Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 14 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy szeretném azt hinni, hogy hirtelen ennyire kva jók lettünk, de valahogy nem tudom. 😂

Azért szép volt, Peyton a szokásos, és a többiek is odarakták magukat rendesen. Mondjuk az, hogy így is benyaltunk 120yardot futásban, nem az acélos rush D-ről árulkodik. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Mathis-Freeney 2-2 sack ebből 3 strip sack
Wayne-Clark-Collie 1-1-1 TD
Addai 20 carry 92 yard 😀

laza meccs
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hughes újbóli leültetése pedig több, mint csalódás. Nem akarok komoly következtetést levonni belőle, de egy első körös pick legalább az aktívak köré férjen be...Escalade
draftoltunk valakit, akit képes kiszorítani az aktív keretből még Moala is 😀

minden évben a draftpickjeink 80%-a kuka, nem kéne már Hughes-ból is bustot csinálni.
szerintem páratlan, hogy ennyire szűk depth-tel hogy a picsába marad szinten a csapat.
a DL-ben csak azért van komoly rotációra lehetőség, mert a kezdő DT-k sem jók.

sebaj, azért nyerjünk ma is.

több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Session inaktív. Sokkoló szerintem, főleg egy ilyen meccs előtt.

Hughes újbóli leültetése pedig több, mint csalódás. Nem akarok komoly következtetést levonni belőle, de egy első körös pick legalább az aktívak köré férjen be...

Közben majdnem minden jól alakul számunkra. A Houstoniak nyakába esett pár malac a végén, de túléljük.

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
napi sérültjelentés

NY Giants

Out: T Will Beatty (foot), TE Kevin Boss (concussion), LB Chase Blackburn (knee), LB Phillip Dillard (hamstring)
Questionable: WR Hakeem Nicks (ankle), DE Osi Umenyiora (knee)
Probable: C Shaun O'Hara (ankle/achilles), CB Aaron Ross (foot), LB Gerris Wilkinson (groin)

Indianapolis

Out: WR Anthony Gonzalez (ankle), S Bob Sanders (biceps)
Questionable: LB Clint Session (hamstring), T Charlie Johnson (foot), OL Ryan Diem (neck), LB Ramon Humber (illness), LB Gary Brackett (back), CB Jacob Lacey (head), DE Robert Mathis (ankle)
Probable: LB Cody Glenn (hamstring), CB Jerraud Powers (foot), C Jeff Saturday (knee)

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mai edzés

nem edzett: OL Ryan Diem (neck), WR Anthony Gonzalez (ankle), LB Ramon Humber (illness), S Bob Sanders (biceps)

limitáltan: LB Clint Session (hamstring)

teljes munkát végzett: DE Dwight Freeney (rest), LB Cody Glenn (hamstring), T Charlie Johnson (foot), CB Jacob Lacey (head), C Jeff Saturday (knee)

több mint 14 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Coach Jim Caldwell on Bob Sanders: "He's a quick healer." Mégis szorult valami kis humorérzék az öregbe.

Lacey játszik vasárnap, Clint nem biztos, pedig jó lenne (még ha szánalmas is volt a szezonkezdet).Escalade
"Quick healer" .... Jézusom.

Megint meg lettünk vezetve.
Orvos ismerősöm szerint, ha bicepszet tartó ín akár a válladnál akár a könyöködnél elszakad, azt egy másodéves medikus is észreveszi, mivel csatlakozási pont hiányában a bicepsz összeugrik és akkora púp van a karodon mint egy sárgadinnye.
Ha nem szakad el csak megreped vagy nyúlik, az meg a kar hajlítására olyan irtózatos fájdalmat okoz, hogy nem lehet nem észrevenni.
Mivel Bobzillát megműtötték (amit repedt, megnyúlt ínszalag esetében nem tesznek) ezért mindenki tudta hogy megint elszakította a bicepszét.
Ehhez képest folyamatosan ment a kormozás, hogy "nem tudjuk mi van", meg "majd a szakértő megvizsgálja".
Nagy lószart...
Ott a helyszínen mindenki tudta már hogy mi a pálya.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Coach Jim Caldwell on Bob Sanders: "He's a quick healer." Mégis szorult valami kis humorérzék az öregbe.

Lacey játszik vasárnap, Clint nem biztos, pedig jó lenne (még ha szánalmas is volt a szezonkezdet).Escalade
Where have you been son? COME ON MAN.... 😀😀😀
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Coach Jim Caldwell on Bob Sanders: "He's a quick healer." Mégis szorult valami kis humorérzék az öregbe.

Lacey játszik vasárnap, Clint nem biztos, pedig jó lenne (még ha szánalmas is volt a szezonkezdet).

több mint 14 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Sanders helyére DaJuan Morgan érkezett.
nem volt rossz prospect annak idején, de végülis nem tudott bekerülni a KC kezdőcsapatába.
ha más nem, ST-be megfelelő.Höri
Van itt egy videó róla elég rakkolós gyerek valóban.

http://www.youtube.com/watch?v=y3CpA_nhb18

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sanders helyére DaJuan Morgan érkezett.
nem volt rossz prospect annak idején, de végülis nem tudott bekerülni a KC kezdőcsapatába.
ha más nem, ST-be megfelelő.Höri
nah ő kell nektek futás ellen
rombolni azt tud
😊
bár lehet cseberből-vederbe lesz, mert ő is sokat volt sérültehh
Aki Bobnál többet sérült, az szerintem már technikailag sem NFL játékos.
Elég jókat olvastam róla, lehet a sémaváltás jót tesz neki. Nyilván nem kezdőként számítunk rá, de 3. Snek hasznos lehet.

több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
Sanders helyére DaJuan Morgan érkezett.
nem volt rossz prospect annak idején, de végülis nem tudott bekerülni a KC kezdőcsapatába.
ha más nem, ST-be megfelelő.Höri
nah ő kell nektek futás ellen
rombolni azt tud
😊
bár lehet cseberből-vederbe lesz, mert ő is sokat volt sérült
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
edzéslátogatottság

Nem edzett: DE Dwight Freeney (pihi), WR Anthony Gonzalez (boka), S Bob Sanders (bicepsz), LB Clint Session (hamstring)
Limitáltan edzett: T Charlie Johnson (láb)
Teljes munkát végzett: LB Cody Glenn (hamstring), CB Jacob Lacey (fej), C Jeff Saturday (térd)

több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sanders nem megy IRra (de valószínűsíthető, hogy rengeteg időt ki fog hagyni). -> ismét megérkezett a Colts 2010es szezonja fölé a 24/7 lebegő kérdőjel. Szánalmas.

több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Morgan fizikálisan tökéletes játékos sztem. Gyors nagy ütközô, magasra ugrik, meg ami kell. motivált is, rohan ész nélkül. És itt a gond, hogy ész nélkül. Meg úgy általában ész nélkül végez mindent. Ezért lett SS, mert egyébként ha jól tudom kosarazott, tud IT-t fogni, lehetne FS, ha lenne benne IQ. Volt sérült is, de nem ezért nem játszott eleget. Én szerettem volna, ha kivárjuk míg lehiggad, és kicsit átlátja a dolgokat, mert a lehetôség megvan benne, csak nem gyün ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sanders helyére DaJuan Morgan érkezett.
nem volt rossz prospect annak idején, de végülis nem tudott bekerülni a KC kezdőcsapatába.
ha más nem, ST-be megfelelő.

több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
nem értem miért kell temetni 1 meccs után a csapatot...Lecso4
Ki temeti?

több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Hello,

Csak nekem tűnik úgy, hogy a Colts sisakja más mint a többi csapaté? Tudom, hogy van több fajta Riddell sisak is... de csak most tűnt másnak kicsit.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
nem értem miért kell temetni 1 meccs után a csapatot...
több mint 14 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Azt hiszem, most lett végképp elegem Bob szerencsétlenkedéséből. Akármennyire is csípem, de ennyi erővel a fizetése nekem is jöhetne, kb pont ugyanannyit segítek a csapaton, mint ő az utóbbi időben.

Gonzo meg a másik fele. Mindegy, nem idegelem magam, volt időnk hozzászokni a hiányukhoz.

több mint 14 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Bobzilla out. Gonzo out.

No big deal. Ugyanott tartunk ahol tavaly.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az egyetlen white nevű nem fekete ember 😀
volt valami magyarázat már hogy a HC/OC miért nem küldött senkit segíteni blokkolni Johnson mellé?Ork
Tipp: Manning kibírja, ráadásul 2 sack vs. állandó +1 célpont = tuti terv. Meg gondolom belekalkulálta, hogy CJ egyszer véletlenül rossz irányba lép és kivételesen lelassítja Mariot...Escalade
kedvenc jelenet amikor Richard, Johnson és Brown együtt blokkol meg 1 embert amíg Mario röhögve körbesétálja őket, arról nem is beszélve hogy Mario minden az irányába menő futást megfogott a LoSnálOrk
nonszensz, eleve a Texans DL-ben rajta kívül másra nem is kell figyelni. Antonio Smith és Okoye gyenge kezdő szint (mint a mi falunk belseje 😀), a másik DT meg azt se tudom kicsoda.

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Meglepődnék, ha nem látnák hamarosan Blair White barátunkat...Escalade
az egyetlen white nevű nem fekete ember 😀
volt valami magyarázat már hogy a HC/OC miért nem küldött senkit segíteni blokkolni Johnson mellé?Ork
Tipp: Manning kibírja, ráadásul 2 sack vs. állandó +1 célpont = tuti terv. Meg gondolom belekalkulálta, hogy CJ egyszer véletlenül rossz irányba lép és kivételesen lelassítja Mariot...Escalade
kedvenc jelenet amikor Richard, Johnson és Brown együtt blokkol meg 1 embert amíg Mario röhögve körbesétálja őket, arról nem is beszélve hogy Mario minden az irányába menő futást megfogott a LoSnál
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Meglepődnék, ha nem látnák hamarosan Blair White barátunkat...Escalade
az egyetlen white nevű nem fekete ember 😀
volt valami magyarázat már hogy a HC/OC miért nem küldött senkit segíteni blokkolni Johnson mellé?Ork
Tipp: Manning kibírja, ráadásul 2 sack vs. állandó +1 célpont = tuti terv. Meg gondolom belekalkulálta, hogy CJ egyszer véletlenül rossz irányba lép és kivételesen lelassítja Mariot...

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gonzo pótlása megoldható, és igen, Blair White-ot akarjuk! 😊