Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valóban nem, ez egy robot.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
"Eighty-nine percent of Peyton Manning's pass attempts this season have come with at least five defensive backs on the field, by far the highest percentage in the league. Monday night was extreme even by those standards, as the Texans put five or more DBs on the field for EVERY ONE of Manning's pass attempts"

uhh, nem is kérdés ki a liga legjobb játékosa


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Most látom csak, hogy Hart mellett Donald (ezért futott James, bár a teljesítménye is okot adott volna rá), Eldridge és Gonzalez sem tért vissza sérülése után. Fasza, Brown és Gonzo sokáig bírta...Escalade
Gonzo meccs végén sérült meg, amikor már nem is volt rá szükség, lehet amiatt nem jött vissza, Eldridge sérülését nem is láttam. Szerintem azért 1-2 héten belül Addai is játszani fog ismét, Collie úgyszintén, de nagyon kellenének, főleg így., majom Brown sem képes nem lesérülni.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Most látom csak, hogy Hart mellett Donald (ezért futott James, bár a teljesítménye is okot adott volna rá), Eldridge és Gonzalez sem tért vissza sérülése után. Fasza, Brown és Gonzo sokáig bírta...

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Néztem Hart post game interjúját, és nem úgy tűnik, mintha komoly lenne a sérülése. Szóba sem jött, nagyon jókedvűen nyilatkozott.

A csoportban ezzel a meccsel szerintem leszűkült a verseny, vagy a Titans vagy mi visszük el a csoportot. A Texansnak olyan brutális a sorsolása, hogy nem hiszem, hogy beleszólhatnak, a Jax meg egyszerűen nem elég erős. A Titans viszont komoly gond, valamivel könnyebb a sorsolásuk mint a miénk, és nagyon jónak tűnnek. Az előző években kimondottan szurkoltam a Titans-nak - mert megtehettem 😊 -, de idén az biztos, hogy nem így lesz. 😀

A Philly meccs nagyon nehéz lesz, de nem reménytelen. Nagyon jók, de ők is hajlamosak komoly üresjáratokra. Hátha szedünk egy picksix-et Vick ellen is. 😊 A Chargers elleni W nagy csoda lenne. Nem szokott menni ellenük, és ha abbahagyják a balf*szkodást - errefelé tendálnak -, akkor borzalmas erős egy csapat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi lenne ha... "felszednénk" Moss-t? Lehetséges-e egyáltalán, és ha igen, csinálnátok?Zolo
Minek? Collie csak néhány meccsre esett ki, a legkevésbé a Wayne, Collie, Garcon, Gonzo négyes szorul ebben a csapatban erősítésre.

Texans meccsről: Jobban játszottunk, mint gondoltam volna. Hart nagyon pozitív meglepetés, reménykedtem is benne, hogy így lesz, régóta bírom a kis atomgolyó stílusa miatt. Remélem nem sérült le komolyabban. A passzjátékunkról - és Peytonról - mindent elmond, hogy a nagyon sok droppal együtt is mentünk 270 yardot és a három legtöbb yardot elkapónk Garcon, Tamme és Gonzó volt... A jövőben nem szabad ennyi labdát elejtenünk, mert az egy nem Houston szintű secondaryval megáldott védelem ellen sokba kerülhet.

A védelmünk az első félidőben nagyon karcolt, azt hittem Johnson és Powers jobban fog hiányozni. A második félidőben már nem csak hajlottunk de időnként törtünk is. Szerencsére Freeney-isten a helyén volt a végén. 😉 Session az egész meccsen nagyot játszott, a Freeney/Mathis páros megtette amit kell. Angerer fumble-je szép volt, azon kívül nem tudtam figyelni rá. Hátul csinálni kellene valamit, mert abból amit látni lehetett, nem sok pozitívat láttam. Francisco leginkább csak rohangált ide-oda, és Bethea továbbra sem tűnik valami acélosnak.peterk2005
Így van, Hart hatalmasat játszott, de hát persze hogy olyan szerencsések vagyunk, hogy mindjárt ő is megsérült..
Tammere pedig senki sem számított Clark után, de bebizonyította, hogy azért lehet rá számítani, ha kell, bár azért még csiszolnia kéne az elkapásokon, nem kevés dropja volt azért.
PM csak a szokásosat hozta és Olivér meg is magyarázta egy pillanat alatt, miért esélytelen Moss nálunk: "Peyton Manning élvezi, ha a senkikből csinálhat sztárelkapókat, ezért biztosan nem akarja a Colts Randy Moss-t". 😊
Jelenleg nincs is rá szükségünk, TE poszton voltunk bajban, Garcon és Wayne a szélen jó, főleg hogy előbbi azért elképesztően jó is tud lenni, csak kezd unalmas lenni, hogy szinte minden meccsen negyedeket kell kihagynia, mert folyamatosan sérül valamivel. Gonzonak egy hatalmas elkapása volt, viszont elképesztően rossz formában van még szerintem, a sok kihagyás látszik, ráadásul ismét megsérült ő is. :/

A kulcs a pass rushunk volt a védelemben. Schaub folyamatos nyomás alatt volt, teljesen össze is szarta magát mindig, ez látszott is. Halkan jegyzem meg, az utolsó negyedben, ha Mathis pihent 1-1 snapnél, az eddig ugye láthatatlan Hughes is megverte a falemberét és siettetésig jutott, csak a balfasz flag nem kellett volna, de ez tőle már nagy szó az eddigiek után.
Angerer nem volt rossz, egy kicsit mondjuk látszott a játékán, hogy nem az eredeti posztján játszik, de feltalálta magát, jó lenne, ha a jövőben is ő kezdeni Wheeler helyén, nagyon erős LB sor lehet ez egy ilyen formában játszó Sessionnel, brutális volt megint.
A legnagyobb meglepetés Tryon és az ő megbízhatósága volt, a semmiből beszállva nagyon jól játszott. Bye weeken gondolom Hayden is kapott savat, mert még rá sem nagyon lehetne rosszat mondani, végre már. André a TD-jénél mondjuk elküldte cukorért a boltba, de ellene ez benne van, egyszer mindenképp. Francisco továbbra is szar szegény, passz ellen, futás ellen, azt meg nem osztom, hogy Bethea nem valami acélos. Persze nem a tavalyi állatkodás megy, a Jax ellen talán élete leggyengébb meccsét játszotta, de azért megbízható, tegnap is párszor szépen odaért. Nem lehet könnyű egy totálisan púp a hátra-féle Francisco mellett játszani és kb. helyette is megoldani mindent, illetve azért azt se feledjük, hogy az ő oldalán legtöbbször Powers van, aki meg szinte mindent megold mostmár legalább, így nem Betheára hárul az is.
Fostert is 100 yard alatt tartottuk volna, ha az utolsó 4 percben nem kezdjük el engedni a 7-10 yardos futás/elkapásokat, ez némi bizakodásra adhat okot. Ha Johnson visszatér, mögötte ezzel az LB sorral még talán rush D-nk is lehet.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi lenne ha... "felszednénk" Moss-t? Lehetséges-e egyáltalán, és ha igen, csinálnátok?Zolo
Minek? Collie csak néhány meccsre esett ki, a legkevésbé a Wayne, Collie, Garcon, Gonzo négyes szorul ebben a csapatban erősítésre.

Texans meccsről: Jobban játszottunk, mint gondoltam volna. Hart nagyon pozitív meglepetés, reménykedtem is benne, hogy így lesz, régóta bírom a kis atomgolyó stílusa miatt. Remélem nem sérült le komolyabban. A passzjátékunkról - és Peytonról - mindent elmond, hogy a nagyon sok droppal együtt is mentünk 270 yardot és a három legtöbb yardot elkapónk Garcon, Tamme és Gonzó volt... A jövőben nem szabad ennyi labdát elejtenünk, mert az egy nem Houston szintű secondaryval megáldott védelem ellen sokba kerülhet.

A védelmünk az első félidőben nagyon karcolt, azt hittem Johnson és Powers jobban fog hiányozni. A második félidőben már nem csak hajlottunk de időnként törtünk is. Szerencsére Freeney-isten a helyén volt a végén. 😉 Session az egész meccsen nagyot játszott, a Freeney/Mathis páros megtette amit kell. Angerer fumble-je szép volt, azon kívül nem tudtam figyelni rá. Hátul csinálni kellene valamit, mert abból amit látni lehetett, nem sok pozitívat láttam. Francisco leginkább csak rohangált ide-oda, és Bethea továbbra sem tűnik valami acélosnak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nagyon fontos csoportgyőzelem, túlélve az csapatot sújtó armageddont, és a houstoni arcok is a helyükre kerültek.

+ Hart. Nem szeretem sem az olcsó szóvicceket, se nem a Faragó-féle ömlengéseket, de tényleg a szívét otthagyja minden meccsen, és nem mellesleg kifejezetten jól lát a pályán. Persze ahogy lenni szokott a jó meccsén, meg is sérült.
+ Garcont sokszor szapultam, viszont ha nem is az a klasszikus vajkezű Colts WR, igazi playmaker.
+ a védelem nagyon ráhangolódott a meccsre, nehéz megmondani, az Angerer-Wheeler javított-e a csapaton, viszont rontani nem rontott.
+ Freeney + Lucas Oil.
+ Session sacke sok ostoba Coyer LB blitzet feledtetett.
+ Gonzo nem is tűnt 100asnak, ha végre egészséges tud maradni, gyilkos WR 4e-s. A route-okon van még mit csiszolni és kicsit húzta is a végén a lábát.
+ eléggé bíztam Tryonban amióta idejött, és egy elég szép bemutatkozómeccset hozott.
+ a fal nem is kevésszer irreálisan nagy lyukakat nyitott.
+ Tamme a korai idegességet legyűrve jól játszott. Az utolsó driveos 3rd down egészen Dallasos volt.

- Brown. Próbáltam bizakodó maradni vele kapcsolatban, ráadásul még nem is igazi 2. éves a sérülései miatt, de amint kivillant a blokkoló ember mögül egy kis fehér mezcsík, a biztonság kedvéért rögtön nekifutott. Kezd kínossá válni, hogy mindenki tud emögött a fal mögött futni, csak ő nem. Amikor a végén Javarris futott helyette, pár virtuális szöget bele lehetett ütni abba az első pickbe.
- Francisco, anyám borogass. Néha mintha hozni kéne a csörgős amerikaifoci labdát, annyira vakon játszik.
- megúsztuk a rövig kickoffokat, mert a coverage ismételten jó volt, viszont kell Pat.
- állítólag Diem barátunk leszerződtetéséért Jerry Jones komoly ajánlattal készül. Még náluk sem csinál ennyi penaltyt a RT.
- Botrány amit műveltek a zebrák az egész meccsen (spotok egész meccsen, PI, facemask, PF, stb), csoda hogy úgy ahogy átléptünk rajta.

Rövid pihenő vs. byeon lévő Eagles. Vickkel, Jacksonnal, mindennel.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Esc örülhet Hengerer start at SLB az ESPN szerint, de Powers Out
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Powers inaktív, Laci inaktív (Jo is, de ez a legkisebb meglepetés). Nem vagyok messze egy esetleges összeesküvés-elmélettől sem...

Nem baj, majd a 43 milliós cornerünk és a Steel Curtain egy elkopott darabja elhalássza az összes létező labdát. Ezek mellett Hart az első számú RB, nem Brown.

És ki is érdemeltünk pár jó hírt!
- Tryon kezd, nem Towsend,
-remélem DeVan kezdése már nem is újdonság,
- és a végére hagytam a csattanót, Angerer kezd Wheeler helyén!

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi lenne ha... "felszednénk" Moss-t? Lehetséges-e egyáltalán, és ha igen, csinálnátok?Zolo
Kizárt

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mi lenne ha... "felszednénk" Moss-t? Lehetséges-e egyáltalán, és ha igen, csinálnátok?Zolo
mondanám, hogy 0%, de valójában negatív számot mondanék inkább.

a Colts csak no-name, (lehetőleg undrafted) sérülékeny, sehovánemkellő játékosokat hajlandó leigazolni, szóval ezt a témát el is felejthetjük mielőtt eszünkbejutna.

úgy se tud TE-t játszani.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Van is már egy spekuláció.

http://naptownsfinest.com/2010/11/01/nfl-rumors-are-the-indianapolis-colts-interested-in-randy-moss/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi lenne ha... "felszednénk" Moss-t? Lehetséges-e egyáltalán, és ha igen, csinálnátok?
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Aaron barátunk tényleg csak 2 meccsen kezdett a többiek azért volt hogy egy fél szezont végigjátszottak kezdőként
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ki volt a rosszabb kezdő játékos
Wheeler vagy a régi kedvenc Josh Thomas vagy Jennings?Ork
Josh Thomas az aki úgy néz ki mint egy emós? 😀adam8
nem úgy néz ki, hanem az.

egyébként a legrosszabb kezdőjátékos versenyben én egy Aaron Moorheadet nem felejtenék el.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
ki volt a rosszabb kezdő játékos
Wheeler vagy a régi kedvenc Josh Thomas vagy Jennings?Ork
Josh Thomas az aki úgy néz ki mint egy emós? 😀

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
ki volt a rosszabb kezdő játékos
Wheeler vagy a régi kedvenc Josh Thomas vagy Jennings?Ork
Gardner.
Mondjuk kicsit sántít, mivel Jenning és Thomas is szigorúan sérülések miatt lett kezdő, míg Filippo idén "kiérdemelte". 2 napja azért bújom a twittert, hogy rátaláljak a nagy hírre, de eddig semmi...

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ki volt a rosszabb kezdő játékos
Wheeler vagy a régi kedvenc Josh Thomas vagy Jennings?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Houston

Doubtful: DT Earl Mitchell (ankle), DE Jesse Nading (knee)
Questionable: G Mike Brisiel (knee)
Full participation: LB Xavier Adibi (hamstring), LB Kevin Bentley (knee), TE Owen Daniels (knee), WR Dorin Dickerson (knee), TE Garrett Graham (shoulder), WR Andre Johnson (ankle), CB Sherrick McManis (hamstring), CB Karl Paymah (wrist), LB Darryl Sharpton (ankle)

Indianapolis

Out: LB Kavell Conner (foot), DT Antonio Johnson (knee), S Bob Sanders (biceps)
Doubtful: RB Joseph Addai (shoulder)
Questionable: RB Donald Brown (hamstring), WR Austin Collie (hand), WR Pierre Garcon (hamstring), WR Anthony Gonzalez (ankle), CB Jacob Lacey (foot), CB Jerraud Powers (foot), WR Reggie Wayne (hamstring)
Probable: LB Gary Brackett (groin)

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Vincent Jackson ellenünk tér vissza 😊

mint púp a hátunkra...Höri
Viszont Cushing-ot a szélről bevitték MLB nek...
Legalább nem ba..ogatja a rookie tight end-jeinket annyit.szf61
meg az MLB ritkábban szokott sackelni 😀Höri
Kivéve a mi jó Hengerer barátunkat 😀
Egyébként ki találta ki a "Hengerer" nevet? Nagyon találó 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vincent Jackson ellenünk tér vissza 😊

mint púp a hátunkra...Höri
Viszont Cushing-ot a szélről bevitték MLB nek...
Legalább nem ba..ogatja a rookie tight end-jeinket annyit.szf61
meg az MLB ritkábban szokott sackelni 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Állítólag Brown játszani fog, és a nap híre, hogy Caldwell fontolgatja az Angerer-Wheeler cserét. Pat, vagy Tijuan, tökmindegy, csak legyen valami változás.Escalade
végre valami jó hír, jöjjön csak Hengerer már csak az kéne hogy az 1. körös hughes legalább 2 snapnél legyen fenn
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Vincent Jackson ellenünk tér vissza 😊

mint púp a hátunkra...Höri
Viszont Cushing-ot a szélről bevitték MLB nek...
Legalább nem ba..ogatja a rookie tight end-jeinket annyit.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Állítólag Brown játszani fog, és a nap híre, hogy Caldwell fontolgatja az Angerer-Wheeler cserét. Pat, vagy Tijuan, tökmindegy, csak legyen valami változás.