Indianapolis Colts
De ja, igazából Goffnál sokkal jobbat nem is tudnánk szerezni 😀 és jelenleg még olyanunk sincs.
A Lions meg róla szeretne upgrade-elni...
Szerintem amúgy elmondták Ballardék Irsaynek, hogy benézték Wentzcel, és idén nem tudjuk megoldani a QB kérdést.
A kérdés, mit mondott erre Irsay.
Vagy azt, hogy oké, kaptok 1 utolsó esélyt, de ha jövőre nem jön fr QB akkor 2024től rebuild.
Vagy azt, hogy nyasgem, és ha idén nincs fr QB, akkor 2023tól rebuild.
Hiába akar nagyon nyerni Irsay, szerintem átjátja ő is big picturet, és az előbbiről lehet szó.
Ha viszont utóbbi, akkor konkrétan Reich és Ballard fejéhez is pisztoly van szegezve.
A Watson dolog egy totál mindfuck. Szerintem a játékosok győzték meg Ballardot, hogy eresszen meg egy telefont.
Hiába "karakterproblémás" mondjuk Ballard/Reich szerint, ha az öltöző őt akarja (mert jó és fiatal játékos...), akkor gondolom nagy duzzogva eltűrték volna.
Mondjuk nekem addig tartott volna a Colts szurkolói létem, így köszi a Texansnak hogy declineolták 😊
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
Ez jelenleg sajnos indoknak is rossz, ez perpillanat Ballard szegenysegi bizonyitvanya. Es ez azert kezd aggodalommal eltolteni. Egesz egyszeruen nem jarhato ut, hogy baszik az egeszbe, mert ha o belovi, hogy a Pista marpedig evi 8 milliot ker, akkor 9 milliorol szo sem lehet, menjen mashova inkabb a penzehes szajhaja. Nem tudom, hogy milyen elbaszott ideny, milyen lyukak es needek kellenek, hogy vegre cselekedjen. Bezzeg amikor Reich rabeszelte Wentzre, akkor sikerult. Ez a kurva csere lesz a mi atkunk. Es Ballard kirugasat is es fogja megalapozni, most mondom.Azert halkan jegyzem meg, szep bizonyitvany, hogy elmegy Detroitba az ember, ahol azert nem tuti a kezdo pozicio Reynolds es Amonra mellett, mintsem idejojjon, ahol biztosan kezdo lehet. Goff melle. Kezdi kirohogtetni magat Ballard. Kivancsi leszek a kovetkezo hetekre, mindenesetre nem csodalkoznek, ha most valami szar kubeigazolassal es nulla minosegi piacolassal meg erositessel elveszitene a tobbseg a hitet benne. En is kezdem sajnos.Lehet Chark megkérdezte töle ki lesz az irányító és ö meg csak széttárta a karját. Ehlingernél még Goff is jobb talán.
Stez
Toto21
Szerkesztette: Stez
Azert halkan jegyzem meg, szep bizonyitvany, hogy elmegy Detroitba az ember, ahol azert nem tuti a kezdo pozicio Reynolds es Amonra mellett, mintsem idejojjon, ahol biztosan kezdo lehet. Goff melle. Kezdi kirohogtetni magat Ballard. Kivancsi leszek a kovetkezo hetekre, mindenesetre nem csodalkoznek, ha most valami szar kubeigazolassal es nulla minosegi piacolassal meg erositessel elveszitene a tobbseg a hitet benne. En is kezdem sajnos.Lehet Chark megkérdezte töle ki lesz az irányító és ö meg csak széttárta a karját. Ehlingernél még Goff is jobb talán.
Stez
Csípen Charkot, de nem tudom, mivel lettünk volna előrébb. Egy QB-Wr kapcsolat bonyolultabb, mint mondjuk a egy DE vagy egy CB.Pont annyival, hogy legalabb van egy jo kepessegu elkapo. De nem baj, majd hozzuk a Packers 500 yardos csodagyereket, aki negy evig az MVP mellett kemenyen eleg volt 2100 yardra. Remelem, jo dragan jon majd MVS. Meg a vicc Hiltont ujraigazoljuk, megerdemelne 7 milliot ujabb 500 snapert es 300 yardert. Igy kell ezt. Harminc kukas kitesz egy takaritot.
Ha nincs meg A QB, akkor minek hozol prove it WRt? Azért hogy kiderüljön,tetszik e neki a város?
A Lionst is csak akkor értem meg, ha már idén a jövő QBjával csapatják, és akkor hasznos ez az év, de Goffnak hozni prove it WRt én feleslegesnek tartok.
Tony Adams
Es ha osszeadjuk majd a tiz 300 yardos elkaponkat, marid van egy 3000 yardos klasszisunk. Azt senki sem tudja leszedni a palyarol.
Csípen Charkot, de nem tudom, mivel lettünk volna előrébb. Egy QB-Wr kapcsolat bonyolultabb, mint mondjuk a egy DE vagy egy CB.Na de ha Minshew jönne? Akkor meglett volna a kapcsolat is! 😛
Ha nincs meg A QB, akkor minek hozol prove it WRt? Azért hogy kiderüljön,tetszik e neki a város?
A Lionst is csak akkor értem meg, ha már idén a jövő QBjával csapatják, és akkor hasznos ez az év, de Goffnak hozni prove it WRt én feleslegesnek tartok.
Tony Adams
Ha nincs meg A QB, akkor minek hozol prove it WRt? Azért hogy kiderüljön,tetszik e neki a város?
A Lionst is csak akkor értem meg, ha már idén a jövő QBjával csapatják, és akkor hasznos ez az év, de Goffnak hozni prove it WRt én feleslegesnek tartok.
Allitolag mi is harcban voltunk erte, a Jags meg 1 ev 7M-t ajanlott, gondolom mi is akorul (Zay Jonesnak meg evi 8at adtak lol).
Barki is lesz a QBnk, ennyiert elfogadtam vna Charkot, jo opcio lett vna. Bar igazabol o es Pittman is inkabb WR2k eddigi jatekuk alapjan.
Ha jo szezont nyom meg is tarthatja a Lions, v elengedi es kapnak utana egy 3.kort 2024ben.
Elkapo johet draftrol is, akar valamelyik 3.koros pickkel is, jo az idei class is.
De sajnos tartok tole, hogy visszajon TY 1 evre, meg Pascal is vmi olcso 1 eves deallel, es megprobaljuk ujra veluk meg 1 rookieval.
Ott kb tok8 lesz h ki lesz a QB.
Remelem Flameis es akk dobalhatja a bombakat Pittmannek meg Campbelnnek 😀
Mibe, hogy Campbell lenyom egy fullos szezont, 1200 yard, 8td es hosszabbitjuk jovore evi 20ert? 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
Megnéztem a spotracon, ott mást írnak. Szerintük a garantált így néz ki: $8.2M guaranteed (2022 salary + 2022 roster bonus + $2.39M of 2023 salary). Ez realisztikusabb.
Érdekes szerződés, azt hittem orrnehéz lesz, erre pont idén van a legkevesebb garantált...
Mo Alie-Cox contract:
— Joel A. Erickson (@JoelAErickson) March 15, 2022
2022
Base: $1.2m gtd
Roster bonus: $4.6m
PG Roster bonus: $30K per game
$250K receptions incentive
2023
Base: $4.8m, $23.9 gtd
PG Roster: $30K per game
$250K receptions incentive
2024
Base: $5.41m
PG roster: $30K per game
$250K receptions incentive
Tony Adams


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Garoppolo mellett most már egy érv állhat meg, az ára, ha ezért a próbálkozásért nem adunk fel csak egy 4-5. kört.En meg mindig azt mondom, ne adjunk picket, ott van Winston, kapjon egy keteves szerzodest, aztan csokolom. Nem latom nala jobb elerheto, vagy csereben olcson, realisan megszerezheto kubet.
Gamechanger QBra nincs esélyünk, pedig látszik, minden követ felforgattunk, még Watsont is megpróbáltuk, aki KILÓMÉTEREKRE van Ballard szemléletétől( Érzi ő is hogy nincs sok dobása, már nem válogat, lehet az árú egy kicsit kakis is)
Glowinskit sajnálom, de remélem Reedet és/vagy Pryort megtartjuk. A tavalyi év nagy erénye nekem az O-Line mélysége volt, nem szeretném ha ez megváltozna.
Az első nap nyugis volt, remélem ma egy-két problémát orvosol Ballard, a qb poszton kívül mindenhol elérhető még klasszis,
WR-TE-LT-DE-CB. Szeretném ha kezdő kaliberű játékosokat igazolnánk.
Tony Adams
Ugyhogy nalam o a favorit most. Ha nem jon, akkor azt mondom, tojok a piacra, draftoljunk valakit. Szvsz legalabb ket, de lehet, hogy harom kube is ott lesz a 2. korben a top5bol, es ugy gondolom, hogy ha nem is elit tehetsegek, de szerintem peldaul van, aki egyebkent franchise materia lehet.
Mo Alie-Cox contract:
— Joel A. Erickson (@JoelAErickson) March 15, 2022
2022
Base: $1.2m gtd
Roster bonus: $4.6m
PG Roster bonus: $30K per game
$250K receptions incentive
2023
Base: $4.8m, $23.9 gtd
PG Roster: $30K per game
$250K receptions incentive
2024
Base: $5.41m
PG roster: $30K per game
$250K receptions incentive
Gamechanger QBra nincs esélyünk, pedig látszik, minden követ felforgattunk, még Watsont is megpróbáltuk, aki KILÓMÉTEREKRE van Ballard szemléletétől( Érzi ő is hogy nincs sok dobása, már nem válogat, lehet az árú egy kicsit kakis is)
Glowinskit sajnálom, de remélem Reedet és/vagy Pryort megtartjuk. A tavalyi év nagy erénye nekem az O-Line mélysége volt, nem szeretném ha ez megváltozna.
Az első nap nyugis volt, remélem ma egy-két problémát orvosol Ballard, a qb poszton kívül mindenhol elérhető még klasszis,
WR-TE-LT-DE-CB. Szeretném ha kezdő kaliberű játékosokat igazolnánk.
Carr kapcsán abban lehet talán bízni, hogy esetleg nem akar maradni egy olyan csoportban, ahol a következő néhány évben Mahomessel, Wilsonnal és Herberttel kell megküzdeni a playoffért. McDanielst sem igazán értettem, hogy ha már eddig válogatott/kivárt, akkor miért pont most, pont a Raidersbe ment. Maga a Raiders, Vegas nem rossz, sőt jó hely, de abban a divízióban bizonyítani most k**a nehéz lesz. De ez legyen az ő dolga/baja. Carr szempontjából nézve meg tudnám érteni, ha nem akarná - a riválisok korát is figyelembe véve - gyakorlatilag a teljes hátralevő karrierjét úgy lejátszani, hogy a divízión belül is csak a negyedik legjobb irányító lesz. Persze még akkor is ott van Vegas vs Indianapolis, mit tud kínálni az egyik vs másik város. Sose becsüld le az asszony erejét a háttérben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Biza. Tukorkepe.Lol. Ballard felhivta a Houstont Watson miatt, de elkuldtek a picsaba, hogy biztosan nem cserelik csoporton belul.Én nem értem mi lett ez a hirtelen Carr rajongás. Nem látom, hogy miben jobb ő mint mondjuk Jimmy akit nagyon nem szeretnél. Nyilván egy olyan rendszerből jön ahol többet dobál, de nem dobál sikeresebben. Egymás mellé teszed a statisztikáikat gyakorlatilag tükörképe egymásnak. Nincs olyan eleme a játéknak amiben Carr sokkal jobb lenne Garoppolohoz képest. Legalábbis annyival biztosan nem mint amennyivel drágábban tudnátok őt megszerezni. Egyikük sem az a játékos akik jobbá teszik a környezetüket és a hátukon cipelik a csapatot. Annyira jók, hogy velük stabilan ott legyen a csapat POban, de az utolsó lépéshez kevesek.
Csak azt nem ertem, hogyha Watsonra is keszen allna, miert nem hozza el Carrt a fenebe. Tutira olcsobb lenne, sokkal olcsobb.
Stez
Tarsi
Annyi kivetellel, hogy ez netto nem igaz, plusz a ketto kozul az egyik a liga legjobb tamadorendszereben kepes egy soso game manager szintre.
Az egyik fontos meccseken csinal akkora butasagokat egy csapatban, ahol minosegi celpontjai, eros futojateka, eros fala es elit vedelme van, a masiknak meg sosem volt igazan supportja, szinte egyik oldalrol sem.
Carr a szegeny ember Staffordja, akiben nincs is tobb, pont csak annyi lehet, mint Staffordba, hogy egy tamadokoponya mellett ha nem is elit szintre, de eros top10es szintre emelkedik, mig a masik a game manager szintet tudta hozni Shanahan mellett.
Ha szerinted a ket jatekos azonos szinten van, akkor nem erdemes a temat megvitatni, mert az eletben nem fogjuk meggyozni egymast.
Te 49ers-fankent biztos kiemelten figyelgeted Garoppolot, en nekem mindenesetre pont eleg visszajelzes, hogy a csavot ket eve a halal faszara kivanja az SF-drukkerek java, illetve az, amit a sajat szemmel latok.
Es szamomra a kube kerdesben nem az a lenyeg, hogy ki milyen jelenleg, hanem az, hogy Staffordhoz hasonloan ki az, akin tobbet tud javitani egy iranyitobarat rendszer. Es mivel az egyik mar evek ota abban van, es igy kepes arra a jatekra, amire, igy nem kerdes, hogy szamomra Carr sokkal tobb eselyt jelent, mint Garoppolo.
Ennyi, ez az en velemenyem, tortenet vege. Ha szerinted Garoppolonal nem jobb Carr, a szived joga. De meggyozni mondjuk errol nem fogsz tudni.
Chris Reed ugyan ennyiért, vagy picit kevesebbért elég pofás lenne 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
Lol. Ballard felhivta a Houstont Watson miatt, de elkuldtek a picsaba, hogy biztosan nem cserelik csoporton belul.Én nem értem mi lett ez a hirtelen Carr rajongás. Nem látom, hogy miben jobb ő mint mondjuk Jimmy akit nagyon nem szeretnél. Nyilván egy olyan rendszerből jön ahol többet dobál, de nem dobál sikeresebben. Egymás mellé teszed a statisztikáikat gyakorlatilag tükörképe egymásnak. Nincs olyan eleme a játéknak amiben Carr sokkal jobb lenne Garoppolohoz képest. Legalábbis annyival biztosan nem mint amennyivel drágábban tudnátok őt megszerezni. Egyikük sem az a játékos akik jobbá teszik a környezetüket és a hátukon cipelik a csapatot. Annyira jók, hogy velük stabilan ott legyen a csapat POban, de az utolsó lépéshez kevesek.
Csak azt nem ertem, hogyha Watsonra is keszen allna, miert nem hozza el Carrt a fenebe. Tutira olcsobb lenne, sokkal olcsobb.
Stez
Csak azt nem ertem, hogyha Watsonra is keszen allna, miert nem hozza el Carrt a fenebe. Tutira olcsobb lenne, sokkal olcsobb.
The #Colts are re-signing TE Mo-Alie Cox to a three-year, $18 million deal, per source.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) March 14, 2022
Milyen hét? Négy szezonig stabil kezdő volt nálunk, ötödik évére jött Tannehill. Most rájött még két év, ez összesen három.Mariota het ev alatt nem tudott konstansan kezdoposztert TC-t nyerni. Szoval szerintem nem ugyanaz a kategoria. Mayfield jobb futballjatekos meglatasom szerint. Mariota nem mer agressziven jatszani, sokat var, fel dobalni. Mayfield azert mer.Ugyan ez a kategória Mariota is szvsz. Attól még, hogy elásták őt a Titansnél, lenne benne annyi lehetőség, mint Mayfieldben. Valóban csak a sérülékenység szól ellene. De legalább "ingyen" lenne,Na tőle félnék:Na en ot adnam.
Source: Browns not entirely sold 100 percent on going forward with Baker Mayfield, fielding exploratory trade calls @PFN365https://t.co/BzMMti3CnX
— Aaron Wilson (@AaronWilson_NFL) March 14, 2022
Tony Adams
A gyerek jo kezekben kincs lehet szerintem. Reich iranyitobarat szisztemaja neki kedvezne, o meg tud dobni mindent azert, pontos iranyito hireben all.
Szerintem rajta siman nyernenk egy korrekt iranyitot. Nem irnam meg le Mayfieldet, tavaly serulten jatszott.
Stez
dande
Stez
Mariota tud agresszívan játszani, ezt nem egyszer bizonyította nálunk. Inkább nem elég pontos, és tőle hosszú játékot nem nagyon kell várni. De megfelelő rendszerben tud offenset működtetni, erre is van nálunk példa.
Music City Miracle
Ot pedzegetik egy hete hozzank. Nem orulnek, ha wr elott valami draga tight endet hoznank, hogy oszinte legyek. Nem gondolom, hogy ez az a poszt az, ahova sokat kellene kolteni. Foleg, mert tavaky draftoltak oda, es Doyle peldajabol is lathatjuk, hogy ezen a poszton azert konnyu akar hatsobb korokben, akar piacon olcson korrekt megoldast talalni.Evan Engram looks to be coming to the #Colts👀
— Colts Coverage (@Colts_Coverage) March 14, 2022
A spotrac előzetesen 4 év,27M-t jósolt neki.
Tony Adams
Utalnam, faszfej. De azok utan, amit muvelt a Cardsnal, ketlem, hogy Ballard akar egy telefont is megereszt miatta. Ruhelli az ilyen onzo embereket.Jo. Eddig jok vagyunk. Menjenek csak el a Jaxbe a megelhetesi lotyok. Good. Good.Egyébként Kyler Murray-hez mit szólnál és mit adnál fel érte? Mert én azon gondolkodtam, hogy talán ő elérhető lenne, ha tényleg megromlottak a viszonyok Arizonaban.
Stez
Toto21
Evan Engram looks to be coming to the #Colts👀
— Colts Coverage (@Colts_Coverage) March 14, 2022
A spotrac előzetesen 4 év,27M-t jósolt neki.
Szerkesztette: Tony Adams
Jo. Eddig jok vagyunk. Menjenek csak el a Jaxbe a megelhetesi lotyok. Good. Good.Egyébként Kyler Murray-hez mit szólnál és mit adnál fel érte? Mert én azon gondolkodtam, hogy talán ő elérhető lenne, ha tényleg megromlottak a viszonyok Arizonaban.
Stez