Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nem hiszem hogy sok alapja van, de sokfelé pusmogják hogy rágyúrunk Haynesworth-re.
Állítólag már egy harmadik körös pickért is vihető.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nem jönnek túl jó hírek eddig Addairól... Állítólag komolyabb lehet a helyzet, be is szereztük Andre Brownt a Broncostól.Escalade
Én jobbulást kívánok neki, szerintem jó arc.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem jönnek túl jó hírek eddig Addairól... Állítólag komolyabb lehet a helyzet, be is szereztük Andre Brownt a Broncostól.Escalade
hasonlóan domináns futójátékkal bíró gárdától igazoltunk, nyami.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem jönnek túl jó hírek eddig Addairól... Állítólag komolyabb lehet a helyzet, be is szereztük Andre Brownt a Broncostól.

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
megnéztem az összefoglalót nfl.comon, tényleg hátborzongató volt az a Fransisco pick... 3 centivel ugrik rövidebbet és bukjuk a meccset.

remélem gyógyulgatunk a héten.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Félreértettél, nem arra gondolok, hogy futnunk kellett volna, hanem inkább arra, hogy kiszámítható, hogy mit hívunk. Nem értek hozzá, nem tudom mit kellett volna hívni (akár futás akár passzjátékon belül), csak az tűnt fel, hogy már jó ideje meccs közben 65-70% körül tudjuk hozni a completed passzokat, sőt, még meccs végén is, amikor hátrányban vagyunk, nagyon kell a pont, akkor is. Viszont, ha vezetünk, és időt húzunk, akkor jó, ha fele olyan hatékonyak vagyunk. Más liga-elit támadósorok - legalábbis érzésre, sose statisztikáztam - azért ezeket a szituációkat egyszerűbben behúzzák. Mintha mi túl óvatosak lennénk, és ez kiszámíthatóvá tenne minket.

De azt hiszem rosszkor hoztam fel, mert éppen tegnap, a sérült Addai-al, partvonalon a vállát fájlaló Clark-al, és a kezét fájlaló Garcon-nal most valószínűleg ennyi volt benne.peterk2005
Ahogy Escalade is írta min. 8 ember volt a boxban.
Ezen ember nem megy át.
Ezt a Washington D is tudta.
Ebből következik: azt is tudták hogy passz lesz.
Van két jó cornerjük ( a fene enné meg ), egyszerűen lefogták a WR-eket.
Lehetett volna talán screen Clarke-nak, de amilyen álmosan mozog mostanában abban benne lett volna egy esetleges negatív yardage is.
Úgyhogy szerintem ez volt a max ami kijöhetett belőle.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ebben az esetben pont nem a passz volt a papírforma. Az elsőnél ha jól emlékszem a 2 corneren kívül mindenki a boxban volt, jó route, jó passz, nagy védekezés. A másodikra már inkább készültek rá, de ott dobni is kellett, ha már nem akartuk visszaadni nekik a labdát.

Én nem érzem ezt a kontrasztot. Az a baj, hogy az előző 5 fordulóban hiába vezettünk, a futás egyszerűen kilátástalan volt, ami -még vezetésnél is- egydimenzióssá tette a támadósort. Szerintem kb 30 csapat szeretne ennyire kiszámítható lenni a meccsek végén, és egy szoros állásnál, amikor az offense-nél van a labda, minden idők talán legjobb "two minute drill" irányítójával elég jónak érzem a győzelmi esélyünket.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Konkrétan ez a 3 egymás utáni passz szerintem egy nagyon jó hívás volt.Escalade
Félreértettél, nem arra gondolok, hogy futnunk kellett volna, hanem inkább arra, hogy kiszámítható, hogy mit hívunk. Nem értek hozzá, nem tudom mit kellett volna hívni (akár futás akár passzjátékon belül), csak az tűnt fel, hogy már jó ideje meccs közben 65-70% körül tudjuk hozni a completed passzokat, sőt, még meccs végén is, amikor hátrányban vagyunk, nagyon kell a pont, akkor is. Viszont, ha vezetünk, és időt húzunk, akkor jó, ha fele olyan hatékonyak vagyunk. Más liga-elit támadósorok - legalábbis érzésre, sose statisztikáztam - azért ezeket a szituációkat egyszerűbben behúzzák. Mintha mi túl óvatosak lennénk, és ez kiszámíthatóvá tenne minket.

De azt hiszem rosszkor hoztam fel, mert éppen tegnap, a sérült Addai-al, partvonalon a vállát fájlaló Clark-al, és a kezét fájlaló Garcon-nal most valószínűleg ennyi volt benne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
u.i.:
Csak nekem nem tetszik Peyton (ill. az off. coord) playhívása a meccsek végén? Már nem az első eset, hogy a meccsen végig az volt az érzésem, hogy jó playeket hívunk és ha kell Peyton remekül hívja át őket, de a meccs végére amikor az időt kell ölni, elkezdünk rosszul hívni. A sokadik meccs, amit egy vagy több 3&out-al zárunk. (Persze az is lehet, hogy a pár évvel ezelőtti Chargers meccs fényében túlérzékeny vagyok a meccs végi 3&out-okra. 😉)peterk2005
Konkrétan ez a 3 egymás utáni passz szerintem egy nagyon jó hívás volt.
Az első playnél gyorsan akartunk csinálni egy "ingyen" 1st downt. 1 az 1ben Reggie, nehezen levédhető route, de a corner nagyon szépen csinálta. Ezt követően muszáj volt passzolni, mert 2 sehova nem vezető runnal nem lettünk volna előrébb és rengeteg idejük marad. Clarkot (aki picit teperhetne jobban) és Wayne-t is szépen levédekezték egymás után, punt.

Azért tetszik ez a playcall, mert 2 first downra voltunk a meccs megnyerésétől, és azt Addai nélkül, egy tömörülő Washington védelem ellen esélytelen megfutni (hiába hangzik jó, hogy milyen sokat futottunk 3,5 negyedig). Nem mellesleg a következő driveban kiderült, mennyire tudtunk haladni a 3 középre futással (3 Hart próbálkozás, 0 yard). Ha már korábban ezeket hívjuk, akkor marad a Redskinsnek 2 perc, 1 időkérése / 2:30, 0 időkérése. Ez McNabbnek bőven elég lehetett volna minimum 3 pontra (főleg, hogy elég sokszor a biztosabb sémák miatt automatikusan jönnek a 10-15 yardos passzok).

Nagyon túlgondolva akár egy gyors washingtoni FG után maradt is volna időnk megnyerni a meccset, de ez tényleg csak sokadik kimenetele az esetnek. Összességében nálam sokkal jobb százalékot kap a sikerre 3 Manning próbálkozás, egy esetleges sikeres passzért (=first down), mint az Addai nélküli futás + 8-9 emberes box 10 yard elérésére. Az egész döntésnek tényleg az a kulcsa, hogy 2:40 volt hátra és még megvolt az összes időkérésük, tehát 2 first down mindenképpen kellett a meccs megnyeréséhet. Számtalanszor láthattuk már, Peyton simán odaadja a RBnek a labdát, ha órát kell ölni, ez nem kedv kérdése.


edit: habár utálom a Colts meccs nélküli gamedayeket, ez a bye nem is jöhetne jobbkor. Gonzo és Brown visszatérésével lehet számolni, Jot talán összekanalazzuk, és végre tud együtt edzeni az offense. Nem játszanak rosszul, de az állandó edzéshiány meglátszik. A védelemnek is szüksége van a sebek nyalogatására, és talán Bill nagy unalmában egy SSt is kukázik, mert Aaron nem megoldás.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fontos győzelem volt. Hiába voltunk jobbak, hiába "karcolt" az O, egyáltalán nem olyan egyértelmű ez, ott van elrettentő példának az SD és a Dallas, akik offense-ben sorban nyomatják a 450-500 yardos meccseket, mégis jönnek a vereségek, mert mellette rengeteget hibáznak is. Tegnap mi is ezt csináltuk, de szerencsére nekünk meglett a meccs.

Lehet, hogy rosszul látom - nem lenne csoda, a tegnapi egymás után három meccs rendesen leharcolt, a végén már simán zombi módban voltam 😉 -, szóval lehet, hogy rosszul látom, de szerintem a D is tud(na) nagyon is jól játszani, csak még valahogy hiányzik a ritmus. Csináltak két 3&out-ot, majd utána úgy ment át rajtuk McNabb 10-12 yardos downokkal, mintha az O-nk lenne a másik oldalon. A sok misstackle és a majdnem-sack is erre utal, ott vagyunk közel, de nincs meg a ritmus. Remélem fokozatosan bele fogunk lendülni, remek lenne, ha az idény végére, a postseasonre igazán összeállna a dolog. Volt már ilyen, és akkor SB-t nyertünk... Persze ahhoz előbb el kell jutni a rájátszásba. 😉 Bizakodó vagyok, a 4:2 nem olyan rossz, főleg, hogy eddig kettőt játszottunk otthon és négyet idegenben. Ha meglesz az 50%-os divízión belüli eredmény, akkor szvsz meglesz a PO is. Hozni kell a hazai meccseket a csoport ellenfelekkel szemben, nincs mese.

u.i.:
Csak nekem nem tetszik Peyton (ill. az off. coord) playhívása a meccsek végén? Már nem az első eset, hogy a meccsen végig az volt az érzésem, hogy jó playeket hívunk és ha kell Peyton remekül hívja át őket, de a meccs végére amikor az időt kell ölni, elkezdünk rosszul hívni. A sokadik meccs, amit egy vagy több 3&out-al zárunk. (Persze az is lehet, hogy a pár évvel ezelőtti Chargers meccs fényében túlérzékeny vagyok a meccs végi 3&out-okra. 😉)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
- Wheeler. a nagyanyám pancake-et ad neki.Escalade
az én nagymuttim is nagy palacsintagyáros, biztos adna a kis aranyos raszta fiúnak is ha szépen kérné 😊

vasárnap bye, merem remélni többen gyógyulnak meg, mint sérülnek le edzésen.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
bírom, ahogyan kielemzed a meccseket, így tudom mire érdemes figyelnem a replay nézése közben 😊 a secondary összességében hogyan muzsikált?JSanyo
Felemásan.
Francisconak kb. az egyetlen jó megmozdulása a pickje volt, Bethea alig találkozott a labdával egy félidőn keresztül, Haydenre nem dobált McNabb nagyon (szerencsére), míg Powers meg karcolt, megint. 😊 Iszonyatos, milyen gyorsan fejlődik és mennyire jó játékos lett belőle és ami fontos, hogy eddig nem csak 1-1 meccsen tudja hozni ezt a formát, hanem idén stabilan. És erre bazeg berakosgatjuk PR-nek, zseniális ötlet, törjék csak össze..
Moala meg lószart sem ér futás ellen, ezt hétről-hétre bizonyítja, viszont felébredt a Freeney-Mathis duó, amire azért nagy szükség lesz a jövőben. Angerer játéka nekem tetszett, habár valóban volt 1-1 hibája, de egyébként jól lát a pályán és a tackle-öket is megcsinálta, ha oda került. Mondjuk Brackett ha visszatér, szívesen megnézném Wheeler helyén is OLB-ben, ott mit tud, bár Wheelernél szerintem csak jobb lehet.
Ami az O-t illeti, Addai-nál továbbra is tartom, hogy idén eddig végig állat a csávó, még ha a statisztikában ez ritkán is jön ki sajnos, de ha Brown rendre sérült és alibizik, akkor nagy szarban leszünk, ha még az egyetlen normális Addai-unk is hétről-hétre összeszed valami sérülést.
A ST no komment, Moore mehet a levesbe.
Összességében végig jobbak voltunk és uraltuk a meccset, de hála a hülye hibáinknak, majdnem elszórakoztuk megint.
Hű de jól jött volna, ha a KC elkapja a Texanst.

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
bírom, ahogyan kielemzed a meccseket, így tudom mire érdemes figyelnem a replay nézése közben 😊 a secondary összességében hogyan muzsikált?

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ha ezt elveszítjük, nagyon mérges lettem volna...

- amennyiben te egy returner vagy a Coltsnál, akkor a. átfutsz a nem létező lyukakon, b. a fumble közelébe nem kerülsz. Köszönjük a részvételt Mr. Moore, talán legközelebb... (ja, és erre a megoldás nem az, hogy a kiemelkedően legjobb cornerünket rakjuk oda)
- Vinatieritől csúf volt ez a két kihagyott FG. Nem akarok újra gyomorgörccsel 30 yardos FGokat nézni
- Wheeler. A srácon lovagolok hetek óta, de amit ma tackling néven művelt, azt magyar junior szint, és ezek mellé a nagyanyám pancake-et ad neki. Rossz kombináció
- Session is elfelejtett szerelni tavaly óta. Még inkonzisztensebb, mint az eddigi évében, ami elég nagy csalódás
- szép dolog, hogy Moala idén egész jól odaér a backfielden a futókra, viszont ha képtelen megcsinálni a szerelést, akkor az egészből csak egy nehezen felejthető kihagyott lehetőség lesz
- Fransisco gyengén játszott, de ez az utolsó pick valami hátborzongató volt. Teljes prevent védekezés, ő az utolsó vonal. A bírónak nem lenne szabad átmennie rajta, erre centik híján túldobja McNabb (= game, set, match). Nem megoldás.
- Garconnál is jól mutat az az egykezes elkapás, viszont Peyton szerintem becserélte volna a két könnyű dropjára. Ha Gonzo képes lesz játszani, nálam egyértelműen 4. számú WR
- jó lenne olyan hét, amikor nem Addai sérülése miatt kéne bújni a netet. Manning mellett szerintem a legfontosabb támadójátékos, az elvesztése végzetes lehetne
- Mathis idén nem először hagyja ki a könnyű sacket
- Clark gyengébb játéka kicsit aggasztó
- nem volt az igazi ez a Redskins. 14-17 ponttal hozni lehetett volna a meccset, nem hogy utolsó másodpercekben izgulni

+ a támadófal kiemelkedően legjobb meccse volt, mind futás, mind passzvédelem terén.
+ DeVan külön dicséretet érdemel. Richard után igazi felüdülés.
+ Powers egyértelmű playmakerré nőtte ki magát.
+ Jo fantasztikusan játszott. Képes ő -a folyamatos jó játék mellett- nagy számokat is felmutatni, ha kap némi segítséget a faltól.
+ Angerert ide írom. Voltak szép megmozdulásai, voltak komoly hibái. Nem könnyű cover 2 MLBt játszani, és győzelemmel debütált

Összességében hiába írtam sokkal több mínuszos pontot, örülök az eredménynek. Szeretne az ember egy laza meccset, de ez nem így működik. Idegenből, egy elég jó csapat ellen elhoztuk a győzelmet, és a 4-2es mérleg már alakul.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Brackett játéka pedig valószínűtlen. Nagyon remélem, hogy bevetjük Angerert.Escalade
In Angerer we trust 😊
Jó az a srác, csak azért furcsa lesz, hogy a többi veterán hogy fog rá hallgatni.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
van bárki másnak mlb múltja ?Höri
Cody Glennek. Játszott párszor preseasonban ott.Escalade
aki fullback is 😀Höri
Nincs sokra a punt returnöktől sem. Amúgy egy nagyon hasznos ST játékos.

Már nem számítok semmire, Conner beugrása is sokkolóan hatott. Fransisco most lesz igazán letesztelve, az előző meccsen felemásan teljesített, de erre is lehetett számítani.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brackett játéka pedig valószínűtlen. Nagyon remélem, hogy bevetjük Angerert.Escalade
van bárki másnak mlb múltja ?Höri
Cody Glennek. Játszott párszor preseasonban ott.Escalade
aki fullback is 😀

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Brackett játéka pedig valószínűtlen. Nagyon remélem, hogy bevetjük Angerert.Escalade
van bárki másnak mlb múltja ?Höri
Cody Glennek. Játszott párszor preseasonban ott.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brackett játéka pedig valószínűtlen. Nagyon remélem, hogy bevetjük Angerert.Escalade
van bárki másnak mlb múltja ?

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Brackett játéka pedig valószínűtlen. Nagyon remélem, hogy bevetjük Angerert.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem utazott el a csapattal Washingtonba Gonzo, Lacey és Donald Brown sem.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem volt jó, de ez közel sem volt annyira bosszantó meccs, mint mondjuk a Denver elleni. Amúgy a végén párszor elszakadt, akkor viszont csak "hurry"-ig jutott. Halit kevesebbet láttam duplázni passzjátéknál (futásnál néha Eldridge beállt az oldalára, de annak több oka is van) és a RB leütközések is nagyon ritkák nálunk. Diem a végét járja, ehhez nem kell egy jó DE, hogy kiderüljön.

Mathis volt a nagyobb csalódás. Ha jól emlékszem ráadásul ő backup ellen küzdött. Többiek címszóval pedig nálunk egy épkézláb ember nincs. A DT-ök totálisan veszélytelenek a QBra (miután innen-onnan kukáztuk őket, így nem meglepő), 3. DE pedig jelenleg még tanulgat. Robertnek amúgy azért lehet elnézni az ilyen meccseit, mert ő a futásnál sokkal többet segít.

A kicsi, de gyors futók ellen pedig mindig gyengébben szereplünk, ahogy írtad is.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Mondjuk most konkrétan szétszedték. Nekem sem tetszett elsőre a KC meccs, viszont újra megnézve az esetek túlnyomó többségében vagy duplázták, vagy jött a "bump" a TE/RB-től. Magyarul minden passz playnél lekötött 2 embert, ami nem rossz, még ha sacket nem is ér.Escalade
Nem dupláztuk végig Freeneyt. Amennyi duplát kapott, annak más oka van. Mert van 5 OL ember, meg esetleg extra blokkoló (FB, TE, bár a TE inkább strong side volt). Nincs egy atom NT például, akit kéne duplázni. És Freeney még a legveszélyesebb. De igazából ez minden csapatban így van és így is lesz. Valakit mindig dupláznak, ha nem jön a blitz. Meg eleve a két fal taktikája is ebből áll, hogy ki-kit fog? Bonyolultabb, de ez is benne van, hogy mikor kit dupláznak. És ugye te kit dupláznál, ha a Colts ellen akarnál haladni passzal? Én Freeneyt. De nem végig.

Mondok egy példát. Tamba Hali. Őt is nagyjából annyit duplázták, mint Freeneyt. Csak amikor nem, akkor ő át is jutott. Volt egy sackje, volt róla pár holding, ami nem lett sack ,de az is jó, a holding yardveszteség és down veszteség. De meg lehet nézni, hányszor jutott át ő, és hányszor Freeney? 😛 Szóval a duplázás megy mindenhol.

Nézzük Colts oldalról. Ha Freeney ennyire jó volt, és duplázták végig, akkor hol volt Mathis? Vagy hol voltak a többiek? Értem én amit mondasz, hogy Freeneyt ha duplázzák végig, akkor az jó a többieknek. De nem voltak sehol a többiek sem. Legalábbis sztem valamit ki kell találni, mert a Chiefs OL olyan jó közepes, semmi extra nincs benne, csak annyi, hogy nem is lyukas. De egy sztár sincs például. Waters talán, de már nem, nem is ő a legjobb a falban. És alig alig volt nyomás Casselen. Hogy így is fosul játszott, az más kérdés.

Ami viszont sztem jól ment a DLnek, és úgy látom még nem volt . Az az hogy Thomas Jones (erőfutó) alig több mint 2 yardos átlaggal futott. Pedig eddig más védelmek ellen jó volt. Charles tudott futni, de ugye alapelv, hogy egy undersize gyors védelemre a gyors futók a veszélyesek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Megfigyelted hogy Freeney hetek óta nem edz rendesen csak "pihentet" ?szf61
Tavaly is rendszeresen pihentették szerdán. Nincs ezzel gond.Escalade
Azzal már inkább, hogy a teljesítménye meg sem közelíti a tavalyi szintet. Van meccsenként egy-két szép megmozdulása, azon kívül nem sok minden :/Mev
Mondjuk most konkrétan szétszedték. Nekem sem tetszett elsőre a KC meccs, viszont újra megnézve az esetek túlnyomó többségében vagy duplázták, vagy jött a "bump" a TE/RB-től. Magyarul minden passz playnél lekötött 2 embert, ami nem rossz, még ha sacket nem is ér.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerdai edzésjelentés:
Nem edzett: Brackett, Collie, Garcon, Lacey, Freeney (csak pihentetés), Conner (out), Sanders (out).

A legfontosabb, hogy Jo -ha limitáltan is, de- részt vett az gyakorlatokon. Valamint szerencsére Gonzo is limitálva visszatért.Escalade
Megfigyelted hogy Freeney hetek óta nem edz rendesen csak "pihentet" ?szf61
Tavaly is rendszeresen pihentették szerdán. Nincs ezzel gond.Escalade
Azzal már inkább, hogy a teljesítménye meg sem közelíti a tavalyi szintet. Van meccsenként egy-két szép megmozdulása, azon kívül nem sok minden :/