Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
 twitter.com/zkeefer/status/1180186646093930496?s=19

TY gondolom megint meccs elotti dontes lesz.
Maradjunk 30on belul (+jo lenne 50 kapott alatt zarni), jatszanak a fiatalok, kb ennyi
Borbinho
 twitter.com/zkeefer/status/1180186646093930496?s=19

TY gondolom megint meccs elotti dontes lesz.
Maradjunk 30on belul (+jo lenne 50 kapott alatt zarni), jatszanak a fiatalok, kb ennyi
Borbinho
Epp most akartam betenni😀
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


TY gondolom megint meccs elotti dontes lesz.
Maradjunk 30on belul (+jo lenne 50 kapott alatt zarni), jatszanak a fiatalok, kb ennyi

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Maddenben lehet működik az áldozzuk be a meccset, mert úgyse nyerhetünk mentalitás, életben nem. Ha kicsit is kisejlik, hogy pl most Reich azért nem játszatja TY-t, mert lemondott a meccsről, akkor a csapat gyakorlatilag szétesik, mivel a játékosok onnantól nem fognak hinni a csapatban. Ez az, amit sokan nem értettek, vagy értenek még mai napig sem, hogy mekkora dolog volt tavaly a Texans ellen neki menni OT-ban a 4th down-nak. Részben ennek volt köszönhető onnantól a 9-1.

Plusz a néző sem azért megy ki a stadionba, hogy épp anyagi megfontolásoktól vezérelt meccset lásson, hanem hogy mindig a legjobb csapatot lássa. Így a nézővel sem teheted meg azt, hogy spórolsz, vagy lemondasz meccsekről, mert nem ezért fizet, és ott jogos is lenne, amiről lehet olvasni, hogy szezonbérleteket akarnak visszaadni.

Nem úgy, mint mondjuk Luck visszavonulása után, ott tartom azon nézetemet, hogy aki vissza akarja kérni a szezon bérlet árát, annak én visszaadnám, de egy feltétellel : Soha többé nem mehet be Colts meccsre. Never. Az ilyet nem tekintem szurkolónak, az ilyen az csak a jó időkben akar a csapattal lenni, a sport nekem meg nem erről szól. Nem egy olyan esemény történt, amivel átverték a szurkolót, ergo nem az volt, hogy februárban már tudták, hogy Luck visszavonul, de kussoltak róla, hogy sok bérletet eladjanak, hanem az élet szarul alakult. Az meg az élet része, azért sem reklamál senki, ha szar ízületeket örököl, vagy épp idő előtt megkopaszodik. Deal with it.
coltman
Az lehet, csak ez uzlet, marpedig a szurkolok is penzt jelentenek neked, meg ha nem is titok, hogy az NFL-ben a nagy zsozsetta a kozvetitesi jogokbol jon, nem a drukkerekbol. De minthogy ez uzlet, nem teheted meg a penzforrasoddal, hogy erzelmeket vigyel a dolgokba, ezaltal pedig netan megfoszd ot a meccsektol, mint ahogy igazabol a csapatoddal is kiszursz, ha a Pista vissza akar jonni meccset nezni, de te nem engeded, mivel hisztizett nehany honapja. A Sport Tv-ben nagy divat lett az az urban legend, hogy a legtobb csapatnal sokeves varolistak vannak a berletekre, annyian jarnak meccsekre, meg allandoan telt haz, mindenki odaig es vissza van, de a nagy helyzet az, hogy a stadionok harmadaban abszolut nem hogy telt haz nincs, de a letesitmeny ketharmada sincs megtoltve.

A Coltsnal az elso ket hazai meccsunkon ha nezted a nezoteret, akkor azert lathattad, hogy sajnos nagyon foghijas, ha pedig kevesen vannak, akkor a hangulat es a buzditas sem lesz azon a szinten, tehat a csapatra azert kihathat. Szornyu lehet peldaul a Chargersnek, hogy LA-ben nincs meccs, ahol ne lenne tobb a vendegszurkolo. Ez gaz. Es ranezesre sajnos Indianapolisban is alabbhagyott a csapat eloben valo kovetese, ami nyilvan beteheto a Luck altal okozott sokknak, de most gondolj bele, hogy ha meg a jelenlegi foghijas kozonseget is megtepaztad volna egy kitiltassal...

Abban amugy igazad van, hogy meccset nem aldozunk be, azzal a resszel egyetertek, foleg egyebkent a Coltsnal nem, miutan tavaly kialakult ez az „1–0”-s motto, aminek pontosan ez a lenyege, hogy csak a soron kovetkezo meccsre gondolunk, csak azt akarjuk megnyerni.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Maddenben lehet működik az áldozzuk be a meccset, mert úgyse nyerhetünk mentalitás, életben nem. Ha kicsit is kisejlik, hogy pl most Reich azért nem játszatja TY-t, mert lemondott a meccsről, akkor a csapat gyakorlatilag szétesik, mivel a játékosok onnantól nem fognak hinni a csapatban. Ez az, amit sokan nem értettek, vagy értenek még mai napig sem, hogy mekkora dolog volt tavaly a Texans ellen neki menni OT-ban a 4th down-nak. Részben ennek volt köszönhető onnantól a 9-1.

Plusz a néző sem azért megy ki a stadionba, hogy épp anyagi megfontolásoktól vezérelt meccset lásson, hanem hogy mindig a legjobb csapatot lássa. Így a nézővel sem teheted meg azt, hogy spórolsz, vagy lemondasz meccsekről, mert nem ezért fizet, és ott jogos is lenne, amiről lehet olvasni, hogy szezonbérleteket akarnak visszaadni.

Nem úgy, mint mondjuk Luck visszavonulása után, ott tartom azon nézetemet, hogy aki vissza akarja kérni a szezon bérlet árát, annak én visszaadnám, de egy feltétellel : Soha többé nem mehet be Colts meccsre. Never. Az ilyet nem tekintem szurkolónak, az ilyen az csak a jó időkben akar a csapattal lenni, a sport nekem meg nem erről szól. Nem egy olyan esemény történt, amivel átverték a szurkolót, ergo nem az volt, hogy februárban már tudták, hogy Luck visszavonul, de kussoltak róla, hogy sok bérletet eladjanak, hanem az élet szarul alakult. Az meg az élet része, azért sem reklamál senki, ha szar ízületeket örököl, vagy épp idő előtt megkopaszodik. Deal with it.
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Plíííz ne most rizikózzunk egy sérülttel sem, pihenjenek 2 hetet, ne most álljunk oda fszt méregetni.
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Castonzo bekerült a PFF First Quarter All-Pro team-be. Nelson "honorable to mention" lett.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Mack vasárnap calf sérüléssel állt ki a meccsből, ami azóta ankle injury-vá transzformálódott. Azon gondolkozom, hogy vajon a Chiefs meccs előtt vonul-e majd vissza, szombat este, vagy megvárja a bye-week-et?
peterk2005
Esetleg a félidőben mint Vontae Davis 😛 Neki (Macknek) egyébként egészen jó szezonja van, tavalyhoz képest is fejlődött, csak a sérüléseit kéne már kinőnie.
Baba Yaga
Vontae Macknek?

több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Mack vasárnap calf sérüléssel állt ki a meccsből, ami azóta ankle injury-vá transzformálódott. Azon gondolkozom, hogy vajon a Chiefs meccs előtt vonul-e majd vissza, szombat este, vagy megvárja a bye-week-et?
peterk2005
Esetleg a félidőben mint Vontae Davis 😛 Neki (Macknek) egyébként egészen jó szezonja van, tavalyhoz képest is fejlődött, csak a sérüléseit kéne már kinőnie.
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Leigazoltunk Trevon Coleyt (DT) a Ravens practice squadjabol, Jihad Wardot pedig waveltuk
Bence94
Tanulság: Ne b.zd szét a konditerem falát, mert kiraknak a a gym-ből .😀
WR :
Devante Parkerért mennék, a nagy Miami resetben szerintem vihető volna, szerződése nem hosszú, 2021ben FA lesz...
De van 2 nyilvánvaló trade célpont, Dorsett és Moncrief 😀
Tony Adams
Az is egy lehetséges tanulság hogy Eberflus/Ballard koncepciója nem jött be az alulméretezett, fürge védőfalemberekkel így lecserélték a legkönnyebben beáldozható embert, főleg hogy az nem is játszott nagyon. Coley 310 font (Ward 285), gondolom futás ellen akarják elsősorban használni, bár ilyentájt practice squadból meg utcáról azért nehéz olyan falembert szerezni aki ér is valamit. Sajnos ezt a posztot Ballard elmenedzselte a holtszezon alatt, ide egyértelműen kellett volna az erősítés, főleg hogy Woodsot is elengedtük, aki Stewart mellett a másik NT típusú játékos volt a rosteren.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mack vasárnap calf sérüléssel állt ki a meccsből, ami azóta ankle injury-vá transzformálódott. Azon gondolkozom, hogy vajon a Chiefs meccs előtt vonul-e majd vissza, szombat este, vagy megvárja a bye-week-et?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Az elso reszt amikor meglattam,azt hittem el van irva. Aztan eszembe jutott,hogy szegeny TY hany meccset jatszott osszedrotozva..

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
En a legszivesebben Emily Ratajkowskira mennek. Szeretem a vekony, magas melltornyokat, akikkel ha szexi szemezest kezdemenyezek, akkor tele megy a szemem a csoccsel. Elso kort adnek erte, hrr.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
Leigazoltunk Trevon Coleyt (DT) a Ravens practice squadjabol, Jihad Wardot pedig waveltuk
Bence94
Tanulság: Ne b.zd szét a konditerem falát, mert kiraknak a a gym-ből .😀
WR :
Devante Parkerért mennék, a nagy Miami resetben szerintem vihető volna, szerződése nem hosszú, 2021ben FA lesz...
De van 2 nyilvánvaló trade célpont, Dorsett és Moncrief 😀

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Leigazoltunk Trevon Coleyt (DT) a Ravens practice squadjabol, Jihad Wardot pedig waveltuk
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Diggs nagy nyereség lenne és kb. csak 10-11 millióba kerülne évente. Ez Funches pénz. Bargain. De éppen ezért nem hiszem, hogy a Vikings ne rohadt drágán adná, mert be is kell nyelniük 9M DM-et utána. Egy 25 éves játékosért aki ennyire jó és csak évi 10 millát keres évekig, sorbanállás lesz. Sztem első kört is fognak érte kínálni, de legeslegrosszabb esetben is 2. kört. Annyit nekünk most nem ér egy elkapó, mert ki tudja, nem lesz-e szükség arra a pickre QB húzáshoz jövőre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy kozepso koros picket v Haeget felajanlhatnank AJ-ert...
Borbinho
Szerintem meg Diggsre kellene rarepulni, a Vikings osszeomloban van, futkaroznak allandoan, raadasul Thielent is kifizettek. Diggs meg 13-14 milliokat keres evekig, kozben lazan kiraly a gyerek. Nem is oreg, nagyszeru keze van, o nem droppolgat.

Persze ez csak alom, Ballard Cainekra nem fog rahozni senkit sem.

több mint 6 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 279
Geathers concussion protocol..
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy kozepso koros picket v Haeget felajanlhatnank AJ-ert...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem nem egyes játékosok teljesítménye zavar. Ebron dropjai sem érdekelnek. Illetve rosszul mondom, mert dehogynem, amikor megtörténik, akkor idegesít, de amúgy tudomásul veszem, mert a játék része. És nem úgy része, hogy azt venném tudomásul, hogy Ebron egy dropkirály, amivel együtt kell élni. Tavaly a 4. legtöbb passz ment Ebron felé, és így ejtett el 4. vagy 5 labdát (attól függően melyik site statját nézem). Kelce-re 30-al több passz ment, és 8-at ejtett el. Kittle-re 20-al több passz ment, ő 6-ot. Engram-re 40-el kevesebb, ő ebből 3-at ejtett el. Nem lóg ki semmivel lefelé. Idén sem, bár az idei minta még kicsi. Azt pl. nem gondolom funfactnál többnek, mint, hogy jelenleg az elkapók között Ross vezet öttel (ez még oké lenne, de), mögöttük Cooks, Hopkins, Cooper, Edelman és Gordon állnak megosztva második helyen 3-al. 😊 Ki fog ez egyenesedni a többségüknél. Ahogy Ebronnál is.

Engem három dolog zavar, ill. foglalkoztat.

1. Mitől lehet az, hogy időnként vannak olyan meccseink, amikor látszólag mindenki betlizik? Vagy majdnem mindenki? Nem akarok az érzéki csalódás áldozata lenni, vereség után hajánál előrángatott indokokat találni. Tudom, hogy minden meccsen vannak hibák, csak győzelem után hamar felejtésbe merül, illetve sokszor észre sem vesszük, mert vagy nem látjuk, vagy mert az ellenfél éppen nem használja ki, máskor meg igen. Ennek ellenére mégis úgy érzem, hogy van ebben valami tendenciózusság is. Valamiért időnként csapat szinten csődölünk be. Volt tavaly is több ilyen meccsünk. Hol csak félidőkre, hol teljes meccsre, de amikor beüt, egyik hiba jön a másik után, mindenhonnan. Vannak tippjeim - szerintem a fiatalság, tapasztalatlanság részben így jön ki -, de azért jó lenne erre valami orvosságot találni. Remélem nem az amúgy joggal méltatott kiváló csapat-összetartás negatív melléktermékét látjuk (úgy értve, hogy annyira "együtt lélegzik" a társaság, hogy a hibák is fertőznek, a hangulat az egész csapatot lerántja). Játszottam csapat sportot, tudom, hogy létezik a jelenség, amikor a hibázás ragadós lesz. Remélem van pszichológus is Reich / Ballard környezetében, aki ilyesmire odafigyel, és kezeli.

2. A másik a defense túlzott egyszerűsége. Valószínűleg ezt is rossz időpontban hozom fel, amikor ennyi a hiányzó, és 4 rookieval kell felállni, akkor ott sokat nem lehet bonyolítani, de hosszabb távon picit aggaszt a dolog. Kezd meginogni bennem Eberflus, mint "nagy találat", remélem rám cáfol még idén.

3. A harmadik pedig az, hogy mennyire gyengén teljesítünk emberezésnél. Nem "ellen", vagy "kor" utótaggal, mert mindkét egységre igaz. Az elkapóink látványosan szenvednek, nem tudnak szeparálódni ha szoros emberfogást kapnak. Még a Raiders amúgy pocsék védelménél is szembe tűnő volt, hogy pl. az underneath route-okon a Raiders védők mennyire ott vannak a nyakán az elkapóinknak, a mi védőink meg 4-5 yardról követik az ellenfél elkapóit, kb. ugyanolyan route-okon. Tudom, hogy ez sem könnyű úgy, hogy a két top elkapónk nincs, mögöttük meg két rookie van, akik alig játszottak még az NFL-ben pár snapet, és Rogersnek kell beállnia. Pascal megtette a magáét, de hát ő sem egy Julio Jones, soha nem is lesz az. Szóval pillanatnyilag megértem, de a jelenség most inkább csak jobban látszik, de amúgy is megfigyelhető. Mintha nem tudnánk eleget gyakorolni. A védelem túl sokat zónázik, így az elkapóknak sem jut elés man-to-man snap. Remélem, hogy ez is elsősorban csak idő kérdése, a rebuild ebben a fázisában óhatatlanul előjön ennyi fiatallal, de aztán idővel elmúlik.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
És gondolom náluk Brissett és Ebron is király volt.... 😬
Tony Adams
Brissett jobb volt szerintük jóval, mint múlt héten (mindfuck), Ebron meg karrierje legrosszabb gradejét kapta (jogosan).

Pascal elit volt, amit ők is azért észrevettek.
Alie-Cox mellőzése picit érthetetlen, legjobb blokkolónk aki elkapásban is azt mutatta, hogy fejlődött, erre 10 snapet kapott a hétvégén, Ebron még a 4.droppja után is pályán volt...

Geathers sztem nem volt rossz, a múlt heti pick után most a szerelésben szedte össze magát, nem volt missedje. A futásoknál sokat nem tudott segíteni, hisz rendre szétdominálta a Raiders OL a frontunkat, amit tudott megtett.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
És gondolom náluk Brissett és Ebron is király volt.... 😬
Tony Adams
Hat halkan jegyzem meg, Brissett most 66.6-ot kapott, mig a Falcons ellen 56.5-ot. Ugyhogy a tegnapi turha Jacoby sokkal jobb volt az Atlanta ellen szinte hibatlanul jatszo, meccset nyeronel.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 916 — Colts Fan
És gondolom náluk Brissett és Ebron is király volt.... 😬