Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Ha már RBk - Terrell Davis bekerült abba a szűk körbe, akik közül majd néhányat majd beválasztanak Cantonban. Ez azért érdekes, mert az ő karrierje alapján, mind Fred Taylornak, mid Bosellinek is ott lenen a helye.
Davis karrierje - (volt 4 kitűnő éve. ok, 2 SB győzelemmel)


Fred karrierje:

7 1000+ yardos szezon, majdnem 12000 futott yard, 3 Playoff részvétel velünk, és azt hiszem a Patsszel is ott volt a POban mindkét évben, ha sokat nem is tett akkor hozzá a szezonjukhoz. Ehhez képest a Jagseseken kivül senki sem hiszi, hogy helye lenne Cantonban (pedig de).
Boselli meg 96 és 99 között 3× lett All-Pro, tehát neki is van legalább 3 remek szezonja, 2 AFC döntővel emellett ebben az időszakban a legdominánsabb LTinek egyike volt, ha nem a legdominánsabb.
De a konszenzus az, hogy Tony HOFjára is kicsi az esély, Fredre meg még annyi se. Miközben mások meg simán bekerülnek a HOF előszobájába is...iktriad
Lehet, hogy az a 2 SB győzelem jelent egy icipici pluszt?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 425 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már RBk - Terrell Davis bekerült abba a szűk körbe, akik közül majd néhányat majd beválasztanak Cantonban. Ez azért érdekes, mert az ő karrierje alapján, mind Fred Taylornak, mid Bosellinek is ott lenen a helye.
Davis karrierje - (volt 4 kitűnő éve. ok, 2 SB győzelemmel)


Fred karrierje:

7 1000+ yardos szezon, majdnem 12000 futott yard, 3 Playoff részvétel velünk, és azt hiszem a Patsszel is ott volt a POban mindkét évben, ha sokat nem is tett akkor hozzá a szezonjukhoz. Ehhez képest a Jagseseken kivül senki sem hiszi, hogy helye lenne Cantonban (pedig de).
Boselli meg 96 és 99 között 3× lett All-Pro, tehát neki is van legalább 3 remek szezonja, 2 AFC döntővel emellett ebben az időszakban a legdominánsabb LTinek egyike volt, ha nem a legdominánsabb.
De a konszenzus az, hogy Tony HOFjára is kicsi az esély, Fredre meg még annyi se. Miközben mások meg simán bekerülnek a HOF előszobájába is...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 425 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd hozzátok Melvint 😀dande
Halloren Gurleyt vizionálja egy ideje a 2. körben, de Caldwell azt mondta, hogy sokkal fontosabb needjeink vannak jelenleg az RB posztnál. Mondjuk azt is mondta, hogy a draftra úgy akar menni, hogy ne kelljen ott egy posztra valakit úgy draftolni, hogy annak mindképpen kezdenie kell az 1. naptól kezdve. Kezdő kaliberű RBnk meg van(?), lehet kettő is (Gerhart egyáltalán nem játszott rosszul, mikor egészséges volt a szezon vége felé).
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Majd hozzátok Melvint 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 425 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jedd Fisch hamar új állást talált magának. A Michigannél lesz passing game coordinator/QB/WR coach.

Hm, érdekes tweet váltás Prisco és Halloren között OC ügyben
-@PriscoCBS run-heavy coach coming

-@ryanohalloran 100 percent right.
Ez szerintem Trestmant kizárja. Szóval Roman vagy Wilson jön, hacsak mással nem interjúzik Gus.iktriad
Run heavy dolog nekem nem ér össze. Idén landolt legalább 3 pofás fiatal elkapó a keretben, talán JB14 bónusznak, és talán Shorts bár nekem nem lett szívem csücske idén, plusz draftoltak egy olyan QB, akit nem kell kímélni nagyon. És akkor jöjjön a run-heavy? Én értem, hogy a Seahawks a "tananyag" amit igyekeznek elsajátítani, de "Lynchtelenül" nehéz lenne ezt játszani! Én már egészen megbarátkoztam a kiegyensúlyozott offense-zel.Húsrágó
Szerintem ebben a kontextusban úgy kell érteni a run-heavy-t, hogy nem pass-heavy. Egy normálisan működő futójáték (100-110 yard a RB-ektől +30-40 Bortlestől) mellett jóval egyszerűbben működne a passzolás is: sok play-action, zone-read, meg minden. Ezek mind a normális futójátékkal kezdődnek és megfelelően kihasználja #5 erősségeit oly módon, hogy nem helyez rá túl nagy nyomást.phylos
Igen, a cél az, hogy tehermentesítsék Bortles valamennyire idén, hogy nem mindent neki kelljen offensben megoldani. Mondjuk nem tudom, hogy ehhez megvan-e jelenleg a megfelelő RB anyagunk is...
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Hm, érdekes tweet váltás Prisco és Halloren között OC ügyben
-@PriscoCBS run-heavy coach coming

-@ryanohalloran 100 percent right.
Ez szerintem Trestmant kizárja. Szóval Roman vagy Wilson jön, hacsak mással nem interjúzik Gus.iktriad
Run heavy dolog nekem nem ér össze. Idén landolt legalább 3 pofás fiatal elkapó a keretben, talán JB14 bónusznak, és talán Shorts bár nekem nem lett szívem csücske idén, plusz draftoltak egy olyan QB, akit nem kell kímélni nagyon. És akkor jöjjön a run-heavy? Én értem, hogy a Seahawks a "tananyag" amit igyekeznek elsajátítani, de "Lynchtelenül" nehéz lenne ezt játszani! Én már egészen megbarátkoztam a kiegyensúlyozott offense-zel.Húsrágó
Szerintem ebben a kontextusban úgy kell érteni a run-heavy-t, hogy nem pass-heavy. Egy normálisan működő futójáték (100-110 yard a RB-ektől +30-40 Bortlestől) mellett jóval egyszerűbben működne a passzolás is: sok play-action, zone-read, meg minden. Ezek mind a normális futójátékkal kezdődnek és megfelelően kihasználja #5 erősségeit oly módon, hogy nem helyez rá túl nagy nyomást.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Hm, érdekes tweet váltás Prisco és Halloren között OC ügyben
-@PriscoCBS run-heavy coach coming

-@ryanohalloran 100 percent right.
Ez szerintem Trestmant kizárja. Szóval Roman vagy Wilson jön, hacsak mással nem interjúzik Gus.iktriad
Run heavy dolog nekem nem ér össze. Idén landolt legalább 3 pofás fiatal elkapó a keretben, talán JB14 bónusznak, és talán Shorts bár nekem nem lett szívem csücske idén, plusz draftoltak egy olyan QB, akit nem kell kímélni nagyon. És akkor jöjjön a run-heavy? Én értem, hogy a Seahawks a "tananyag" amit igyekeznek elsajátítani, de "Lynchtelenül" nehéz lenne ezt játszani! Én már egészen megbarátkoztam a kiegyensúlyozott offense-zel.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Halloren szerint a Jags következő OCja jelenleg még épp a csapatát készíti fel az NFLben a hétvégi playoff meccsére.iktriad
Chudzinski a legvalószínűbb fantom?Höri
Nem mondott neveket. De tegnap délután 100:1-re adta annak az esélyét, hogy a 3 eddig interjúra hívott emberből lesz valaki az új OC.
Chudzinskinek speciel nagyon örülnék. Őt akartam HCnek 2012ben.iktriad
Ja, szerintem nagy fogás lenne és az első meccseken ha összekerülünk, még olvashatja is a játékunkat könnyedén.
Szerintem valahová tuti elviszik | hacsak nem Pep talál gazdára, mert akkor előreléphetne. | .

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 425 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren szerint a Jags következő OCja jelenleg még épp a csapatát készíti fel az NFLben a hétvégi playoff meccsére.iktriad
Chudzinski a legvalószínűbb fantom?Höri
Nem mondott neveket. De tegnap délután 100:1-re adta annak az esélyét, hogy a 3 eddig interjúra hívott emberből lesz valaki az új OC.
Chudzinskinek speciel nagyon örülnék. Őt akartam HCnek 2012ben.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Halloren szerint a Jags következő OCja jelenleg még épp a csapatát készíti fel az NFLben a hétvégi playoff meccsére.iktriad
Chudzinski a legvalószínűbb fantom?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 425 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kirby Wilson OC interjúja megvolt csütörtök délután/este.

Halloren szerint a Jags következő OCja jelenleg még épp a csapatát készíti fel az NFLben a hétvégi playoff meccsére.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 425 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell a rádióban II. rész (ezúttal Alex Marveznél, a Fox elemzőjénél)
Caldwell azt mondta, A QB coach Frank Scelfo lesz az OCnk a Seniorbowlon, akkor is, ha addigra lesz új OCnk! Továbbá azt mondta, nem sietünk az OC kinevezéssel, és tervezünk a még a playoffban lévő csapatok edzői stábjából interjúztatni.
Greg Roman OC interjúja szombaton lesz!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 425 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell volt a vendége annak a heti shownak, amit általában Gus Bradley csinál ilyenkor.
Beszélt a tervekről és kiosztott pár díjat is.
Free agencyvel kapcsolatban azt mondta - az idei elvárások: különbséget tudjanak tenni, legyen mögöttünk már most komoly produktum, és illeszkednek az itteni kultúrába. Caldwell mosolygott, mikor Lageman megkérdezte, megvannak-e a célpontjai már most. Nevet persze nem mondott.
A "making a differnce" volt az első referenciája a kritériumnál, szóval szerintem ha költünk, akkor nagy halat akarunk fogni. Piacnyitás 1. nap, 1 órás halat...

Igyekszik minden posztot betölteni kezdőkkel FAben, hogy tényleg BAPt draftolhasson már 1/3ra is. Azt mondta, mivel a jövőnek építi a csapatát, lehet, hogy az 1/3as pick posztján már most egy nagyon jó játékosunk van. (DE/LEO?)
Nem zárta ki, hogy támadó legyen az 1/3 pick, mert Blaket is támogatni kell de ez nekem inkább csak kitérésnek tűnt. Szerintem védő lesz ebből, már csak a ("lehet olyan posztra draftolok, ahol már van egy jó veterán játékosunk, de én a jövőre tervezek" - Clemons 34 éves lesz idén...)

Pár Lageman által javasolt díjat is kiosztott a GMünk:
Legtöbbet fejlődött játékos: Denard Robinson
Legjobb segédedző: Todd Wash (D-line coach)
Legjobb FA igazolás: Chris Clemons (2. Ziggy Hood volt Davenél)
Legjobb rookie: Telvin Smith* (honorable mention: Allen Robinson, Linder, Hurns)
MVP: Sen'Derrick Marks - Caldwell szerint még nem volt meg az ACL műtétje
Legtöbbet dolgozó játékos: Poz (95%+, hogy marad idén)

*Lageman egészen az utóbbi 1-2 meccsig Linder mondta volna, de visszanézve az idény felvételeit teljesen el van ámulva, hogy mire képes Telvin Smith és nála ő a JROY - Jaguars rookie of the year!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 425 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, érdekes tweet váltás Prisco és Halloren között OC ügyben
-@PriscoCBS run-heavy coach coming

-@ryanohalloran 100 percent right.
Ez szerintem Trestmant kizárja. Szóval Roman vagy Wilson jön, hacsak mással nem interjúzik Gus.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 425 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren úgy hallotta a forrásaitól, hogy Trestman esélyei elég alacsonyak, hogy ő legyen az új OC. Ami még szörnyűbb jelenleg így rangsorolta valószínűségi sorrendben az interjúzni hívott OCket a forrásai alapján:
Likelihood of new Jaguars OC, according to Ryan O'Halloren based on current candidates:
1. Greg Roman
2. Kirby Wilson
3. Marc Trestman
Roman abszolút nem illik abba a támadó filozófiába(zona blokkolás), amit eddig az elmúlt 2 évben építettünk, szóval szerintem az kb Bratkowski/Mularkey szintű lépés lenne Gus (és Caldwell) részéről.

Mellesleg ma 2 éve nevezték ki Caldwellt Jags GMnek.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 425 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk a Mincey - Knighton - McDaniel - Selvie - Daryl Smith - Brandon II Marshall - Durant front seven még nem is lenne rossz... 😊somoskovig
Csodálkozol? Hiszen elengedték őket.peterk2005
2 ebből nem akart itt maradni (Knighton és BIIM), Durant már jó rég elment, McDanielt Gene elcserélte egy 7. körös pickért, bizonyítva hogy mennyire okos.. Mincey meg egyszerűen kirúgatta magát, Darylről már ezerszer írtam, Selviet meg nem marasztaltuk anno(talán hiba volt).
Schefter szerint az Eagles GM interjúra hívta Lil' Poliant! A végén mégis megszabadulunk a hülyegyerektől? 😀

Még egy irás Wilsonról (mivel ő a legismeretlenebb jelölt a hármasból)
 espn.go.com/blog/minnesota-vikings/post/_/id/12088/report-kirby-wilson-up-for-jaguars-oc-job
Pont 3 éve majdnem meghalt egy lakástűzben Pittsburghben.iktriad
Egyes pletykák szerint emiatt nem ő lett az OC nálunk 2012-től, hanem Haley. Ha épp az OC-keresés alkalmával egészséges, akkor sokak szerint ő váltotta volna Arianst.Soldados
Köszi az infót, Soldi.

Nem lövöm le a lényeget, de itt találjátok a pff O-line-okról készített rangsorát:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/01/08/2014-pff-offensive-line-rankingsphylos
Wow! Nem semmi. Köszi a statot, Phylos.
OFF: szerintem baj van Iktriaddal, ez már a 10. olyan poszt egymás után, amit nem ő írt a JJ fórumba 😀 😀.phylos
Nekem is kell néha aludni....
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
OFF: szerintem baj van Iktriaddal, ez már a 10. olyan poszt egymás után, amit nem ő írt a JJ fórumba 😀 😀.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Nem lövöm le a lényeget, de itt találjátok a pff O-line-okról készített rangsorát:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/01/08/2014-pff-offensive-line-rankings

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Schefter szerint az Eagles GM interjúra hívta Lil' Poliant! A végén mégis megszabadulunk a hülyegyerektől? 😀

Még egy irás Wilsonról (mivel ő a legismeretlenebb jelölt a hármasból)
 espn.go.com/blog/minnesota-vikings/post/_/id/12088/report-kirby-wilson-up-for-jaguars-oc-job
Pont 3 éve majdnem meghalt egy lakástűzben Pittsburghben.iktriad
Egyes pletykák szerint emiatt nem ő lett az OC nálunk 2012-től, hanem Haley. Ha épp az OC-keresés alkalmával egészséges, akkor sokak szerint ő váltotta volna Arianst.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk a Mincey - Knighton - McDaniel - Selvie - Daryl Smith - Brandon II Marshall - Durant front seven még nem is lenne rossz... 😊somoskovig
Csodálkozol? Hiszen elengedték őket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Közkívánatra íme ex-játékosaink a még versenyben lévő playoff csapatokban:

AFC
Colts(4): Studebaker az aktívak között, Aaron Morgan és Jeris Pendelton IRen, Guy Winston a practice squadban van
Pats(1): Dan Connolly van az aktív keretben, azt hiszem senki más sincs rajta kívül. Nem is csoda, mostanság nem hoztunk senkit a Rutgersből. 😀
Ravens(6): Daryl Smith, Monroe, Forsett az aktív keretben, IRen Rackley és Aaron Ross, a pracitce squadban meg Allen Reisner található meg
Broncos(3): Knighton, Brandon II Marshall az aktív keretben, Gerald Rivers a practice squadban található meg


NFC:
Cowboys(4): Mincey, Selvie és Dekoda Watson az aktív 53 tagja, IRen van Justin Durant
Packers(2), Chris Banjo és DuJuan Harris van az 53as keretben. Előbbi meglep, hogy még egyáltalán a ligában van. 😀
Panthers(1): Egyedül Kyle Love található meg az 53as keretben
Seahawks(4): Patrick Lewis és Tony McDaniel az 53ban, D'Anthony Thomas IRen, Drew Nowak pedig a practice squadban található meg az anyaegyesületünknél. 😀😀

Remélem nem hagytam ki/le senkit.iktriad
Mondjuk a Mincey - Knighton - McDaniel - Selvie - Daryl Smith - Brandon II Marshall - Durant front seven még nem is lenne rossz... 😊

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
AFC
Colts(4): Studebaker az aktívak között, Aaron Morgan és Jeris Pendelton IRen, Guy Winston a practice squadban van
Pats(1): Dan Connolly van az aktív keretben, azt hiszem senki más sincs rajta kívül. Nem is csoda, mostanság nem hoztunk senkit a Rutgersből. 😀
Ravens(6): Daryl Smith, Monroe, Forsett az aktív keretben, IRen Rackley és Aaron Ross, a pracitce squadban meg Allen Reisner található meg
Broncos(3): Knighton, Brandon II Marshall az aktív keretben, Gerald Rivers a practice squadban található meg


NFC:
Cowboys(4): Mincey, Selvie és Dekoda Watson az aktív 53 tagja, IRen van Justin Durant
Packers(2), Chris Banjo és DuJuan Harris van az 53as keretben. Előbbi meglep, hogy még egyáltalán a ligában van. 😀
Panthers(1): Egyedül Kyle Love található meg az 53as keretben
Seahawks(4): Patrick Lewis és Tony McDaniel az 53ban, D'Anthony Thomas IRen, Drew Nowak pedig a practice squadban található meg az anyaegyesületünknél. 😀😀

Remélem nem hagytam ki/le senkit.iktriad
Ha jól értem akkor mindenképp lesz egy ex-Jax aki gyűrűt kap?valakis
És valószínű ex-Lions is.
És ex-szintebármi.Sobri Jóska
Csak a Packers rostert nézve 11 csapat jöhet szóba maxiumum, és most a biztosról beszélünk, nem lehetőségekről. (pit, car, chi, min, sea, oak, buff, sf, jax, mia, ar, gb)valakis
De a GB csak kb. 12.5%, hogy SB-t nyer.
Jelen álás szerint valószínű, hogy mondasz egy tetszőleges csapatot, és annak egy ex-játékosa gyűrűt fog nyerni.
Amúgy a GB pont jó példa, hogy náluk sok a fiatal, és a saját draftolt, de biztos van olyan csapat, melynek rosterén legalább 25-30 ex-máscsapatbéli van.
Vagyis momentán, 8 csapatot véve alapul, ha kiválasztasz egy random csapatot, annak legalább 6-7 még versenyben lévő csapat rosterén van ex-játékosa, tehát most elég valószínű, hogy lesz ex-Lions, vagy ex-szintebármi bajnok.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
AFC
Colts(4): Studebaker az aktívak között, Aaron Morgan és Jeris Pendelton IRen, Guy Winston a practice squadban van
Pats(1): Dan Connolly van az aktív keretben, azt hiszem senki más sincs rajta kívül. Nem is csoda, mostanság nem hoztunk senkit a Rutgersből. 😀
Ravens(6): Daryl Smith, Monroe, Forsett az aktív keretben, IRen Rackley és Aaron Ross, a pracitce squadban meg Allen Reisner található meg
Broncos(3): Knighton, Brandon II Marshall az aktív keretben, Gerald Rivers a practice squadban található meg


NFC:
Cowboys(4): Mincey, Selvie és Dekoda Watson az aktív 53 tagja, IRen van Justin Durant
Packers(2), Chris Banjo és DuJuan Harris van az 53as keretben. Előbbi meglep, hogy még egyáltalán a ligában van. 😀
Panthers(1): Egyedül Kyle Love található meg az 53as keretben
Seahawks(4): Patrick Lewis és Tony McDaniel az 53ban, D'Anthony Thomas IRen, Drew Nowak pedig a practice squadban található meg az anyaegyesületünknél. 😀😀

Remélem nem hagytam ki/le senkit.iktriad
Ha jól értem akkor mindenképp lesz egy ex-Jax aki gyűrűt kap?valakis
És valószínű ex-Lions is.
És ex-szintebármi.Sobri Jóska
Csak a Packers rostert nézve 11 csapat jöhet szóba maxiumum, és most a biztosról beszélünk, nem lehetőségekről. (pit, car, chi, min, sea, oak, buff, sf, jax, mia, ar, gb)

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
AFC
Colts(4): Studebaker az aktívak között, Aaron Morgan és Jeris Pendelton IRen, Guy Winston a practice squadban van
Pats(1): Dan Connolly van az aktív keretben, azt hiszem senki más sincs rajta kívül. Nem is csoda, mostanság nem hoztunk senkit a Rutgersből. 😀
Ravens(6): Daryl Smith, Monroe, Forsett az aktív keretben, IRen Rackley és Aaron Ross, a pracitce squadban meg Allen Reisner található meg
Broncos(3): Knighton, Brandon II Marshall az aktív keretben, Gerald Rivers a practice squadban található meg


NFC:
Cowboys(4): Mincey, Selvie és Dekoda Watson az aktív 53 tagja, IRen van Justin Durant
Packers(2), Chris Banjo és DuJuan Harris van az 53as keretben. Előbbi meglep, hogy még egyáltalán a ligában van. 😀
Panthers(1): Egyedül Kyle Love található meg az 53as keretben
Seahawks(4): Patrick Lewis és Tony McDaniel az 53ban, D'Anthony Thomas IRen, Drew Nowak pedig a practice squadban található meg az anyaegyesületünknél. 😀😀

Remélem nem hagytam ki/le senkit.iktriad
Ha jól értem akkor mindenképp lesz egy ex-Jax aki gyűrűt kap?valakis
És valószínű ex-Lions is.
És ex-szintebármi.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
AFC
Colts(4): Studebaker az aktívak között, Aaron Morgan és Jeris Pendelton IRen, Guy Winston a practice squadban van
Pats(1): Dan Connolly van az aktív keretben, azt hiszem senki más sincs rajta kívül. Nem is csoda, mostanság nem hoztunk senkit a Rutgersből. 😀
Ravens(6): Daryl Smith, Monroe, Forsett az aktív keretben, IRen Rackley és Aaron Ross, a pracitce squadban meg Allen Reisner található meg
Broncos(3): Knighton, Brandon II Marshall az aktív keretben, Gerald Rivers a practice squadban található meg


NFC:
Cowboys(4): Mincey, Selvie és Dekoda Watson az aktív 53 tagja, IRen van Justin Durant
Packers(2), Chris Banjo és DuJuan Harris van az 53as keretben. Előbbi meglep, hogy még egyáltalán a ligában van. 😀
Panthers(1): Egyedül Kyle Love található meg az 53as keretben
Seahawks(4): Patrick Lewis és Tony McDaniel az 53ban, D'Anthony Thomas IRen, Drew Nowak pedig a practice squadban található meg az anyaegyesületünknél. 😀😀

Remélem nem hagytam ki/le senkit.iktriad
Ha jól értem akkor mindenképp lesz egy ex-Jax aki gyűrűt kap?

We just form a fucking wall.