Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487

hárman vótunk: Én, a Gyula, megaz Ottó, ........ a Tóth Ottó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Ha valaki azt mondja, hogy a Falconsnak öt meccs után csak egy győzelemmel lesz több nálunk és ugyanannyi meccset nyertünk, mint a Giants és a Steelers, akkor azt elfogadtuk volna, nem? Nincs itt semmi baj.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Kellene alkotni jövőre egy normális belső O-falat(Pasztor szerintem nem olyan rossz opció RTben, Joeckel meg ott lesz LTben), plusz jöjjön Teddy, meg esetleg egy RNB, ha MJD nem maradna. Ez olyan 3-4 pick és igazolásból kihozható is lenne.

Egyébként ma Geno tényleg nagyon éretten játszott egy oroszlánbarlangban. Sancho mosolya a meccs végén nem hiszem, hogy túl őszinte volt....iktriad
Pasztornak nagyon drukkolok, de azért várjuk meg a szezon végét, hogy fog muzsikálni. Depth-be mondjuk simán jó a srác. Én MoJoban még mindig bízom, bár ez inkább homerség, mint bizonyosság. A többit maximálisan adom. Normál fal nélkül meg fölösleges elhozni, aztán kinyiratni Bridgewatert (már, ha kijön egyáltalán a draftra).
Ami Sanchot illeti, szerintem ő már mélyen legbelül tudja max. a sérülése óta, hogy ilyen fizuval neki annyi, legalábbis a Jetsnél. Az látszik már 5 meccs után, hogy Geno nem lesz olyan fatökű, mint szegény Gabbert (akit emberileg sajnálok, de elegem van a vergődéséből, mert kevés az NFL-be). Örülhet, hogy a tavalyi produktuma után nem vágták ki az idény előtt. Ennyi zsetonért én is tapsikolnék az oldalvonal mellett.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sexton és Prisco az éjjeli Jaguars Mondayben leszállt a Gabbert bandwagonról. Előbbi a csapat play by playe, az utóbbi pedig talán a legvehemensebben védte eddig.

Sexton csak ennyit mondott: "A meccs közben arra gondoltam Gabberttel kapcsolatban, hogy eleget láttam."
Priscoban tegnap támadt előszór komoly kétely avval kapcsolatban, hogy ő alkalmas-e kezdő QBnek.

Pete mondott valamit, ami lehet, hogy Gabbert problémáinak az egyik fő forrása. Gabbert jól kezdett tegnap(két szép hosszú passz, az egyik egy 67 yardos TD). Aztán megdobta azt az ostoba picksixet, és utána teljesen összezuhant. Megint. Prisco szerint, ha hibázik, akkor annyit agyal rajta, hogy teljesen szétesik a játéka.

Sajnos újra és újra kiderül, hogy hiába vannak elsősosztályú fizikális adottságai (ezért védte elsősorban meg mindig eddig pl. Prisco is), fejben nem alkalmas az NFLre ilyen mentalitással.iktriad
Ez a kommented jó átvezetés egy cseppet OFF témához ebben a topikban... utálom, hogy a mai játékát látva egyértelmű, hogy Maka meg én beletrafáltunk a Geno-homerségünkkel. A kölyök a mai meccsen egymagában többet csinált, mint Gabby 3 év alatt...
Nem tudom Ik emlékszel-e arra a fórumozó csókára a BCC-n, aki az utóbbi 3 draft előtt kb. kottára levezette, hogy melyik QB lesz jó az NFL-ben és melyik nem. Halmozta a statokat, de gyakorlatilag kivétel nélkül bejöttek a jóslatai. Mondjuk, hogy ezzel a csapattal mit tudna Geno az persze jó kérdés. Elkapók oké, ha egészséges a RB brigád akkor ők is, de a támadófal már más tészta.N-Drew
Kellene alkotni jövőre egy normális belső O-falat(Pasztor szerintem nem olyan rossz opció RTben, Joeckel meg ott lesz LTben), plusz jöjjön Teddy, meg esetleg egy RNB, ha MJD nem maradna. Ez olyan 3-4 pick és igazolásból kihozható is lenne.

Egyébként ma Geno tényleg nagyon éretten játszott egy oroszlánbarlangban. Sancho mosolya a meccs végén nem hiszem, hogy túl őszinte volt....
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Sexton és Prisco az éjjeli Jaguars Mondayben leszállt a Gabbert bandwagonról. Előbbi a csapat play by playe, az utóbbi pedig talán a legvehemensebben védte eddig.

Sexton csak ennyit mondott: "A meccs közben arra gondoltam Gabberttel kapcsolatban, hogy eleget láttam."
Priscoban tegnap támadt előszór komoly kétely avval kapcsolatban, hogy ő alkalmas-e kezdő QBnek.

Pete mondott valamit, ami lehet, hogy Gabbert problémáinak az egyik fő forrása. Gabbert jól kezdett tegnap(két szép hosszú passz, az egyik egy 67 yardos TD). Aztán megdobta azt az ostoba picksixet, és utána teljesen összezuhant. Megint. Prisco szerint, ha hibázik, akkor annyit agyal rajta, hogy teljesen szétesik a játéka.

Sajnos újra és újra kiderül, hogy hiába vannak elsősosztályú fizikális adottságai (ezért védte elsősorban meg mindig eddig pl. Prisco is), fejben nem alkalmas az NFLre ilyen mentalitással.iktriad
Ez a kommented jó átvezetés egy cseppet OFF témához ebben a topikban... utálom, hogy a mai játékát látva egyértelmű, hogy Maka meg én beletrafáltunk a Geno-homerségünkkel. A kölyök a mai meccsen egymagában többet csinált, mint Gabby 3 év alatt...
Nem tudom Ik emlékszel-e arra a fórumozó csókára a BCC-n, aki az utóbbi 3 draft előtt kb. kottára levezette, hogy melyik QB lesz jó az NFL-ben és melyik nem. Halmozta a statokat, de gyakorlatilag kivétel nélkül bejöttek a jóslatai. Mondjuk, hogy ezzel a csapattal mit tudna Geno az persze jó kérdés. Elkapók oké, ha egészséges a RB brigád akkor ők is, de a támadófal már más tészta.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sexton és Prisco az éjjeli Jaguars Mondayben leszállt a Gabbert bandwagonról. Előbbi a csapat play by playe, az utóbbi pedig talán a legvehemensebben védte eddig.

Sexton csak ennyit mondott: "A meccs közben arra gondoltam Gabberttel kapcsolatban, hogy eleget láttam."
Priscoban tegnap támadt előszór komoly kétely avval kapcsolatban, hogy ő alkalmas-e kezdő QBnek.

Pete mondott valamit, ami lehet, hogy Gabbert problémáinak az egyik fő forrása. Gabbert jól kezdett tegnap(két szép hosszú passz, az egyik egy 67 yardos TD). Aztán megdobta azt az ostoba picksixet, és utána teljesen összezuhant. Megint. Prisco szerint, ha hibázik, akkor annyit agyal rajta, hogy teljesen szétesik a játéka.

Sajnos újra és újra kiderül, hogy hiába vannak elsősosztályú fizikális adottságai (ezért védte elsősorban meg mindig eddig pl. Prisco is), fejben nem alkalmas az NFLre ilyen mentalitással.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, már megint jött valaki a Seahawksból...

Egy WR, Stephen Williams az illető. UDFAként került a ligába, az Arizona igazolta le. 2010ben 11 meccsen játszott a Cardinalsban, 3on kezdett volt, 9 elkapással és 101 yarddal zárt. Azóta nem volt elkapása. 2011ben 2 meccsen játszott, tavaly nem. Idén a Seahawksban 4 meccsen is pályán volt, szombaton rakták ki, mert kellett a hely Bruce Irvinnek a rosteren.

6'5 magas, 208 fontot nyom, tehát jó nagy célpontot jelent. A Seahawksnál idén 52 offensive snapje volt, de nem volt elkapása. A preseasonben mondjuk nem volt rossz (ezért is volt eddig kereten) 7 elkapásból 236 yarddal és 3 TDvel zárt.

Ebert lett kirakva miatta. Szóval ha Joeckel IRre megy, lesz 1 hely valakinek. Love a practice squadból vagy McClendon?


Szegény Joeckel beszél a sérüléséről és a mielőbb felgyógyulásáról.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Luke-Joeckel/918abf14-9a6d-40d6-8042-7415e83fc444
Szerencse a szerencsétlenségben, hogy valószínűleg ennek a sérülésnek semmilyen hatása nem lesz a következő szezonjaira.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert biztos nem játszik Denverben, lehet megint drukkolni, hogy Stanzi beáll. 😀😀

PFFes értékelések:
Pasztornak (szerintük is) jó meccse volt tegnap:
 blackandteal.com/2013/10/07/jacksonville-jaguars-vs-st-louis-rams-pro-football-focus-recap/
Az megvan hogy a Pro Football Focusnál Russell Allennek van a legjobb ratingje az egész ligában a 4-3as OLBk között?! o_o
Mondjuk a PFF ratingjeit érdemes fenntartásokkal kezelni. Náluk Cyprien a legrosszabb safety az egész ligában idén. Nem egészen így játszott tegnap (se).
A PFFnél rosszul zárók listáját Szöszi vezeti, Bradfielddel, Uchevel, Babinnel, Alulauval és Pozzal együtt. Gabbert a legrosszabb ratinggel bíró QB, pedig ő 5 helyett csak 3on játszott...(na ezt fenntartás nélkül elhiszem.)

Szegény Joeckel egyből tudta, hogy komoly a baj, mikor megsérült.
 jacksonville.com/opinion/blog/544821/ryan-ohalloran/2013-10-07/jaguars-luke-joeckel-tries-stay-positive
Mondjuk a felvételen látszott is, hogy nem megpróbált felállni, de nem tudott.

alig várom a Flynn pletykákat.Amadeus91
pontosan ezt akartam írni 😊phylos
Gus szerint Flynn nem érdekel minket.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
több mint 11 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
alig várom a Flynn pletykákat.Amadeus91
pontosan ezt akartam írni 😊

Made... Laid... Paid
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
alig várom a Flynn pletykákat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem mintha bármit is érne az, amit ti itt (Magyarországon) a Tebow-ügyben döntötök, fölösleges az egész kampány.Amadeus91
Igen, leírtad ugyanazt, amit én.

Ujjuj, szegény Del Rio szerintem egy teljesen új sémát fog kitalálni Henne ellen - a héten csak háromszor viszi el a srácokat bebaszni, négy helyett.Maka
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀
Majd Knighton úgy is elmond mindent Henneről a D meetingeken. 😀
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
nem mintha bármit is érne az, amit ti itt (Magyarországon) a Tebow-ügyben döntötök, fölösleges az egész kampány.Amadeus91
Igen, leírtad ugyanazt, amit én.

Ujjuj, szegény Del Rio szerintem egy teljesen új sémát fog kitalálni Henne ellen - a héten csak háromszor viszi el a srácokat bebaszni, négy helyett.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igen, ropi, sérülékeny szar, bár tegnap szerintem mondvacsinált indok volt, és Bradley kimentette egy kamusérüléssel. Pulled a hammy, jaja, hihető, és mégis mikor? Mikor kocogott le a pályáról egy pick után? Esetleg a fasza nem görcsölt be?
Maka
Nos, úgy tűnik Szöszi hamstring sérülése mégsem volt kamu és Henne megint beugorhat pár meccsre kezdeni.
Jaguars may lose QB Blaine Gabbert for an extended period of time. Source says he heard his hamstring pop. No definitive time table tho(Ian Rapoport)
OT ügyben lehet annyi lesz, legalábbis ezen a héten, hogy felhozzuk a nemrég a practice squadba hozott DeMarcus Loveot.

Íme a Vikes SBNation oldala a Daily Norseman véleménye Loveról:
Love never really panned out for the Vikings. Minnesota took him in the sixth round of the 2011 Draft. He spent the whole 2011 season on the Vikings' 53-man roster, but was inactive for all 16 games. In 2012, he went on IR with a pectoral injury during training camp.

He might have had a shot at a roster spot in 2013, but got popped for violating the league's performance enhancing drug policy and was suspended for the first four games of this season, after which the Vikings released him.

Since he's never appeared in a regular season game, there's not a whole lot to go on. He was an all-SEC player in his final year at Arkansas, but hasn't been able to put it together enough to merit a look at the NFL level.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Szöszi utolsó 10 meccsének statjai:
1675 passzolt yard 6 TD 13 INT 57.5%os passz pontosság, 62.3as QB rating 0-10es mérleg...

Mondjuk a friss viking Josh Freemané se valami rózsás
2131 passzolt yard, 6 TD 13 INT, 50,8% os passz pontosság 62.8as rating 1-9es mérleg.iktriad
Tebow utolsó 10 meccséé, amikor kezdő volt?Sobri Jóska
Megnyugvást jelentene neked, ha mi Jags fanek is rábólintanánk Tebowra? Abbahagynád a propagandát, ha azt mondanánk, hogy oh, drága vezetőség, szerződtesd kérlek az isteni Timmah-t!

Mert ha igen, akkor ezt a kört gyorsan letudjuk és nem kell minden héten jönnöd trollkodni - attól még Caldwell akkor se fogja leigazolni, ha csecsen terroristák fegyvert tartanak a fejéhez.Maka
nem mintha bármit is érne az, amit ti itt (Magyarországon) a Tebow-ügyben döntötök, fölösleges az egész kampány.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
A meccsről:

Mikor Alkoholista elszaladt, akkor megvolt az idei szezon legjobb pillanata. Überelhetetlen volt. Én, a legpesszimistább, csapatban legkevésbé hívő ember is éreztem némi momentumot.

Másfél perc múlva Gabbert dobott egy 90 yardos picksixet.

Egyébként tegnap realizálódott, hogy a csávó nem tud passzolni a red zone-ban. Eddig is tudtam, hogy borzasztóak vagyunk ezen a területen (már ha eljutunk addig), de tisztán látszott, hogy nincs elég tere. Az (néha) megy, hogy előrebassza, de ha akkor kell megcsinálni egy 5-10 yardos passzt, mikor mind a 11 védő ott tömörül az end zoneban, akkor Scobee már third downnál is nyugodtan bejöhetne, addig se adja el (mint tegnap kétszer).

Igen, ropi, sérülékeny szar, bár tegnap szerintem mondvacsinált indok volt, és Bradley kimentette egy kamusérüléssel. Pulled a hammy, jaja, hihető, és mégis mikor? Mikor kocogott le a pályáról egy pick után? Esetleg a fasza nem görcsölt be?

MoJo első jó meccse idén, és még ez is átlagon aluli volt.

A vicces rész mégis az, hogy meccsben lettünk volna, ha a, nincs a Sanders TD visszafújva; b, nincs a Harbor fumble. Az volt a teljes momentum killer, saját red zoneban így eladni... Plusz szerintem negyedikre is faszság volt rámenni a negyedik negyed közepén, de ez már szőrözés, ott már vége volt a derbinek.

Cyprien 13 tackle, imádom, nagyon jó lenne ha lenne egy stabilan jó safety-nk a jövőre nézve.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szöszi utolsó 10 meccsének statjai:
1675 passzolt yard 6 TD 13 INT 57.5%os passz pontosság, 62.3as QB rating 0-10es mérleg...

Mondjuk a friss viking Josh Freemané se valami rózsás
2131 passzolt yard, 6 TD 13 INT, 50,8% os passz pontosság 62.8as rating 1-9es mérleg.iktriad
Tebow utolsó 10 meccséé, amikor kezdő volt?Sobri Jóska
Megnyugvást jelentene neked, ha mi Jags fanek is rábólintanánk Tebowra? Abbahagynád a propagandát, ha azt mondanánk, hogy oh, drága vezetőség, szerződtesd kérlek az isteni Timmah-t!

Mert ha igen, akkor ezt a kört gyorsan letudjuk és nem kell minden héten jönnöd trollkodni - attól még Caldwell akkor se fogja leigazolni, ha csecsen terroristák fegyvert tartanak a fejéhez.Maka
Ha már QB ügy. 1 Jags mai, egészen érdekes véleménye arról, miért kéne idén Gabbertöt kezdetni még. Van benne némi utalás Timmyre is.



A konklúziójával mondjuk tökéletesen egyetértek.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Szöszi utolsó 10 meccsének statjai:
1675 passzolt yard 6 TD 13 INT 57.5%os passz pontosság, 62.3as QB rating 0-10es mérleg...

Mondjuk a friss viking Josh Freemané se valami rózsás
2131 passzolt yard, 6 TD 13 INT, 50,8% os passz pontosság 62.8as rating 1-9es mérleg.iktriad
Tebow utolsó 10 meccséé, amikor kezdő volt?Sobri Jóska
Megnyugvást jelentene neked, ha mi Jags fanek is rábólintanánk Tebowra? Abbahagynád a propagandát, ha azt mondanánk, hogy oh, drága vezetőség, szerződtesd kérlek az isteni Timmah-t!

Mert ha igen, akkor ezt a kört gyorsan letudjuk és nem kell minden héten jönnöd trollkodni - attól még Caldwell akkor se fogja leigazolni, ha csecsen terroristák fegyvert tartanak a fejéhez.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Joeckelnek új rollere van 😕

iktriad
Szegény Dzsudzsák, most mennyire irigy lehet...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joeckelnek új rollere van 😕

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Varjú Alfréd (kivételesen egész jó) tanácsa avval kapcsolatban, hogyan érdemes nézni az idei Jaguars szezont.

Here's how I'm enjoying the season so far, since we all knew the QBs would suck. Just watch Caldwell's guys. See how they develop.
Sen' Derrick Marks és Will Blackmon (bár ő nem tudom FA lesz-e a most következő offseasonban, Marks igen) úton jár egy több éves szerződés felé. Marksnak kinéz egy komolyabb kontraktus.

Arra is kiváncsi leszek, ki fog padozni Ball és Will Blackmon közül, ha Gratz visszatérhet. Nekem nagyon tetszik, amit Blackmon ott hátúl csinált az elmúlt pár meccsen.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elkezdődött az üzengetés a Jaguars és a Broncos között. 😀😀

@Jaguars Stay classy, Denver. RT @DenverBroncos: The #Broncos' 51 points in yesterday's win are as many points as the Jaguars have scored all season
Mire a Denver twitter accountja ezt írta vissza:
‏@DenverBroncos
No shots, just stats. RT @jaguars: Stay classy, Denver.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1645 Passing Yard 221 Att 100 Comp 45,24% 8TD 5INT 6-4es mérleg, kérdés?sutianap
"Vizet, hozzatok vizet! El kell oltani a lángokat, amire most öntött valaki egy kanna olajat." 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
1645 Passing Yard 221 Att 100 Comp 45,24% 8TD 5INT 6-4es mérleg, kérdés?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De Gabbertnek az egész pályafutása ilyen, míg Freeman mutatott valaha normális játékot is. Azért egész más kaliber a kettő, pedig Freeman sem franchise QB kaliber.gabokocka
Tudom. De azért meglepő, hogy ennyire nem megy neki se a játék. Sciano ennyire hazavágta a srác lelkivilágát?