Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Egyébként meg tényleg: Patrick Mahomes monogramja PM.

Véletlen? Aligha 😛 😉
dande
nem, valóban nem véletlen. Azért PM mert a kereszt és vezetéknevének a kezdőbetűi ezt adják ki.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként meg tényleg: Patrick Mahomes monogramja PM.

Véletlen? Aligha 😛 😉
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 983 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mahomes onbizalam hatartalan, semmi meglepo. Azt mondta, o akar lenni az NFL legjobb iranyitoja. Ennyike.
ulpianus
A TTU power! 😊

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Csodálatos offense hívásaitok vannak. Komolyan az amcsifoci tavalyi Liverpoolja vagytok, ha lehet ilyen párhuzamot vonni 😀 Kár, hogy ilyen védelemmel nem lehet SB-t nyerni szerintem.
(Az már más kérdés, hogy Mahomes-t már rookie-ként kineveztem kedvencemnek, és még lehet be is jön hosszú távra is)
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Én is GRATULÁLOK a győzelmetekhez, a komplettebb és jobb formában lévő csapat nyert tegnap egy élménydús meccsen.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Funfact. Ket meccsen 10 TDt eddig Brees 2009-ben, illetve P. Manning 2013-ban produkalt. Es tegnap (+ 1 hete) Petya Mahomes.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 778 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Csak szeretnék GRATULÁLNI nektek!! Jobbak voltatok tegnap. Mahomes pedig nagyon jó...és be kell valljam még szimpatikus is 😊

" class="embed">
több mint 6 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Mahomes onbizalam hatartalan, semmi meglepo. Azt mondta, o akar lenni az NFL legjobb iranyitoja. Ennyike.
ulpianus
Én már múlt héten beültem a Chiefs-Rams SB-t várók táborába
r.baggio
esély sincs rá szerintem amíg ilyen a védelem, nekem a 2002-03 körüli chiefs-re emlékeztet a csapat (igaz akkor a futás is ment), parádés offense, nulla defense, azt a csapatot kedveltem meg szóval eddig tetszik, legalább nem játszunk unalmas meccseket (amíg szembe nem jön valami komoly védelem)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Imádom a csávót, mondjuk fosok attól, hogy ebből a szokásos one and done lesz a playoffban vmi blőd faszság miatt, de élmény nézni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Mahomes onbizalam hatartalan, semmi meglepo. Azt mondta, o akar lenni az NFL legjobb iranyitoja. Ennyike.
ulpianus
Én már múlt héten beültem a Chiefs-Rams SB-t várók táborába


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Gratulalok nektek es a csapatotoknak. Nem nagyon hagytatok eselyt nekunk. Foleg az elejen, de aztan megerdemelten gyoztetek. Kelce Mahome es Andy Reid nagyon szimpatikus figurak nekem.

Eloszor nem ertettem miert kell nektek alex smith helyett uj iranyito. De most mar tudom. Sok szerencset. Ha netan po ig jutunk mi is ti is, akkor viszont a mai utan ott hagyjatok nyerni..Haha koszi.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
A vedelmet nem tudom meddig hagyjak beken valoban. Sima gyozelem lehetett volna. Igy egy oriasi meccs lett. Egyebkent a futas is kritikan aluli volt. Csak a passzjatek ment, de az nagyon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mahomes onbizalam hatartalan, semmi meglepo. Azt mondta, o akar lenni az NFL legjobb iranyitoja. Ennyike.
ulpianus
Jó úton halad 😊

Redinek amúgy menyi kell, hogy észre vegye, hogy keressen már egy új/jó DCt????????????????????????????????
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Mahomes onbizalam hatartalan, semmi meglepo. Azt mondta, o akar lenni az NFL legjobb iranyitoja. Ennyike.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Rivers gratulalt Mahomesnak a meccs vegen. Szte is jo iranyito lehet belole. Ettol meg Rivers jobban jatszott. Ha nem dropolnak annyit, nyerhetnek. Persze nincs ha. Black Mamba is elejtett az end zoneban egy konnyu passzt, Watkins is egy TD passzt, igy marad.

Amirol nem beszeltunk, es jo volt, a ST. Hill kell Toubnak PR poszton. Valahol igaza van, aki ennyite jo, az meccseket nyerhet. Ellenben, ha megserul, azzal tele lesz a sportsajto.
KRben Thomas megy egyelore, o sem rossz, es ott meg nagyobb a serulesveszely. A rugok tovabbra is kiralyok, ez mar nem is erdekes. De az egesz nagyon egyben volt. Perszo ott mindig konnyu es latvanyos hibazni.
ulpianus
Vigye már el Toubot vki HC-nak 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Rivers gratulalt Mahomesnak a meccs vegen. Szte is jo iranyito lehet belole. Ettol meg Rivers jobban jatszott. Ha nem dropolnak annyit, nyerhetnek. Persze nincs ha. Black Mamba is elejtett az end zoneban egy konnyu passzt, Watkins is egy TD passzt, igy marad.

Amirol nem beszeltunk, es jo volt, a ST. Hill kell Toubnak PR poszton. Valahol igaza van, aki ennyite jo, az meccseket nyerhet. Ellenben, ha megserul, azzal tele lesz a sportsajto.
KRben Thomas megy egyelore, o sem rossz, es ott meg nagyobb a serulesveszely. A rugok tovabbra is kiralyok, ez mar nem is erdekes. De az egesz nagyon egyben volt. Perszo ott mindig konnyu es latvanyos hibazni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Húúú, Dezt a bowlon szerintem ne emlegesd, én konkrétan fél éve mindenhol azt olvasom, hogy kőbuta a játékhoz és csak egy útvonalat tud. Most akkor mindenki téved itt? 😕
Wyatt
Azért Romoval ha minden igaz, akkor egy csomó option route dolgot futtatott az akkori Cowboys offense, szóval valami eszének csak kellett lennie a dologhoz.

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Húúú, Dezt a bowlon szerintem ne emlegesd, én konkrétan fél éve mindenhol azt olvasom, hogy kőbuta a játékhoz és csak egy útvonalat tud. Most akkor mindenki téved itt? 😕
Wyatt
Nem egy eszleny, az biztos. 😊 Nem is mondtam, hogy mindenki teved. Dez jol fut, mas kerdes, hogy izombol akar megoldani olyat, amit nem kellene. Pedig tudna technikabol. Aki itt emlekszik Bowera, o volt ilyen. Akkor is tomegben vagy vedovel a hatan akart elkapni, amikor semmi nem indokolta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Húúú, Dezt a bowlon szerintem ne emlegesd, én konkrétan fél éve mindenhol azt olvasom, hogy kőbuta a játékhoz és csak egy útvonalat tud. Most akkor mindenki téved itt? 😕

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Nezopont kerdese persze. Mert ki a legjobb QB?

Mitol a legjobb roue runner valaki? Aki a teljes fat kifutja jo technikaval, vagy aki a legjobb a hiros seperation at target mutatoban (a te listadon ok vannak szvsz), vagy aki zona es emberezes ellen is jo, vagy aki megfutja a csucsformaban levo Revis ellen is (mint mondjuk Watkins), vagy satobbi. Vagy ezek kombinacioja.

De amit te irsz, hogy Diggs.
Julio, Green, Dez, es igen Watkins. Megeszem a kalapom, ha ezek nem MIND jobb route runnerek, mint Diggs. AB kiraly, Allen is, OBJ erdekes, o inkabb qva jol lat a palyan ,es alkalmazkodik. Osztonosen szakad el, nem mondanam, hogy technikailag elit route runner. De persze ha az elszakadas merteke amit keresunk, akkor igen.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Btw évi 16 milláért nem hozol valakit wr2 -nek.. viszont Watkins sosem volt elit route runner ez azért Riednél lehet, hogy baj lesz..
gordon
Mi a gond Watkins route futasaival?
En ahogy lattam, es barhol olvastam, Watkins konkretan az egyik legjobb a ligaban.

Azt tippelem, azzal kevered, hogy mivel gyors es robbanekony, kivalo gadget player, hasznaltak is erre. Es akit erre hasznalnak, azok tobbnyirevaloban nem a legkepzettebb route futok. (erre irtam ,hogy Watkins nem lassu, sot gyors, csak Hill a speedy itt). Peldaul Hill folyamatosan tanulja az utakat, de sosem lesz Watkins szintjen (ebben).
ulpianus
Bárhol nézem ezzel az 5 névvel találkozom:
AB, Allen, OBJ, Diggs, Hopkins. Watkins sehol sem említik , mondjuk ez nem jelenti azt, hogy nem jó de a Ramsnél tavaly is inkább Kupp-ot emelték ki nem őt.
Viszont sosem figyeltem meg meccsen és én nem olvasom a Chiefs beatwritereket, szóval hiszek neked 😊
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Btw évi 16 milláért nem hozol valakit wr2 -nek.. viszont Watkins sosem volt elit route runner ez azért Riednél lehet, hogy baj lesz..
gordon
Mi a gond Watkins route futasaival?
En ahogy lattam, es barhol olvastam, Watkins konkretan az egyik legjobb a ligaban.

Azt tippelem, azzal kevered, hogy mivel gyors es robbanekony, kivalo gadget player, hasznaltak is erre. Es akit erre hasznalnak, azok tobbnyirevaloban nem a legkepzettebb route futok. (erre irtam ,hogy Watkins nem lassu, sot gyors, csak Hill a speedy itt). Peldaul Hill folyamatosan tanulja az utakat, de sosem lesz Watkins szintjen (ebben).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na nekem ennyi eleg is volt,h iden ti legyetek a 2.szamu kedvenceim (KC, Lions, Buccs, Bills, Cards 5ost birom meg nagyon a Coltson kivul).
Borbinho
Hosszú éved lesz 😊

Btw évi 16 milláért nem hozol valakit wr2 -nek.. viszont Watkins sosem volt elit route runner ez azért Riednél lehet, hogy baj lesz..
gordon
Pont ezen akadt meg nekem is a szemem, azt hittem, rosszul látok 😊

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na nekem ennyi eleg is volt,h iden ti legyetek a 2.szamu kedvenceim (KC, Lions, Buccs, Bills, Cards 5ost birom meg nagyon a Coltson kivul).
Borbinho
Hosszú éved lesz 😊

Btw évi 16 milláért nem hozol valakit wr2 -nek.. viszont Watkins sosem volt elit route runner ez azért Riednél lehet, hogy baj lesz..
gordon
Tobbnyire mar megszoktam, a regi online Madden palyafutasom + par jatekos miatt szerettem meg ezeket a csapatokat 😊 (kiveve a Buccs, oket a kalozhajo miatt 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
na nekem ennyi eleg is volt,h iden ti legyetek a 2.szamu kedvenceim (KC, Lions, Buccs, Bills, Cards 5ost birom meg nagyon a Coltson kivul).
Borbinho
Hosszú éved lesz 😊

Btw évi 16 milláért nem hozol valakit wr2 -nek.. viszont Watkins sosem volt elit route runner ez azért Riednél lehet, hogy baj lesz..