Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Plusz mint mondtam, TC imádja a nagy testű futókat. Régi ismerősünk, Rashad Jennings se az az apró legény, és TC csak leigazolta őt a Giants-es korszaka vége felé. Emiatt is gondolja mindenki, hogy ha RB jön az 1. körben, az csak Fournette lehet.
iktriad
2012-ben David Wilson volt az 1. körös pick, ő Cooknál is kicsivel könnyebben mérlegelt be a combine-on. Szvsz nem az fog dönteni, hogy ki éppen mekkora, ha Cookban találjátok meg az embereteket, akkor simán kiválaszthatjátok őt is. No meg van aki másképp gondolja, de itt azért nemcsak Coughlin lesz az egyedüli felelős a sikerben/kudarcban, ülnek ott a bőrfotelban mások is elég komoly pozícióban.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 769
Ahmad Bradshaw egy 180 alatti 90 pár kilós törpe volt. igaz lehet csak azért tünt annak, mert volt mellette egy 120 kg-os szörnyeteg (BJ forever)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lehet, hogy kacifántosabb a terv: "tömör" futó már van a kereten Ivory személyében. Dalvin Cook lehetne a párja.
Húsrágó
Ezt mondják többen is akik ea dolog ellen vannak, de sanszosan Ivorynak ez lesz az utolsó éve nálunk(mint a legtöbb drágán hozott FA-nek), szóval nem sokáig lennének egy csapatban. És akkor kvázi már most gondoskodna TC Ivory utánpótlásáról. Én azért nagyon fázok egy RB draftól a Top 10-ben. Szerintem Fournette inkább T-Rich-hez hasonló pályát futna be nálunk, főleg elnézve az O-falat, mint mondjuk amit Zeke produkál a Cowboysban.

Plusz mint mondtam, TC imádja a nagy testű futókat. Régi ismerősünk, Rashad Jennings se az az apró legény, és TC csak leigazolta őt a Giants-es korszaka vége felé. Emiatt is gondolja mindenki, hogy ha RB jön az 1. körben, az csak Fournette lehet.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Nem lehet, hogy kacifántosabb a terv: "tömör" futó már van a kereten Ivory személyében. Dalvin Cook lehetne a párja.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poe még nálunk van, ma Todd Washsal ebédelt, de a Falcons lefixált vele egy vitzitete, szóval lehet tovább ál.
 www.bigcatcountry.com/2017/3/13/14912430/dontari-poe-scheduled-to-meet-with-falcons
iktriad
Az ebéd caphitjéről van valami? 😊
Húsrágó
297$ 😊


A mostani védelem ("Poetlanul" is, hát még vele együtt) nagy pozitívuma, hogy végre nincs benne rookie, akitől a megváltást kell várni, hanem tapasztalt harcosok és ifjú titánok reménykeltő keveréke! Alig várom, hogy élesben is megmutassák magukat.
Húsrágó
Azért ha egy Solomon Thomas jön 1/4-re nem lennék szomorú, ahogy Jon Allennel se. De egyikük se kezdene.

Bár leginkább erre a verzióra van a legnagyobb esély, ha azt vesszük, hogy TC mennyire imádja a nagy testű RB-ket. Fred Taylor és James Stewart is 1. körös RB pick volt TC idején. A Giantsnél meg ott volt Ahmad Bradshaw, igaz ő 7. körös pick volt.
 twitter.com/KeepChoppinWood/status/841449596182265856
Fun fact: Coughllin 98-ban Curtis Enist akarta draftolni azzal a Billstől kapott pickkel, de szerencsékre a Bears elvitte. Így nekik jutott egy Top 5 megabust, nekünk meg a franchise történetének Top 5 játékosa. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
A mostani védelem ("Poetlanul" is, hát még vele együtt) nagy pozitívuma, hogy végre nincs benne rookie, akitől a megváltást kell várni, hanem tapasztalt harcosok és ifjú titánok reménykeltő keveréke! Alig várom, hogy élesben is megmutassák magukat.
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Poe még nálunk van, ma Todd Washsal ebédelt, de a Falcons lefixált vele egy vitzitete, szóval lehet tovább ál.
 www.bigcatcountry.com/2017/3/13/14912430/dontari-poe-scheduled-to-meet-with-falcons
iktriad
Az ebéd caphitjéről van valami? 😊
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 769
Mike Kaye szerint Coughlin és a fiatal tehetségeinknek hála kezd pozitívan változni az emberek képe a Jaguarsról

iktriad
mi sem mondtunk mást egy pár hete 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvolt Latavious Murray vizitje is
 twitter.com/ryanohalloran/status/841381305661161473
Kiváncsi leszek aláír-e ide valamelyikük is.

Mike Kaye szerint Coughlin és a fiatal tehetségeinknek hála kezd pozitívan változni az emberek képe a Jaguarsról
 www.firstcoastnews.com/sports/nfl/jacksonville-jaguars/jaguars-changing-outside-perception-in-free-agency-with-coughlin-and-young-talent/422118816
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poe még nálunk van, ma Todd Washsal emédelt, de a Falcons lefixált vele egy vitzitete, szóval lehet tovább ál.
 www.bigcatcountry.com/2017/3/13/14912430/dontari-poe-scheduled-to-meet-with-falcons

Az elmúlt hét nagy költekezése ellenére még mindig van majdnem 60 milliónyi cap spaceünk!
 twitter.com/ryanohalloran/status/841317972727721984

3 lehetséges poszt ahova draftolhatunk az 4. pickkel
 www.bigcatcountry.com/2017/3/13/14898466/3-options-for-the-jaguars-in-the-2017-nfl-draft

És megvan Barry Church szerződésének a részletei
 twitter.com/caplannfl/status/841284666221039616

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 998
Nincs magasan a léc, a tavalyi mechanikájánál még Poe is tudott szebbet! 😉
Húsrágó
Jah hogy Poe QB-nak jönne, erre nem gondoltam 😀
empty taxi
A fizetési igénye alapján azt hittem, hogy ez egyértelmű! 😉
Húsrágó
Mondjuk sackelni biztos nehéz lenne 😊 Kéne vagy 2-3 ember hogy ledöntsék a lábáról 😊

több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Nincs magasan a léc, a tavalyi mechanikájánál még Poe is tudott szebbet! 😉
Húsrágó
Jah hogy Poe QB-nak jönne, erre nem gondoltam 😀
empty taxi
A fizetési igénye alapján azt hittem, hogy ez egyértelmű! 😉
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Nincs magasan a léc, a tavalyi mechanikájánál még Poe is tudott szebbet! 😉
Húsrágó
Jah hogy Poe QB-nak jönne, erre nem gondoltam 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Bortles jelenleg Tom Houseéknál készül az új szezonra Kaliforniában..
 twitter.com/train3DQB/status/840653032887013376
iktriad
sokkal jobbnak tűnik a dobómozdulata, bár nyilván ez nem egy éles meccs. hajrá Bortles!
winston
Én is vadul figyeltem a könyökét, mennyire esik le a dobás előtt. 😊

Nincs magasan a léc, a tavalyi mechanikájánál még Poe is tudott szebbet! 😉
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet én mentem el valami hír mellett de mi az alapséma itt?
Ha aláír Poe nagyon adná magát a 34. CC - Poe - Jackson DL basebe több mint csillagos 5ös.
alatriste
Szinte biztos, hogy maradunk 4-3-on. Coughlin és Marrone is ezt a rendszert preferálja, ahogy Wash is. Plusz LB poszton bekavarna a dolog(Yannick és Fowler kezdene a két OLB pozícióban), mert vagy Poznak, vagy Jacknek vagy Telvinnek nem lenne így helye a kezdőben.

Halloren szerint ha Poe ma aláír, akkor ő lesz az idei Amukamara, mert valószínűleg 1 évre fog maradni, hogy utána robbanthasson bankot egy jó évvel.
 twitter.com/ryanohalloran/status/841036607243333633

Aminek én ma nagyon drukkolok, hogy Murray is firkantsa alá a nevét egy szerződésre velünk, mert akkor biztos nem lesz RB draft 1/4-en.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Bortles jelenleg Tom Houseéknál készül az új szezonra Kaliforniában..
 twitter.com/train3DQB/status/840653032887013376
iktriad
sokkal jobbnak tűnik a dobómozdulata, bár nyilván ez nem egy éles meccs. hajrá Bortles!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 253 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lehet én mentem el valami hír mellett de mi az alapséma itt?
Ha aláír Poe nagyon adná magát a 34. CC - Poe - Jackson DL basebe több mint csillagos 5ös.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Murrayvel és Poeval is hétfőn ül le a Jags tárgyalni.
 twitter.com/tiffblackmon/status/841028623113048064
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tényleg új szelek fújnak nálunk.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/841039426436374528
Épp azon gondolkodtam, ha netán Poe és Murray is hozzánk kerül a következő órákban/napokban, kit viszünk 1/4-re? Pass rusher még jöhet(Allen vagy Solomon Thomas), de rajtuk kívül minden nagyobb needre hoztunk valakit. QB-t nem fogunk draftolni 1/4-en, Coughlin úgyis a 4. körben szeret oda draftolni. 😊 😊 😊 Esetleg megnőnek Cam Robinson esélyei, akit beküldenénk idén guardba, aztán, ha Albert szerződése lejár, kimehet LT-be?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dontari Poe érkezik vizitre.
Beki
ez akár érthetővé is tenné Roy Miller elküldését 😊
Húsrágó
Abry Jones fiatalabb, jobb játékos, már ő kezdett volna így is a posztján. Ha meg Poe is ideigazol.. OMG

Bouye reakciója priceless. 😊 😊 😊
 twitter.com/AJBOUYE21/status/841038669804908545

Roy is nagyon szépen búcsúzott. Igazi csapatember.
 twitter.com/Roy_Miller_III/status/841002509648957440
3,7 millió $ cap space szabadult fel az elküldésével.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Dontari Poe érkezik vizitre.
Beki
ez akár érthetővé is tenné Roy Miller elküldését 😊
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Dontari Poe érkezik vizitre.
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Roy Miller elküldésében mi volt a pláne?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles jelenleg Tom Houseéknál készül az új szezonra Kaliforniában..
 twitter.com/train3DQB/status/840653032887013376
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
nem mondom h esélytelen SB,de pont egy Romo féle vezér hiányzik innen,szerintem , ha idn nem is ,jövőre lehet esély bármire,nagyon sok a tehetség.
Kroos
Idén is van esély SB győzelemre, Romoval is, nélküle is.
Kb. 1:50 és 1:100 között.
 www.oddschecker.com/american-football/nfl/super-bowl-lii/winner
 www.kephost.com/image/wugH
Sobri Jóska
hát ha SB -ra nem is de pozitív szezonra már mernék tenni egy kisebb összeget..😊