Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Mondjuk csak szerintem úszták meg marha olcsón...???
dande
Ebben a tárgyalásban a chiefs elég szar pozícióban volt, innen nézve korrekt az ellenérték.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk csak szerintem úszták meg marha olcsón...???
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
A Browns volt még versenyben. De a skins többet ajánlott. 17m$ szabadult fel, illetve lejön Fuller pénze.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá Sanyi írány Wasington!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Kevin Pierre Louis (LB), megkezdte az off seasont. Letartoztattak marihuana birtoklas miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Peldaul Doug Pederson is igy kezdte. Nem volt QB fenomen, oszt' egesz jo edzo lett. Ki gondolta volna, mikor Favre labdatartoja volt?
ulpianus
Matt Nagy ugyanez, úgyhogy 2028 környékén már nem is lenne kafkai fordulat, ha Kafka valahol főedző lenne az NFL-ben

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Peldaul Doug Pederson is igy kezdte. Nem volt QB fenomen, oszt' egesz jo edzo lett. Ki gondolta volna, mikor Favre labdatartoja volt?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt tanata ki Reid, hogy a kozeljovoben Mike Kafka lehet a QB coach.
ulpianus
Aki ért hozzá az csinálja, aki nem az tanítja. 😊
gordon
Ezt Kellen Moore kapcsán is gondoltam a Boysnál 😛 😀
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Azt tanata ki Reid, hogy a kozeljovoben Mike Kafka lehet a QB coach.
ulpianus
Aki ért hozzá az csinálja, aki nem az tanítja. 😊
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Azt tanata ki Reid, hogy a kozeljovoben Mike Kafka lehet a QB coach.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Inkabb sztem gondolkodott o rajta. Csak ugye, ha valt, akkor egy ev kieshet az uj rendszerre valo atalassal, vagy uj kedvencek implementalasaval. Es Reid most allandosagot akarhat, mert inkabb teljes erovel koncentralni szeretne az uj csoda QB beilleszesere. Tippelgetek magamban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 982 — Így remélem megfelelek nektek.....
Big Red azt mondta, egyaltalan nem is gondolkodott Sutton (DC) menesztesen. Ahogy a tobbi hasonlo dologgal sem hajlando foglalkozni, mint "miert nem padozott Alex Smith a masodik felidoben" es tsai.
ulpianus
Értem én, hogy Reid kitart az emberei mellett, és rendjén is van így, hogy lehet bízni a főnökben de........na mindegy ez van.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Azt is kifejtette Reid, miszerint Brett Veach (GM) komoly napokat tolt a Senior Bowl lehetosegeinek elemzesevel. El is varom tole mondjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Big Red azt mondta, egyaltalan nem is gondolkodott Sutton (DC) menesztesen. Ahogy a tobbi hasonlo dologgal sem hajlando foglalkozni, mint "miert nem padozott Alex Smith a masodik felidoben" es tsai.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Lejar Colquitt szerzodese. Nagyon remelem, hogy vele hosszabbitunk. sose vettem csapatmezt, de ha vettem volna, az Coquitte lett volna. 2005 ota ez a poszt meg van oldva vele. Nem kozismert, de egeszen kivalo punter.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
 arrowheadaddict.com/2018/01/15/kansas-city-chiefs-reportedly-hire-jay-valai-defensive-quality-control-coach/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mindannyiunk Sanyija megy a Pro Bowlra. Riverst helyettesíti.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Ennek hivatalosan nagyon orulok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Bieniemy pedig egyből nagy halat fogott, Deland McCullough (USC, előtte Indiana) RB coach érkezik a stábba, aki az egyetemi foci egyik, ha nem a legjobb pozíciós edzője volt. 1 szezont töltött a USC-n, de a munkája nagyon meglátszott RoJo idei remek szezonjában. A USC futók idén 1 fumble-t vétettek, azt is az újonc Stephen Carr. Remek edző, nagy fogás.


JT Daniels fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Reid elvitte a balhet, hogy Nagy kinevezese elott veletlen se legyen akadaly. Neki nem kerult semmibe, az allasa stabil.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagy személyesen kijelentette, hogy ő hívott minden playt a második félidőben. Tudsz esetleg hitelesnek tekinthető forrás aki mást állít, vagy miért tételezzük fel, hogy nem így volt?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 267 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
de egyébként az mi, vagy csak én nem értem, tételezzük fel ő (Nagy) hivta első félidőben a playeket, aztán hamár jól megy szólt Reid hogy, "hú, jól állunk, és hiába vagyunk egy egész jó csapat nekünk el kell ezt baszni, mert velem itt ez szokott történni, és Smith-től is szabadulnék", és szólt Nagynak hogy ő fogja hívni a játékokat, nehogy nyerjenek. Szóval tényleg hogy megy ez hogy hirtelen szól Reid hogy hamár eddig jól ment én hívom ezentúl a playeket. Vagy mert ha jól emlékszem az volt hogy ez 100 százalékben Reid hibája... Valaki magyarázza el. | azért nem vagyok szakértő meg semmi, lehet hogy most borzalmas nagy faszságot írok |

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mondenki nyugodjon le, Nagy hívta a playeket a második félidőben, de már el lett távolítva a csapattol. Hiába, kemény az élet az nflben!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Matt Nagy hadnagy utani OC poszton tamadt urt Eric Bieniemy (RB C) tolheti be, a hirek szeint. Kivalo RB edzorol beszelunk. Aztan jovore elsutjuk valakinek HCkent. Epul a Reid maffia.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
 nfltraderumors.co/chiefs-dl-chris-jones-torn-mcl-saturday-8-10-weeks/


Állat vagyok, ami enni kér...