Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A BCC szerint Aaron Kromernek is jó esélye lehet nálunk kikötni. Gus szintén ismeri őt még Tampából. Tavaly és idén a Bears OCje volt, előtte Sean Peyton helyett volt átmeneti HC is.

Itt van a 2 mai sajtótájékoztató képben és hangban, azoknak akik lemaradtak róla és megnéznék őket
Caldwell:  www.jaguars.com/media-gallery/videos/Caldwell-We-have-to-continue-to-build/4e09128d-20cf-4bcb-9537-6a12218c6e4e
Gus:  www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley-It-was-a-very-difficult-decison/c782bfac-cc4d-46a8-9d4e-bae1c2710434
A teljes 34 + 40 perces videókat felrakták, szóval aki megnézné őket, készítsen be némi hideg elemózsiát. Mindkettőt ettől függetlenül csak ajánlani tudom!

Napi összefoglaló videó:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Change-at-Coordinator/116f7cfc-b2c6-488c-8502-d23f152e79e6


Pár Prisco tweet a mai eseményekről:
Marc Trestman in Jacksonville? As OC? That's what he is in my book - an OC.
There were rumblings this change in Jax could be coming. Those QB option plays weren't viewed too kindly by some.
Bradley knows he has to win 7-9 games next season -- or he's gone. Pressure move.
I didn't think the Jaguars were vertical enough in their offense, but hard to pin it on Fisch with all those rookies.
Úgy látszik, ez a 7-9es szám Damoklész kardjaként fog 2015ben Gus feje felett lógni.

Mi eddzük a déli csapatot a Senior Bowl-on.
 www.bigcatcountry.com/2014/12/30/7470999/jacksonville-jaguars-will-coach-south-team-in-2015-senior-bowl
Remélem, hogy hasonlóan sikeres lesz az együttműködés, mint tavaly 😊phylos
Végre egy jó hír mára! Ideje volt már. Tavaly 7 embert hoztunk el onnan: négyet a drafton, ebből 3 talán a legnagyobb fogás volt az egész classból a rookie évük alapján (Linder, Colvin, Telvin Smith, Chris Smith), és hármat UDFAként (Morris, Jensen, Loston).
A vicc az, hogy a Bucs állítólag főleg azért mondta le a dolgot, mert jelenleg nincs OCjük. Nálunk ilyen "apróság" nem akadály. 😀😀 😀😀
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Mi eddzük a déli csapatot a Senior Bowl-on.
 www.bigcatcountry.com/2014/12/30/7470999/jacksonville-jaguars-will-coach-south-team-in-2015-senior-bowl
Remélem, hogy hasonlóan sikeres lesz az együttműködés, mint tavaly 😊

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
(Már ha Harbaugh valóban ott lesz HC).N-Drew
wow, az Oakland soha nem adja fel?

baggio
Éles vagy, mint Baggio a Bresciában, ma már másodszor futok bele a késedbe. Nem baj, olyan vagyok, mint az elvtársak voltak Moszkvában, tudok önkritikát gyakorolni... felületes voltam már megint... mea maxima culpa! 😉
Amúgy fején találtad a szöget, tényleg akkora volt a pletykaáradat a Raiders-el, hogy azt gondoltam valahogy odacsábítja az Oakland.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 999 — no es importante
(Már ha Harbaugh valóban ott lesz HC).N-Drew
wow, az Oakland soha nem adja fel?



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nézd 15 éve jó OC volt. Még tavaly is rálehetett sütni, hogy ment a dolog, bár akkor is egy félidős offense volt többnyire, de Marshall és AJ remekül játszottak, főleg utóbbi bravúrok tömkelegét csinálta. Idén semmi. A futójáték totál szétesett, semmi balance nem volt, kiszámítható, egysíkú volt a támadójáték, s ahogy a csapat szétesett körülötte 250 yardokat tettünk meg meccsenként. Ami a legvészjóslóbb, hogy Trestman hullott darabokra. Mentálisan egy 0 volt a fickó. Lehet az NFL HC poszt volt neki sok, s OC-ként csak a támadóoldalra kell koncentrálni. Boom or bust típusú lenne a kinevezése.tüsi91
Az baj. Bortlesnek nagyon kéne egy nagyon jó, megbízható OC és mentor.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Wow, ez engem azért ez meglepetésként ért. Ennek ellenére azért látom a rációt Fish menesztésében. Én Trestmannak örülnék, hiszen Cutlerből, meg a cseréiből is kihozta a maximumot.
Amúgy meg kösz Ik az elemzéseket!phylos
Trestman olyan csodálatos rendszerrel futott neki ennek a szezonnak, hogy az ellenfeleink röhögve tudták mi fog következni, de még mi is remek százalékkal megtudtuk tippelni a játékokat. Cutlerből ő sem tudta kihozni a maximumot (mondjuk ez senkinek sem sikerült még, de Martzhoz képest a kanyarban nem volt Trestman). A csereirányítókból viszont abszolút. Trestman védelmében el kell mondani, hogy Cutler is szétesett a szezon második felére, Marshall és Jeffery senkitől sem tud elszakadni, Martellus Bennettnek pedig alapvető routefutási hiányosságai vannak. De Trestman úgy nézett ki ebben a szezonban, hogy visszasírtam Ron Turnert... Pedig az valami botrány volt. Lehet OCnak jó lesz, majd meglátjuk.tüsi91
Köszi, kb ezt láttam idén a meccseiteken. Mondjuk még korántsem biztos, hogy ő váltja Fischt.

Twitteren viszont sok Jags fan és helyi médiában dolgozó alak szeretnék őt JAX OCnek.iktriad
Nézd 15 éve jó OC volt. Még tavaly is rálehetett sütni, hogy ment a dolog, bár akkor is egy félidős offense volt többnyire, de Marshall és AJ remekül játszottak, főleg utóbbi bravúrok tömkelegét csinálta. Idén semmi. A futójáték totál szétesett, semmi balance nem volt, kiszámítható, egysíkú volt a támadójáték, s ahogy a csapat szétesett körülötte 250 yardokat tettünk meg meccsenként. Ami a legvészjóslóbb, hogy Trestman hullott darabokra. Mentálisan egy 0 volt a fickó. Lehet az NFL HC poszt volt neki sok, s OC-ként csak a támadóoldalra kell koncentrálni. Boom or bust típusú lenne a kinevezése.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, ez engem azért ez meglepetésként ért. Ennek ellenére azért látom a rációt Fish menesztésében. Én Trestmannak örülnék, hiszen Cutlerből, meg a cseréiből is kihozta a maximumot.
Amúgy meg kösz Ik az elemzéseket!phylos
Trestman olyan csodálatos rendszerrel futott neki ennek a szezonnak, hogy az ellenfeleink röhögve tudták mi fog következni, de még mi is remek százalékkal megtudtuk tippelni a játékokat. Cutlerből ő sem tudta kihozni a maximumot (mondjuk ez senkinek sem sikerült még, de Martzhoz képest a kanyarban nem volt Trestman). A csereirányítókból viszont abszolút. Trestman védelmében el kell mondani, hogy Cutler is szétesett a szezon második felére, Marshall és Jeffery senkitől sem tud elszakadni, Martellus Bennettnek pedig alapvető routefutási hiányosságai vannak. De Trestman úgy nézett ki ebben a szezonban, hogy visszasírtam Ron Turnert... Pedig az valami botrány volt. Lehet OCnak jó lesz, majd meglátjuk.tüsi91
Köszi, kb ezt láttam idén a meccseiteken. Mondjuk még korántsem biztos, hogy ő váltja Fischt.

Twitteren viszont sok Jags fan és helyi médiában dolgozó alak szeretnék őt JAX OCnek.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Wow, ez engem azért ez meglepetésként ért. Ennek ellenére azért látom a rációt Fish menesztésében. Én Trestmannak örülnék, hiszen Cutlerből, meg a cseréiből is kihozta a maximumot.
Amúgy meg kösz Ik az elemzéseket!phylos
Trestman olyan csodálatos rendszerrel futott neki ennek a szezonnak, hogy az ellenfeleink röhögve tudták mi fog következni, de még mi is remek százalékkal megtudtuk tippelni a játékokat. Cutlerből ő sem tudta kihozni a maximumot (mondjuk ez senkinek sem sikerült még, de Martzhoz képest a kanyarban nem volt Trestman). A csereirányítókból viszont abszolút. Trestman védelmében el kell mondani, hogy Cutler is szétesett a szezon második felére, Marshall és Jeffery senkitől sem tud elszakadni, Martellus Bennettnek pedig alapvető routefutási hiányosságai vannak. De Trestman úgy nézett ki ebben a szezonban, hogy visszasírtam Ron Turnert... Pedig az valami botrány volt. Lehet OCnak jó lesz, majd meglátjuk.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem, hogy némi play-action-t is látunk majd azért, idén mintha ez kimaradt volna. (mondjuk nem létező futójáték mellett azért nehéz is, de ezt oldja meg Fish 😀)phylos
Volt valamennyi, főleg amikor Denardnak jó meccsei voltak, de nem sok.

Kiegészítések Caldwell sajtótájékoztatójáról:
Free agency aktívitás: A piactól fog függeni az agresszivitásunk mértéke idén. Caldwell szerint WR és középső védő falember poszton lehet nagy a választék. Előbbi kéne, utóbbi nem igazán.

Dave elmondta, hogy szerencsére már ott tartunk a csapatépítésben, hogy 2015ben már nem úgy fogunk a draftra menni, hogy akit elhozunk, annak kezdenie kell az első naptól fogva. Ez nem egészen volt így idén (lásd a 81 rookie startot).

Elmondta, hogy szerinte a szezon nagy részében a védelem playoff szinten játszott véleménye szerint, és ott igazán elégedett az fejlődéssel. Mondjuk a főbb kategóriákbban 20+ heylen végeztünk, te tény, elsősorban a D miatt volt annyi szoros meccsünk.

Azt is elmondta, hogy nagyon sok alapembert találtunk meg az elmúlt 2 évben, és ez nagyon jó jel a jövőre nézve.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Remélem, hogy némi play-action-t is látunk majd azért, idén mintha ez kimaradt volna. (mondjuk nem létező futójáték mellett azért nehéz is, de ezt oldja meg Fish 😀)

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk az sem előny, hogy ha két év alatt már a második rendszert kell majd megtanulnia Bortlesnek.
Mindegy, jöjjön Trestman.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, ez engem azért ez meglepetésként ért. Ennek ellenére azért látom a rációt Fish menesztésében. Én Trestmannak örülnék, hiszen Cutlerből, meg a cseréiből is kihozta a maximumot.
Amúgy meg kösz Ik az elemzéseket!phylos
Most inkább csak lejegyzetelem, ami elhangzott.
Én remélem, hogy jól jövünk ki ebből az OC cseréből. Szőszinek se használt túlságosan, hogy 3 év alatt 3 OCje volt(illetve 4 év alatt 4, de idén ő már nem a mi problémánk volt. 😀 Mondjuk remélem a Római Greg nem teszi át cserébe ide a székhelyét...).


Mondjuk az nem vet túl jó fényt Fischre, hogy 31.-ek lettünk total yardokban és utolsók szerzett pontokban(és abban volt legalább 3 védelmi TD is)...
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Wow, ez engem azért ez meglepetésként ért. Ennek ellenére azért látom a rációt Fish menesztésében. Én Trestmannak örülnék, hiszen Cutlerből, meg a cseréiből is kihozta a maximumot.
Amúgy meg kösz Ik az elemzéseket!

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking News: Kirúgtuk Jedd Fischt! iktriad
Hát azért Marks mai ACL-mizériája után az jobban egyensúlyba hozta volna a lelkivilágomat, ha chris polian-t baszták volna ki, mint a macskát...
Parázhatunk, hogy nehogy American Pie: Reunion-t toljon itt Caldwell kis poliannal, Greg Roman-nal, értsd Roman tényleg kövesse JH-t Michiganbe (Már ha Harbaugh valóban ott lesz HC).N-Drew
Nincs olyan szerencsénk.


Hát Fisch jó mentor volt, de ami a játékhívásait illeti, számomra túlságosan is elpuhult az utolsó hetekre. Tény, hogy előtte meg túlságosan is agresszív volt, emiatt is a sok pick, meg Bortles is sokat hibázott, de hiányoltam, hogy megtalálja a középutat.

Trestman nem lenne rossz döntés, Bortles szempontjából örülnék neki, vele fejlődhetne talán a legtöbbet. Roman viszont azok után, amit a 49ersnél művelt egész évben... Baki lenne szvsz.Stez
Gus azt mondta, még teljesen nyitott, ki jön Fisch helyére (tényleg nagyon friss döntésnek tűnik a dolog), Romant én se nagyon szeretném, bár ő Caldwellt ismeri elsősorban, és Dave ma azt mondta az edzői kérdések Gus hatásköre, nem az ővé.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát Fisch jó mentor volt, de ami a játékhívásait illeti, számomra túlságosan is elpuhult az utolsó hetekre. Tény, hogy előtte meg túlságosan is agresszív volt, emiatt is a sok pick, meg Bortles is sokat hibázott, de hiányoltam, hogy megtalálja a középutat.

Trestman nem lenne rossz döntés, Bortles szempontjából örülnék neki, vele fejlődhetne talán a legtöbbet. Roman viszont azok után, amit a 49ersnél művelt egész évben... Baki lenne szvsz.

több mint 9 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Breaking News: Kirúgtuk Jedd Fischt! iktriad
Hát azért Marks mai ACL-mizériája után az jobban egyensúlyba hozta volna a lelkivilágomat, ha chris polian-t baszták volna ki, mint a macskát...
Parázhatunk, hogy nehogy American Pie: Reunion-t toljon itt Caldwell kis poliannal, Greg Roman-nal, értsd Roman tényleg kövesse JH-t Michiganbe (Már ha Harbaugh valóban ott lesz HC).

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus úgy tűnik ma döntötte el Fisch felmentését. Nem egyeztek pár (támadó)filozófiai kérdésben a véleményeik. Példának szó szerint ezt hozta:
"I want an offense that we execute, that we play with precision and we play fast."
Hm...Gus többször is elismerte, hogy szeretne olyan offenset látni, ami nagyon gyors, és ahol megvan az esélye mindenkinek, hogy végrehajtsa a rá bízott feladatot.
példaként emlegette, hogy pl eltérően látták, hogy mennyit feladatot kell Bortlesre kiróni. Rakjanak jó sok terhet rá, vagy nőjön bele a szerepébe lassan, de biztosan. Gus nem mondta, hogy melyik volt az ő álláspontja. Később visszatért erre a példára, és nekem úgy tűnt, hogy inkább az utóbbi Gus álláspontja.

Gus többször is elmondta, hogy nagyon nehéz döntés volt, és többször is méltatta Jeddet.
Úgy tűnik nem lesz más változás az offenzív stábban, már ha Yarno tudja vállalni a támadófal edzését. Ez igaz a védekező stábra is. A Seniorbbowl után Gus találkozni fog majd Yarnoval, úgy tudja George mostanában jobban van.
Halloren rögtön rákérdezett Trestmanre, Gus azt mondta ismeri, de nem beszélt még senkivel a posztról, mint mondta teljesen friss döntés.
Gus azt mondta nem számít majd kizáró tényezőnek a pótlásánál, hogy valaki volt már HC (vagy OC) az NFLben. De a tapasztalat persze előny.
Gus beszélt Bortlesszel is a sajtótájékoztató előtt az OC váltásról. Blake azt mondta nyitott a OC váltásra. Gus szintén csak méltatta Bortles fejlődését és hogy hogyan csinálta végig ezt a szezont.
Ő is elismételte, hogy örömmel edzősködne idén is a Seniorbowlon, ha felkér minket Phil Savage. Nem biztos, hogy addigra lesz OCnk, de így is végigcsinálnánk az edzősködési feladatot.
Úgy tűnik a Seniorbowlig nem valószínű, hogy lesz új OC!
A zónablokk rendszer az O-ban maradni fog!
Gus szerint a támadók fiatal magja miatt vonzó állás lehet az OC poszt nálunk.
Gus méltatta Pozt és Marcedest, csakúgy mint Caldwell. Marcedest jobban kell Gus szerint kihasználni a jövőben. Lehet mindkettő marad jövőre is? Poz szerintem 100%, Marcedes nem biztos...
Shorts Gus szerint legjobb meccsét játszotta idén, még kérdéses a jövője. Azt mondta, biztosan csalódottan tekint majd a 2014es évre.
Marks kiesése nem jelent akkora problémát Gus szerint sem, mert ott van mögötte Hood és/vagy Abry Jones.

Gus sajnálja, hogy nem sikerült több szoros meccset megnyerni, az egyik fő cél jövőre ezeket a meccseket mind a javunkra fordítsunk.

Ez Mark Longtól(AP) van - Fisch állítólag nem volt túl népszerű a játkosok körében:
Had a few Jaguars players tell me last week that few, if any, liked OC Jedd Fisch
Ez engem picit meglep.


Ja azt még lemaradt Calweell sajtótájékoztatójáról, hogy úgy gondolta, hogy NEM fogunk ennyi meccset nyerni az első 2 évben(7 két év alatt), mint amennyi végül összejött. Nem csoda, hogy Shao türelmes, mert gondolom Caldwell felvázolta a konkrét tervétt évekre lebontva.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Trestmant már össze is boronálták a csapattal.tüsi91
Az max csak vágy/rémálom. Ez teljesen friss hír, amit nem hiszem, hogy sokan láttak volna jönni.

Update: Trestman tényleg szóba jöhet, mert Gus dolgozott vele Tampában. A másik lehetséges jelölt Greg Roman akiből könnyen HC lehetett volna tavaly. Egyik miatt se ugrálok olyan nagyon örömömben az idei évüket látva.... És az, hogy ilyen hamar váltottunk az jelentheti, hogy már megvan, hogy kit szeretne Gus Jedd helyére hozni.

Mondjuk ez derült égből villámcsapás. Nem jó hír Se Bortlesznek, se Hursnek meg a sok 'Dí Jú'-s támadónak akiket ő hozott ide. Nem biztos, hogy jó döntést hoztunk...

Na Gus sajtótájékoztatója így igazán izgalmas lesz.iktriad
Hát sztem sokat nem vesztetek, Fisch munkája a 0-val volt egyenlő kb.
Trestmant elég jó szakembernek tartják, azért más dolog egy fiatal O-val dolgozni más elvárásokkal. Bortles, meg az elkapók is fiatalok, sztem simán jót tehet nekik egy jó OC, jó döntésnek tartom.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
"I want an offense that we execute, that we play with precision and we play fast." - HC Bradley

"It was my decision and it was tough." - HC Bradley on parting ways with Fisch.

Őszintén szólva én is ezt hiányoltam. Kíváncsi vagyok, kire esik a választás, részemről egyértelmű volt, hogy Fisch közepes, vagy gyengébb szakember.

több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hát látom nemlesz itt unalom...
Nagyon kíváncsi leszek hogy miért menesztették...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trestmant már össze is boronálták a csapattal.tüsi91
Az max csak vágy/rémálom. Ez teljesen friss hír, amit nem hiszem, hogy sokan láttak volna jönni.

Update: Trestman tényleg szóba jöhet, mert Gus dolgozott vele Tampában. A másik lehetséges jelölt Greg Roman akiből könnyen HC lehetett volna tavaly. Egyik miatt se ugrálok olyan nagyon örömömben az idei évüket látva.... És az, hogy ilyen hamar váltottunk az jelentheti, hogy már megvan, hogy kit szeretne Gus Jedd helyére hozni.

Mondjuk ez derült égből villámcsapás. Nem jó hír Se Bortlesznek, se Hursnek meg a sok 'Dí Jú'-s támadónak akiket ő hozott ide. Nem biztos, hogy jó döntést hoztunk...

Na Gus sajtótájékoztatója így igazán izgalmas lesz.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Trestmant már össze is boronálták a csapattal.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking News: Kirúgtuk Jedd Fischt!
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/tight-end/
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
TE poszton nem tudom mi lesz, mert Dave azt mondta a mostani draft class szerinte ott vékonyka, tehát szerintem itt elsősorban FAben kéne valakit hozni. Szerintem Vernon Davis már a szemünkben öreg, Thomas meg Clay ideális lenne, de nem biztos, hogy kijut a piacra. Szerinted ki jöhetne még szóba a 20as évek közepén járó FA TEk közül?iktriad
Gresham szerintem tuti távozik Cincy-ből ha Eifert műtétje nem kavar be.
Pusztán elkapó tight endnek Niles Paul is elég tud lenni egy jó blokkoló mellé, idén nehezített körülmények között is jó benyomást tett rám.