Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 5 éve
deleted account 1 758
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én azért abban bízom, hogy ez a 2 OT-nek címkézett darált-hús kupac azért jön, hogy a camp-ben sikerélményekhez juttassák az ifjú DE-jeinket. Nekik nem árt az önbizalom növelés. Pályát viszont szeptemberben már ne lássanak.
Vagy túl naiv/optimista vagyok?
uatu
90-es rosterre lettek hozva, Castonzo távozásával vsz fog még legalább 4-5 OT jönni, akiből majd kukáznak, hogy ki mire lesz jó. Én nem gondolnám ezeket az igazolásokat túl.
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én azért abban bízom, hogy ez a 2 OT-nek címkézett darált-hús kupac azért jön, hogy a camp-ben sikerélményekhez juttassák az ifjú DE-jeinket. Nekik nem árt az önbizalom növelés. Pályát viszont szeptemberben már ne lássanak.
Vagy túl naiv/optimista vagyok?
több mint 5 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 371
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kit cseréltünk el 4 első körért, hogy Davenportot bevállaltuk?

(Oké, tudom, backupnak jön. Annak jön?)
peterk2005
Remeljuk annak se.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 956 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kit cseréltünk el 4 első körért, hogy Davenportot bevállaltuk?

(Oké, tudom, backupnak jön. Annak jön?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
több mint 5 éve
Sagat_ Indianapolis Colts Alabama Crimson Tide 3
Sziasztok ! Én vagyok a Colts topik ,néma Leventéje ‘, de most egy kis játékra hívnám a társaságot . Én csaptam le a Coltsra az FK támogatói draftján , tehát nekem kell dönteni , hogy ki jöjjön a21. választással . Úgy gondoltam nagyobb buli lenne ha bevonnálak titeket is a dologba , így aki késztetést érez , hogy megossza az ötleteit itt azt szívesen veszem . Várom az ötleteket , akár a trade is szóba jöhet 😉
Sagat_
Cserélj fel Mac Jones-ért, nehogy mi vigyük el😂
Hope
Kiváló ajánlat! ... ja nem ide 😂
több mint 5 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Sziasztok ! Én vagyok a Colts topik ,néma Leventéje ‘, de most egy kis játékra hívnám a társaságot . Én csaptam le a Coltsra az FK támogatói draftján , tehát nekem kell dönteni , hogy ki jöjjön a21. választással . Úgy gondoltam nagyobb buli lenne ha bevonnálak titeket is a dologba , így aki késztetést érez , hogy megossza az ötleteit itt azt szívesen veszem . Várom az ötleteket , akár a trade is szóba jöhet 😉
Sagat_
Cserélj fel Mac Jones-ért, nehogy mi vigyük el😂
több mint 5 éve
Sagat_ Indianapolis Colts Alabama Crimson Tide 3
Sziasztok ! Én vagyok a Colts topik ,néma Leventéje ‘, de most egy kis játékra hívnám a társaságot . Én csaptam le a Coltsra az FK támogatói draftján , tehát nekem kell dönteni , hogy ki jöjjön a21. választással . Úgy gondoltam nagyobb buli lenne ha bevonnálak titeket is a dologba , így aki késztetést érez , hogy megossza az ötleteit itt azt szívesen veszem . Várom az ötleteket , akár a trade is szóba jöhet 😉
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Na, ugy tunik, hogy 17 meccses alapszakasznak nezunk elebe. A Bucs lesz a plusz ellenfel, hazai kornyezetben. Iden, talan utoljara teljesulhet a bucket listem egyik pontja: -beat Brady ( a masik ketto, hogy verjuk meg a Hazafikat, nyerjunk SB-t. A 2010-es szezon volt az elso, amit kovettem, shame on me). Masik fun fact, hogy az eddigi tobb, mint 10 eves Colts-szurkoloi "palyafutasom" alatt sosem iranyitott nalam fiatalabb QB a csapatban ( iden leszek 27 😀).
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 956 — The only discipline that lasts, is self discipline
74 játékosunknak van szerződése 2021re. 26-nak van 2022re. 😀
Tony Adams
Jövőre ti igazoltok úgy, mint idén a Texans. 😊
iktriad
26 vagy 30 mindegy. Körülbelül itt van az NFL átlag is. Ez idény kezdetre fel fog menni 40 köré, vagy fölé (draftoltak, UDFA-k, waiver claimeltek, trade-el érkezők, egy-két nyári igazolt aki 2 éveset kap, vagy fiatal és RFA/ERFA lesz és hosszabbítást kapók).

Inkább az a szokatlan, hogy nálatok 46 igazolt játékos van papíron ebben a pillanatban jövőre. 😊 Ezek közül 10 még idén el lesz engedve, mert ahány picketek van, a draftoltak sem férnének már be az 53-ba. És lesz még UDFA is, roster szűkítéskor máshonnan claimelt is, stb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
74 játékosunknak van szerződése 2021re. 26-nak van 2022re. 😀
Tony Adams
Jövőre ti igazoltok úgy, mint idén a Texans. 😊
több mint 5 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 371


TY Patnél járt. Volt néhány erős mondata.
Nagy egónbaszás lehetett Ballardnak, amikor Irsay leszarta az ajánlatát. 😀
Tony Adams
Valószínűleg Ballard annyit ajánlott amennyit ér a játéka. Amiről mindig is beszél, hogy nem fog amiatt többet ajánlani, mert szeret valakit. Emellett van sok pro és kontra. Erre Irsay közbeszólt, mint az impulzív vásárló, tulajdonosi és rajongói szemmel. Nincs ezzel gond, csak legyen meg egy balansz mindkét oldalról.
Sztem nem egónbaszás, mert Ballard tartotta magát ahhoz amit vall, Irsay pedig boldog mert megmaradt a kedvence.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
 www.stampedeblue.com/2021/3/26/22341826/the-fascinating-dilemma-of-a-darius-leonard-contract-extension?utm_campaign=stampedeblue&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter#
több mint 5 éve
deleted account 1 758


TY Patnél járt. Volt néhány erős mondata.
Nagy egónbaszás lehetett Ballardnak, amikor Irsay leszarta az ajánlatát. 😀
Tony Adams
Respect 😊
több mint 5 éve
deleted account 1 758
74 játékosunknak van szerződése 2021re. 26-nak van 2022re. 😀
Tony Adams
Jól is van ez így - ezt hívják incentive-nek, ha nem teljesítesz, akkor nem jössz vissza 😉
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
74 játékosunknak van szerződése 2021re. 26-nak van 2022re. 😀
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan


TY Patnél járt. Volt néhány erős mondata.
Nagy egónbaszás lehetett Ballardnak, amikor Irsay leszarta az ajánlatát. 😀

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Végülis Sherman kommunikációt tanult a Stanfordon!
steelwolf
Ezt a pályán azért néha nehéz volt észrevenni 😀
coltman
Mert sisakkal a fejeden ezt nehezebb látni. 😊
iktriad
Te sisakkal a fejeden nézel meccset (bocsi, magas labda)?
Baba Yaga
Jags fan, ez neked újdonság? Ha Minshew dobálgatná a labdát itt te hányszor verted volna a fejed a falba? Prevention 😀
több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Végülis Sherman kommunikációt tanult a Stanfordon!
steelwolf
Ezt a pályán azért néha nehéz volt észrevenni 😀
coltman
Mert sisakkal a fejeden ezt nehezebb látni. 😊
iktriad
Te sisakkal a fejeden nézel meccset (bocsi, magas labda)?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végülis Sherman kommunikációt tanult a Stanfordon!
steelwolf
Ezt a pályán azért néha nehéz volt észrevenni 😀
coltman
Mert sisakkal a fejeden ezt nehezebb látni. 😊
több mint 5 éve
deleted account 1 758
T.Y.-ról ezt is el tudom képzelni. Kiment a piacra mert egyszer életében ki akarta próbálni, aztán visszajött. Mondjuk Juju és sokan mások is megtették, szóval ez időnként - szerintem most is - kölcsönös érdek is. Neki se kell új helyet megszokni, itt ha két labdát kap el azt is megtapsolják, a rendszert is ismeri. Meg a másik féle verziót is, hogy nemvót, de egy kis reklám sosem árt, hogy lássátok fijúk, olcsóbban is visszajöttem. Tökmindegy, itt van és ez a lényeg.

Más. A pff - Collinsworth - csinált egy hosszabb (kimondottan hosszabb, 50+ perces) interjút Reich-el. Érdekes plusz, hogy Shermant is bevonta amolyan vendég is meg második riporter hibrid szerepbe. Valamit csinálhatott előtte - march maddness vagy csak egy hosszú görbe éjszaka -, mert alig tudott beszélni, annyira be volt rekedve, de így is érdekes lett. Shermanben határozottan megvan a média alkalmasság. Kimondottan értelmes is, és jót tettek neki az évek, lehiggasztották pont annyira, hogy ne legyen over the top. Kinézem belőle, hogy a karrierje után valamelyik nagy csatornánál fog kikötni állandó műsorral.

Ja, és Reich beszél Wentzről, T.Y-ról, Maniacról, Pittmanról, a tavalyi évről, az idei offseasonról, a hogyan továbbról, sőt Philly is szóba jött (az ő ideje is meg hogy mi történhetett ott a közelmúltban - utóbbiban nyilván csak közhelyeket mondott), Stafford is, más csapatok is. Ötven percbe sok minden belefér. Nézzétek, hallgassátok.

 www.youtube.com/watch?v=WuIbm1qjn1w&feature=emb_logo
peterk2005
Végülis Sherman kommunikációt tanult a Stanfordon!
steelwolf
Ezt a pályán azért néha nehéz volt észrevenni 😀
több mint 5 éve
gedam 6 508
Szerintem rendesek voltunk vele, az a gyanúm, hogy a piacon nem kapott ekkora ajánlatot 😊


peterk2005

Tony Adams
Tuti a Texans volt, nekik simán megérte volna a többet is, elvégre az NRG-ben elég jók a számai 😀
coltman
én olyat olvastam, hogy mi ajánlottunk 3 éves szerződést
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
T.Y.-ról ezt is el tudom képzelni. Kiment a piacra mert egyszer életében ki akarta próbálni, aztán visszajött. Mondjuk Juju és sokan mások is megtették, szóval ez időnként - szerintem most is - kölcsönös érdek is. Neki se kell új helyet megszokni, itt ha két labdát kap el azt is megtapsolják, a rendszert is ismeri. Meg a másik féle verziót is, hogy nemvót, de egy kis reklám sosem árt, hogy lássátok fijúk, olcsóbban is visszajöttem. Tökmindegy, itt van és ez a lényeg.

Más. A pff - Collinsworth - csinált egy hosszabb (kimondottan hosszabb, 50+ perces) interjút Reich-el. Érdekes plusz, hogy Shermant is bevonta amolyan vendég is meg második riporter hibrid szerepbe. Valamit csinálhatott előtte - march maddness vagy csak egy hosszú görbe éjszaka -, mert alig tudott beszélni, annyira be volt rekedve, de így is érdekes lett. Shermanben határozottan megvan a média alkalmasság. Kimondottan értelmes is, és jót tettek neki az évek, lehiggasztották pont annyira, hogy ne legyen over the top. Kinézem belőle, hogy a karrierje után valamelyik nagy csatornánál fog kikötni állandó műsorral.

Ja, és Reich beszél Wentzről, T.Y-ról, Maniacról, Pittmanról, a tavalyi évről, az idei offseasonról, a hogyan továbbról, sőt Philly is szóba jött (az ő ideje is meg hogy mi történhetett ott a közelmúltban - utóbbiban nyilván csak közhelyeket mondott), Stafford is, más csapatok is. Ötven percbe sok minden belefér. Nézzétek, hallgassátok.

 www.youtube.com/watch?v=WuIbm1qjn1w&feature=emb_logo
peterk2005
Végülis Sherman kommunikációt tanult a Stanfordon!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 956 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt nem tudtam. Akkor duplán hajrá megnézni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)