NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És ha már DL-ek, Wyatt, Taven Bryannek volt egy QB hitje!!!!
 twitter.com/phillip_heilman/status/1064533584508276737
Kis szépséghiba, hogy a 78 yardos Antonio Brown TD-nél sikerült így odaérni Big Benre....iktriad
ELIT!

Viszont kéne néhány DB, mert úgy látom, az nincs 😕

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Valahogy fel kéne rázni a csapatot, mert a Bills ellen (ha nem könnyen), de lehetne nyerni. Remélem nem a jobb draftpozíció a célja egyik csapatnak sem, mert az odavágna az amúgy sem túl jó csapatmorálnak és a meccs színvonala is csapnivalóra sikerülhet.
Ahogy most 6 meccses vereségszériában vagyunk (3-1 --> 3-7) úgy (Elméletileg) ki lehetne hozni ebből 9-7et is, csak el kell kezdeni gyűjteni a győzelmeket 😊

A jövő évi fizetéseket megnéztem én is és van jó pár fizu, amit újra kéne gondolni. Nem tudom, mennyire jellemző az NFL-re (vagy jó ötlet-e egyáltalán), de kéne valami ultimátum féleség a hátralévő 6 meccsre. Mindenki tiszta lappal indulna, elfelejtenénk az eddigi rossz teljesítményt, viszont a szezon hátralevő részében mutassák meg, hogy megérik a pénzüket. Aki jól teljesít, az maradhatna, aki nem , azt elcserélnék draftpickre.
dioadam
azért erős lenne mindenkit elcserélni, aki nem jó éppen és előlről építkezni. telvin kimondottan gyenge szezont fut, de remélem nem cserélik el (bár ha kell védelemből áldozat..), de pl a 2 kezdő safety tőlem mehet simán. ngakoue-malik jackson-jack-telvin-ramsey-bouye tengelyt pl mindenképp egyben kéne tartani. calais már idős, persze jó, de szerintem ő is mehet, csak kéne megfelelő pótlás és akkora QB needdel nem lesz könnyű ez sem.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
Valahogy fel kéne rázni a csapatot, mert a Bills ellen (ha nem könnyen), de lehetne nyerni. Remélem nem a jobb draftpozíció a célja egyik csapatnak sem, mert az odavágna az amúgy sem túl jó csapatmorálnak és a meccs színvonala is csapnivalóra sikerülhet.
Ahogy most 6 meccses vereségszériában vagyunk (3-1 --> 3-7) úgy (Elméletileg) ki lehetne hozni ebből 9-7et is, csak el kell kezdeni gyűjteni a győzelmeket 😊

A jövő évi fizetéseket megnéztem én is és van jó pár fizu, amit újra kéne gondolni. Nem tudom, mennyire jellemző az NFL-re (vagy jó ötlet-e egyáltalán), de kéne valami ultimátum féleség a hátralévő 6 meccsre. Mindenki tiszta lappal indulna, elfelejtenénk az eddigi rossz teljesítményt, viszont a szezon hátralevő részében mutassák meg, hogy megérik a pénzüket. Aki jól teljesít, az maradhatna, aki nem , azt elcserélnék draftpickre.
dioadam
Én a GM játékban mindig ezt próbálom, de azért soha nem kapok semmit, aki nem teljesít jól 😀
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Valahogy fel kéne rázni a csapatot, mert a Bills ellen (ha nem könnyen), de lehetne nyerni. Remélem nem a jobb draftpozíció a célja egyik csapatnak sem, mert az odavágna az amúgy sem túl jó csapatmorálnak és a meccs színvonala is csapnivalóra sikerülhet.
Ahogy most 6 meccses vereségszériában vagyunk (3-1 --> 3-7) úgy (Elméletileg) ki lehetne hozni ebből 9-7et is, csak el kell kezdeni gyűjteni a győzelmeket 😊

A jövő évi fizetéseket megnéztem én is és van jó pár fizu, amit újra kéne gondolni. Nem tudom, mennyire jellemző az NFL-re (vagy jó ötlet-e egyáltalán), de kéne valami ultimátum féleség a hátralévő 6 meccsre. Mindenki tiszta lappal indulna, elfelejtenénk az eddigi rossz teljesítményt, viszont a szezon hátralevő részében mutassák meg, hogy megérik a pénzüket. Aki jól teljesít, az maradhatna, aki nem , azt elcserélnék draftpickre.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournettevel meg végképp nem értem mi a baj, ha jól emlékszem, akkor Ik oda-vissza volt attól, hogy őt draftolta a Jags, de lehet már rosszul emlékszem.
ervinator
Nem voltam boldog. RB-t draftolni (hacsak nem AP kaliberű ember az illető) Top 5-ben nem túl okos lépés.
Pár egyéb reflektálás a leírtakra:
Watson szerintem működhetne nálunk. És tavaly azért nem volt akkora átjáróház az O-Line, mint idén, bár sérülések akkor is voltak. És úgy tűnik Watson kezdi megszokni, hogy olyan fal van előtte, amilyen. És lehet, ha ő itt lenne, akkor A-Robra is lett volna pénz + akart is volna maradni.
Mahomest adom, hogy Reid és a körülötte lévő játékosok miatt is néz ki olyan jól és valószínűleg nálunk szenvedne, főleg az idei supporting casttal.
Alex Smitht én pedzegettem tavaly, mint nagyon is lehetséges opció, amíg az év első felében Blake szenvedett, de BB szezon második felében nyújtott teljesítménye után nem akarta a front office meglépni azt, amit a Redskins. Sajna most ez az opció jobbnak tűnik annál, mint amit a Jags választott.

A probléma a támadósorunkkal 1 tweetben:
 twitter.com/JaxonFil/status/1064723213115109376
(Aki nem vágná, az Army triple optiont használ, passzolni csak elvétve passzolnak, döntő többségében furtnak támadásban).

Az első 2 ok(és valószinű ott is a helyük/lesznek majd a Pro Bowlon), de Telvin mit keres a top 10-ben? Nagyon gyenge évet fut.
 twitter.com/TDickman89/status/1065341716201385986

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Most nem kötözködésből kérdezem, Ik, de Watson kevésbé lenne sérülékeny a falatok mögött, illetve jobban bírná a gyűrődést? Használhatóbb lenne a gunslinger mentalitása vagy még BB-nél is jobban futkozna? Hagynák kibontakozni az edzőitek, vagy mindent scriptelnének neki is?

Vagy el tudod képzelni, hogy Mahomes itt olyan playsetet kapna, mint amit alárak Reid? 2 mp-s alatti one target readek, még a fejét sem biccenti a csávó, nemhogy perifériát néz. Lenne neki Tyreek Hillje és Travis Kelce-je vagy ugyanezt hozná DJ Charkkal és ASJ-vel? Mennyiben mentorálná Coughlin, aki szinte veterán QB-kal dolgozott mindig v Marroneból milyen off képességet nézel ki? Air Raid-re jó a keretetek?

Szerintem ők pont nem lennének ideillők, akkor már inkább Rosen vagy Darnold.

Én előbb hoztam volna FA-ről Alex Smith-t bridge QB-nak mondjuk akár egy sztárvédőt is feláldozva. Vele lehetne haladni, minimálhibával megy, és egy brutál védelemmel még nyerhetsz is vele.

Bortlesből nem lesz m!r semmi, a srác fejben kevés és a D-t - amiben versengő típusuk hemzsegnek - ez nagyon tudja frusztrálni. Lásd Russel Wilson vagy a Broncos QB-k eseteit, akiket szépen ki-kikezdtek az egók: "nem elég fekete", "anyámasszony" blabla...
Fast Willie
Hasonlót fogalmaztam meg én is magamnak.

Utólag persze nagyon könnyű okosnak lenni és mondani, hogy Watson jöhetett volna vagy Mahomes. Csakhogy épp Goff példájából látszik, hogy egy rendszer milyen fényt vet egy QB-ra. Simán lehet, hogy Bortlesben is benne lenne egy sokkal jobb teljesítményt, ha egy rá illő rendszert tennének a segge alá és nem cserélnék el a legjobb elkapóját.

Fournettevel meg végképp nem értem mi a baj, ha jól emlékszem, akkor Ik oda-vissza volt attól, hogy őt draftolta a Jags, de lehet már rosszul emlékszem.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem csak a Bortles a felelős (de döntő szerepe van benne), hogy ott tartunk rovatunk mai gyöngyszeme:
 twitter.com/NFLMatchup/status/1064915024412581888
Ouch.
iktriad
hiaba, az AFC South odabasz...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Most nem kötözködésből kérdezem, Ik, de Watson kevésbé lenne sérülékeny a falatok mögött, illetve jobban bírná a gyűrődést? Használhatóbb lenne a gunslinger mentalitása vagy még BB-nél is jobban futkozna? Hagynák kibontakozni az edzőitek, vagy mindent scriptelnének neki is?

Vagy el tudod képzelni, hogy Mahomes itt olyan playsetet kapna, mint amit alárak Reid? 2 mp-s alatti one target readek, még a fejét sem biccenti a csávó, nemhogy perifériát néz. Lenne neki Tyreek Hillje és Travis Kelce-je vagy ugyanezt hozná DJ Charkkal és ASJ-vel? Mennyiben mentorálná Coughlin, aki szinte veterán QB-kal dolgozott mindig v Marroneból milyen off képességet nézel ki? Air Raid-re jó a keretetek?

Szerintem ők pont nem lennének ideillők, akkor már inkább Rosen vagy Darnold.

Én előbb hoztam volna FA-ről Alex Smith-t bridge QB-nak mondjuk akár egy sztárvédőt is feláldozva. Vele lehetne haladni, minimálhibával megy, és egy brutál védelemmel még nyerhetsz is vele.

Bortlesből nem lesz m!r semmi, a srác fejben kevés és a D-t - amiben versengő típusuk hemzsegnek - ez nagyon tudja frusztrálni. Lásd Russel Wilson vagy a Broncos QB-k eseteit, akiket szépen ki-kikezdtek az egók: "nem elég fekete", "anyámasszony" blabla...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem Bortles a hibás, ő hozza amit tud.
Viszont mi van Marroneval, nem teljesít alul?
Jan
Bortles minimum 4 vereségért simán elővehető csak idén a 7-ből. És ez elég gáz egy szerződéshosszabbítást kapott 5. éves QB-nál. Csak az utóbbi 3 vereségből 2-nél is volt 1-1 olyan jelenet, amit ha észrevesz és megdob, most valószínűleg 5-5-el állnánk...
De hogy nem csak savazzam az úriembert, a 6 meccses szar széria ellenére van egy pozitív karriercsúcsa!
 twitter.com/phillip_heilman/status/1065304568563736581

Marrone a legkisebb probléma jelenleg. Egy vagy két koordinátort azért nem baj, ha cserél jövőre. Ha már Doug, vasárnap Doug Marrone, Public Enemy Nr. 1 Bowl Buffaloban. Ez lesz az első vizitje, mióta lelépett onnan, mint HC. Lelkiekben már felkészült a fogadtatásra.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1065298120249155584

Nem csak a Bortles a felelős (de döntő szerepe van benne), hogy ott tartunk rovatunk mai gyöngyszeme:
 twitter.com/NFLMatchup/status/1064915024412581888
Ouch.

Walt Coleman lesz a főzebra vasárnap. Az utóbbi 6 meccsen mindig szívott a Jags, ha ő volt a bíró.
 twitter.com/CFreemanJAX/status/1065270132870664192

Ma Marcell Dareus újra edzett, viszont helyette DJ Chark nem, ráadásul egy alsó lábsérüléssel, ami sose jó hír.
Chark mellett Walker, McCray és Meeks hagyta ki a mai edzést.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
A szemléletmódváltást ami Coughlinnal jött, nagyon köszönjük. Azt, hogy hogy kezel egyes dolgokat a keretalakításban, élén a QB poszt menedzselésével már kevésbé.
iktriad
de basszus, mikor aláfirkantották az új szerződést, akkor a többség "okos lépésnek" könyvelte el, többek között te is egyetértettél egy külsős ilyen véleményével
Maka a yt videójában még meg is pedzegeti, hogy ár/érték arányban ez a szerződés mennyire baráti lehet, ha mellé állítjuk az akkor még csak pletykaszámba menő Cousins évi 30 milláját
ráadásul a pozitív hozzászólások többségében pont az szerepelt, hogy mennyire jól lett strukturálva a szerződés, mivel elég capspace-t szabadított fel az offseason-re

ezek után szerintem elég érdekes, hogy miután végre mindenki számára kiderült (kivéve egy embert), a király QB tényleg meztelen, most megy az össznépi anyázás a vezetőknek
ZERO_L
Mit csodalkozol, utolag mindenki kurva okos. Kiveve en, mert en mindig | IS. |

Egyebkent aki birta Bortles szerzodeset, az azert birta, mert hosunk totalisan ketarcu volt, harom hetig total fos, majd aztan egy honapon at meg alazott, ugy elkapta a fonalat.

Lehet mutogatni Coughlinra, de ugyanakkor valoszinuleg o sem a hasara csapott, aztan odanyomta a lovet Bortlesnek. Nyilvan latta eleget az edzesen, meg a stabtol is megkapta azt a visszajelzest, hogy itt ezek a muksok latjak Bortlesben azt a kello szintet, hogy a Jaguars most tovabb jusson, mint az elozo idenyben. Bortles fejben ennyire szetszort es kritikan aluli szerintem nem volt az elmult idenyekben, mint most, de ha valaki mutogat Coughlinra peldaul, akkor lehet mutogatni az itteni arcokra is, akik elkezdtek egymasra mutogatni, ahogy beutott a bibi, nem osszetartanak, hanem szethuznak.

En az ideny elott azt fejtegettem, hogy a Jaguars legnagyobb ellensege sajat maga lesz, illetve az oriasi egok, hogy a stabnak hogyan sikerul osszefognia ezeket a sztarokat, akik kozul azert egyesek egy kicsit „elcsusztak” az elozo, sikeres szezon utan. Siman meglehet, hogy rosszul latom, de nekem az jon le most, hogy a Jax azert most rendesen kohogi is az ezekbol adodo problemakat, ami nyilvan mondjuk Bortles benazasabol indult el, de akkor is. Ha pedig Coughlin marad, akkor nem tudom, hogy mennyire adja majd oda peldaul a hisztis Ramseynek, mintsem inkabb elcsereli, aztan cserel egy iranyitoert.
Stez
Van egy kicsit gyengébb év, néhány nüanszokon múló, szoros meccs a liga 3.legerősebb csoportjában, és már jön a Bortles-fika a negatívoktól.
Pedig minden csapatnál lehet egy-egy kicsúszott év, amikor a labda kifelé pattan, és nem a keret erősségének megfelelő eredmények jönnek.
Érdemes megnézni pl. a Steelerst, hogy az elmúlt 3 év legerősebb offensevel, keretével hány SB-t játszottak. Nullát. Mégse varrják a sikertelenséget BigBen nyakába, nem gúnyolják BugBennek, nem az ő szerződésén pörögnek.
Hiába dobja meg Bortles a tutit, ha tucatszor eldroppolják, ahogy a run run run out játékhívás se az ő hibája, vagy a fal ótvar teljesítménye.
Bortles egy kedves, szimpatikus, jólelkű srác, semmire se megoldás őt megtenni bűnbaknak.
Sobri Jóska
Nem Bortles a hibás, ő hozza amit tud.
Viszont mi van Marroneval, nem teljesít alul?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A szemléletmódváltást ami Coughlinnal jött, nagyon köszönjük. Azt, hogy hogy kezel egyes dolgokat a keretalakításban, élén a QB poszt menedzselésével már kevésbé.
iktriad
de basszus, mikor aláfirkantották az új szerződést, akkor a többség "okos lépésnek" könyvelte el, többek között te is egyetértettél egy külsős ilyen véleményével
Maka a yt videójában még meg is pedzegeti, hogy ár/érték arányban ez a szerződés mennyire baráti lehet, ha mellé állítjuk az akkor még csak pletykaszámba menő Cousins évi 30 milláját
ráadásul a pozitív hozzászólások többségében pont az szerepelt, hogy mennyire jól lett strukturálva a szerződés, mivel elég capspace-t szabadított fel az offseason-re

ezek után szerintem elég érdekes, hogy miután végre mindenki számára kiderült (kivéve egy embert), a király QB tényleg meztelen, most megy az össznépi anyázás a vezetőknek
ZERO_L
Mit csodalkozol, utolag mindenki kurva okos. Kiveve en, mert en mindig | IS. |

Egyebkent aki birta Bortles szerzodeset, az azert birta, mert hosunk totalisan ketarcu volt, harom hetig total fos, majd aztan egy honapon at meg alazott, ugy elkapta a fonalat.

Lehet mutogatni Coughlinra, de ugyanakkor valoszinuleg o sem a hasara csapott, aztan odanyomta a lovet Bortlesnek. Nyilvan latta eleget az edzesen, meg a stabtol is megkapta azt a visszajelzest, hogy itt ezek a muksok latjak Bortlesben azt a kello szintet, hogy a Jaguars most tovabb jusson, mint az elozo idenyben. Bortles fejben ennyire szetszort es kritikan aluli szerintem nem volt az elmult idenyekben, mint most, de ha valaki mutogat Coughlinra peldaul, akkor lehet mutogatni az itteni arcokra is, akik elkezdtek egymasra mutogatni, ahogy beutott a bibi, nem osszetartanak, hanem szethuznak.

En az ideny elott azt fejtegettem, hogy a Jaguars legnagyobb ellensege sajat maga lesz, illetve az oriasi egok, hogy a stabnak hogyan sikerul osszefognia ezeket a sztarokat, akik kozul azert egyesek egy kicsit „elcsusztak” az elozo, sikeres szezon utan. Siman meglehet, hogy rosszul latom, de nekem az jon le most, hogy a Jax azert most rendesen kohogi is az ezekbol adodo problemakat, ami nyilvan mondjuk Bortles benazasabol indult el, de akkor is. Ha pedig Coughlin marad, akkor nem tudom, hogy mennyire adja majd oda peldaul a hisztis Ramseynek, mintsem inkabb elcsereli, aztan cserel egy iranyitoert.
Stez
Van egy kicsit gyengébb év, néhány nüanszokon múló, szoros meccs a liga 3.legerősebb csoportjában, és már jön a Bortles-fika a negatívoktól.
Pedig minden csapatnál lehet egy-egy kicsúszott év, amikor a labda kifelé pattan, és nem a keret erősségének megfelelő eredmények jönnek.
Érdemes megnézni pl. a Steelerst, hogy az elmúlt 3 év legerősebb offensevel, keretével hány SB-t játszottak. Nullát. Mégse varrják a sikertelenséget BigBen nyakába, nem gúnyolják BugBennek, nem az ő szerződésén pörögnek.
Hiába dobja meg Bortles a tutit, ha tucatszor eldroppolják, ahogy a run run run out játékhívás se az ő hibája, vagy a fal ótvar teljesítménye.
Bortles egy kedves, szimpatikus, jólelkű srác, semmire se megoldás őt megtenni bűnbaknak.
Sobri Jóska
Gonosz vagyok, de nem lehet hogy a tavalyi volt egy kicsit erősebb év?

Amúgy én sem bántanám ha Jax szurkoló lennék. Nincs még egy éve hogy imádtátok 😊
bcsarli
En az arany kozeput mellett vagyok. A tavalyi ev erosebb volt a vartnal, a mostani viszont gyengebb, ennek a csapat tobbet tud ennel, Bortles is, a vedelem is, a tamadofal is.

A problema itt az, hogy Coughlin azert nem szarral gurigazott, amikor szerzodeseket osztott, a cap eleg huzos, tehat ennek az eros keretnek most lenne/lett volna eselye valami nagyra, mert a kovetkezo 1-2 evben nehany nagy aldozata lesz annak, hogy kell a hely, illetve egy-egy huzoember ki is oregszik lassan, peldaul Campbell.

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A szemléletmódváltást ami Coughlinnal jött, nagyon köszönjük. Azt, hogy hogy kezel egyes dolgokat a keretalakításban, élén a QB poszt menedzselésével már kevésbé.
iktriad
de basszus, mikor aláfirkantották az új szerződést, akkor a többség "okos lépésnek" könyvelte el, többek között te is egyetértettél egy külsős ilyen véleményével
Maka a yt videójában még meg is pedzegeti, hogy ár/érték arányban ez a szerződés mennyire baráti lehet, ha mellé állítjuk az akkor még csak pletykaszámba menő Cousins évi 30 milláját
ráadásul a pozitív hozzászólások többségében pont az szerepelt, hogy mennyire jól lett strukturálva a szerződés, mivel elég capspace-t szabadított fel az offseason-re

ezek után szerintem elég érdekes, hogy miután végre mindenki számára kiderült (kivéve egy embert), a király QB tényleg meztelen, most megy az össznépi anyázás a vezetőknek
ZERO_L
Mit csodalkozol, utolag mindenki kurva okos. Kiveve en, mert en mindig | IS. |

Egyebkent aki birta Bortles szerzodeset, az azert birta, mert hosunk totalisan ketarcu volt, harom hetig total fos, majd aztan egy honapon at meg alazott, ugy elkapta a fonalat.

Lehet mutogatni Coughlinra, de ugyanakkor valoszinuleg o sem a hasara csapott, aztan odanyomta a lovet Bortlesnek. Nyilvan latta eleget az edzesen, meg a stabtol is megkapta azt a visszajelzest, hogy itt ezek a muksok latjak Bortlesben azt a kello szintet, hogy a Jaguars most tovabb jusson, mint az elozo idenyben. Bortles fejben ennyire szetszort es kritikan aluli szerintem nem volt az elmult idenyekben, mint most, de ha valaki mutogat Coughlinra peldaul, akkor lehet mutogatni az itteni arcokra is, akik elkezdtek egymasra mutogatni, ahogy beutott a bibi, nem osszetartanak, hanem szethuznak.

En az ideny elott azt fejtegettem, hogy a Jaguars legnagyobb ellensege sajat maga lesz, illetve az oriasi egok, hogy a stabnak hogyan sikerul osszefognia ezeket a sztarokat, akik kozul azert egyesek egy kicsit „elcsusztak” az elozo, sikeres szezon utan. Siman meglehet, hogy rosszul latom, de nekem az jon le most, hogy a Jax azert most rendesen kohogi is az ezekbol adodo problemakat, ami nyilvan mondjuk Bortles benazasabol indult el, de akkor is. Ha pedig Coughlin marad, akkor nem tudom, hogy mennyire adja majd oda peldaul a hisztis Ramseynek, mintsem inkabb elcsereli, aztan cserel egy iranyitoert.
Stez
Van egy kicsit gyengébb év, néhány nüanszokon múló, szoros meccs a liga 3.legerősebb csoportjában, és már jön a Bortles-fika a negatívoktól.
Pedig minden csapatnál lehet egy-egy kicsúszott év, amikor a labda kifelé pattan, és nem a keret erősségének megfelelő eredmények jönnek.
Érdemes megnézni pl. a Steelerst, hogy az elmúlt 3 év legerősebb offensevel, keretével hány SB-t játszottak. Nullát. Mégse varrják a sikertelenséget BigBen nyakába, nem gúnyolják BugBennek, nem az ő szerződésén pörögnek.
Hiába dobja meg Bortles a tutit, ha tucatszor eldroppolják, ahogy a run run run out játékhívás se az ő hibája, vagy a fal ótvar teljesítménye.
Bortles egy kedves, szimpatikus, jólelkű srác, semmire se megoldás őt megtenni bűnbaknak.
Sobri Jóska
Gonosz vagyok, de nem lehet hogy a tavalyi volt egy kicsit erősebb év?

Amúgy én sem bántanám ha Jax szurkoló lennék. Nincs még egy éve hogy imádtátok 😊

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
A szemléletmódváltást ami Coughlinnal jött, nagyon köszönjük. Azt, hogy hogy kezel egyes dolgokat a keretalakításban, élén a QB poszt menedzselésével már kevésbé.
iktriad
de basszus, mikor aláfirkantották az új szerződést, akkor a többség "okos lépésnek" könyvelte el, többek között te is egyetértettél egy külsős ilyen véleményével
Maka a yt videójában még meg is pedzegeti, hogy ár/érték arányban ez a szerződés mennyire baráti lehet, ha mellé állítjuk az akkor még csak pletykaszámba menő Cousins évi 30 milláját
ráadásul a pozitív hozzászólások többségében pont az szerepelt, hogy mennyire jól lett strukturálva a szerződés, mivel elég capspace-t szabadított fel az offseason-re

ezek után szerintem elég érdekes, hogy miután végre mindenki számára kiderült (kivéve egy embert), a király QB tényleg meztelen, most megy az össznépi anyázás a vezetőknek
ZERO_L
Mit csodalkozol, utolag mindenki kurva okos. Kiveve en, mert en mindig | IS. |

Egyebkent aki birta Bortles szerzodeset, az azert birta, mert hosunk totalisan ketarcu volt, harom hetig total fos, majd aztan egy honapon at meg alazott, ugy elkapta a fonalat.

Lehet mutogatni Coughlinra, de ugyanakkor valoszinuleg o sem a hasara csapott, aztan odanyomta a lovet Bortlesnek. Nyilvan latta eleget az edzesen, meg a stabtol is megkapta azt a visszajelzest, hogy itt ezek a muksok latjak Bortlesben azt a kello szintet, hogy a Jaguars most tovabb jusson, mint az elozo idenyben. Bortles fejben ennyire szetszort es kritikan aluli szerintem nem volt az elmult idenyekben, mint most, de ha valaki mutogat Coughlinra peldaul, akkor lehet mutogatni az itteni arcokra is, akik elkezdtek egymasra mutogatni, ahogy beutott a bibi, nem osszetartanak, hanem szethuznak.

En az ideny elott azt fejtegettem, hogy a Jaguars legnagyobb ellensege sajat maga lesz, illetve az oriasi egok, hogy a stabnak hogyan sikerul osszefognia ezeket a sztarokat, akik kozul azert egyesek egy kicsit „elcsusztak” az elozo, sikeres szezon utan. Siman meglehet, hogy rosszul latom, de nekem az jon le most, hogy a Jax azert most rendesen kohogi is az ezekbol adodo problemakat, ami nyilvan mondjuk Bortles benazasabol indult el, de akkor is. Ha pedig Coughlin marad, akkor nem tudom, hogy mennyire adja majd oda peldaul a hisztis Ramseynek, mintsem inkabb elcsereli, aztan cserel egy iranyitoert.
Stez
Van egy kicsit gyengébb év, néhány nüanszokon múló, szoros meccs a liga 3.legerősebb csoportjában, és már jön a Bortles-fika a negatívoktól.
Pedig minden csapatnál lehet egy-egy kicsúszott év, amikor a labda kifelé pattan, és nem a keret erősségének megfelelő eredmények jönnek.
Érdemes megnézni pl. a Steelerst, hogy az elmúlt 3 év legerősebb offensevel, keretével hány SB-t játszottak. Nullát. Mégse varrják a sikertelenséget BigBen nyakába, nem gúnyolják BugBennek, nem az ő szerződésén pörögnek.
Hiába dobja meg Bortles a tutit, ha tucatszor eldroppolják, ahogy a run run run out játékhívás se az ő hibája, vagy a fal ótvar teljesítménye.
Bortles egy kedves, szimpatikus, jólelkű srác, semmire se megoldás őt megtenni bűnbaknak.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A szemléletmódváltást ami Coughlinnal jött, nagyon köszönjük. Azt, hogy hogy kezel egyes dolgokat a keretalakításban, élén a QB poszt menedzselésével már kevésbé.
iktriad
de basszus, mikor aláfirkantották az új szerződést, akkor a többség "okos lépésnek" könyvelte el, többek között te is egyetértettél egy külsős ilyen véleményével
Maka a yt videójában még meg is pedzegeti, hogy ár/érték arányban ez a szerződés mennyire baráti lehet, ha mellé állítjuk az akkor még csak pletykaszámba menő Cousins évi 30 milláját
ráadásul a pozitív hozzászólások többségében pont az szerepelt, hogy mennyire jól lett strukturálva a szerződés, mivel elég capspace-t szabadított fel az offseason-re

ezek után szerintem elég érdekes, hogy miután végre mindenki számára kiderült (kivéve egy embert), a király QB tényleg meztelen, most megy az össznépi anyázás a vezetőknek
ZERO_L
Mit csodalkozol, utolag mindenki kurva okos. Kiveve en, mert en mindig | IS. |

Egyebkent aki birta Bortles szerzodeset, az azert birta, mert hosunk totalisan ketarcu volt, harom hetig total fos, majd aztan egy honapon at meg alazott, ugy elkapta a fonalat.

Lehet mutogatni Coughlinra, de ugyanakkor valoszinuleg o sem a hasara csapott, aztan odanyomta a lovet Bortlesnek. Nyilvan latta eleget az edzesen, meg a stabtol is megkapta azt a visszajelzest, hogy itt ezek a muksok latjak Bortlesben azt a kello szintet, hogy a Jaguars most tovabb jusson, mint az elozo idenyben. Bortles fejben ennyire szetszort es kritikan aluli szerintem nem volt az elmult idenyekben, mint most, de ha valaki mutogat Coughlinra peldaul, akkor lehet mutogatni az itteni arcokra is, akik elkezdtek egymasra mutogatni, ahogy beutott a bibi, nem osszetartanak, hanem szethuznak.

En az ideny elott azt fejtegettem, hogy a Jaguars legnagyobb ellensege sajat maga lesz, illetve az oriasi egok, hogy a stabnak hogyan sikerul osszefognia ezeket a sztarokat, akik kozul azert egyesek egy kicsit „elcsusztak” az elozo, sikeres szezon utan. Siman meglehet, hogy rosszul latom, de nekem az jon le most, hogy a Jax azert most rendesen kohogi is az ezekbol adodo problemakat, ami nyilvan mondjuk Bortles benazasabol indult el, de akkor is. Ha pedig Coughlin marad, akkor nem tudom, hogy mennyire adja majd oda peldaul a hisztis Ramseynek, mintsem inkabb elcsereli, aztan cserel egy iranyitoert.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A szemléletmódváltást ami Coughlinnal jött, nagyon köszönjük. Azt, hogy hogy kezel egyes dolgokat a keretalakításban, élén a QB poszt menedzselésével már kevésbé.
iktriad
de basszus, mikor aláfirkantották az új szerződést, akkor a többség "okos lépésnek" könyvelte el, többek között te is egyetértettél egy külsős ilyen véleményével
Maka a yt videójában még meg is pedzegeti, hogy ár/érték arányban ez a szerződés mennyire baráti lehet, ha mellé állítjuk az akkor még csak pletykaszámba menő Cousins évi 30 milláját
ráadásul a pozitív hozzászólások többségében pont az szerepelt, hogy mennyire jól lett strukturálva a szerződés, mivel elég capspace-t szabadított fel az offseason-re

ezek után szerintem elég érdekes, hogy miután végre mindenki számára kiderült (kivéve egy embert), a király QB tényleg meztelen, most megy az össznépi anyázás a vezetőknek
ZERO_L
1. Ha tavaly a drafton orvosolja a QB posztot, idén nem kell senkinek semmit aláfirkantani. Még Watson/Mahomes padozhatott is volna Blake mögött egy időre(akár egész évre), és legkésőbb idén megléphettük volna azt, amit a Chiefs idén Mahomesszal.
2. TC dönthetett volna úgy is, hogy Blake idén játszik az 5. éves opcióért, draftolollja a BAQB-t az első körben (helló Lamar Jackson) és megnézi, hogy a tavalyi év második fele egy tendencia kezdete volt vagy csak pár kifutott jó meccs.
3. A kvázi legsúlyosabb hiba: amióta TC itt van (lassan 2 év), semmi komolyan vehető konkurencia* nem jött egy híresen inkonzisztens QB mellé. Pedig még a nyáron is lett volna lehetőség ennek a meglépésére, mikor a Jets odaadta volna Teddy Bridgewatert Fowlerért cserébe, és TC erre nemet mondott.

Azt meg hadd ne ecseteljem, hogy a felszabadított idei cap spacre mire ment el (Marqise Lee évekig horribilis összegért meg Moncrief A-Rob helyett igazán "remek"döntés volt).

* Bár már egyesek ott tartanak, hogy lassan Kessler is lehet upgrade Bortleshez képes, csak a jelenlegi O-fal annyi lyukon át ereszt, hogy őt még hamarabb kinyírnák, mint a mozgékony Bortlest...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
A szemléletmódváltást ami Coughlinnal jött, nagyon köszönjük. Azt, hogy hogy kezel egyes dolgokat a keretalakításban, élén a QB poszt menedzselésével már kevésbé.
iktriad
de basszus, mikor aláfirkantották az új szerződést, akkor a többség "okos lépésnek" könyvelte el, többek között te is egyetértettél egy külsős ilyen véleményével
Maka a yt videójában még meg is pedzegeti, hogy ár/érték arányban ez a szerződés mennyire baráti lehet, ha mellé állítjuk az akkor még csak pletykaszámba menő Cousins évi 30 milláját
ráadásul a pozitív hozzászólások többségében pont az szerepelt, hogy mennyire jól lett strukturálva a szerződés, mivel elég capspace-t szabadított fel az offseason-re

ezek után szerintem elég érdekes, hogy miután végre mindenki számára kiderült (kivéve egy embert), a király QB tényleg meztelen, most megy az össznépi anyázás a vezetőknek



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hmm...azt azért imádom hogy egy 'kis' csapatnak, akinek 10-15 évente van egy pár jó szezonja, pont azt baszogatja folyamatosan akinek ezeket a ritka sikereket max megköszönheti... a bíró aki visszafújta a továbbjutást év elején az nem hibás, a csíra lump játékos nem hibás, a béna edző sem és stbstbstb. Biztos lehetne ezt jobban is csinálni-- nem vitás--csak még vlhogy ez arrafelé idáig senki másnak nem sikerült.
ozibozi
A szemléletmódváltást ami Coughlinnal jött, nagyon köszönjük. Azt, hogy hogy kezel egyes dolgokat a keretalakításban, élén a QB poszt menedzselésével már kevésbé. Ugye nem kell elmondanom, mennyivel jobban mennének a dolgok, ha Watson vagy Mahomes lenne a Jagsnél a kezdő QB (és mondjuk Hunt, Cook vagy EatKamara futkározna Fournette helyett mellé...) és pl. most nem kéne azon agyalni, mi a faszt csinálunk Blake jövő évi 16,5 milliós dead moneyával?

Apropó Bortles. Nagyon alacsonyan lehet Hackett mércéje.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1064910186861727746
Itt a teljes idézet.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1064931344684335106
Nagyon jó a megfogalmazás az OC-nktől, mert tulajdonképpen igaz, amit mond, de baszki EZ BORTLES 5.ÉVE KEZDŐKÉNT ÉS MÉG MINDIG ITT TARTUNK/Ez A MÉRCE? )
Na erről beszélek Ozibozi. Ezt a szitut Coughlin megszüneteltette volna TAVALY ÁPRILISBAN. A 6 vereséges széria fele (Texans, Eagles, Steelers + a Titans meccs is) elsősorban rajta ment el, és Coughlin adott neki februárban egy szerződés hosszabbítást. Úgyhogy igenis minden sarat megérdemel, amiatt emiatt (is) kap.

Ma nem edzett Cann, Dareus, Meeks és Josh Walker. Csütörötökön nincs edzés, ezért volt ma gyakorlás és nyilatkozott Hackett is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Hmm...azt azért imádom hogy egy 'kis' csapatnak, akinek 10-15 évente van egy pár jó szezonja, pont azt baszogatja folyamatosan akinek ezeket a ritka sikereket max megköszönheti... a bíró aki visszafújta a továbbjutást év elején az nem hibás, a csíra lump játékos nem hibás, a béna edző sem és stbstbstb. Biztos lehetne ezt jobban is csinálni-- nem vitás--csak még vlhogy ez arrafelé idáig senki másnak nem sikerült.
ozibozi

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Hmm...azt azért imádom hogy egy 'kis' csapatnak, akinek 10-15 évente van egy pár jó szezonja, pont azt baszogatja folyamatosan akinek ezeket a ritka sikereket max megköszönheti... a bíró aki visszafújta a továbbjutást év elején az nem hibás, a csíra lump játékos nem hibás, a béna edző sem és stbstbstb. Biztos lehetne ezt jobban is csinálni-- nem vitás--csak még vlhogy ez arrafelé idáig senki másnak nem sikerült.
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A tegnapi O book: run, run, run, screen, run, run, run, run, screen...
Azt tudjuk, hogy BB hátrányos helyzetű, de ne felejtsük el a teljesen impotens WR, és TE sorunkat se! Nálam "csak" 70-30% BB javára a nézhetetlen O !
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Landry Jonestól megváltunk, jött helyette az OT Cory Robinson. A Lions 2015-ös 7. körös pickje volt Sixo kedvenc egyeteméről (jól ismerheti akkor Cannt, aki szintén abból a draft classból való és ugyanoda járt), Idén a Panthers tradelt érte szeptemberben, de pár hétre rá kirakták.... Azóta volt csapat nélkül. Szóval sanszosan Ereck Flowers/Josh Walker kategória az ipse.

És ha már QB-k, A Bills elleni is Bortles lesz még a kezdőirányító Marrone szerint.
És megjött a hivatalos indok Malik Jackson nem kezdetéséről tegnap.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1064605139053543425

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
TC szerintem nem
hibazott a cal managementtel. Plusz a tavalyi ev utan joggal hihette, hogy iden allin ev kell.

A legnagyobb hibaja, hogy nemcsak hogy nem cserelte Bortlest a kezdo poziciobol, de meg csak konkurenciat sem hozott. En ezt tartanam megbocsathatatlan bunnek.
undisputedly
Ez volt a legsúlyosabb hiba, de volt más is. Konkrétan talán a futókat leszámítva nincs senki, akitől tartana bármelyik védelmi koordinátor. És ebben Coughlinnak nem kis felelőssége van.
A másik, hogy TC elkövette ugyanazt a hibát, mint 10 éve az akkori front office, akik egy jó szezon és playoff run után azt hitték karnyújtásnyira vannak a Super Bowltól (jó tavaly tényleg annyira voltunk....), ezért beváltalak egy rakás faszságot (erősen kérdőjeles FA döntések, draft stb), ami visszaütött. Most is majdnem ugyanez történt. Annyi a difi, hogy nem lett elkúrva a fél draft a bust(nak tűnő) 1. körös Florida DL-re, és jöttek használható emberek a draftról(Harrison, Cooke, talán Chark és Jacobs), illetve úgy tűnik az idei drága DB FA igazolás(Hayden) úgy tűnik beválik szemben a 10 évvel ezelőttivel (Drayton Florance).

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
TC szerintem nem
hibazott a cal managementtel. Plusz a tavalyi ev utan joggal hihette, hogy iden allin ev kell.

A legnagyobb hibaja, hogy nemcsak hogy nem cserelte Bortlest a kezdo poziciobol, de meg csak konkurenciat sem hozott. En ezt tartanam megbocsathatatlan bunnek.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt a remek Brian Fulford mindenkinek ajánlom a figyelmébe (benne vannak a Heilman gifek is egyben, meg más is).
 www.bigcatcountry.com/2018/11/19/18102697/mumblings-of-the-village-idiot-the-watershed-moment-jaguars-steelers-bortles-jacksonville-ramsey
A tortenelem ismetli onmagat, Coughlin ismet elszurja a cap managementet, akarcsak sok sok eve. Lesznek itt nagy aldozatok a kovetkezo 1-2 szezonban, hamarosan takaritani kell.
Stez
Nos igen, aki azt hiszi, az idei év szar volt, vessen egy pillantást erre a táblázatra a jövő évvel kapcsolatban. Na ezért fontos, hogy minél több draftpick (=olcsó játékosok évekig) megmaradjon QB draft ide vagy oda

GULP. Sajnos tényleg benne van a levegőben, hogy Bortles akár még maradhat még egy évet. Igaz Fulford cikkében van egy szavazás, hogy jönnének-e emberek jövőre is meccsre, ha ő a QB. 11 % jönne, ha hoznak mellé komoly konkurenciát, 23% jönne, mert Jaguars fanok, és hugyban-szarban is a csapat mellett vannak. A többiek(=66%) nem. És itt most a diehard Jags fanbaseről beszélünk...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Még mindig nehezen hiszem el, hogy 16-0-ás vezetésről sikerült kikapni...
Néztem a sorsolásunkat és nem tudok egy csapatot sem megnevezni, akit biztosan elkapunk...
Lesz még győzelmünk a szezonban?
dioadam
Lassan az a jó, ha nem. Bár ahogy Coughlin (vagy épp Caldwell) drafttol mostanság, sajna tökmindegy hol draftolunk.
iktriad
Tök mindegy kb, hogy honnan kezded a draftot. 2017-ben a Kansas 1/27-ről ment fel 1/10 és most nem szomorúak miatta. 1/5 -1/10 között húzott QB-tól se kell annyira fosni, mert pont annyira kiszámíthatatlan a dolog, hogy ne lehessen biztosra menni 1/3 választással se. Mert volt, amikor előtte az 1/1-re és 1/2-re se irányítót húznak, szóval Te választhatsz egyet a magad boldogságára, aztán még így se sikerül belenyúlni a tutiba. Nem sokat számít, hogy mennyit választasz az első 5-ben, mert egy évtizednyi ilyen választás se volt elég arra, hogy 2 jó szezont ki tudjon belőle rakni a Jags. A HC-QB párost kell eltrafálni, a többi szinte jön magától (értem ezalatt a konzekvens jó szereplést).
Én imádom a védelmet: Ngakoue, Telvin Smith, Myles Jack, Ramsey - sőt már Fowler-t is öröm nézni, még ha a Rams mezében is. De én csokorba kötve odaadnám Calaist, Marcell Dareust, Malik Jacksont, Gipsont, Haydent Churchel egyben egy jó QB-ért cserébe. Még csak nem is vívódnék ezen.

Szóval tök felesleges tankolni, mert a Luck féle 1000% biztos választás nem sok van, a többi miatt meg felesleges odaverni a morált és azt a hozzáállást, hogy következetes küzdjenek minden yardért. Soha nem legyen az, hogy "mindegy, kikapni jöttünk úgy is", mert onnan nagyon hosszú az út vissza.
Húsrágó
Persze, hogy a Jags W-knek drukkolok még most is. De minél előbb választunk annál kevesebb draft cetlit kell beáldozni érte. Már pedig itt nem csak QB kéne a támadósorba, hanem OL, TE, WR és akkor még a védelemről nem is beszéltem (oda is kellene minimum 1 minőségi pass rusher, és egy kezdő kaliberű DT).
Amúgy az elég érdekes döntés volt, hogy Malik tegnap nem kezdett. Lehet csak Connert akartuk ennyire megfogni, de akkor is érdekes votl, hogy Abry Jones kezdet Dareus mellett...
És ha már DL-ek, Wyatt, Taven Bryannek volt egy QB hitje!!!!
 twitter.com/phillip_heilman/status/1064533584508276737
Kis szépséghiba, hogy a 78 yardos Antonio Brown TD-nél sikerült így odaérni Big Benre....

Egy adat, hogy mennyire tegnap király volt a passzjátékunk.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1064571865228853253
No comment.

Heilmannél lehet látni pár gifet Blake tegnapi "remek" napjáról. Csodás lesz egy így is salary cap problémás csapatnak benyelni a 16,5 milliós dead $$$ -t utána jövőre. Köszi Coughlin & Caldwell.
iktriad
A tortenelem ismetli onmagat, Coughlin ismet elszurja a cap managementet, akarcsak sok sok eve. Lesznek itt nagy aldozatok a kovetkezo 1-2 szezonban, hamarosan takaritani kell.