Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
Át lettem baszva. Amúgy igen, tuti ez volt az ok 😀 (Jones sem dobott, bezzeg Prescott^^)De Brissett nem dobott intet 😀 Borbinho biztos beszívott attól, hogy az összes QB-ja is elvonón van fantasyban. 😀Brissettet 😀Btw, Borbinho azt mondta, hogy a megdobhatókat hozta, az interception húzhatta leKi? Daniel Jones? Ha rendszeresen így megdobja a megdobhatókat, akkor nem sokáig fognak Manning miatt sírni New Jorkban. 😊
Wyatt
peterk2005
Gondoltam valami Colts-topichoz kapcsolódót is írok 😀
Wyatt
peterk2005

több mint 6 éve
Igy-igy. Azon tanakodtunk Wyattel, hogy a 60 lehet az alap grade (= semmi extrat nem dob, es semmi hibat se vet).De Brissett nem dobott intet 😊Brissettet 😀Btw, Borbinho azt mondta, hogy a megdobhatókat hozta, az interception húzhatta leKi? Daniel Jones? Ha rendszeresen így megdobja a megdobhatókat, akkor nem sokáig fognak Manning miatt sírni New Jorkban. 😊
Wyatt
peterk2005
Gondoltam valami Colts-topichoz kapcsolódót is írok 😀
Wyatt
peterk2005
Ezek utan meccs kepe alapjan "jogos" hogy nem kapott 70-80-90es grade-et Brissett, mert extra dobasa nem volt, tobbnyire ures celpontoknak dobalt. Volt par rossz dobasa, de azok is ugy voltak rosszak, hogy elkaphatatlanok voltak (2dobas ugrik be a palya bal szelere, mindketto back shoulder passz volt es mindketto kb az elkapo labahoz ment), nem "turnover worthy"-k.
Ezt leszamitva max azert lehet elovenni, mert lassan szabadult a labdatol. Elv 13 pressure volt csak rajta (1sack, 3hit,9 hurry), de nekem tobbnek tunt, sokszor volt a play vegen a foldon.
Szoval roviden szerintem: nem csinalt semmi extrat, csak mi picit tulertekeljuk, hogy nem rossz
De egyre erthetetlenebbek szamomra a pff osztalyzatai (pl olyan edge aki 8 pressuret hoz harminc par snapbol 70es gradeet kap, pedig nem volt bunti rajta). Alie-Cox azert kapott egy 90est 😀
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Egyébként érdekes, de eddig úgy tűnik, mintha Brissett jobban megtalálná T.Y.-t az endzone-ban, mint Luck. Nem szokott ő 2.5 meccs után 4 TD-nél járni, főleg nem az idény elején.(Persze lehet, hogy csak idén már nem duplázzák annyit. Meg kéne néznem pár coaches filmet már, de semmi időm nincs rá 😕 )
twitter.com/gmbremer/status/1176557866217611264
Bence94
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
De Brissett nem dobott intet 😀 Borbinho biztos beszívott attól, hogy az összes QB-ja is elvonón van fantasyban. 😀Brissettet 😀Btw, Borbinho azt mondta, hogy a megdobhatókat hozta, az interception húzhatta leKi? Daniel Jones? Ha rendszeresen így megdobja a megdobhatókat, akkor nem sokáig fognak Manning miatt sírni New Jorkban. 😊
Wyatt
peterk2005
Gondoltam valami Colts-topichoz kapcsolódót is írok 😀
Wyatt
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Brissettet 😀Btw, Borbinho azt mondta, hogy a megdobhatókat hozta, az interception húzhatta leKi? Daniel Jones? Ha rendszeresen így megdobja a megdobhatókat, akkor nem sokáig fognak Manning miatt sírni New Jorkban. 😊
Wyatt
peterk2005
Gondoltam valami Colts-topichoz kapcsolódót is írok 😀

több mint 6 éve
Btw, Borbinho azt mondta, hogy a megdobhatókat hozta, az interception húzhatta leKi? Daniel Jones? Ha rendszeresen így megdobja a megdobhatókat, akkor nem sokáig fognak Manning miatt sírni New Jorkban. 😊
Wyatt


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
A pff QB-kért felelős szekciója idén nem tudom milyen meccseket néz, de nem csak Jacoby értékelése WTF. Lammarrnak pl. nem volt jó meccse a Chiefs ellen, node, hogy messze tökutolsó lett volna az egész mezőnyben? Garoppolo lett náluk a forduló 4. legjobb irányítója, Brady, Wentz, Mahomes, (Stafford, Watson, Daniel Jones, Brissett, stb. előtt). Azt már megszoktam, hogy Mayfieldet folyamatosan felértékelik, Allen-t meg le - meg kell védeni a draft rangsorukat -, na de na... Kikerülhetetlenek, sok hasznos adatot, statot produkálnak, de oda kell figyelni, hogy mit vesz komolyan az ember, (Ilyenkor fog el egyébként némi kétség, hogy vajon tényleg ugyanazokat a statokat kapja az NFL- is, amikből nekünk ezeket a grade-eket legyártják? Vagy utóbbiba belekerül azért némi "make it dumber / fan friendlier" szűrő is?)
Más. Big Q bemikrofonozva. Ugyanúgy nem tudom megszokni, hogy mindenkihez ő ér oda elsőnek, mint azt hogy Luck megdícsérte a védőket a hitek / sackek után 😊
(Ja, és Nelson a PFF szerint a héten a 45. "legjobb" volt a guardok között. Ergó a pályára lépett guardok 2/3-a jobban játszott nála. Na persze ...)
www.youtube.com/watch?v=DJGto95wp2U
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Kozben Marcus Gilchrist jon vizitre ma,aki tavaly az osszes meccsen kezdett a Raidersben.Egy coverben szar safety, aki legalabb szerelni tud. Kb Geathers/Farley szint, segiteni o rajtunk nem fog.
Bence94
Berrynek akkor viszont valszeg tenyleg vege, ha meg most sem hivja senki vizitre, pedig mindenhol esnek ki a kezdo safetyk
:/ par eve de orultem volna neki
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Kozben Marcus Gilchrist jon vizitre ma,aki tavaly az osszes meccsen kezdett a Raidersben.Amatőr banda, Ballard tudhatná, hogy a tavalyi Raiders playbookkal nem megyünk semmire.
Bence94
több mint 6 éve
Kozben Marcus Gilchrist jon vizitre ma,aki tavaly az osszes meccsen kezdett a Raidersben.
több mint 6 éve
Luck a heten meg nem edzett. Rossz omen... Rossz omen mindenfele... Baljos elojelek!Raer,hadd pihenjen. A Raiderst verni kell otthon,a Chiefs meg mind1,utana bye,szoval van egy honapja a felepulesre😀
Stez
több mint 6 éve
Luck a heten meg nem edzett. Rossz omen... Rossz omen mindenfele... Baljos elojelek!
több mint 6 éve
Ha jól emlékszem tavaly is agyrázkódás miatt hagyott ki egy meccset. Egyébként meg tartsd meg magadnak az előjeleidet, már így is bőven elég ami miatt fázhatunk, nincs szükség újabbakra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Halkan emlitem, Leonardot egy het alatt nem engedtek at az agyrazkodas protokollon. Ez egy utkozo kozepso vedonel eleg rossz elojel a jovore nezve. Az elhuzodo, sulyosabb agyrazkodas egy vedonel mindig aggodalommal tolt el.
több mint 6 éve
deleted account
1 758
Nah baszki majd ezért is repül a bünti Goodelltől, mivel még a 4. negyedben is a pálya menti riport non-injury related-ről dumált. Ehhh, baszki, megnyertük Bobzilla 2.0-t :/Amúgy Hooker ültetéséről még mindig nem talaláltam semmi hírt. Pedig érdekelne, mert nem injury related volt elvileg. Valaki esetleg talált már valamit?Az csak bullshit volt. Sajnos injury related.
coltman
twitter.com/IndySportsOne/status/1176172146063749120?s=19
Borbinho
több mint 6 éve
Két játékos van jelenleg a védelemben, akit nem tudunk normálisan pótolni. Leonard és Hooker. Hát az egyik már kihagyott egy meccset, a másik meg lesérült másfél hónapra. Ezt oldd meg Eberflus...Egyébként az első reakcióm az volt, hogy remélem tényleg csak 4-6 hét. Az ember nehezen szabadul azoktól a reflexektől amik belé vésődtek az elmúlt pár évben. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Az idei 6.koros pickunk Gerri Green visszakerult hozzank, alairt a PS-be. Ket napja rakta ki a Pats a PS-ukbol.Jatszani nem nagyon fog iden, ha csak nem lesz serules, de az pozitivum hogy legalabb a PS-be vissza tudtuk hozni. Valamit latott benne a staff ha draftoltuk.
Willis es Odum elorelephetnek Hooker kiesesevel (Willis tobbnyire strong safetyben tolta nyaron, Odum volt a free safety backup). Esetleg Tellt meg lehet probalni, atletikussagban csak o van Hooker szintjen a mostani secbol, es o FS is volt collegeben.
Hooker 5.eves opciojat gondolom lehivjuk tavasszal igy is ugy is, annyira nem veszes a safetyk fizetese. De az eleg aggaszto, hogy 3.eveben jar es mar kihagyott 12 meccset (9 az acl miatt, 2 a csipoje miatt, amivel mar egyetem is baja volt, meg a tavalyi KC elleni PO meccset labfejserules miatt), a mostani serulesevel ez 18 is lehet.
Hiaba kurva nagy tehetseg ha injury prone. Remelem a jovoben elkerulik a serulesek, de sajnos nem tartom valoszinunek.
Apro orom az uromben, hogy most talan a bal terde ment szet es nem a jobb.
Hooker volt az egyetlen vedo aki nyaron egyetlen edzest se hagyott ki...
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Szarban a haza, nelkule a db-sor a hetvegen is siralmas volt. Willis bizonyithat, de ez igy is nagy csapas. Muszaj lesz visszahivni Luckot, hogy legyen egy okos free safetynk.
több mint 6 éve
Amúgy Hooker ültetéséről még mindig nem talaláltam semmi hírt. Pedig érdekelne, mert nem injury related volt elvileg. Valaki esetleg talált már valamit?Az csak bullshit volt. Sajnos injury related.
coltman
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Amúgy Hooker ültetéséről még mindig nem talaláltam semmi hírt. Pedig érdekelne, mert nem injury related volt elvileg. Valaki esetleg talált már valamit?😕
coltman
több mint 6 éve
Igen. Rasszizmus all a padoztatas hattereben.