Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én azért abban bízom, hogy ez a 2 OT-nek címkézett darált-hús kupac azért jön, hogy a camp-ben sikerélményekhez juttassák az ifjú DE-jeinket. Nekik nem árt az önbizalom növelés. Pályát viszont szeptemberben már ne lássanak.90-es rosterre lettek hozva, Castonzo távozásával vsz fog még legalább 4-5 OT jönni, akiből majd kukáznak, hogy ki mire lesz jó. Én nem gondolnám ezeket az igazolásokat túl.
Vagy túl naiv/optimista vagyok?
uatu
több mint 5 éve
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én azért abban bízom, hogy ez a 2 OT-nek címkézett darált-hús kupac azért jön, hogy a camp-ben sikerélményekhez juttassák az ifjú DE-jeinket. Nekik nem árt az önbizalom növelés. Pályát viszont szeptemberben már ne lássanak.Vagy túl naiv/optimista vagyok?
több mint 5 éve
The #Colts are trying out former Washington TE Jeremy Sprinkle, per the transaction wire.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) March 29, 2021
több mint 5 éve
Kit cseréltünk el 4 első körért, hogy Davenportot bevállaltuk?Remeljuk annak se.
(Oké, tudom, backupnak jön. Annak jön?)
peterk2005
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Kit cseréltünk el 4 első körért, hogy Davenportot bevállaltuk? (Oké, tudom, backupnak jön. Annak jön?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
The #Colts agreed to terms with former #Dolphins tackle Julie’n Davenport on a one-year deal, per source.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) March 29, 2021
több mint 5 éve
Kiváló ajánlat! ... ja nem ide 😂Sziasztok ! Én vagyok a Colts topik ,néma Leventéje ‘, de most egy kis játékra hívnám a társaságot . Én csaptam le a Coltsra az FK támogatói draftján , tehát nekem kell dönteni , hogy ki jöjjön a21. választással . Úgy gondoltam nagyobb buli lenne ha bevonnálak titeket is a dologba , így aki késztetést érez , hogy megossza az ötleteit itt azt szívesen veszem . Várom az ötleteket , akár a trade is szóba jöhet 😉Cserélj fel Mac Jones-ért, nehogy mi vigyük el😂
Sagat_
Hope
több mint 5 éve
Sziasztok ! Én vagyok a Colts topik ,néma Leventéje ‘, de most egy kis játékra hívnám a társaságot . Én csaptam le a Coltsra az FK támogatói draftján , tehát nekem kell dönteni , hogy ki jöjjön a21. választással . Úgy gondoltam nagyobb buli lenne ha bevonnálak titeket is a dologba , így aki késztetést érez , hogy megossza az ötleteit itt azt szívesen veszem . Várom az ötleteket , akár a trade is szóba jöhet 😉Cserélj fel Mac Jones-ért, nehogy mi vigyük el😂
Sagat_
több mint 5 éve
Sziasztok ! Én vagyok a Colts topik ,néma Leventéje ‘, de most egy kis játékra hívnám a társaságot . Én csaptam le a Coltsra az FK támogatói draftján , tehát nekem kell dönteni , hogy ki jöjjön a21. választással . Úgy gondoltam nagyobb buli lenne ha bevonnálak titeket is a dologba , így aki késztetést érez , hogy megossza az ötleteit itt azt szívesen veszem . Várom az ötleteket , akár a trade is szóba jöhet 😉
több mint 5 éve
Na, ugy tunik, hogy 17 meccses alapszakasznak nezunk elebe. A Bucs lesz a plusz ellenfel, hazai kornyezetben. Iden, talan utoljara teljesulhet a bucket listem egyik pontja: -beat Brady ( a masik ketto, hogy verjuk meg a Hazafikat, nyerjunk SB-t. A 2010-es szezon volt az elso, amit kovettem, shame on me). Masik fun fact, hogy az eddigi tobb, mint 10 eves Colts-szurkoloi "palyafutasom" alatt sosem iranyitott nalam fiatalabb QB a csapatban ( iden leszek 27 😀).
több mint 5 éve
26 vagy 30 mindegy. Körülbelül itt van az NFL átlag is. Ez idény kezdetre fel fog menni 40 köré, vagy fölé (draftoltak, UDFA-k, waiver claimeltek, trade-el érkezők, egy-két nyári igazolt aki 2 éveset kap, vagy fiatal és RFA/ERFA lesz és hosszabbítást kapók).74 játékosunknak van szerződése 2021re. 26-nak van 2022re. 😀Jövőre ti igazoltok úgy, mint idén a Texans. 😊
Tony Adams
iktriad
Inkább az a szokatlan, hogy nálatok 46 igazolt játékos van papíron ebben a pillanatban jövőre. 😊 Ezek közül 10 még idén el lesz engedve, mert ahány picketek van, a draftoltak sem férnének már be az 53-ba. És lesz még UDFA is, roster szűkítéskor máshonnan claimelt is, stb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
74 játékosunknak van szerződése 2021re. 26-nak van 2022re. 😀Jövőre ti igazoltok úgy, mint idén a Texans. 😊
Tony Adams
több mint 5 éve
Valószínűleg Ballard annyit ajánlott amennyit ér a játéka. Amiről mindig is beszél, hogy nem fog amiatt többet ajánlani, mert szeret valakit. Emellett van sok pro és kontra. Erre Irsay közbeszólt, mint az impulzív vásárló, tulajdonosi és rajongói szemmel. Nincs ezzel gond, csak legyen meg egy balansz mindkét oldalról.
TY Patnél járt. Volt néhány erős mondata.
Nagy egónbaszás lehetett Ballardnak, amikor Irsay leszarta az ajánlatát. 😀
Tony Adams
Sztem nem egónbaszás, mert Ballard tartotta magát ahhoz amit vall, Irsay pedig boldog mert megmaradt a kedvence.
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Respect 😊
TY Patnél járt. Volt néhány erős mondata.
Nagy egónbaszás lehetett Ballardnak, amikor Irsay leszarta az ajánlatát. 😀
Tony Adams
több mint 5 éve
deleted account
1 758
74 játékosunknak van szerződése 2021re. 26-nak van 2022re. 😀Jól is van ez így - ezt hívják incentive-nek, ha nem teljesítesz, akkor nem jössz vissza 😉
Tony Adams
több mint 5 éve
74 játékosunknak van szerződése 2021re. 26-nak van 2022re. 😀
több mint 5 éve
TY Patnél járt. Volt néhány erős mondata.
Nagy egónbaszás lehetett Ballardnak, amikor Irsay leszarta az ajánlatát. 😀
Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Jags fan, ez neked újdonság? Ha Minshew dobálgatná a labdát itt te hányszor verted volna a fejed a falba? Prevention 😀Te sisakkal a fejeden nézel meccset (bocsi, magas labda)?Mert sisakkal a fejeden ezt nehezebb látni. 😊Végülis Sherman kommunikációt tanult a Stanfordon!Ezt a pályán azért néha nehéz volt észrevenni 😀
steelwolf
coltman
iktriad
Baba Yaga
több mint 5 éve
Te sisakkal a fejeden nézel meccset (bocsi, magas labda)?Mert sisakkal a fejeden ezt nehezebb látni. 😊Végülis Sherman kommunikációt tanult a Stanfordon!Ezt a pályán azért néha nehéz volt észrevenni 😀
steelwolf
coltman
iktriad
több mint 5 éve
Mert sisakkal a fejeden ezt nehezebb látni. 😊Végülis Sherman kommunikációt tanult a Stanfordon!Ezt a pályán azért néha nehéz volt észrevenni 😀
steelwolf
coltman
több mint 5 éve
deleted account
1 758
Ezt a pályán azért néha nehéz volt észrevenni 😀T.Y.-ról ezt is el tudom képzelni. Kiment a piacra mert egyszer életében ki akarta próbálni, aztán visszajött. Mondjuk Juju és sokan mások is megtették, szóval ez időnként - szerintem most is - kölcsönös érdek is. Neki se kell új helyet megszokni, itt ha két labdát kap el azt is megtapsolják, a rendszert is ismeri. Meg a másik féle verziót is, hogy nemvót, de egy kis reklám sosem árt, hogy lássátok fijúk, olcsóbban is visszajöttem. Tökmindegy, itt van és ez a lényeg.Végülis Sherman kommunikációt tanult a Stanfordon!
Más. A pff - Collinsworth - csinált egy hosszabb (kimondottan hosszabb, 50+ perces) interjút Reich-el. Érdekes plusz, hogy Shermant is bevonta amolyan vendég is meg második riporter hibrid szerepbe. Valamit csinálhatott előtte - march maddness vagy csak egy hosszú görbe éjszaka -, mert alig tudott beszélni, annyira be volt rekedve, de így is érdekes lett. Shermanben határozottan megvan a média alkalmasság. Kimondottan értelmes is, és jót tettek neki az évek, lehiggasztották pont annyira, hogy ne legyen over the top. Kinézem belőle, hogy a karrierje után valamelyik nagy csatornánál fog kikötni állandó műsorral.
Ja, és Reich beszél Wentzről, T.Y-ról, Maniacról, Pittmanról, a tavalyi évről, az idei offseasonról, a hogyan továbbról, sőt Philly is szóba jött (az ő ideje is meg hogy mi történhetett ott a közelmúltban - utóbbiban nyilván csak közhelyeket mondott), Stafford is, más csapatok is. Ötven percbe sok minden belefér. Nézzétek, hallgassátok.
www.youtube.com/watch?v=WuIbm1qjn1w&feature=emb_logo
peterk2005
steelwolf
több mint 5 éve
gedam
6 508
én olyat olvastam, hogy mi ajánlottunk 3 éves szerződéstTuti a Texans volt, nekik simán megérte volna a többet is, elvégre az NRG-ben elég jók a számai 😀Szerintem rendesek voltunk vele, az a gyanúm, hogy a piacon nem kapott ekkora ajánlatot 😊
peterk2005I'm told there was another suitor offering MORE money to T.Y. Hilton, but he walked away from it to stay in Indy. That team was NOT the Chiefs, per source.
— Stephen Holder (@HolderStephen) March 24, 2021
Tony Adams
coltman
több mint 5 éve
T.Y.-ról ezt is el tudom képzelni. Kiment a piacra mert egyszer életében ki akarta próbálni, aztán visszajött. Mondjuk Juju és sokan mások is megtették, szóval ez időnként - szerintem most is - kölcsönös érdek is. Neki se kell új helyet megszokni, itt ha két labdát kap el azt is megtapsolják, a rendszert is ismeri. Meg a másik féle verziót is, hogy nemvót, de egy kis reklám sosem árt, hogy lássátok fijúk, olcsóbban is visszajöttem. Tökmindegy, itt van és ez a lényeg.Végülis Sherman kommunikációt tanult a Stanfordon!
Más. A pff - Collinsworth - csinált egy hosszabb (kimondottan hosszabb, 50+ perces) interjút Reich-el. Érdekes plusz, hogy Shermant is bevonta amolyan vendég is meg második riporter hibrid szerepbe. Valamit csinálhatott előtte - march maddness vagy csak egy hosszú görbe éjszaka -, mert alig tudott beszélni, annyira be volt rekedve, de így is érdekes lett. Shermanben határozottan megvan a média alkalmasság. Kimondottan értelmes is, és jót tettek neki az évek, lehiggasztották pont annyira, hogy ne legyen over the top. Kinézem belőle, hogy a karrierje után valamelyik nagy csatornánál fog kikötni állandó műsorral.
Ja, és Reich beszél Wentzről, T.Y-ról, Maniacról, Pittmanról, a tavalyi évről, az idei offseasonról, a hogyan továbbról, sőt Philly is szóba jött (az ő ideje is meg hogy mi történhetett ott a közelmúltban - utóbbiban nyilván csak közhelyeket mondott), Stafford is, más csapatok is. Ötven percbe sok minden belefér. Nézzétek, hallgassátok.
www.youtube.com/watch?v=WuIbm1qjn1w&feature=emb_logo
peterk2005
több mint 5 éve
Ezt nem tudtam. Akkor duplán hajrá megnézni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)