Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manning megaszerződése még nem lesz meg idén, majd csak a szezon utánOrk
és? ennek mi jelentősége van?

tán félsz, hogy eligazol? 😂

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
megsérült Gonzo megint 😀 😀 😀Höri
Ez a csávó nem porcelánból van, hanem vattacukorból. Egészen elképesztő. Get well soon Gonzo.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ezért a Titans elleni leolvadásért meg kell büntetni a Philadelphiát.

Amúgy hogy lehet, hogy a Houstonnak is pont bye-a van? Végre előnyünk lenne ezen a fronton, erre az ellenfél is pihen. Persze a következő héten short rest után (MNF) megyünk a 2 hetet pihenő Eagleshöz....

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
micsoda hírek izgalmas így a bye week alatt
Manning megaszerződése még nem lesz meg idén, majd csak a szezon után
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
és már White is alapból PS szökevény tehát normál esetben ott lenne
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Amig Manning egészséges én nem aggódnék. Ő Matt Jonesból; Jerry Porterből; és Reggie Williamsből is Pro Bowl közeli WR-nek látszó játékosokat tudna kreálni .iktriad
Mi is tujduk, viszont jelenleg 3 elkapónk van (Wayne, Garcon, White) és Clark kiesése így még nagyobbat üt.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amig Manning egészséges én nem aggódnék. Ő Matt Jonesból; Jerry Porterből; és Reggie Williamsből is Pro Bowl közeli WR-nek látszó játékosokat tudna kreálni .
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megsérült Gonzo megint 😀 😀 😀Höri
Ismét az a bizonyos boka... Mr. Setback.

Ehhez már kedvem sincs semmit hozzáfűzni.Escalade
Roy Hall szindróma. Többet buckeye se jöjjön, köszi.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
megsérült Gonzo megint 😀 😀 😀Höri
Ismét az a bizonyos boka... Mr. Setback.

Ehhez már kedvem sincs semmit hozzáfűzni.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megsérült Gonzo megint 😀 😀 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én elhoznám a Bengals practise squadból Chase Coffmant.
Höri
olvastam a hírt, és egyből ez jutott eszembe. afc northba kevés ő, de sztem Peyton mellett rajkodhatna.gabtsi
na akkor nem csak én vagyok jobb GM, mint Polian. 😉

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Eltiltottátok egy meccsre 😕tenorx
bekaphatják Caldwellék.


Egyetlen Rockstar van a csapatban, hát őt sem lehet megtűrni?
Lefogadom az bassza a csőrüket, hogy Pat az ő megálmodott, gondtalan életüket éli 😀Höri
Nekem Filip jut róla eszembe. Lehet rajta nevetni, de azért példaképnek állítani óriás bukfenc lenne😊))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha az otthoni Cincy meccsre sem várható a W, akkor hol győzünk majd? 😊peterk2005
Nem mondom, hogy nem ti lesztek az esélyesebbek azon a meccsen, de azért ennyire ne vedd biztosra a W-t. 😉Mikey
A Houston, Chargers, Pats, Philly meccsek gyűrűjében had legyen meg ez a kis örömöm. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ha az otthoni Cincy meccsre sem várható a W, akkor hol győzünk majd? 😊peterk2005
Nem mondom, hogy nem ti lesztek az esélyesebbek azon a meccsen, de azért ennyire ne vedd biztosra a W-t. 😉
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én elhoznám a Bengals practise squadból Chase Coffmant.
Höri
olvastam a hírt, és egyből ez jutott eszembe. afc northba kevés ő, de sztem Peyton mellett rajkodhatna.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
mert a Cincy meccset valószínűleg tudjuk hoznipeterk2005
annyira azért nem valószínű az... mégiscsak egy playoffcsapat, egy elit CB depth-tel, ami ellenünk rengeteget számít.
hamarabb mondanám W-nek az eaglest.Höri
Ha az otthoni Cincy meccsre sem várható a W, akkor hol győzünk majd? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
szuper.. jöhet a fakezű EldridgeStez
Egy darab, nem könnyű elkapást szúrt el, nagyon peches kimenetellel. Nincsen WR szintű keze, viszont ha jó route-okat fut, akkor simán termelhet szépen (Clarknak is meccsenként max 1 klasszis elkapására volt szükségünk, a többinél vagy a 44-es közepén vagy a sisakon találta el Peyton a labdával -amiből párat elejtett...-, ezeknek a passzoknak az elkapása pedig elvárható a Tamme/Edridge duótól).

Igazából az egyetlen kérdés, hogy mennyi figyelmet vont el eddig a csendesebb meccsein is. Ez megjósolhatatlan, viszont a Wayne-Gonzo-Collie-Garcon-Eldridge-Tamme elkapósor még mindig sok variációra ad lehetőséget.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
szuper.. jöhet a fakezű Eldridge

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mert a Cincy meccset valószínűleg tudjuk hoznipeterk2005
annyira azért nem valószínű az... mégiscsak egy playoffcsapat, egy elit CB depth-tel, ami ellenünk rengeteget számít.

hamarabb mondanám W-nek az eaglest.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Biztos én vagyok a hülye, de közel sincs világvége hangulatom ( bár nyilván ő az a játékos, akinek akkor érezhető a hiánya, ha nincs fent). Legalább kiderül az Eldridge/Tamme párosról, mit is tudnak.Escalade
Jövő héten sok minden kiderül. A Houson védelme ellen talán még ez a kilúgozott támadósor is elég lesz, ha a védelem végre hozza magát. Ha igen, akkor nincs tragédia, mert a Cincy meccset valószínűleg tudjuk hozni, a Philadelphiai vereség meg benne van. Ez egy hónap. Ha ezalatt nem lesz új sérült, és Joe ill. Collie rendbejön, akkor még akármi lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én elhoznám a Bengals practise squadból Chase Coffmant.

Ok, hogy profiként eddig semmit nem mutatott, de mégiscsak egy 23 éves, ex-All American TE.
mondjuk felépítésre nem hajaz Clarkra (6'6), de jól ismeri Missouriból , hogy milyen egy pass heavy offense.

Ha Peyton nem hozná ki belőle az állatot, akkor mehetne megkezdenia civil életet azonnal.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Biztos én vagyok a hülye, de közel sincs világvége hangulatom ( bár nyilván ő az a játékos, akinek akkor érezhető a hiánya, ha nincs fent). Legalább kiderül az Eldridge/Tamme párosról, mit is tudnak.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
TE helyzet: Tavaly Santi amikor egész meccset kapott - eltekintve a fumble-jétől - kimondottan tetszett. Akkor sem csak elejtette, hanem nagyon durván megdolgozták. Persze tudom, egy TE úgy se ejtse ki. De nekem akkor is tetszett, nem tehetek róla. 😊peterk2005
Santi nekem is tetszett, egész jó kis elkapó TE lehet belőle Clark árnyékában. Csak az a baj, hogy ő is IR-en van :/Mev
hm, én úgy emlékeztem, hogy waiverre tettük, de akkor lehet átment és utána ment IR-re.

szívesen végignézném a jelenlegi FA állományt elkapó TE terén, de úgy is valami satnya huszadrangú embert találunk, nem olyat, aki tetszene.

az MVP versenyben pedig nálam jelenleg LT vezet 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát amiteddig nyújtott és az alapján amit a többi esélyes nyújtott, szerintem is. A teljesítmény alapján Vick és Rivers lehetne rá veszélyes, de Vick az életben nem lesz semmilyen MVP (és amúgy se biztos, hogy játszik), Rivers meg nem népszerű és a Chargers amúgy is pocsékul áll.

TE helyzet: Tavaly Santi amikor egész meccset kapott - eltekintve a fumble-jétől - kimondottan tetszett. Akkor sem csak elejtette, hanem nagyon durván megdolgozták. Persze tudom, egy TE úgy se ejtse ki. De nekem akkor is tetszett, nem tehetek róla. 😊peterk2005
Santi nekem is tetszett, egész jó kis elkapó TE lehet belőle Clark árnyékában. Csak az a baj, hogy ő is IR-en van :/
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát amiteddig nyújtott és az alapján amit a többi esélyes nyújtott, szerintem is. A teljesítmény alapján Vick és Rivers lehetne rá veszélyes, de Vick az életben nem lesz semmilyen MVP (és amúgy se biztos, hogy játszik), Rivers meg nem népszerű és a Chargers amúgy is pocsékul áll.

TE helyzet: Tavaly Santi amikor egész meccset kapott - eltekintve a fumble-jétől - kimondottan tetszett. Akkor sem csak elejtette, hanem nagyon durván megdolgozták. Persze tudom, egy TE úgy se ejtse ki. De nekem akkor is tetszett, nem tehetek róla. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)