nem futó kell hanem amit hetek óta mondunk meg amit Stez 700 kifejtett nekünk: OL. 😊

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
hát remélem nem olvastak minden hsz-t a topikban, mert ha nekem Ballardot lesajnálják Paganoék úgy, mint itt egyesek és hoznak egy új kezdő futót, szomorú leszek 😀Stez
Senki nem sajnálja le szerintem Ballardot, csak idén nem működött rendesen a Ballard-Brown kombó és erről nem Ballard tehet, tehát nem az ő helyére hoznék újat.aztec
Szerintem a többi egységhez képest elég jónak mondható a Ballard-Brown-Carter (short-yardage back) trió. Sajnos egyik sem mondható klasszikus 3rd down backnek (igaz, Mewelde Moorehoz képest...), de nagyjából jól kiegészítik egymást.
Egyértelműen nagyobb need az OL, CB, LB, DE. A DT kérdéses, mert habár a Chapman-McKinney kombó rizikós, viszont ennyi lyuk mellett muszáj hinni benne, hogy úgy, ahogy kiegészítik jövőre egymást.

Hasznos, "2013-as roster" per pillanat:
 www.ourlads.com/nfldepthcharts/depthchart/IND

Edit: valamiért én Freemant FA-nek hittem, azonban a teljesítményéhez képest röhejes, 3 éves szerződést írt alá (cap hitek: 2012/2013/2014 - 375k/465k/555k).Escalade
Nem sokan gondoltuk szerintem Freeman ennyire jó lesz...
Megvolt az esélye elég nagy %ban a bust nak...
Akiket megtartanék: A.Johnson, Moala, Fokou, Powers, Butler (Pick 6 rulz!!!) és persze Mcaffe. A szívem szakad meg Coolieért de ennyi agyrázkódás után... Jobb ha felhagy az Nfl-lel...