Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Garcon viszont visszatérhetne, ő legalább elvisz egy embert, a maradék 10-et meg Collie úgyis szétalázza 😀

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Gonzo és Sanders a Jax ellen sem játszik.
+ Brandstatert kitettük a PS-ből.Höri
biztos kapott egy csomó kamu infot hogy majd azt terjessze el amikor a Jags felveszi 😀
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gonzo és Sanders a Jax ellen sem játszik.
+ Brandstatert kitettük a PS-ből.

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Connernek eltört valamije a bal talpában így jó lenne ha Session felépülne de tényleg nem hiszem, hogy Angerer ne tudna legalább úgy játszani mint Wheeler pláne mint Glenn
ha nem is próbálkoznak vele akkor az a baj, ha meg akarnák de nem tud az meg pláne baj egy 2. köröstől
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ismét köszi Höri, majdnem elveszett. A sportág szégyene, hogy egy Wheeler szintű LBre SBba tudtunk jutni, és a Colts szégyene, hogy ez a srác idén is kezd. Egyszerűen botrány, amit hétről hétre művel (és nem érezni rajta, mindjárt jön a Wheeler 2.0, akiben PB potenciál van).
Valamint Angerer simán kezdhetne a sérült Session helyén is, de minimum 2. számú opció.

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy mi tartja oldalvonalon kívül Angerert.
MLB poszton van, de annyira csak nem kéne, hogy lassú legyen, hogy a Conner/Humber/Glenn trióval ne tudjon versenyezni külső posztokon.

több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Yeah!

jön Undraftedként Brandon James és Javarris James :cool: (Gators ill. theU returnerek)

meg Blair White, ő is jobb, mint a draftoltak, csak WR pont nem kell.
Jeff Linkenbach is jön OT-be, tudunk mi ha akarunk.

Thad Turner Ohio CB
Mike Newton Buffalo S, na őket nem vágom.
Tim Hiller WMU QB LOLHöri draft után
Höri
Az utolsó 3 csúnya kapufa (és WR mint látod, kell). Ejjnye! Meg is érdemli a liga, ha egy ilyen preseason után nem ért meg senkinek egy spotot Blair...

Linkenbachot jó hogy írtad. Az elején volt 1-2 hibája, de -első ránézésre- kifejezetten jó meccset zárt.

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
én spec Bullittot éreztem még gyengénekOrk
a legtöbben gyengék voltak önmagukhoz képest szerintem, szerencse, hogy ez is elég volt

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Yeah!

jön Undraftedként Brandon James és Javarris James :cool: (Gators ill. theU returnerek)

meg Blair White, ő is jobb, mint a draftoltak, csak WR pont nem kell.
Jeff Linkenbach is jön OT-be, tudunk mi ha akarunk.

Thad Turner Ohio CB
Mike Newton Buffalo S, na őket nem vágom.
Tim Hiller WMU QB LOLHöri draft után

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
én spec Bullittot éreztem még gyengének
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondanám, hogy szánalmas volt a secondary, és habár folyamatosan kaptak a WRek 10 yardot, így is mögénk kerültek párszor... Mégis a nap csalódása a pass rush. Ortonnak annyi ideje volt, amennyit nem szégyellett, még Hughes jelenléte sem babonázta meg az ellenfelet. Lassan kipróbálhatnánk Tryont cornerként, sokat nem veszítünk vele.

Ismét thriller szezon elé nézünk.Escalade
Hayden volt néha nagyon tré, ráadásul le is sérült a meccs végén, Powers alapból nem is 100%-an játszott, lesznek még húzós heteink, ha valamelyik ki is dől..
Az offense sem volt valami jó, azért hiányzott Garcon, még ha lyukaskezű is manapság, White meg király 😀

több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mondanám, hogy szánalmas volt a secondary, és habár folyamatosan kaptak a WRek 10 yardot, így is mögénk kerültek párszor... Mégis a nap csalódása a pass rush. Ortonnak annyi ideje volt, amennyit nem szégyellett, még Hughes jelenléte sem babonázta meg az ellenfelet. Lassan kipróbálhatnánk Tryont cornerként, sokat nem veszítünk vele.

Ismét thriller szezon elé nézünk.

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó volt a goalline defense.

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jogos, persze. Viszont ezen megy a siránkozás egész héten, bármi megtörténhet, nem kicsit tartalékos ez a csapat...Escalade
persze. de vannak alaptörvények. az ég kék, a fű zöld, a politikusok lopnak, a broncos mindig kurvára kikap a coltstól 😛haromt
Nekem megfelel.Escalade
ez nem a Coltsnak szól. Egyedül Manning miatt van így,
Ha kiütjük nyerhetünk. Ha nem nem
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jaj Esc. Hány Denver-Colts meccset trassheltünk együtt már ezen az oldalon? Legalább 8at. Mennyit nyertünk? 1et, Amikor Sorgi irányított...haromt
Jogos, persze. Viszont ezen megy a siránkozás egész héten, bármi megtörténhet, nem kicsit tartalékos ez a csapat...Escalade
persze. de vannak alaptörvények. az ég kék, a fű zöld, a politikusok lopnak, a broncos mindig kurvára kikap a coltstól 😛haromt
Nekem megfelel.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Megy az altatás... 😊

Közben változás: Hughes bemutatkozik az NFLben, Mathews inactive.Escalade
Jaj Esc. Hány Denver-Colts meccset trassheltünk együtt már ezen az oldalon? Legalább 8at. Mennyit nyertünk? 1et, Amikor Sorgi irányított...haromt
Jogos, persze. Viszont ezen megy a siránkozás egész héten, bármi megtörténhet, nem kicsit tartalékos ez a csapat...Escalade
persze. de vannak alaptörvények. az ég kék, a fű zöld, a politikusok lopnak, a broncos mindig kurvára kikap a coltstól 😛
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
nem mindegy ki az LT? Ha én lennék akkor is nyernétek 😛haromt
Megy az altatás... 😊

Közben változás: Hughes bemutatkozik az NFLben, Mathews inactive.Escalade
Jaj Esc. Hány Denver-Colts meccset trassheltünk együtt már ezen az oldalon? Legalább 8at. Mennyit nyertünk? 1et, Amikor Sorgi irányított...haromt
Jogos, persze. Viszont ezen megy a siránkozás egész héten, bármi megtörténhet, nem kicsit tartalékos ez a csapat...

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
inactives: Gonzalez, Sanders, Session, McClendon, C. Johnson, King, Garcon, Hughes.

Szép kis lista. Linkenbach-ra kíváncsi leszek, Hughes viszont... Tőlük Goodman inactive, Champ játszik.Escalade
nem mindegy ki az LT? Ha én lennék akkor is nyernétek 😛haromt
Megy az altatás... 😊

Közben változás: Hughes bemutatkozik az NFLben, Mathews inactive.Escalade
Jaj Esc. Hány Denver-Colts meccset trassheltünk együtt már ezen az oldalon? Legalább 8at. Mennyit nyertünk? 1et, Amikor Sorgi irányított...
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
inactives: Gonzalez, Sanders, Session, McClendon, C. Johnson, King, Garcon, Hughes.

Szép kis lista. Linkenbach-ra kíváncsi leszek, Hughes viszont... Tőlük Goodman inactive, Champ játszik.Escalade
nem mindegy ki az LT? Ha én lennék akkor is nyernétek 😛haromt
Megy az altatás... 😊

Közben változás: Hughes bemutatkozik az NFLben, Mathews inactive.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
inactives: Gonzalez, Sanders, Session, McClendon, C. Johnson, King, Garcon, Hughes.

Szép kis lista. Linkenbach-ra kíváncsi leszek, Hughes viszont... Tőlük Goodman inactive, Champ játszik.Escalade
nem mindegy ki az LT? Ha én lennék akkor is nyernétek 😛
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
inactives: Gonzalez, Sanders, Session, McClendon, C. Johnson, King, Garcon, Hughes.

Szép kis lista. Linkenbach-ra kíváncsi leszek, Hughes viszont... Tőlük Goodman inactive, Champ játszik.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
kicsit off, de másnál is szaggat a sport2-n a kép? nálam tegnap este óta... tud valaki valamit a dologról? jó lenne este folyékonyan játszó Coltsot látni
😊Lecso4
Nálunk nem.szaba
akkor bízok a csodában... 😕
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
kicsit off, de másnál is szaggat a sport2-n a kép? nálam tegnap este óta... tud valaki valamit a dologról? jó lenne este folyékonyan játszó Coltsot látni
😊Lecso4
Nálunk nem.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
kicsit off, de másnál is szaggat a sport2-n a kép? nálam tegnap este óta... tud valaki valamit a dologról? jó lenne este folyékonyan játszó Coltsot látni
😊