Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az ember azt hinné, hogy a csapatnál nehezebb szarat találni, de az FO-nak sikerült. Nagy grat

több mint 11 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
erre most csak egy hatalmas bazzal kezdődő mondat jutott eszembe.. és még azt hittem, hogy a tűzriadóra kelés volt a napom legszarabb pillanata.
Őszintén reméltem, hogy elcseréljük majd, de legalább második körösön gondolkodtam.
Ezután viszont kinézhetne nekünk egy 3.körös compensation pick.

Made... Laid... Paid
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
LT poszt megoldott volt. VOLT. Most nézhetjük, hogy Joeckel belerázódik-e. A mostaninál is kevesebb védelem mellett Gabbert a tolószéket próbálja majd elkerülni, nem az incomplete pass-t!!!

Baltimore-ban valamit azért kurv@ jól csinálnak. Az a FO rendesen dolgozik.

Így jelenleg 11 pickünk van jövőre. Kiváncsi vagyok elpasszoljuk el Lewist vagy MJDt még a trade deadlineig. Mondjuk sokat egyikükért se kapnánk....
iktriad
Monroe, aki top10 LT - 2-3 hátsó kört ér, akkor Lewis, aki már évek óta nem top10 TE...igen, semmit nem ér. MJD egy kicsivel kevesebbet. Minek adnának értük többet mint egy teljesítményhez kötött 7. kör? Sőt talán még picket is adna mellé a FO, hogy valaki elvigye MJD-t. Túl sok mezt vesznek a nevével? Kell a f@sznak ez a felhajtás...

Deklaráltan az a szándék, hogy ne maradjon senki olyan, akit nem az új vezetés hozott ide? Mert akkor Lewis és MJD már árulhatja a házát, Alualunak pedig már edzeni se érdemes. Gabbert és Rackley kiszórja magát év végén, Meester visszavonul és ezzel kb lényegében megoldva. Shorts remélhetőleg elbújik egy sötét sarokban, hátha nem veszik észre, hogy még itt van és nem teljesen reménytelen... ha van egy kis esze, akkor Poz most szerkeszti át a wikipédiában, hogy mikor érkezett a csapathoz, biztos, ami biztos 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Végülis volt még egy poszt ami rendben volt. Én komolyan azt hittem, hogy Millen-nél nincs rosszabb, de itt bizonyítják, hogy igen.
Nem azzal van a bajom, hogy elcserélték hanem az árral. Mondjuk ekkora cap space-el meg is lehetett volna tartani. Majd jön helyette egy UDFA.

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
zseniális

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis korrekció három db 3. napi pick érkezik Monroeért Halloren szerint, nem kettő.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2013-10-01/story/report-jaguars-lt-eugene-monroe-way-baltimore

De így is kevésnek találom. Ha Trent Richardson első kört ért meg a Coltsnak... Ah nem is szólok semmit inkább. (Mondjuk az is igaz, hogy a Baltimorenak újra kell igazolnia Monroet jövőre, ami nem lesz olcsó, míg Richardsonnak van 2 és fél éve van még ebből a szerződéséből.)

Így jelenleg 11 pickünk van jövőre. Kiváncsi vagyok elpasszoljuk el Lewist vagy MJDt még a trade deadlineig. Mondjuk sokat egyikükért se kapnánk....


A BCC reakciója és értékelése az ügyről.
 www.bigcatcountry.com/2013/10/1/4793294/eugene-monroe-traded-ravens-jaguars
A szavazás alapján a kinti fanbase érthetően megosztott(én nemmel szavaztam mellesleg, ha valaki tudni akarja.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
asszem ez a trade válasz mindenre, fogalmatlanok gyülekezete....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Monroe trade így elsőre igen nagy baromságnak tűnik. Konkrétan eléggé mellbe vágott a hír. Főleg hogy aprót kapunk egy remek LTért.

Ja és ki lesz az új kezdő RT, Bradfield vagy Pasztor most?.... Ahhhh


Jött 2 új ember a practivcce squadba -egy újabb WR, Lamaar Thomas és egy DT, Jordan Miller. Thomas idén került UDFAként a ligába, a Denvernél volt a preseason végéig. A New Mexico egyetemre járt.
Miller 2011 óta van az NFLben, szintén UDFA, volt a Bearsben, a Packersben, és idén a Chiefsben. A packersben tavaly pályára is képett.
Marcus Burley és Chris McCoy távozott a P Squadból, hogy legyen helyük az újaknak.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Eugene Monroe boldog ember lett - Baltimoreba költözik.

Két 3. napi (4-6. kör) érkezik cserébe. (Azért nem hetedik mert azt már elcserélte a Ravens).

Gratulálok.Höri
Nem fogok triple facepalm-os képeket keresgelni, ehhez úgysem lenne elég. Erre már tényleg kurvára nem lehet mit mondani. Tehát akkor az egyetlen Ganaj-féle minden szinten rendben lévő első körös játékost, simán franchise LT-t elcseréltük két pickre a 4-6. körben... Az igen... Trent Richardson meg első kört ér... Bravó, így kell csapatot építeni, csak így tovább!!! Szerintem kezdjük el elemezni ki járt jól a bolttal... Megyek és rágyújtok egy (doboz) cigire... B+

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eugene Monroe boldog ember lett - Baltimoreba költözik.
Két 3. napi (4-6. kör) érkezik cserébe. (Azért nem hetedik mert azt már elcserélte a Ravens).

Gratulálok.

Komolyan ez volt az 1/2 legjobb felhasználási módja? Hozok egy LT-t, elkdülök egy LT-t. Nem lett volna könnyebb hosszabbítani Monroeval és kiválasztani mondjuk Lotuleleit, Ansaht, Jordant vagy mittudomén Warmacket? Tudom, hogy iktriad ugyanúgy imádja Caldwellt mint Gene Smith-t imádta a kezdetekben, de ebben a kérdésben nehéz lesz a pártját fogni.

Ha jön legjobb esetben két 4. kör, itt azzal is lehet erősítést hozni. De bazzeg 1/2 cserébe két 4. körért? C'mon man.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OFFENSE (56 snaps)

QB: Blaine Gabbert 56.

RB: Maurice Jones-Drew 28, Will Ta’ufo’ou 21, Justin Forsett 15, Jordan Todman 13.

TE: Allen Reisner 42, Clay Harbor 23, Marcedes Lewis 2, Cam Bradfield 3.

WR: Cecil Shorts 56, Ace Sanders 48, Jeremy Ebert 23, Denard Robinson 2.

OL: Uche Nwaneri/Eugene Monroe/Will Rackley/Brad Meester/Luke Joeckel – all 56.

Ebert ahhoz képest, hoy az ideje nagy részét a practice squadban tölti, elég sokat játszik. Burton hiányából Sanders profitált, kiváncsi leszek, mennyit játszik majd Ace és Burton, ha Alkesz visszatér. Tobais Palmer Halloren szerint fent volt 1 snap erejéig, de a statisztikából ez lemaradt.

DEFENSE (76 snaps)

DL: Sen’Derrick Marks 64, Tyson Alualu 49, Jason Babin 43, Roy Miller 41, Jeremy Mincey 39, Brandon Deaderick 35, Andre Branch 32.

LB: Paul Posluszny 76, Geno Hayes 76, Russell Allen 46.

DB: Johnathan Cyprien 76, Josh Evans 76, Will Blackmon 75, Alan Ball 63, Mike Harris 30, Demetrius McCray 12, Chris Prosinski 2, Winston Guy 1.

Sok rotáció van az LB sorban. Nem. Laroy (TC és preseasoncsoillag) Reynolds még 1 snappet se játszott STn kivül. Branchnek van 3 azaz három tackleje. Miért nem tudunk jó DEket draftolni? Komolyan, ideje lenen elgondolkozni, hogy Austen Lanet visszahívjuk. Ő tuti több hasznot hozna nála.

Ok mégmás?Helmut Zimmer
OL - Monroe és Joeckel nekem meglepi, többet vártam tőlük. Úgy tűnik nem izlik nekik Yarno zone blokkja. Meester öreg, sajnoa idén már nagyon látszik a kora. Rackley sajnos szar. Uche pedig szerintem továbbra sem teljesen egészséges.
A QB ügyben már írtam mi a véleményem.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ok mégmás?
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Más vélemény??Helmut Zimmer
Az enyém más, de már tegnap le lettem nyomva tömegek által. 😊somoskovig
A logikus választás a legszűkebb keresztmetszet megoldása, ami a QB. Majdhogynem mindenki így látja, a többiek pár év múlva térnek jobb belátásra 😊
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Más vélemény??Helmut Zimmer
Az enyém más, de már tegnap le lettem nyomva tömegek által. 😊

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Más vélemény??
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
inproduktív 😀 😀
Szerintem közrejátszik benne, hogy tudják fölösleges megdögleni, mert mindegy mennyi ideje van a QB-nak, ugyanaz az eredmény. Vagy csak le akarják gyilkoltatni, hátha jön vki más. 😀 Ezért próbáltam utalni arra, hogy amíg a jelenlegi kettős valamelyike lesz a pályán, semmi értelme az egésznek. Ha lenne egy QB aki egy két jó megoldással hitet adna a többieknek, lehet egy kis idő múlva már a fal is jobban tartana, és így tovább. De amíg ez a végeláthatatlan lúzerség van a pályán, mindenki teljesítményét lehúzza. Szerintem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Nem kelteném a feszkót, ha Fr QB-ra mennék a következő drafton, akkor az úgyis kuka évben alakítanám át a csapatot radikálisan. Tehát mindent, amit már következő évben értelemszerűen nem lehet, vagy nem érdemes!
Szerintetek az OL miért ennyire inproduktív (próbáltam szépen ...)
több mint 11 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
A Detroit példája itt nagyon is helyen való vsz. Nézzetek meg hogy a 0-16 keretet Mayhem hogy átalakította. Ott is kb ugyanez ment a Lions topicban (kell Stafford?), csak őt nem mindenki tartotta olyan ígéretesnek mint Teddyt. Az a Lions kb minden idők legszarabb rosterevel rendelkezett. Sok hasonlóság látszik.
Másik példa pedig Aikman. O is 1/1 volt sokan mást vittek voln helyette. Következmény? Egy dinasztia. Persze nem csak jo QB kell. De ha kezdődik egy új éra QB draft kell (szurkolok is ezt várjak), az hogy ki hogy építkezik az egy egész más kérdés.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap este is ajánlottam egy "kötelező olvasmányt" (ezt -  www.bigcatcountry.com/2013/9/30/4786484/jaguars-fan-expectations-david-caldwell-rebuilding).
Nos itt egy másik is (nem csak Jaguars, de NFL fanoknak is nagyon ajánlom) Austen Lane beszél arról, milyen volt a KCtől is elküldve lenni.
 mmqb.si.com/2013/09/27/austen-lane-part2/
Austen baromi jó író, remélem (ha nem kapna még egy esélyt az NFLben - amiért kár volna) ezen a vonalon alkalmazza valaki. Ahogy olvasni lehet a cikkből, nagyon megszerette Jacksonvillet (most is ott van nálunk háza), ír arról, hogy egész TC és preseason alatt elképzelte, milyen lesz Gabbertöt sackelni az 1. héten, (nem tervezett utána semmilyen ünneplést). Tényleg érdemes beleolvasni.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stez, ha ilyeneket irkálsz ide, nagyon közel kerülsz ahhoz, hogy tiszteletbeli Jags fanná avassunk. 😀😀

Ja, jelenleg 1/4en draftolnánk ha most lenne vége a szezonnak. Túl jók voltak az eddigi ellenfeleink.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj a jags pillanatnyi keretével, hogy szerintem nem tudtok egy 1/1-es Qb-t olyan helyzetbe hozni h sikeres legyen, azonnal. És ha húztok 1/1-re egy QB-t nem fogjátok tudni padoztatni, mert valszeg collegeból érkezve is jobb lesz mint akárki aki most rosteren van, vagy addig hajlandó lesz ide jönni eltemetni a karrierjét.
Jamarcus szintű balszerencse csak nem lesz, de egy Alex Smith könnyen bejöhet. És hiába jó most A KC-ben emlékezzünk végig h évekig miről szólt a karrierje.
Vagy Bradford 2.0: egy elvileg tehetséges irányító aki körül nem lesz csapat. Ok h eldobálgat de könnyen lehet h lapátra teszik idény végén. Carson Palmer, David Carr (LOL), Tim Couch (Who?).

most direkt csak 1/1-eseket soroltam.briareos
Szerinted nem.
Szerintem pedig igen.
Van egy tehetségében elit WR a csapatban. Van egy Shorts a csapatban, aki azért szintén bejönni látszik- Oké, szeret droppolni, de pontatlan labdákat is kap. Az OL-ben van egy Monroe, aki évekig top10-es LT volt stabilan, nem öreg, tehát nem hinném, hogy akkor ő a következő évekre konstansan visszaesik, ha megtartják.
Van egy Joeckel a fal másik oldalán. Szoknia kell az új posztot, de rögtön pár hét után leírni igen vicces lenne.
Mercedes sem szar TE egyáltalán, hogy ha nem sérül és normálisan keresik is passzokkal.
Na akkor már alsóhangon itt van egy olyan csapatrész, amibe egy jó QB-t bedobva igenis nagy változást hozhat, akár egy offseason alatt.
Miért? Mert egy jobb QB igenis pontosabb lasztikat ad a WR-eknek, a TE-nek, valamint egy jobb QB igenis növeli az OL játékát, ha mondjuk nem kapnak minden 3. playban sacket azért, mert az irányító fél órát pöcsöl a fal mögött és nem tud dönteni. Tehát akkor kérdezem, hogy miért is esélytelen ez a Jax offense? Ez a Jax offense, aminek Blackmonnal még erősebb WR corpja is van, mint egy Brownsnak például.
A futóproblémával meg miért foglalkozunk annyira? MoJonak lefőtt a kávé igen. De egy futót pedig pont, hogy még 5-6-7. körben is lehet találni.
És igen, ezek után ha elgondolkozom, hogy ki hoz nagyobb javulást a csapatba, egyértelműen Bridgewatert mondanám. Jelenleg.
Az meg nem kifogás, hogy bust lesz. Mert mi a garancia, hogy Clowney nem lesz az? Semmi. Ellenben ha bejön a két játékos, melyikkel nyer sokkal nagyobbat a Jax? Inkább Bridgewaterrel. És a Jaxnél évek óta az O-val van probléma, tehát elsődlegesen lehet, oda kéne hozni valakit, amennyiben lehetséges a drafton. Tavaly nem volt az, mivel nem volt top5-öt érő QB prospect, de idén van.
És azért azt se felejtsük el, hogy a Jax védelme az előző években volt elit is, míg az O már sok-sok éve, Garrard óta a liga legszarabbjai között van. Tehát szerintem nem kérdés, mi volna az égetőbb.
bust bárki lehet, szar bárki lehet, ha ettől fosol, ezzel az erővel ne draftolj.

A másik pedig azért, amit elfelejt mindenki, hogy azért ez nem az a sport, ahol nagyon sűrűn várnak plusz egy évet a prospectek akkor, hogy ha 1/1-es kandidánsok. Mert ez contact sport, állati hitekkel, extrém sérülésveszéllyel. Ritka az a játékos, aki bevállalja ezt, amikor top pick lenne. Ha megsérül, akkor meg konkrétan baszhatja az egész NFL karriert.
Ha bármi hülyeséget csinál, iszik, vagy akár csak nem kap elég hypeot a médiától, akkor akár köröket is veszthet. Ez elég nagy kockázat...

Azért van ebben a csapatban potenciál néhány helyen... Csak nem nagyon van, aki ezeket ki tudja hozni.
De nyilván nenhéz egyébként egy olyan franchisenál a rebuiltről beszélni, ahol egy idióta fasz GM néhány év alatt konkrétan teljes káoszt és felfordulást teremtett... Valljuk be, hogy GM Gene sok évre tönkretette ezt a franchiset, ez az igazság.
A szarból pedig nem fogsz tudni rögtön várat építeni, ehhez kelleni fog pár év. De azért még mindig tény, hogy a franchise alapköve az a QB. kivételek vannak és mindig lesznek is, de általánosságban ez az igazság.
Arra sem lehet alapozni, hogy majd 2-3-4-5-6-7. körben találsz egy Bradyt vagy egy Wilsont, főleg, ha 1/1-es picked van és van lehetőséged egy kisebb bust kockázatú QB-t behúzni.
Mert mit veszthetsz? A franchise szar, sok éve baromságokra mennek el a top pickek. Én idejövök új rezsimként, akkor igenis megpróbálok durrantani. Ha nem jön be Bridgewater, akkor puff, rosszabb már nem lesz a csapat az idei gárdánál.
És Bridgewater mellett lesz hely is bőven a capben, tehát lehet erősíteni mellé.

És számomra vicces, hogy itt mindenki úgy beszél a Jaxről, mint ami menthetetlen és ahol egy normális játékos sincsen.
Mert van azért. Itt a fejekben vannak hatalmas gondok. Egy új QB viszont sokkal könnyebben kihat majd a csapatra és a mentalitásra, a motivációt is növeli, mint mondjuk egy pass rusher. Clowney is egy szörnyeteg, de ő vagy Bridgewater lehet az, aki évente több meccset nyer a csapatnak, jó eséllyel?
Szerintem inkább Bridgewater lesz az. Az előtte lévő fallal pedig lehet foglalkozni FA-n, ahogy a védelembe is lehet majd onnan erősíteni. Mondom, hely az lesz rá. Csak okosan kell igazolgatni majd.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
off: jaguármintás fecske?
azakemény 😀 😀briareos
Itt ez nem off. Ő egy szent őrült. 😀😀
szerintem igenis jelentős változást hozna egy jó QB.

a csapat eddigi menetelése nem reális kép Blackmon hiánya miatt. Nézzétek meg a Brownst. Josh Gordon visszatérésével 180 fokos fordulatot vett a passzjáték, csak egy gambler QB kellett hozzá, aki a karrierje életben tartásáért játszik. Futás ott sincs.

szóval Gabó felvetése teljesen jogos, minél gyorsabban le kéne ugrani a Gabbert vagonról és berakni Stanzit.Höri
Ezt teljes mellszélességgel támogatom!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem igenis jelentős változást hozna egy jó QB.

a csapat eddigi menetelése nem reális kép Blackmon hiánya miatt. Nézzétek meg a Brownst. Josh Gordon visszatérésével 180 fokos fordulatot vett a passzjáték, csak egy gambler QB kellett hozzá, aki a karrierje életben tartásáért játszik. Futás ott sincs.

szóval Gabó felvetése teljesen jogos, minél gyorsabban le kéne ugrani a Gabbert vagonról és berakni Stanzit.

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
off: jaguármintás fecske?
azakemény 😀 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Jaxson DeVille fogadott és vesztett a Colts mascotjával szemben, így annyi paintballt lőttek ki rá a 10 yardos vonalról, ahány pont tegnap esett a meccsen- szóval most jól jött neki, hogy rámentünk 4.re is a 2 yardoson a 2. félidő vége felé, és nem lett belőle pont. 😀



Én nem akarok semmit, nem én draftolok a jagsnek. De itt már most kezdődik a hangolódás h 1/1-re jön a megváltó és kurva jó csapatunk lesz, pedig fenéket.

Mind a carolina, mind a Colts, erősebb és jobb kerettel rendelkezett mind a jags. Talán a Detroit volt hasonlóan szar.

A másik oldalon meg pont a sikeres 1/1-ek a is a jags helyzetét rontják, mert az általános szurkolói elvárásokat torzítják. Lassan elvárás lesz h rookie QBval is meglegyen a PO.briareos
Nem olvastad a belinkelt cikket. TUDJUK hogy valószínűleg jövőre is szar lesz a Jags akár Bridgewaterrel a volánnál. De én ezt is elfogadom, ha a megfelelő QB dobál nálunk. És egy Bridgewater szintű QBval az újraépítés minden gondja, baja is valamivel könnyebb lesz mindenki számára, mert a legfontosabb eleme a csapatépítésnek már megvan a személyében.
A cél, hogy '15re már a playoff bejutás ESÉLYE reális legyen.