Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Meglepődnék, ha nem látnák hamarosan Blair White barátunkat...Escalade
az egyetlen white nevű nem fekete ember 😀
volt valami magyarázat már hogy a HC/OC miért nem küldött senkit segíteni blokkolni Johnson mellé?
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Meglepődnék, ha nem látnák hamarosan Blair White barátunkat...

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
szegény Bradleynél pedig szintén az a szomorú hogy most jött vissza a tavalyi ACL szakadásos 0 meccses szezonja után
mint nálunk Sanders és Gonzalez is végigpihente a tavalyi évet
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 270 — Beware the Slim Reaper!
Cant spell pussy without S....

Bicepszszakadás, szinte biztos IR. 9 meccset játszott 3 szezon alatt a 35 milliós safetynk...Escalade
Szinte már vártam a hírt.. 😕 Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen kaliberű játékosnak ezen megy el a karrierje.
Azért elég durva volt az első hét sérülések szempontjából, csakúgy fejből: Kris Jenkins, Ryan Grant, Barwin, nálunk Weaver, J.Jackson+két agyrázkódás (Kolb, Bradley)


több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a másik acélember

Colts WR Anthony Gonzalez will be out this week with a high ankle sprain.
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Cant spell pussy without S....

Bicepszszakadás, szinte biztos IR. 9 meccset játszott 3 szezon alatt a 35 milliós safetynk...

több mint 14 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Lehet itt caldwellezni, de

- tavaly sem volt akkora része a sikerben, mint mondjuk Sean Paytonnak
- a futást ő sem tudja megfogni

voltak rossz hívásai (mindig vannak), de ő egy QB coach, ha futnak ellenünk 300 yardot, akkor vannak nagyobb felelősök is nála.
persze ha tovább vezetjük vissza akkor nő az ő felelősége is, hogy miért nem draftolt 4-5 run stoppert a tök felesleges hátsó körös pickjeink helyett, de ez már kicsit belemagyarázás.Höri
Mondjuk Coyer is valóban egy fasz.
Ugyanez a D tavaly megfogta a Ravens és a Jets futását.
Nem emlékszem pontosan de valami 50-60 yardot engedtünk csak nekik.
Biztos nem felejtettek el azóta semmit.

Szerintem egyszerűen nem hitték el, hogy folyamatosan futni fognak a 2. félidőben.

Csak jön a passz egyszer .... nem jött.

Érdekességként Schaub QB ratingje 67,5. Hát így lehet bukni 433 yrd passzal is.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Lehet itt caldwellezni, de

- tavaly sem volt akkora része a sikerben, mint mondjuk Sean Paytonnak
- a futást ő sem tudja megfogni

voltak rossz hívásai (mindig vannak), de ő egy QB coach, ha futnak ellenünk 300 yardot, akkor vannak nagyobb felelősök is nála.
persze ha tovább vezetjük vissza akkor nő az ő felelősége is, hogy miért nem draftolt 4-5 run stoppert a tök felesleges hátsó körös pickjeink helyett, de ez már kicsit belemagyarázás.Höri
bezzeg tavaly amikor ezzel a céllal hoztuk a 4. körben Terrance Taylort az nagyon sikeres lett
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet itt caldwellezni, de

- tavaly sem volt akkora része a sikerben, mint mondjuk Sean Paytonnak
- a futást ő sem tudja megfogni

voltak rossz hívásai (mindig vannak), de ő egy QB coach, ha futnak ellenünk 300 yardot, akkor vannak nagyobb felelősök is nála.
persze ha tovább vezetjük vissza akkor nő az ő felelősége is, hogy miért nem draftolt 4-5 run stoppert a tök felesleges hátsó körös pickjeink helyett, de ez már kicsit belemagyarázás.

több mint 14 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Hát igen, első HC-évében SB-be jutott, de azóta meg semmi... Mint az egyszámos popegyüttesek.

Otthonom MisColts
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
miért mikor fejlődött előre? 😀 én nem emlékszem tavalyról se valami nagy húzására mondjuk leszámítva amikor Addai passzolt 😀Ork
Hát, egy idő után elvárható, hogy legalább valami fejlődés látszódjon, de most inkább visszazuhanás látszik. Durván.

több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
No, szerintem meg a 40+-os helyeknél a 4th downnak kellett volna nekimenni. 😀
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a puntok érthetőek mert Adam 40+ yardról el sem lát a kapuig ott mondjuk azt nem tudjuk hogy legalább McAfee próbálkoztak-e edzésen 😊
de hogy Brownt, Addait pláne a még anno az olineban is játszó Eldridget nem lehetett odazavarni Johnson mellé
több mint 14 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Én érzem úgy, vagy tényleg Caldwell mintha visszafelé fejlődne? Nem tudom, de valahogy egyre rosszabb és rosszabb döntéseket hoz, az egész keverés a OL-nal... Rosszul látom?Gyurma Pappa
Egy csomó mindent nem tudunk...
Állítólag az egész meccsen sérüléseket kellett kezelnie.
Nem tudom ... sok bizalmam mostmár nekem sincs.

Puntoltatott 2x, mikor meg kellett volna a field goalt próbálni.
Nem hozta be Eldridge-t.
Két sérült ember játszatott O-line-ban.

Meglátjuk

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
miért mikor fejlődött előre? 😀 én nem emlékszem tavalyról se valami nagy húzására mondjuk leszámítva amikor Addai passzolt 😀
több mint 14 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 018 — Egyéb témák lakó
Én érzem úgy, vagy tényleg Caldwell mintha visszafelé fejlődne? Nem tudom, de valahogy egyre rosszabb és rosszabb döntéseket hoz, az egész keverés a OL-nal... Rosszul látom?

több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Sanders edzett ma.

szerk.: vagyis "edzett". Kocogás, nyújtás. Nyilván az MRI eredménye lesz az érdekes.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
én biztos vagyok benne, hogy ki fogjuk vágni, túl sokat keres ő ahhoz, hogy évekig IR-en üdüljön

több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
mi most a körülbelüli WR sorrend a Coltsnál?viito
Papíron Wayne-Garcon-Collie-Gonzo. Azonban tegnap csak Reggie volt fix, a többiek rotáltak (Gonzalez sérüléséig).

Közben lehet Sanders egy igaz karrier évet fut, és klasszisokat meghazudtolva kb 3 play után esik ki az évre. Amikor már azt hiszem, hogy nem tudom felhúzni magam rajta....

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
mi most a körülbelüli WR sorrend a Coltsnál?
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 015 — Giants fan
én aránylag hamar bele szoktam unni a sajnálkozásba, már a Giants meccsen agyalok.
mivel 4 évente meccselünk, így azt mondom, aránylag jó ütemben kaptuk meg őket.
sokkal inkább a passzra építenek az offense-ben, azt meg tudjuk védeni aránylag.
a LB soruk lyukas, szóval gyönyörűen be lehet majd dobálni középre a labdákat Clarknak, meg aki éppen odakeveredik.
a pass rush-uk már messze nem olyan, mint a hírneve, van esély, hogy átvészeljük a nyomást.
persze a sikerhez az kell, hogy Bradshaw-n ne úgy védekezzünk, mint Sporles-on szoktunk (...), illetve Jacobsot sikerüljön lenyomni annak ellenére, hogy minden front7 játékosunknál nagyobb 😀
abban biztos vagyok, hogy Eli statjait felül fogja múlni Peyton, szóval ő nem ver meg minket a ma látottak alapján.Höri
Ezek után mondjuk valószínű azért futásra fogunk alapozni mi is.. de tény, h kezdünk elbillenni passz felé folyamatosan, mondjuk jók is vagyunk benne, Eli nagyon sokat fejlődött az utóbbi években és a WR corps nagyon jó most.
Amit az LB sorról írtál az sajna tény, a középre bedobált labdákkal nemtom mit fogunk tudni kezdeni, főleg hogy PM a QB... sajna lehet h ennyi elég lesz ellenünk, de ha ezt sikerül valamelyest megakadályozni akkor bajban lesztek. A pass rush-unk pedig újra brutálnak tűnik, meg fog szenvedni az OL-etek rendesen.
több mint 14 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
hanem ésszel ugrik odamarci
Akkor azt üti be/töri el...

Agyatlan és készszf61
Ez az! Egyszer valamikor régebben aggyal próbált tackle-özni, és ráment.

Otthonom MisColts
több mint 14 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Sandershez:

Agyatlan és kész.
Az ellenfelet épp gyömöszölik a földbe, erre odamegy másodiknak hogy legyen biztos a tackle ???
Ahelyett úgy viselkedne mint egy safety és rámenne egy esetleges pick-re.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én aránylag hamar bele szoktam unni a sajnálkozásba, már a Giants meccsen agyalok.
mivel 4 évente meccselünk, így azt mondom, aránylag jó ütemben kaptuk meg őket.
sokkal inkább a passzra építenek az offense-ben, azt meg tudjuk védeni aránylag.
a LB soruk lyukas, szóval gyönyörűen be lehet majd dobálni középre a labdákat Clarknak, meg aki éppen odakeveredik.
a pass rush-uk már messze nem olyan, mint a hírneve, van esély, hogy átvészeljük a nyomást.
persze a sikerhez az kell, hogy Bradshaw-n ne úgy védekezzünk, mint Sporles-on szoktunk (...), illetve Jacobsot sikerüljön lenyomni annak ellenére, hogy minden front7 játékosunknál nagyobb 😀
abban biztos vagyok, hogy Eli statjait felül fogja múlni Peyton, szóval ő nem ver meg minket a ma látottak alapján.

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Collienak milyen hibái voltak? 1 kivételével minden irányába menő labdát elkapott és azért ő rendesen szorította a labdát és az első tacklet ki is bírta de azért nagy darálóba dobta be neki PeytonOrk
Ha jól rémlik, minimum 1 droppal ő is beszállt az első félidei kabarévasárnapba. Bár maga a meccset eldöntő fumble is elég kéne hogy legyen (nyilván nem 1 playen múlt, viszont az volt a végső fordulópont), ott nincs labdavesztés.Escalade
ő tuti nem droppolt az elején kb 1 passzt dobtak neki és azt elkapta
tudom én elfogult vagyok vele, de szerintem rendes volt a fogás és nagyon ki volt szolgáltatva a második tacklenek, de persze jobb lett volna ha nem ejti ki

de garcon azzal hogy visszafut 5 yardot a first downról hogy neki kelljen menni újra, még szerencséje hogy meglett
és kubiaknak pont sikerült időt kérni Pat zseniális húzása előtt