NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még mindig nehezen hiszem el, hogy 16-0-ás vezetésről sikerült kikapni...
Néztem a sorsolásunkat és nem tudok egy csapatot sem megnevezni, akit biztosan elkapunk...
Lesz még győzelmünk a szezonban?
dioadam
Lassan az a jó, ha nem. Bár ahogy Coughlin (vagy épp Caldwell) drafttol mostanság, sajna tökmindegy hol draftolunk.
iktriad
Tök mindegy kb, hogy honnan kezded a draftot. 2017-ben a Kansas 1/27-ről ment fel 1/10 és most nem szomorúak miatta. 1/5 -1/10 között húzott QB-tól se kell annyira fosni, mert pont annyira kiszámíthatatlan a dolog, hogy ne lehessen biztosra menni 1/3 választással se. Mert volt, amikor előtte az 1/1-re és 1/2-re se irányítót húznak, szóval Te választhatsz egyet a magad boldogságára, aztán még így se sikerül belenyúlni a tutiba. Nem sokat számít, hogy mennyit választasz az első 5-ben, mert egy évtizednyi ilyen választás se volt elég arra, hogy 2 jó szezont ki tudjon belőle rakni a Jags. A HC-QB párost kell eltrafálni, a többi szinte jön magától (értem ezalatt a konzekvens jó szereplést).
Én imádom a védelmet: Ngakoue, Telvin Smith, Myles Jack, Ramsey - sőt már Fowler-t is öröm nézni, még ha a Rams mezében is. De én csokorba kötve odaadnám Calaist, Marcell Dareust, Malik Jacksont, Gipsont, Haydent Churchel egyben egy jó QB-ért cserébe. Még csak nem is vívódnék ezen.

Szóval tök felesleges tankolni, mert a Luck féle 1000% biztos választás nem sok van, a többi miatt meg felesleges odaverni a morált és azt a hozzáállást, hogy következetes küzdjenek minden yardért. Soha nem legyen az, hogy "mindegy, kikapni jöttünk úgy is", mert onnan nagyon hosszú az út vissza.
Húsrágó
Persze, hogy a Jags W-knek drukkolok még most is. De minél előbb választunk annál kevesebb draft cetlit kell beáldozni érte. Már pedig itt nem csak QB kéne a támadósorba, hanem OL, TE, WR és akkor még a védelemről nem is beszéltem (oda is kellene minimum 1 minőségi pass rusher, és egy kezdő kaliberű DT).
Amúgy az elég érdekes döntés volt, hogy Malik tegnap nem kezdett. Lehet csak Connert akartuk ennyire megfogni, de akkor is érdekes votl, hogy Abry Jones kezdet Dareus mellett...
És ha már DL-ek, Wyatt, Taven Bryannek volt egy QB hitje!!!!
 twitter.com/phillip_heilman/status/1064533584508276737
Kis szépséghiba, hogy a 78 yardos Antonio Brown TD-nél sikerült így odaérni Big Benre....

Egy adat, hogy mennyire tegnap király volt a passzjátékunk.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1064571865228853253
No comment.

Heilmannél lehet látni pár gifet Blake tegnapi "remek" napjáról. Csodás lesz egy így is salary cap problémás csapatnak benyelni a 16,5 milliós dead $$$ -t utána jövőre. Köszi Coughlin & Caldwell.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Még mindig nehezen hiszem el, hogy 16-0-ás vezetésről sikerült kikapni...
Néztem a sorsolásunkat és nem tudok egy csapatot sem megnevezni, akit biztosan elkapunk...
Lesz még győzelmünk a szezonban?
dioadam
Lassan az a jó, ha nem. Bár ahogy Coughlin (vagy épp Caldwell) drafttol mostanság, sajna tökmindegy hol draftolunk.
iktriad
Tök mindegy kb, hogy honnan kezded a draftot. 2017-ben a Kansas 1/27-ről ment fel 1/10 és most nem szomorúak miatta. 1/5 -1/10 között húzott QB-tól se kell annyira fosni, mert pont annyira kiszámíthatatlan a dolog, hogy ne lehessen biztosra menni 1/3 választással se. Mert volt, amikor előtte az 1/1-re és 1/2-re se irányítót húznak, szóval Te választhatsz egyet a magad boldogságára, aztán még így se sikerül belenyúlni a tutiba. Nem sokat számít, hogy mennyit választasz az első 5-ben, mert egy évtizednyi ilyen választás se volt elég arra, hogy 2 jó szezont ki tudjon belőle rakni a Jags. A HC-QB párost kell eltrafálni, a többi szinte jön magától (értem ezalatt a konzekvens jó szereplést).
Én imádom a védelmet: Ngakoue, Telvin Smith, Myles Jack, Ramsey - sőt már Fowler-t is öröm nézni, még ha a Rams mezében is. De én csokorba kötve odaadnám Calaist, Marcell Dareust, Malik Jacksont, Gipsont, Haydent Churchel egyben egy jó QB-ért cserébe. Még csak nem is vívódnék ezen.

Szóval tök felesleges tankolni, mert a Luck féle 1000% biztos választás nem sok van, a többi miatt meg felesleges odaverni a morált és azt a hozzáállást, hogy következetes küzdjenek minden yardért. Soha nem legyen az, hogy "mindegy, kikapni jöttünk úgy is", mert onnan nagyon hosszú az út vissza.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
A magam részéről csak annyit mondanék, hogy , ahogy azt már a saját topikunkban leírtam, a meccs közben -egészen a 3. negyedig- azon gondolkodtam, hogy mikor volt olyan , hogy lenulláztak minket. Annyira siralmasak voltunk.

Ben az utolsó két alapszakasz meccsen ellenetek 2 TD - 8 INT. Ezt csak egy kicsit kozmetikázta a PO-ban,amivel semmire nem mentünk.

Szóval ez a védelem még mindig durván hasítana, ha csak egy hangyafasznyival jobb O lenne mellette.

Igazából bele sem merek gondolni abba, hogy mit kaptunk volna tegnap, ha egy NFL irányító játszott volna nálatok.

" class="embed">
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Még mindig nehezen hiszem el, hogy 16-0-ás vezetésről sikerült kikapni...
Néztem a sorsolásunkat és nem tudok egy csapatot sem megnevezni, akit biztosan elkapunk...
Lesz még győzelmünk a szezonban?
dioadam
Lassan az a jó, ha nem. Bár ahogy Coughlin (vagy épp Caldwell) drafttol mostanság, sajna tökmindegy hol draftolunk.
iktriad
Ik kedvenc draftod a harmadik körös punter volt... Mai napig rosszul vagy tőle gondolom

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még mindig nehezen hiszem el, hogy 16-0-ás vezetésről sikerült kikapni...
Néztem a sorsolásunkat és nem tudok egy csapatot sem megnevezni, akit biztosan elkapunk...
Lesz még győzelmünk a szezonban?
dioadam
Lassan az a jó, ha nem. Bár ahogy Coughlin (vagy épp Caldwell) drafttol mostanság, sajna tökmindegy hol draftolunk.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyugi.
Ez csak alapszakasz.
Sima PO, aztan SB.
Lazulj le.Sobri Jóska
HOL A PÉNZEM SOBRI JÓSKA!!!!!

Mutasd a képkivágást, hogy megtetted a neten az 1 milliót a PO-ra! Ha már ennyire biztos voltál a PO-ban 😀 😀
Mr.Wipi
Gyáva voltál, nem fogadtál.

Mondjuk az tény, hogy a Patsnél sose láttam olyat, hogy garbage timeban meccset veszítsünk.
Már megérte átjönni.

Most már az a gond a PO-val, hogy nem rajtunk múlik, a Texans egy csomó meccset nyert indokolatlanul.
Itt valami anomália lehet a háttérben, iktriad, áruld el, ki a sorosügynök Floridában, ki puccsolja Coughlint?
Sobri Jóska
Meccsről meccsre változik. Most épp Bortles és az O-line volt a soros. Meg Coughlinnak is van miért elszámolnia....
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Nyugi.
Ez csak alapszakasz.
Sima PO, aztan SB.
Lazulj le.Sobri Jóska
HOL A PÉNZEM SOBRI JÓSKA!!!!!

Mutasd a képkivágást, hogy megtetted a neten az 1 milliót a PO-ra! Ha már ennyire biztos voltál a PO-ban 😀 😀
Mr.Wipi
Gyáva voltál, nem fogadtál.

Mondjuk az tény, hogy a Patsnél sose láttam olyat, hogy garbage timeban meccset veszítsünk.
Már megérte átjönni.

Most már az a gond a PO-val, hogy nem rajtunk múlik, a Texans egy csomó meccset nyert indokolatlanul.
Itt valami anomália lehet a háttérben, iktriad, áruld el, ki a sorosügynök Floridában, ki puccsolja Coughlint?

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
Nyugi.
Ez csak alapszakasz.
Sima PO, aztan SB.
Lazulj le.Sobri Jóska
HOL A PÉNZEM SOBRI JÓSKA!!!!!

Mutasd a képkivágást, hogy megtetted a neten az 1 milliót a PO-ra! Ha már ennyire biztos voltál a PO-ban 😀 😀
Mr.Wipi
Még van matematikai esély, nyugi 😊
bcsarli
Csak most teszi ra a pénzt, már jobb az odsz 😉
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nyugi.
Ez csak alapszakasz.
Sima PO, aztan SB.
Lazulj le.Sobri Jóska
HOL A PÉNZEM SOBRI JÓSKA!!!!!

Mutasd a képkivágást, hogy megtetted a neten az 1 milliót a PO-ra! Ha már ennyire biztos voltál a PO-ban 😀 😀
Mr.Wipi
Még van matematikai esély, nyugi 😊

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Van egy jó mondás: ha elég jó vagy, akkor elbírod, hogy ha a bírók segítenek vagy 10 éve.....
Fel a fejjel, vannak szerethetőbb csapatok.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Mr.Wipi 1
Nyugi.
Ez csak alapszakasz.
Sima PO, aztan SB.
Lazulj le.Sobri Jóska
HOL A PÉNZEM SOBRI JÓSKA!!!!!

Mutasd a képkivágást, hogy megtetted a neten az 1 milliót a PO-ra! Ha már ennyire biztos voltál a PO-ban 😀 😀
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Még mindig nehezen hiszem el, hogy 16-0-ás vezetésről sikerült kikapni...
Néztem a sorsolásunkat és nem tudok egy csapatot sem megnevezni, akit biztosan elkapunk...
Lesz még győzelmünk a szezonban?
több mint 5 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Nehéz most szavakat találni, vertek volna inkább bucira minket, mint ez... Annyira ideges vagyok, hogy azt érzem soha többet nem fogom megnézni ezt a gyökér csapatot az elbaszott edzői stábjával. Aztán persze jövő héten megint itt leszek, hogy ismét felbaszhassam magam. Legalább Hackettet rúgnák ki, hogy valami apró örömöm legyen.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Nem tudom szebben mondani, de az edzői stábotok ezt megnyerte nekünk. Iszonyat leálltatok a második félidőre, a balfarokságainkat pedig nem eléggé büntettétek meg

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
I hate football.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter azt terjeszti, hogy a Jags gondolkozik Jalen Ramsey elcserélésén az offseasonban.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1064180695797518336
Erre pár perce a jags kiadott egy ilyet.
 twitter.com/Jaguars/status/1064192706748985344
Amúgy minden nyugis.

Sajnos ma már tényleg nem ússzuk meg Ereck Flowerst LT-ben.
 twitter.com/Jaguars/status/1064193519626022912
De legalább Dareus és Cann is hadra fogható.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Gondolom ezt a meccset most szívesen kihagynatok... A tavalyi két verés miatt nagyon vissza akar vágni a Pitts, és hát az aktuális formák alapján ebből akár egy komoly zakó is kinez.. Sajnos nem történt változás nálatok, azt hittem eddig a meccsig azért javulni fog a csapat! Nem marad más mint a becsuletert játszani és megneheziteni a dolgukat!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meeks nem játszik, Josh Walker és Ankou játéka kérdéses (egyik se fog játszani), Cann és Dareus(!) játéka kérdéses.
Bouye 100%, hogy játszik vasárnap.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
Ne már srácok, ennyi negatív energia a földön nincs, mint itt. Tavaly is kétszer meg lettünk b.szva, pedig mi voltunk az esélyesek. Alig néhány meccs van hatra a szezonbol, aztán 9 hónap kínlódás, mert nincs foci. Majd lehet ott felvett meccseket visszanezni 😉😊
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Koyack sensei lesz a megmentőnk, meglásd... 😉
Stoki
Így legyen 😊

Bár kicsit tartok a Steelers-től, mert tavaly kétszer is nyertünk ellenük és gondolom vissza akarnak vágni. Ráadásul jó formában vannak velünk ellentétben 😕
dioadam
Én teljes nyugalommal ülők majd le meccset nézni. Annyi esélyünk van nyerni, mint mókusnak az erdőtűzben. Okokat lást feljebb. #tudomnelegyeknegatív #demitcsináljakhaszarokvagyunk?
iktriad
Én is sajnos, nyilván irónia volt, még a "Bills Koyack" is kevés lenne már a lelkemnek!
Stoki
Én lehet, hogy inkább megnézem a felvett Patriots-Jags meccset újra! 😊
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Koyack sensei lesz a megmentőnk, meglásd... 😉
Stoki
Így legyen 😊

Bár kicsit tartok a Steelers-től, mert tavaly kétszer is nyertünk ellenük és gondolom vissza akarnak vágni. Ráadásul jó formában vannak velünk ellentétben 😕
dioadam
Én teljes nyugalommal ülők majd le meccset nézni. Annyi esélyünk van nyerni, mint mókusnak az erdőtűzben. Okokat lást feljebb. #tudomnelegyeknegatív #demitcsináljakhaszarokvagyunk?
iktriad
Én is sajnos, nyilván irónia volt, még a "Bills Koyack" is kevés lenne már a lelkemnek!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramsey szerint kommunikációs hiba volt az első hosszú Ebron TD-nél(én is ezt mondanám, főleg ha ezzel Todd Wash alatt is vághatom a fát...csak az a bibi, hogy már korábban is volt hasonló estekre példa...)
 www.youtube.com/watch?v=nSwyulJUX_M
Továbbá elmondta, hogy a rejtélyes hétfői tweetje a "fake fanok, fake whatever-öknek" szólt. Köszönjünk a mélyen szántó gondolataidat Jalen. Sokat segítettek most is.

Bouye játékára jó esély van, ez jó hír.
Josh Walker (a csere-cseréjének a cseréje) játékára viszont egyre kevesebbm kvázi 0. Ha a szintén nem 100%-os (és itt most nem az agyára gondolok kivételesen) Ereck Flowers fogja védeni Bortles vakoldalát, akkor a Steelersnek lesz vagy 6-8 sackje, ebből T.J. Wattnak egyedül kb 4-5. Tegnap erre még bónusznak A. J Cann is meghúzta a hamstringjét.
Csodás lenne kiállni egy Parnell-Omameh-Shatley-Norwell-Flowers O-fallal az egyik legjobb front 7 ellen....Már a Steelersnek, nem nekünk.

Koyack sensei lesz a megmentőnk, meglásd... 😉
Stoki
Így legyen 😊

Bár kicsit tartok a Steelers-től, mert tavaly kétszer is nyertünk ellenük és gondolom vissza akarnak vágni. Ráadásul jó formában vannak velünk ellentétben 😕
dioadam
Én teljes nyugalommal ülők majd le meccset nézni. Annyi esélyünk van nyerni, mint mókusnak az erdőtűzben. Okokat lást feljebb. #tudomnelegyeknegatív #demitcsináljakhaszarokvagyunk?

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Koyack sensei lesz a megmentőnk, meglásd... 😉
Stoki
Így legyen 😊

Bár kicsit tartok a Steelers-től, mert tavaly kétszer is nyertünk ellenük és gondolom vissza akarnak vágni. Ráadásul jó formában vannak velünk ellentétben 😕

Szerkesztette: dioadam
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Koyack sensei lesz a megmentőnk, meglásd... 😉
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nos Bouye, ha limitáltan is, de edzett ma. Nem edzett Meeks, Ankou és Josh Walker. Ereck Flowers meg limitált volt. A végén még Omameh fog LT-t játszani vasárnap.... Marrone szerint azt is tud, ha kell....