Indianapolis Colts
Hihetetlen számomra, hogy Leonard-re még mindig tudok feljebb nézni.
In 2019, he looked much smaller and struggled to hold up at the point of attack. As a pass rusher, he looked even rawer and struggled to collapse the pocket. The only positives that I saw on the 2019 film were that he is a special athlete with great energy.
The reason why this is important, though, is that it shows how much he can improve in one season. In 2020, he was powerful in his rushes and dominated at times as a pass rusher. He was still raw but he had a completely different body type, strength, and play style. If he could do that in one year at Vanderbilt, imagine what he could be (with his traits) after a few years under NFL coaching?
www.stampedeblue.com/2021/5/6/22422026/film-room-dayo-odeyingbo-is-a-risky-bet-on-elite-traits
podcasts.apple.com/us/podcast/the-colin-cowherd-podcast/id1551365571?i=1000520241959


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Ballard on the Colts second round selection: “Cole my oldest son texted me and said but dad they are killing you on Twitter again, and I said good that’s how I like it.” He spoke briefly on laughing at mock drafts & how everyone was surprised he took Darius Leonard. pic.twitter.com/Y4ZxVj7UfP
— Colts Coverage (@Colts_Coverage) May 5, 2021
LOL 😀😀😀DD
Jön vizitre egy egykori 1/1-es. Nem, nem Luck apó jön haza a frontról, hanem az 1 évvel későbbi 1. pick, Halász Erik érkezik.Ja, elfelejtettem mondani, hogy Ballarddal dumáltam múlt héten? 😀 Megdumáltuk, hogy nyugodtan mondhatom, úgyis annyi info van a rendszerben, nem fog az enyém kitűnni 😛
Former #Chiefs left tackle Eric Fisher is set to visit the #Colts later this week, per source.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) May 4, 2021
iktriad
Former #Chiefs left tackle Eric Fisher is set to visit the #Colts later this week, per source.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) May 4, 2021
Van egy srác aki csinál videókat "The tape never lies" névvel. Leno nagy kedvence volt.
El tudnam viselni, o mar tenyleg meguti az atlagot teljesitmenyre, jo hosszuak a karjai meg egesz atletikus is, meguti talan Ballardek mercejet is.
Plusz korban meg epp jo.
| Bar en meg mindig azt mondom h a QB-n kurva sok mulik, es Riversnek nagy erdemei voltak h nem kaptunk sok sacket (+ nyomast se). Es ugyan igy, nem volt annyira borzalmas az az Eagles fal, inkabb az elkaposor volt a necc. De hat az nalunk is...Persze nem Wentze volt az osszes sack, de nagyot kene elorelepnie h ne erzodjon ugy h visszaesett a falunk. Az se segit, h amivel segithetne a falat, a gyors utempasszos jatek, az nem igazan megy neki es nem is szereti. De majd TY uresre jatssza magat es mehet az 50 yardos bomba. Flashbacknek jo lesz parszor. |
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
Szerintem egy veteránt biztosan fogunk behúzni még, van 25M cap space, abba most egy 3-4M-es szerződés mondjuk egy Villa, vagy Jason Peters-ért simaliba. És akkor nincs kockáztatva, amit tavaly próbált Ballard, hogy kevesebb OL, mivel voltak jolly jokerek - elég csúnyán elfogytunk ugye szezon végére, szerintem ebből Ballard is megtanulta, hogy nem spórolunk OL helyekkel, mert a kezdő 5-ös 19 meccses sorozata az szép meg jó, de bármikor véget érhet.
Plusz ahogy olvastam pl Fisher is már visszatérhet augusztus közepén, szóval akár ő is lehet opció egy 1 éves prove it szerződéssel, és ha vissza tud térni közel eredeti formájához, lehet hogy hosszabb távra is meg tudjuk oldani a dolgot. Szóval én az OT poszt miatt egyelőre nem izgulok, ott elég sok opció van jelenleg arra, hogy megoldjuk egy vállalható szinten, ellenben ugye az edge résszel, ahova 7-8 éve várjuk a megváltó ember érkezését.
Én olyan nagyon egyébként nem tartok a dologtól. Tavaly utcáról felszedett emberekkel is elfogadható volt a fal az idény végén. Nyilván nem volt olyan, mint Castonzo-val, de nem volt arról szó, hogy szétestünk volna, nem tudtunk volna futni, vagy Riverst szétverték volna, semmi ideje nem lett volna. A Bills ellen is bőven játékban voltunk futásban és passzjátékban is. Az utcáról behívott embernél azért még a jelenlegi megoldás is csak jobb lehet. Tavaly Wentz előtt a komplett fal mondott csődöt, nem egy helyen volt lyukas, hanem csak lyukak voltak szinte mindenhol. Itt a bal oldalra kell majd odafigyelni, a fal többi része tisztességes lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Pinter amúgy beugróként nem volt rossz, de ez a megoldási kísérlet elég tökönszúrósnak tűnik, mivel 2 poszton is gyengülni fog a fal.
Az UDFA-k közül kikre érdemes figyelni? A járványhelyzet miatt a kicsi iskolákból kevésbé húztak, szóval lehet hogy most UDFA-n is könnyebb beletrafálni egy jó prospectbe.
Nah, akkor meg mi a problemo, ha CW kisiklik, akkor itt a következő QB, aki elvisz a dupla SB gyűrűig 😀 És ebben is lenyomjuk a Pats-et, hogy 19 hellyel hátrébb találunk QB-t 😛Kikerestem neked:Project QB. Az kurvára kellett.Most 218. helyen nem kurvára tök mind1 már mit húzol? Hány játékost tudsz felsorolni, aki 218. helyről akár rotációba verekedte magát bármilyen poszton? Ez kb a Brady-theory, véletlen bejöhet, de ennyi.
Tony Adams
coltman
- Tom Nalen (1994), az ezredforduló környékének egyik legjobb centere, 2 gyűrűt nyert a Broncos-zal, 5-szörös Pro Bowler, 2-szeres All-Pro
- Sonny Randle (1958), a St. Louis Cardinals egyik legnagyobb sztárja volt a '60-as években, 4-szeres Pro Bowler, 1-szeres All-Pro, később college HC (East Carolina, Virginia, Marshall)
- Mike Weger (1967), 6 évig volt a Lions kezdő safetyje a '60-as évek végén, '70-es évek elején, utána sikeres ingatlanfejlesztő lett
- Myron Guyton (1989), ő is 6 évig volt kezdő safety a ligában a Giants és a Patriots színeiben, a XXV. Super Bowl-on is kezdett a győztes Giants-ben
- Jim Otis (1970), ő a '70-es években volt 1000 yardos futó a St. Louis Cardinals színeiben, 1-szeres Pro Bowler
- Jordan Poyer (2013), hogy legyen aktív is, neki a következő lesz a 5. szezonja mint a Bills kezdő safetyje, anno 2009-ben elvitte az MLB Drafton a Marlins.
empty taxi
- Tarik Black, WR, Texas
- Tyler Vaughns, WR, USC
- Deon Jackson, RB, Duke,
- Isaiah Kaufusi, LB, BYU,
- Anthony Butler, LB, Liberty
Ezzel is papíron 90 fölött leszünk, szóval egy valaki menni fog.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Kikerestem neked:Project QB. Az kurvára kellett.Most 218. helyen nem kurvára tök mind1 már mit húzol? Hány játékost tudsz felsorolni, aki 218. helyről akár rotációba verekedte magát bármilyen poszton? Ez kb a Brady-theory, véletlen bejöhet, de ennyi.
Tony Adams
coltman
- Tom Nalen (1994), az ezredforduló környékének egyik legjobb centere, 2 gyűrűt nyert a Broncos-zal, 5-szörös Pro Bowler, 2-szeres All-Pro
- Sonny Randle (1958), a St. Louis Cardinals egyik legnagyobb sztárja volt a '60-as években, 4-szeres Pro Bowler, 1-szeres All-Pro, később college HC (East Carolina, Virginia, Marshall)
- Mike Weger (1967), 6 évig volt a Lions kezdő safetyje a '60-as évek végén, '70-es évek elején, utána sikeres ingatlanfejlesztő lett
- Myron Guyton (1989), ő is 6 évig volt kezdő safety a ligában a Giants és a Patriots színeiben, a XXV. Super Bowl-on is kezdett a győztes Giants-ben
- Jim Otis (1970), ő a '70-es években volt 1000 yardos futó a St. Louis Cardinals színeiben, 1-szeres Pro Bowler
- Jordan Poyer (2013), hogy legyen aktív is, neki a következő lesz a 5. szezonja mint a Bills kezdő safetyje, anno 2009-ben elvitte az MLB Drafton a Marlins.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Meg valakinek a törölközőt is vinnie kell a pályára. Pipa.Project QB. Az kurvára kellett.Most 218. helyen nem kurvára tök mind1 már mit húzol? Hány játékost tudsz felsorolni, aki 218. helyről akár rotációba verekedte magát bármilyen poszton? Ez kb a Brady-theory, véletlen bejöhet, de ennyi.
Tony Adams
coltman


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
Project QB. Az kurvára kellett.Most 218. helyen nem kurvára tök mind1 már mit húzol? Hány játékost tudsz felsorolni, aki 218. helyről akár rotációba verekedte magát bármilyen poszton? Ez kb a Brady-theory, véletlen bejöhet, de ennyi.
Tony Adams
Gondolom Odum utodja az ST-be (iden tenderen jatszik Odum).Watching Shawn Davis and he legit reminds me of Sean Davis lol. Good athleticism and size. Can play on the backend. Reckless tackler who goes for the big hit on every play. A lot of whiffs
— Zach Hicks (@ZachHicks2) May 1, 2021
Shawn Davis leads with his head on every hit. I’m terrified for him (and the offensive player) on every play
— Zach Hicks (@ZachHicks2) May 1, 2021
😀
Tony Adams
A vicc, h tenyleg ott tart a roster h belefer boven (mint tavaly Glasgow).
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
Sam Ehlinger walking into the Colts Locker Room pic.twitter.com/jPVJNvA3c7
— sadness SZN (@UnderDogSports4) May 1, 2021
Sam Tevi lesz az LT, bizzunk benne h BigQ van annyira jo h Tevit is felhuzza atlagosra.
Erik Leonard meg Smith hosszabbitasa, de akar Hinese is Irsayek szerint.
Leonard meg Smith evi 15 misi korul lesznek sztem, Hines 5-6.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."