Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 4 éve
Állítólag Hundley-t már Wentz sérülése előtt megkerestük, nincs közvetlen összefüggés a leigazolása és Wentz sérülése között.nyilván 😀
Nyilván.
peterk2005
vele meg vagytok mentve 😀
több mint 4 éve
Állítólag Hundley-t már Wentz sérülése előtt megkerestük, nincs közvetlen összefüggés a leigazolása és Wentz sérülése között.Nyilván.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
We have signed QB Brett Hundley and DT Joey Ivie.
— Indianapolis Colts (@Colts) July 31, 2021
több mint 4 éve
Ha esetleg tankolás lenne akkor nem fog cserélni senkiért, ott a két fiatal a padon. Másrészt ezzel a csapattal tankolni? Hova? Azonnal kivágni akkor Ballardot vagy bárkit akinek ez eszébe jut. Itt a lehetőség megnézni Easont és Ehlingert, ha már picket áldoztak érte, felesleges ide Minshewkat jósolni. A legnagyobb hülyeség lenne amit ember eltud képzelni hogy újabb középszerért picket adni az esetleges Wentz bukta után.Hát most ki fog derülni, hogy mi a terv az idei szezonban, ha nagyon súlyos a sérülés és mégsem érkezik senki, akkor egyértelműen tankolás jön. Én örülnék ha idekerülne a mi Jimmynk de a pénz miatt nem fog. Pedig szerintem vele erősebb lenne ez a csapat mint Wentzel és bőven PO esélyesek lennének.Valóban, pont most olvastam utána.Snapek 75%a, vagy PO es 70%A PUP minimum 6 hét. Ennyi nem kell a jövő évi pickkel játszogatáshoz. Akkor marad simán aktív kereten, csak sérült lesz és nem játszik.Egyik feltétel volt hogy x snappem pályán legyen, másik ha bejut a Colts a playoffba akkor is első kör, nem? Vagy azon belül is van egy bizonyos Wentz snap szám meghatározva?
peterk2005
playmaker90
Mondjuk a PO miatt sztem kar aggodni, attol eleg messze leszunk.
De szerencsere beoltva sincs a draga Carson, szoval eddig jol alakul, hatha kihagy eleget.
Mondjuk ha season ending akkor kurvara beszoptuk, 3. + 2.kor meg 50 millio literally a semmiert, es jovore ujra neki lehet futni az egesznek...
Borbinho
Nem olyan biztos az hogy messze lesz a playoff. Valamelyik fiatal berobbanhat, egy JG akár tényleg opció lehet. Bár nem hiszem hogy ha season ending is hogy cseréltek még egy irányítóért.
playmaker90
Tarsi
több mint 4 éve
Akkor jöjjön Minshew, mert a Seattle cover 3-at játszik, a Rams meg az egyik többségében emberezős csapat a kevésből.Azért megnézném, hogy Ballard amikor egyedül van az irodájában, akkor hogyan vezeti le ezeket. Elvállal egy csapatot, ahol van egy türelmes, a GM dolgába nem beleszóló, GM szempontból ideálig tulaj és egy top5 irányító. Aztán kiderül, hogy az irányító vállsérülése lassabban gyógyul, majd rendbe jön a váll, de lesérül a vádlija, végül egy héttel a szezon kezdet előtt, az irányító a vádli sérülés miatt visszavonul, még mielőtt betöltené a 30 évet. Aztán a csere irányítóval így is 5:2-vel kezd a csapata, majd lesérül a csere irányító is, és összezottyan a csapat. A következő évben jön egy már csak állni képes veterán, aki 1 év után megköszöni, nem folytatja. Végül tradel egy máshol bebustolódott irányítóért, aki a második TC edzésen kiesik. Ja, és még a második évében megtörténik vele az is, hogy megegyezik az új főedzővel, kezet fognak, majd a főedző 1 órával a bejelentett sajtó tájékoztató előtt visszamondja az állást.
Szerintem már csak röhög magán / a saját kínjain, mert ha full komolyan venné az már egészségre káros lenne. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Remélem Gardner Minshew lesz a megváltó itt. Akkor a coltsnak is szurkolnom kell. ☺Végül is amikor játszott a Colts ellen, mindig nyert (2/2). :p Megváltó ő nem lesz sehol, csak átmeneti sebtapasz. A max, amit ki tud hozni magából, hogy ő lesz az új Ryan Fitzpatrick. De neki sokkal nagyobbak a limitáció. Ha nem hagyják kimozogni és pocket passert csinálnak belőle és megdobják egy cover 2-vel, akkor konkrétan meghal az offense a pályán, hacsak nincs Derrick Henry szintű futód.
funkyparduc
Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Hát most ki fog derülni, hogy mi a terv az idei szezonban, ha nagyon súlyos a sérülés és mégsem érkezik senki, akkor egyértelműen tankolás jön. Én örülnék ha idekerülne a mi Jimmynk de a pénz miatt nem fog. Pedig szerintem vele erősebb lenne ez a csapat mint Wentzel és bőven PO esélyesek lennének.Valóban, pont most olvastam utána.Snapek 75%a, vagy PO es 70%A PUP minimum 6 hét. Ennyi nem kell a jövő évi pickkel játszogatáshoz. Akkor marad simán aktív kereten, csak sérült lesz és nem játszik.Egyik feltétel volt hogy x snappem pályán legyen, másik ha bejut a Colts a playoffba akkor is első kör, nem? Vagy azon belül is van egy bizonyos Wentz snap szám meghatározva?
peterk2005
playmaker90
Mondjuk a PO miatt sztem kar aggodni, attol eleg messze leszunk.
De szerencsere beoltva sincs a draga Carson, szoval eddig jol alakul, hatha kihagy eleget.
Mondjuk ha season ending akkor kurvara beszoptuk, 3. + 2.kor meg 50 millio literally a semmiert, es jovore ujra neki lehet futni az egesznek...
Borbinho
Nem olyan biztos az hogy messze lesz a playoff. Valamelyik fiatal berobbanhat, egy JG akár tényleg opció lehet. Bár nem hiszem hogy ha season ending is hogy cseréltek még egy irányítóért.
playmaker90
több mint 4 éve
Valóban, pont most olvastam utána.Snapek 75%a, vagy PO es 70%A PUP minimum 6 hét. Ennyi nem kell a jövő évi pickkel játszogatáshoz. Akkor marad simán aktív kereten, csak sérült lesz és nem játszik.Egyik feltétel volt hogy x snappem pályán legyen, másik ha bejut a Colts a playoffba akkor is első kör, nem? Vagy azon belül is van egy bizonyos Wentz snap szám meghatározva?
peterk2005
playmaker90
Mondjuk a PO miatt sztem kar aggodni, attol eleg messze leszunk.
De szerencsere beoltva sincs a draga Carson, szoval eddig jol alakul, hatha kihagy eleget.
Mondjuk ha season ending akkor kurvara beszoptuk, 3. + 2.kor meg 50 millio literally a semmiert, es jovore ujra neki lehet futni az egesznek...
Borbinho
Nem olyan biztos az hogy messze lesz a playoff. Valamelyik fiatal berobbanhat, egy JG akár tényleg opció lehet. Bár nem hiszem hogy ha season ending is hogy cseréltek még egy irányítóért.
több mint 4 éve
Snapek 75%a, vagy PO es 70%A PUP minimum 6 hét. Ennyi nem kell a jövő évi pickkel játszogatáshoz. Akkor marad simán aktív kereten, csak sérült lesz és nem játszik.Egyik feltétel volt hogy x snappem pályán legyen, másik ha bejut a Colts a playoffba akkor is első kör, nem? Vagy azon belül is van egy bizonyos Wentz snap szám meghatározva?
peterk2005
playmaker90
Mondjuk a PO miatt sztem kar aggodni, attol eleg messze leszunk.
De szerencsere beoltva sincs a draga Carson, szoval eddig jol alakul, hatha kihagy eleget.
Mondjuk ha season ending akkor kurvara beszoptuk, 3. + 2.kor meg 50 millio literally a semmiert, es jovore ujra neki lehet futni az egesznek...
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
A PUP minimum 6 hét. Ennyi nem kell a jövő évi pickkel játszogatáshoz. Akkor marad simán aktív kereten, csak sérült lesz és nem játszik.Egyik feltétel volt hogy x snappem pályán legyen, másik ha bejut a Colts a playoffba akkor is első kör, nem? Vagy azon belül is van egy bizonyos Wentz snap szám meghatározva?
peterk2005
több mint 4 éve
Ketlem, hogy hozunk uj starter kubet. Ha ugy van, eldobalgat egy-ket hetig Eason, aztan kesz. Brissettnel ugysem lesz rosszabb a passzjatekot tekintve, vele is tudtunk meccseket nyerni, nem is egyet.
több mint 4 éve
Remélem Gardner Minshew lesz a megváltó itt. Akkor a coltsnak is szurkolnom kell. ☺
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Senki sem mondta, hogy kell. Szimplan bebiztositjak vele mar az elso percben, es varnak plusz 1-2-3 hetet, hogy tenyleg csak akkor lepjen palyara, ha 100 szazalekos, plusz meg matekozni se kelljen a 75 szazalek miatt.
több mint 4 éve
Engem csak az érdekelne, hogy Höri mennyit fizetett ezért a sérülésért… 😅
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 4 éve
A PUP minimum 6 hét. Ennyi nem kell a jövő évi pickkel játszogatáshoz. Akkor marad simán aktív kereten, csak sérült lesz és nem játszik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tippem szerint PUP lesz ebből. Egyik szemem sir, a masik viszont azert nevetne abbol a szempontbol, hogy ha Wentz jatszana mondjuk tiz-tizenket meccset, azzal megmaradna a PO-eseluynk, foleg, ha nelkule is nyerunk, viszont azzal igazabol meg is oldana nekunk, hogy kibasszon a Phillyvel, es ne kelljen elso kort adnunk jovore. Marpedig a Colts szintlepesenek szempontjabol Wentz teljesitmenye mellett azert eleg lenyeges lenne az bizonyos 2022-es elso kor.I'm also told that Wentz felt a 'pop' at practice Thursday https://t.co/ujQI9Clwkk
— Michael Silver (@MikeSilver) July 30, 2021
Hat ez nem szerencses kezdes, ha muteni kell akk csoda ha szezon startra jo lesz. Meg 1 pades edzes sem volt, a lenyegi felkeszulest lehet teljesen kihagyja...
Nagyon kar, mert eddig mondhatni jol indult a karrier restart, de ez egy jokora akadaly lehet... :/
A lenyeg ugy is az, hogy hosszu tavon legyen jo, de igy biztos nehezebb lesz par het edzes utan beallni majd a nyitomeccsre. Mar ha 6 het alatt fullos lesz.
Ha nem, es nem vele kezdjuk a szezont, akkor egy esetleges jo kezdes utan, ahol Eason mondjuk tud hozni par wint... Hat az nem tudom mit jelentene...
Nagyon kivancsi vagyok, hozunk-e veterant, ha kiderulne h nem tud jatszani elso heten.
Eason season!
Borbinho
Ugyhogy nagyon nem bankodnek, ha az megmaradna. Azert is varok PUP-ot, mert hogyha az orvosok azt mondjak, hogy hat talan-talan felepulhet elso hetre, akkor Ballard szerintem a pickre is gondolva siman azt mondja, hogy csak akkor jatszhat majd, ha szazezer szazalekos lesz, aztan go PUP. Ha lejon az elso kor a cserebol, akkor azert ot sem veheti elo senki a trade-ert, hogy jol lehuztak egy rokkantert.
több mint 4 éve
PFF már rá is ugrott a témára! több mint 4 éve
Persze, aztán majd megnyeritek az AFC-t, a Super Bowlban pedig a sérült Wentz helyére beugró Foles megveri Brady csapatát... 😀https://t.co/0zqRhMXvkb pic.twitter.com/gs4EK3098f
— Michael Kist (@MichaelKistNFL) July 30, 2021
😀😀😀
Borbinho

több mint 4 éve
https://t.co/0zqRhMXvkb pic.twitter.com/gs4EK3098f
— Michael Kist (@MichaelKistNFL) July 30, 2021
😀😀😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
I'm also told that Wentz felt a 'pop' at practice Thursday https://t.co/ujQI9Clwkk
— Michael Silver (@MikeSilver) July 30, 2021
Hat ez nem szerencses kezdes, ha muteni kell akk csoda ha szezon startra jo lesz. Meg 1 pades edzes sem volt, a lenyegi felkeszulest lehet teljesen kihagyja...
Nagyon kar, mert eddig mondhatni jol indult a karrier restart, de ez egy jokora akadaly lehet... :/
A lenyeg ugy is az, hogy hosszu tavon legyen jo, de igy biztos nehezebb lesz par het edzes utan beallni majd a nyitomeccsre. Mar ha 6 het alatt fullos lesz.
Ha nem, es nem vele kezdjuk a szezont, akkor egy esetleges jo kezdes utan, ahol Eason mondjuk tud hozni par wint... Hat az nem tudom mit jelentene...
Nagyon kivancsi vagyok, hozunk-e veterant, ha kiderulne h nem tud jatszani elso heten.
Eason season!
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Ez egy vasar es a teljesitmenyre fizetnek. A szerzodes figyelembe vetelevel. B Smith penzet nem tudjak csak drasztikus eszkozzel levinni a tinta megszaradasatol 1 orara. Mondjuk 3 ev mulva keves DM-val elkuldhetoen a teljesitmenye fogja bearazni hogy elkuldik mert olcsobban kapnak ugyanilyet vagy jobbat. A szerzodestol fuggoen egyre kevesbe "drasztikus modszerekkel" lehet elkuldeni. Lehet olyan jo lesz hogy vegig megy es BS sipakolni fog mert addigra relativ keveset fog keresni. Ettol fuggetlenul a Colts teljesen korrekten jelzi 3 ev mulva ha szar leszel akkor semmi nem fog megmenteni a kivagastol esetleges ujratargyalastol.Persze ez mind igaz, de ha te meg játékosként lehozol 3 all pro szezont, lejár a szerződésed akkor a csapat még évekig magához láncolhat téged az akaratod ellenére megakadályozva téged abba, hogy a piacon beárazd magad.
De azt ne jatszuk el hogy azert mert 5 ev van a papiron akkor az 5 evet jelent es ha 3-nal vege van akkor be lenne csapva a jatekos.
A jatekosok szemszogebol a full garantalt az egyik veglet a csapattol meg elkapasonkent fizetek x ezer dollart a masik. A merleg nyelve nem a csapatok fele mozdul.
Howard-ot a szerzodesekor a legjobban fizetett CB-ve tettek+ kb 50 m garantalttal! Azt az evet kihagyta serulessel gyakorlatilag sehol nem jart a szaja hogy mennyit fizet vissza hisz jart neki a szerzodese szerint. All-pro ev a 2.-ban es a 3.-ra keri az uj szerzodest. Teljesen ugy erzem hogy a Miami kibaszott vele es visszael a szerzodesevel.
no
Az egész liga működési rendszere a csapatok érdekét tartja szem előtt nem a játékosét. Mindannyian tudjuk, hogy a top 10ben kiválasztott játékosoknak az esetek 90%ban eszük ágában nem lenne abban a csapatban játszaniuk.
több mint 4 éve
Wentz kihagyja az edzést lábsérülés miatt.A lába. Semmiség, legrosszabb esetben augusztus végén visszavonul.
Eason van helyette.
darwinbanaz
Colts' QB Carson Wentz is out indefinitely as he undergoes further testing on a foot injury that he suffered at the end of Thursday's practice, per @MikeWellsNFL and me.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) July 30, 2021
Colts' second-year QB Jacob Eason took the starter reps at today's practice, with Sam Ellinger as his backup.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Pozitiv, azt hittem, hogy mar a kondiban megserul, de kibirta az elso edzesig. 😂Azert remelem, nem kell kihagynia sokat, ruhellem ezt a cseret meg mindig , de nem szeretnem, ha rogton kiesne, es Ballardot meg szetoltanak emiatt.
több mint 4 éve
Davenport is covid listára költözött - megoldjuk mi a 85%-ot vakcina nélkül is idény kezdetre 😊Rusher viszont úgy látszik még kevés van, vagy mind szahar, mert leigazoltuk Damontre Moore-t. Ezek szerint már olyan ***va jó az öltöző, hogy a magatartási problémás, kokszoló balhés játékos is megjavul és elkezd focizni majd nálunk. És a belső védőfalat is vékonynak gondoljuk, mert a volt Brownsos Joey Ivye is ide tart állítólag. Corner posztra pedig érkezett Holton Hill. Csempiönship.
Az edzéseken Wentznek is és Easonnak is sokkal jobb napja volt tegnap. Megvan az első sérülés is: Kellynek lett valami a vállával. Bandázst kapott, vissza sem állt utána. Pintér Dani ment be első számú centerbe helyette.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)