Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 5 éve
Lojj mar egy screenshotot a csapatodrol, kivancsi vagyok az en szedett-vedett Coltsom mire menne a Tied ellen 😀Jelenleg 85 fős a rosterem, így is érdekel? Mondjuk kitalálható nagyjából, hogy kik maradnak az 53-ban ill ps-ban 😊
Borbinho


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Ha edge jonne, eret vagnek.Kérdés, kinek az erét...
Stez
Otthonom MisColts
több mint 5 éve
Ketlem, hogy Phillipsnel barki is valid allitast tehetne arrol, hogy nincs extra kockazat. A pali tele volt agyrazkodasokkal, amik miatt paraja is volt, eleg egy rossz utes a sisakra, es csokolom, jon az ujabb. Fasza prospect lenne, de en ekkora rizikoval biztosan nem vinnek elso korben jatekost. Az agyrazkodas az, amire a budos eletben senki sem tudja megmondani, hogy mekkora veszelyt rejthet a jovoben.GM játékban Philipset húztam. Amilyen az én formám, IRL inkább ő ne jöjjön, mert eljinxeltem a karrierjét 😀Sztem elso koros lesz, ha meg tisztazzak orvosilag h nem extra kockazat akkor az elso edge is lesz aki kimegy (mar ha Parsons nem edge lesz. Bar o meg off field ugyei miatt csuszhat).
(Én első körben húztam ugyan, de ő szerintem sokat fog csúszni, akár a 2. körben is elérhető lehet.)
peterk2005
Lojj mar egy screenshotot a csapatodrol, kivancsi vagyok az en szedett-vedett Coltsom mire menne a Tied ellen 😀
Borbinho
De ezert is fazom az elso koros pass rushertol, mert szerintem csak o erne meg az 1/21-et, de ő is csak red flag nelkul. Szerintem. Ugyhogy remelem, akkor mar OT-t hozunk inkabb.
több mint 5 éve
deleted account
1 758
GM játékban Philipset húztam. Amilyen az én formám, IRL inkább ő ne jöjjön, mert eljinxeltem a karrierjét 😀Akkor kezet foghatsz Mel Kiperrel az ESPN-ből 😀
(Én első körben húztam ugyan, de ő szerintem sokat fog csúszni, akár a 2. körben is elérhető lehet.)
peterk2005
több mint 5 éve
GM játékban Philipset húztam. Amilyen az én formám, IRL inkább ő ne jöjjön, mert eljinxeltem a karrierjét 😀Sztem elso koros lesz, ha meg tisztazzak orvosilag h nem extra kockazat akkor az elso edge is lesz aki kimegy (mar ha Parsons nem edge lesz. Bar o meg off field ugyei miatt csuszhat).
(Én első körben húztam ugyan, de ő szerintem sokat fog csúszni, akár a 2. körben is elérhető lehet.)
peterk2005
Lojj mar egy screenshotot a csapatodrol, kivancsi vagyok az en szedett-vedett Coltsom mire menne a Tied ellen 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
GM játékban Philipset húztam. Amilyen az én formám, IRL inkább ő ne jöjjön, mert eljinxeltem a karrierjét 😀(Én első körben húztam ugyan, de ő szerintem sokat fog csúszni, akár a 2. körben is elérhető lehet.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Ha Phillips lecsuszna en nagyon adnam 😀 barmit csak 2.koros edge-et ne
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
En rushert es OT-t varok elso ket korben. Ebben a sorrendben, mert az OT class mely, de nyilvan a bent elvo jatekos szintje donti el, hogy netan OT jon-e elsore.Ha edge jonne, eret vagnek.
több mint 5 éve
Még az első részben (With the next pick) volt, hogy Ballard mutat a táblára, hogy "ugye mindenki tisztában van vele, hogy mi a #1 need"Persze biztosan nem állítható semmi, de én úgy gondolom OT van a táblára írva.
2 ipari hulladékot hozol FAról minimumért, szerintem egyik pozíciónkon sincs akkora szakadék mint ott. Mindenhol lehet erősíteni persze, de csak ha valami óriási steal nem lesz, akkor LT-t húzunk.
uatu forgatókönyve nekem is tetszene, de ha 1/21-re hoznánk OT-t számomra akkor is teljesen vállalható lenne.
Ha kitradelünk 1 körből akkor pedig a 2. kör első harmadába lenne jó az egyik pick.
több mint 5 éve
Én nem teljes kitradelést várok, de egy 7-8 helyes letrade (GB) és Cosmi, ott már reális. Nálam ez az álomforgatókönyv.Azon röhögnék (Wentz viszont nem), ha itt találgatunk, aztán Ballard feltradelne mondjuk Lance-ért vagy Jones-ért első körben. 😀Azért én egy CB-t még elnézegetnék, mert Rhodes csak 1 év, Rocks meg fejlődik, de azért még nem egy eldőlt deal, hogy minőségi CB lesz.
(Hátrébb amúgy nem is bánnék egy QB picket. Pass rusheren és OT-n kívül olyan veszett needünk nincs, ha első kettőben jönne belőlük 1-1, látnám értelmét. Az idei QB classban még 4. 5. körben is több a fantázia, mint a tavalyiban. Kompetísön rulez.)
peterk2005
Amúgy 99%, hogy kitradelünk első körből, hogy gyűjtsünk némi picket, főleg hogy nincs harmadik idén - szokásos Ballard forgatókönyv 😉
coltman
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Azon röhögnék (Wentz viszont nem), ha itt találgatunk, aztán Ballard feltradelne mondjuk Lance-ért vagy Jones-ért első körben. 😀Azért én egy CB-t még elnézegetnék, mert Rhodes csak 1 év, Rocks meg fejlődik, de azért még nem egy eldőlt deal, hogy minőségi CB lesz.
(Hátrébb amúgy nem is bánnék egy QB picket. Pass rusheren és OT-n kívül olyan veszett needünk nincs, ha első kettőben jönne belőlük 1-1, látnám értelmét. Az idei QB classban még 4. 5. körben is több a fantázia, mint a tavalyiban. Kompetísön rulez.)
peterk2005
Amúgy 99%, hogy kitradelünk első körből, hogy gyűjtsünk némi picket, főleg hogy nincs harmadik idén - szokásos Ballard forgatókönyv 😉
több mint 5 éve
Azon röhögnék (Wentz viszont nem), ha itt találgatunk, aztán Ballard feltradelne mondjuk Lance-ért vagy Jones-ért első körben. 😀(Hátrébb amúgy nem is bánnék egy QB picket. Pass rusheren és OT-n kívül olyan veszett needünk nincs, ha első kettőben jönne belőlük 1-1, látnám értelmét. Az idei QB classban még 4. 5. körben is több a fantázia, mint a tavalyiban. Kompetísön rulez.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Visszaigazoltuk T.J. Carrie-t is. VIsszaállt a tavalyi corner sor, plusz visszatér Marvell Tell is. Ebből első körös CB pick lesz. 😀En egyre inkabb elkepzelhetonek tartom, h Ballardek beleestek vmeik freak LB-be.
peterk2005
Akar 21en, akar lemozgas utan 2.kor elejen. Okereke megy MLB-be, az SLB meg amugy is a snapek 20%aban van csak fent, szoval nem feltetlen orulnek neki. Persze ha lenne 2 Leonardunk az jobb mint 1 😀
Zach Hicks a Stampede Blue-tol mar tobbszor is azt irta, h szerinte jo esely van h safety lesz az 1.pick.
Deep safetyben nem eros a class, szal ha azt akarunk, ott tenyleg elol kene huzni. De en jobban orulnek egy Hooker re-sign-nak, Blackmon moge/melle biztos nem hoznek elol safetyt. egy 3.napos box safety johet, abbol van tobb jo is sztem
CB igy legalabb iden nem kell. Ballard az egyik legjobb GM a ligaban, kivancsi vagyok bemerne-e olyat jatszani, h jovo evi pickekert eladja az 1.kort.
Sokkal kevesebben is vannak az idei classban darabszamra is a rookiek, es azert eleg sokan opt outoltak is, szoval meg a kisebb poolban is van extra kockazat, mert sokan 2019ben jatszottak utoljara.
En tovabbra is Cosminak orulnek a legjobban. Kikopott AC klon. Es ha a tortenelem ismetli onmagat, jovore kihuzhatjuk a Franchise QBt akit vedhet majd 😊
Sorry, muszaj volt 😀
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Visszaigazoltuk T.J. Carrie-t is. VIsszaállt a tavalyi corner sor, plusz visszatér Marvell Tell is. Ebből első körös CB pick lesz. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Csak hogy put the topic back on track : www.stampedeblue.com/2021/4/15/22386176/colts-chris-ballard-ranked-as-the-nfls-best-drafting-gm-since-2015Persze mindig lehet vitatkozni ezen a dolgon, mivel nem exact tudomány, de amit Ballard művel első körökön túl az outstanding 😊 Csak remélem, hogy nem hülyül el, mint Polian, és draftol Addai-t MJD helyett - az mai napig a WTF kategória nálam, hogy ott mit szívott...
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Self awareness rulez. 😀 (Hallod, wmitty? Eszedbe ne jusson elmenni, ez a topic igenis jó. 😊)| A pocskondiázás nem magyar, tény, de a narrow-minded segregation jellemzően kelet európai tulajdonság (főleg magyar), és nem nyugat európai - a kettőt ne keverjük, elég más dimenzió. |
Itt egy mock draft Derek Largertől. Lehet pocskondiázni. 😀 (A pocskondiázás szvsz nem magyar dolog, ebben nem osztom coltman véleményét. Minden fanbase-ben integráns vitapozíció. Miről is beszélnénk, ha mindenki imádná ami történik a csapat körül?)
A gyerek semmi különleges. Se nem "insider", se nem "szakértő". Amolyen leül a srác a szomszédból és csinál egy podcastot. A feje elég kocka és annyit nyel miiközben beszél, mintha két hónapja nem evett volna semmit, de nekem valamiért mégis bejön, elég gyakran meghallgatom a podcastját. 😊
peterk2005
több mint 5 éve
Csak nehogy a szerelem vége a csapat számára kellemetlen brutál anál legyen. 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Na, az LMBTQ-t is letuttuk. Jásztunk a tűzzel, játszunk a tűzzel. Még jó, hogy az emberek nagyobb része nem csapattopicokba jár a napkokban. 😀Nem a résztvevők nemén volt a hangsúly, hanem a kapcsolatukon. <3 Annyit látok, hogy tényleg egy szerelemhez hasonló kémiát mutatnak be kettejük között, de ahogy coltman is írja, ez kell a népnek. Én bízok is Wentzben, mert bekajálom szépen amit mondanak (nem is értem a brutál nagy savat amit az egész trade kapott) csak elég elcsöppenősre sikerült ez a rész.
peterk2005
És egyetértek azzal h Ballard messze messze sokkal jobb mint Grigson, mind szakmailag, mint emberileg. Örülök, hogy attól hogy texasi nem azt a mentalitást hozta magával.
több mint 5 éve
Self awareness rulez. 😀 (Hallod, wmitty? Eszedbe ne jusson elmenni, ez a topic igenis jó. 😊)Itt egy mock draft Derek Largertől. Lehet pocskondiázni. 😀 (A pocskondiázás szvsz nem magyar dolog, ebben nem osztom coltman véleményét. Minden fanbase-ben integráns vitapozíció. Miről is beszélnénk, ha mindenki imádná ami történik a csapat körül?)
A gyerek semmi különleges. Se nem "insider", se nem "szakértő". Amolyen leül a srác a szomszédból és csinál egy podcastot. A feje elég kocka és annyit nyel miiközben beszél, mintha két hónapja nem evett volna semmit, de nekem valamiért mégis bejön, elég gyakran meghallgatom a podcastját. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Tbh mar irtam egy fel oldalas kommentet Gulyasekrol reggel, akkora volt a fejem, miutan olvastam a kommented 😀Na, az LMBTQ-t is letuttuk. Jásztunk a tűzzel, játszunk a tűzzel. Még jó, hogy az emberek nagyobb része nem csapattopicokba jár a napkokban. 😀Szóval akkor a következő a politika bedobása? Csak hogy meglegyen a teljes paletta 😀
peterk2005
coltman
(kb h ok nyomhatjak ugyan ugy a hulyeseget minden nap de en bezzeg unalmas vagyok).
...aztan realizaltam h 120+ orat dolgoztam az elmult szuk 2 hetben, olyan faradt vagyok mentalisan/fizikalisan mint korabban talan soha, es rajottem h valszeg en vagyok a fasz 😀
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Na, az LMBTQ-t is letuttuk. Jásztunk a tűzzel, játszunk a tűzzel. Még jó, hogy az emberek nagyobb része nem csapattopicokba jár a napkokban. 😀Szóval akkor a következő a politika bedobása? Csak hogy meglegyen a teljes paletta 😀
peterk2005
Szerkesztette: deleted account
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Azért ez jobb, mint amikor Grigson draftolt, CP-n pedig rohadtul látszott, hogy nem azzal a játékossal ment volna, és jött a Grigson féle "edző is vagyok" és játszania kellett bizonyos játékosoknak, függetlenül mekkora fosadékok voltak. De ez a körítés, szerintem majdnem mindegyik csapatnál megvan ez, vagy ennek az alternatívája, csak épp nem vallás, hanem katonai vonalon, nagy hős veterán, stb. Kenyér és cirkusz kell a népnek. Na, ez a cirkusz 😀 Nem mondom, hogy minőségi, de attól még az 😛Én azért beteszem, hátha érdekel valaki mást.Ajánló:
peterk2005
Frank és Carson régen egy párt alkottak, ám az érdekek elsodorták őket egymástól.
Az idősebb fiú gyermek (Frank) továbbra is szerelmes kiszemeltjébe és ezt nem is titkolja, mikor ölébe hull a lehetőség. Régi-új szerelme (Carson) bimbózó, háttérben meghúzódó kapcsolatukat ismét felvállalja. Frank édesapja (Chris) jóváhagyja kapcsolatukat, mert bízik gyermeke döntésében. A frigy megköttetik. Vajon milyen irányba indul el a királyság jövője?
darwinbanaz
több mint 5 éve
Na, az LMBTQ-t is letuttuk. Jásztunk a tűzzel, játszunk a tűzzel. Még jó, hogy az emberek nagyobb része nem csapattopicokba jár a napkokban. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Én azért beteszem, hátha érdekel valaki mást.Ajánló:
peterk2005
Frank és Carson régen egy párt alkottak, ám az érdekek elsodorták őket egymástól.
Az idősebb fiú gyermek (Frank) továbbra is szerelmes kiszemeltjébe és ezt nem is titkolja, mikor ölébe hull a lehetőség. Régi-új szerelme (Carson) bimbózó, háttérben meghúzódó kapcsolatukat ismét felvállalja. Frank édesapja (Chris) jóváhagyja kapcsolatukat, mert bízik gyermeke döntésében. A frigy megköttetik. Vajon milyen irányba indul el a királyság jövője?
több mint 5 éve
A vallásokkal kapcsolatos véleményem meg sztem ismert a fórumon, több különböző témánál is leírtam.Ezt inkább vigyük a poltopicba, mert ha folytatjuk, olyan dzsihad lesz itt mindjárt, mint a huzat. 😀
Szerintem 5000, 2000, de még 1000 v 500 éve is, az emberiségnek szüksége volt vallásra. Hogy megmagyarázza azt, amit nem tudtak megmagyarázni (miért megy le a nap, miért esik az eső, stb). De már réges régen nem ez a célja, meg nem is ez volt a célja anno se, meg nem is az, hogy közösséget teremtsen. Hanem hogy irányítson embereket, ha lehet minél többet (ugye keresztes hadjáratok, dzsihád, stb). Ott került szar a palacsintába, amikor valaki egyenlőbbnek mondta magát, mint a többiek, mert Isten csak hozzá beszél, neki üzen. A többiek meg ezt fogadják el és álljanak be a sorba. Borbinho
| Egyébként a leírtakkal kapcsolatban nagyon sok mindenben egyetértünk (szerintem én ateistább vagyok a legtöbb ateistánál is, a vallás lelki részéhez is így viszonyulok, nem tudott soha megérinteni). De nem is ez volt a baj, hanem az, hogy Reichre és Wentzre nézve sértő volt amit írtál. Lehet kritikusnak lenni az egyházzal kapcsolatban úgy, hogy a hívő embert nem sértjük meg. (Nem is megsértődtem rajta - ha rám gondoltál az előző postban -, hanem felháborított ..... volna, ha nem ismernélek már és nem gondoltam volna azt, hogy te se úgy gondoltad.) Spongyát rá, lépjünk. Így is túlbeszéltük. |


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)