NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,
Lehet én vagyok a hülye, de mit jelent a Chuckstrong? A tegnapi meccs előtt a Colts Facebook-ján nagyon ment ez a szöveg, de nem értettem mit is akarnak vele üzenni. A konkrét jelentésével tisztában vagyok, de a mögöttes tartalomról lövésem sincs.
Üdv!
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Luck a 3. helyen áll yard/game mutatóban...azt kell, hogy mondjam bőven hozza az elvártakat, ami nála nagyon magas volt 😀

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
az egyetlen dolog ami bosszant, hogy ha elvertük volna a jaxset, akkor most 3-1...és jövőhéten meg jön a jets. szóval simán állhatnánk 4-1 is

több mint 12 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
csak maradjon egészséges sokáigJohnny Firpo
ha a tegnapi sack után felállt akkor nagyon kemény tökű gyerek

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 12 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Hát ez nem volt semmi, gratulálok. Reggie nálam volt fantasyban szerencsére 😊kzol
Luck meg nálam - de kivettem kispadra 😕wmitty
Én pedig beraktam! 😉

Egyébként csodálatos győzelem volt, körmöm nem sok maradt ugyan a meccs végére, de végre újra igazi élmény volt Colts szurkolónak lenni! 😊SmAsH
én is beraktam...28 pont 😊 (na jó sztefford byeweek, de valószínű marad a padon😛)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Két év múlva jön állítólag a nagy cap emelés is, azt ne feledd el, azért annyira ne foss már. Ráadásul Lucknak 4+1 éves szerződése van, kicsit ez még korai... Most annyi lesz, hogy Powerst tartsuk meg. 😛Stez
Igenis fosok, mert a Manningi Colts kb. 2008-tól kezdve ezzel baszódott el. 😊 És nem csak Luckról van szó, hanem Fleenerről, Allenről, Castonzo-ról, Angererről, stb. Ők ha jók lesznek, akkor a következő években "bejelentkeznek" majd a nagy zsére, szépen sorban. Szóval nem lehet ezt ész nélkül csinálni, különben 2-3 év és Grigsont ugyanúgy fogjuk szidni, mint tavaly Polianékat.peterk2005
Jó, ez tény, de azért Grigsonék állítólag értenek a dolgokhoz. És azért ne feledd, hogy a játékosok, akiket soroltál, nem elitek. PM mellett Charlie Johnson olyan brutális számokat hozott, mint a fene, mégsem kapott elit LT fizetést senkitől sem. Angerer jelenleg én azt mondom, a szezon felét minimum sérülten fogja letolni, és ha van esze a FO-nak, akkor még a szezon után új szerződést ajánlanak neki. Ha nem, akkor mi van? Nézd meg, van két fiatal ILB-nk, az egyik a CFL-ből, a másik kukázva egy nem régi draft végéről, és hogy tolják? Hát nem vagyok elfogult, de szerintem kibaszott jók együtt. Powers nem lesz olyan olcsó, de ha így játszik, meg is éri a pénzét, mert tényleg jó CB lett belőle.
Fleenernek ás Allennek jelenleg 4-4 éves szerződése van a csapattal, és rohadtul kár azon agyalni még. Arról nem is beszélve, hogy mi sosem leszünk Pats szerintem, hogy mindkát TE-nk remek statokat hozzon, és egy valag pénzt elkérjenek majd hosszabbításnál.
EGyébként meg leszarom, mi történt nálunk 2008-tól a csapatban. Miért? Mert a Patsnél is sok-sok éve brutál csapatot tudnak összerakni a 10-20 milliót kereső Brady köré. A Saintsnél Brees mellett azért hiába szarok jelenleg, de van jó pár minőségi név körülötte, holott Ő is most kapott elég jó szerződést.
Polian fasz volt, de ez nem garancia arra, hogy Grigson is az lesz, és elköveti Polian összes hibáját és butaságát. Ráadásul ugye Polian azért azt utóbbi években már a draftokkal is elbaszta, és nálunk ezért is állt meg a haladás, mert az IR-ről, vagy a full szar játékkal nem tudtak pluszt hozzátenni a fiatalok Manninghez. Most meg tudnak egyelőre. És akkor még nem gondolkodtunk azon, mi van, ha Ariansnak idehozzák Wallacet, az a most, rookieként is jó Lucknak még mekkora pluszt adhat minden hétre? Nagyot.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Harbaugh is szerepet játszott ebben szerintem. Azt gondolom tudod, hogy ő volt Manning elődje a QB poszton? Kb. úgy küldték el őt Manningért, mint tavaly Manningot Luckért, csak Harbaugh sérült se volt... Van akiknél ilyesmi nem akadály, de Harbaugh elég öntörvényűnek tűnik nekem, sztem Manning azt érezte, hogy ha odamegy, akkor abból lehetnek zűrök. Elway-el viszont nagyon megtalálták a hangot.peterk2005
Ezt az előzmény nekem elsikkadt. Akkor nemcsak az öcsi ellen nem akart PO meccset játszani.
A meccsetek végét néztem csak, az utolsó előtti drive-nál (3rd@out a saját 5 yard környékén) lemondtam arról, hogy itt bármit látok Luck-ból. Ez a védelem már most nagyon hisz abban, hogy még kilátástalan helyzetben is érdemes megdögleni a pályán. Luck meg folyamatosan erősíti a hitüket. Hát, Rátok se lehet számítani, hogy évekig nyugtot hagytok a többieknek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Két év múlva jön állítólag a nagy cap emelés is, azt ne feledd el, azért annyira ne foss már. Ráadásul Lucknak 4+1 éves szerződése van, kicsit ez még korai... Most annyi lesz, hogy Powerst tartsuk meg. 😛Stez
Igenis fosok, mert a Manningi Colts kb. 2008-tól kezdve ezzel baszódott el. 😊 És nem csak Luckról van szó, hanem Fleenerről, Allenről, Castonzo-ról, Angererről, stb. Ők ha jók lesznek, akkor a következő években "bejelentkeznek" majd a nagy zsére, szépen sorban. Szóval nem lehet ezt ész nélkül csinálni, különben 2-3 év és Grigsont ugyanúgy fogjuk szidni, mint tavaly Polianékat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hatalmas győzelem volt, Andrew ha levetkőzi azt a kevés rookie hibáját, és lehozunk egy jó draftot, és FA szezont a következő nyáron, tudunk minőségi veteránokat igazolni, Luck akár már jövőre MVP várományos lehet. Az NFL-ready dolog nem volt eltúlozva, elképesztő a gyerek.Johnny Firpo
Az a kevés rookie hiba azért még elég sok. Nem csak egyszerűen időnként pontatlan, hanem pl. még igencsak nem tudja olvasni a védelmeket, át lehet verni a felállásokkal.

Ezzel együtt, óriási lehetőségek vannak benne. Az egy dolog, hogy lassan 5000 yardos rookie szezon néz ki neki - ezek csak számok. Ami igazán elképeszt, hogy milyen clutch a gyerek. Négy meccsen van túl, és ebből háromszor gyakorlatilag game winning drive-ot csinált, plusz kettőben a félidőben is nyomott egy-egy 2 minute drillt a végén. Még azokon a meccseken is, amikor egész félidőben nem megy neki, a végén képes ilyesmire. Igazán ez különböztet meg egy Manningot egy Flaccotól, egy Brady-t egy Palmertől, stb. De, hogy egy rookie? Harminc éve nézek focit, de nem emlékszem rá, hogy ilyent valaha is láttam volna.

off: Képzeljétek el ezzel a Peytonnal a 49'ers-t... Totális dominancia. Valószínűleg az eszére kellett volna hallgatnia.Johnny Firpo
Harbaugh is szerepet játszott ebben szerintem. Azt gondolom tudod, hogy ő volt Manning elődje a QB poszton? Kb. úgy küldték el őt Manningért, mint tavaly Manningot Luckért, csak Harbaugh sérült se volt... Van akiknél ilyesmi nem akadály, de Harbaugh elég öntörvényűnek tűnik nekem, sztem Manning azt érezte, hogy ha odamegy, akkor abból lehetnek zűrök. Elway-el viszont nagyon megtalálták a hangot.

Amúgy Denverben most világvége van (esküszöm, tisztára olyanok, mint a Pats fanok 😊). Plusz, sokan egyelőre fel sem fogják, hogy micsoda kurva szerencsések, hogy kaptak 3-4(-5) évet arra, hogy egyáltalán SB-ről álmodjanak. És, hogy ezzel nemhogy nem vesztettek, hanem éppenséggel nyertek 4-5 évet arra, hogy találjanak majd egy utódot. Elway persze nyilván tudja, az az ember nem csak nagy QB volt, de intelligens GM-nek is tűnik. A fanok viszont fanok, türelmetlenek, és hamar felejtenek. 😊 Meg, hát Tebow...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
Jöttem trollkodni... ja nem gratulálni. Ilyen hét után ekkora Wt aratni - minden elismerésem. A 2. hely meglesz idén a divizióban, és a mai alapján akár egy wild card contender run is kinéz(het) nektek.
iktriad
A gratulációt köszönjük, de maradjunk a realitások talaján. Attól a wild card contendertől idén még messze vagyunk. Oda sajnos olyan csapat nem jut amelyik egy megnyert meccset fél perc alatt lead a mai Jags-nek. 😉 (Nem szurkálódásnak szántam, csak, hát ez a helyzet.)

Különben is, kéne még egy év 1/15-ön belül húzva, hogy ne százmilliós veteránokkal kelljen feltölteni a keretet, és két év múlva azon aggódni, hogy majd miből fizetjük Luckékat. 😊peterk2005
Két év múlva jön állítólag a nagy cap emelés is, azt ne feledd el, azért annyira ne foss már. Ráadásul Lucknak 4+1 éves szerződése van, kicsit ez még korai...
Most annyi lesz, hogy Powerst tartsuk meg. 😛Stez
Kraft nyilatkozta még a szezon előtt, hogy az, aki az elkövetkező pár évben óriási cap-emelkedésre vár, az nagyon pofára eshet...
ebben az évben Mara kicsit belelógatta a vízbe a Tehenészeket és a Zindiánokat, de ez is csak arra volt elég, hogy 28 csapatnak szinten maradhasson a cap.
szóval majd kiderül, mikor is lesz emelés a salary cap-en.
több mint 12 éve
Johnny Firpo 125
Hatalmas győzelem volt, Andrew ha levetkőzi azt a kevés rookie hibáját, és lehozunk egy jó draftot, és FA szezont a következő nyáron, tudunk minőségi veteránokat igazolni, Luck akár már jövőre MVP várományos lehet. Az NFL-ready dolog nem volt eltúlozva, elképesztő a gyerek.

És 22 éves. Hihetetlenül szerencsések vagyunk Colts szurkolóként, hogy pont tavaly kerültünk szo*óágra. A határ a csillagos ég ezzel a sráccal, csak maradjon egészséges sokáig, remélhetőleg az segít, hogy úgy van felépítve mint egy téglafal.


off: Képzeljétek el ezzel a Peytonnal a 49'ers-t... Totális dominancia. Valószínűleg az eszére kellett volna hallgatnia.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát mi folyik itt gyöngyösön?

egyszer nem tudom megnézni a meccset, erre megtáltosodik mindenki? 😀

úgy érzem sürgősen pótolni kell.

Luck ha így folytatja, jövőre is ő lesz az 1/1

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Jöttem trollkodni... ja nem gratulálni. Ilyen hét után ekkora Wt aratni - minden elismerésem. A 2. hely meglesz idén a divizióban, és a mai alapján akár egy wild card contender run is kinéz(het) nektek.
iktriad
A gratulációt köszönjük, de maradjunk a realitások talaján. Attól a wild card contendertől idén még messze vagyunk. Oda sajnos olyan csapat nem jut amelyik egy megnyert meccset fél perc alatt lead a mai Jags-nek. 😉 (Nem szurkálódásnak szántam, csak, hát ez a helyzet.)

Különben is, kéne még egy év 1/15-ön belül húzva, hogy ne százmilliós veteránokkal kelljen feltölteni a keretet, és két év múlva azon aggódni, hogy majd miből fizetjük Luckékat. 😊peterk2005
Két év múlva jön állítólag a nagy cap emelés is, azt ne feledd el, azért annyira ne foss már. Ráadásul Lucknak 4+1 éves szerződése van, kicsit ez még korai...
Most annyi lesz, hogy Powerst tartsuk meg. 😛

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jöttem trollkodni... ja nem gratulálni. Ilyen hét után ekkora Wt aratni - minden elismerésem. A 2. hely meglesz idén a divizióban, és a mai alapján akár egy wild card contender run is kinéz(het) nektek.
iktriad
A gratulációt köszönjük, de maradjunk a realitások talaján. Attól a wild card contendertől idén még messze vagyunk. Oda sajnos olyan csapat nem jut amelyik egy megnyert meccset fél perc alatt lead a mai Jags-nek. 😉 (Nem szurkálódásnak szántam, csak, hát ez a helyzet.)

Különben is, kéne még egy év 1/15-ön belül húzva, hogy ne százmilliós veteránokkal kelljen feltölteni a keretet, és két év múlva azon aggódni, hogy majd miből fizetjük Luckékat. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jöttem trollkodni... ja nem gratulálni. Ilyen hét után ekkora Wt aratni - minden elismerésem. A 2. hely meglesz idén a divizióban, és a mai alapján akár egy wild card contender run is kinéz(het) nektek.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az utána következő kettőt se hagyjátok ki (Luck és Reggie interjú)!peterk2005
Nézem már őket 😊
Nem akarom elkiabálni, de látva a Jets formáját és a mi második félidőben mutatott játékunkat talán elcsíphetjük őket is.koppkoppkopp

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az utána következő kettőt se hagyjátok ki (Luck és Reggie interjú)!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Mindenki azonnal nézze meg!!!
Post game locker room:

 bit.ly/UMkIhl

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Október 5ös dátummal van 1 cikk a Colts.comon,ahol Wayne beszél arról,hogy meglátogatta Pagano-t a kórházban,innen 1 rövid idézet:

“I’ve known Chuck for 16 years so it’s a tough deal for me,” Wayne said. “At the same time, it pushes me to want to go out there and give it everything I got.”

“It just pushes me more and more to go out there and play hard and give it everything I’ve got, and in some kind of way bring home a game ball for him.”
több mint 12 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Hát ez nem volt semmi, gratulálok. Reggie nálam volt fantasyban szerencsére 😊kzol
Luck meg nálam - de kivettem kispadra 😕wmitty
Én pedig beraktam! 😉

Egyébként csodálatos győzelem volt, körmöm nem sok maradt ugyan a meccs végére, de végre újra igazi élmény volt Colts szurkolónak lenni! 😊

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Wayne, elképsztően nagy kedvencem!!! Azt is sajnáltam, hogy ellenünk nem kapot el TD-t, csak simán tarthatalan volt

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
#Colts Luck is 1st rookie in @nfl history w/ 2+ wins & 1,200+ pass yards thru team’s 1st 4 games -- Randall Liu (@RLiuNFL)

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Luck ma 55 passzkísérlettel próbálkozott, ami nagyon durva szám.
Így passzolt 362 yardot, és akkor ott az egyetlen keserű szájíz számomra, hogy Averyt túldobta, mert az egy sima, hosszú TD lett volna szintén.
Jó, 55 kísérletből úgy gondolom, újoncként ilyen meccset lehozni fantasztikus, ilyen nyomás mellett, mint amit tolt a Packers D#.

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 885 — Illegális gyakorló
Vannak hibái, ez tény, de ezeket tuti kinövi idővel.
Második félidei elit D#, Wayne 250 évesen career high, beszarás 😀

Ez a meccs sürgősen megy a gyűjteménybe 😊

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
azt hinni h ez nem csak egy véletlen fellángolás volt, hanem kezd beérni Paganoék munkája. Illetve az újoncok és újfiúk kezdenek beilleszkedni. Hát a második félidei védelem brutális volt.shady
Ezt azért ne hidd el. Nagyon sok még a lyuk ebben a csapatban, és Luck amellett, hogy zseniális dolgai vannak már most, még nagyon rookie, sok hibát is elkövet. Fleenerről és a többiekről nem is beszélve. De az ilyen meccsek nagyon kellenek, hogy hitet kapjon a csapat, hogy minden héten úgy menjenek fel, hogy bár underdogok lesznek többnyire, de mindig, minden megtörténhet. Any given sunday ugye...

Wayne-nek pedig szobor jár a stadion előtt. Nem a mai teljesítményéért, hanem azért a nagyszerű mentalitásért, ahogy a pályán és azon kívül viselkedik. Emlékezzünk csak vissza, tavaly Painternél is ő volt, aki minden egyes jó mozdulatát megdícsérte, buzdította. Nem tudom, hogy Irsay (vagy az FO) miért döntött a maradása mellett - hiszen mindenki azt várta, hogy ő megy először, erre mindenki ment és ő és Freeney maradt -, de nagyszerű döntés volt itt tartani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)