Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
nem volt szép meccs, de az ilyeneket kell behúzni. rémesen konzervatívak voltunk offense oldalon, de ez legyen a legnagyobb gondunk jelenleg. mitchell-t meg naggyá tette rivers az elején, aztán jöttek nála a szokásos beszopott passzok😊
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Srácok valaki szóljon már Huntnak, hogy nem college-ben van, hanem az NFL-ben. 8.5 yardos átlaggal futni bazmeg, oké hogy hosszú futások, de ez nem emberi 😀
Természetesen idén is a KC bandwagonon vagyok az AFC-ben 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Most lepeselonybe kerultunk a csoportban. Amerika Nyugaton a csoportmeccsek elerbevagoak, de a fordulo is tokeletesen alakult.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Chris Jones lassan az egyik legjobb vedonk lett. Ami ebben a nevsorban nem akarmi. Persze Houston volt a legjobb, a vak is latta. De mikor Jones lent maradt, ideges lettem. Szerencsere ott folytatta, ahol abbahagyta. Ahhoz kepest, hogy nem volt elso korosunk, masodikbol is ugy teljesit, mintha lett volna. Reidek tudnak draftolni, ez mar hivatalos.
ulpianus
Meccs közben amikor néztem a statisztikákat, azt hittem elsőre, hogy ez a Patriotsos C.J. 😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Chris Jones lassan az egyik legjobb vedonk lett. Ami ebben a nevsorban nem akarmi. Persze Houston volt a legjobb, a vak is latta. De mikor Jones lent maradt, ideges lettem. Szerencsere ott folytatta, ahol abbahagyta. Ahhoz kepest, hogy nem volt elso korosunk, masodikbol is ugy teljesit, mintha lett volna. Reidek tudnak draftolni, ez mar hivatalos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Egesz pontosan Preist utan talaltunk egy Larry Johnson utan egy Charles utan egy Huntot.
ulpianus
Khm Shields-Roaf....
TGA
Az OK, de ez megy Eric Fisher - Bryan Witzman duóval is. 😊
somoskovig
Nem kell a marketing 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Egesz pontosan Preist utan talaltunk egy Larry Johnson utan egy Charles utan egy Huntot.
ulpianus
Khm Shields-Roaf....
TGA
Az OK, de ez megy Eric Fisher - Bryan Witzman duóval is. 😊

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Egesz pontosan Preist utan talaltunk egy Larry Johnson utan egy Charles utan egy Huntot.
ulpianus
Khm Shields-Roaf....

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Egesz pontosan Preist utan talaltunk egy Larry Johnson utan egy Charles utan egy Huntot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Nagyon jó csapat ez a Chiefs, szép korszerű támadójáték, keményD.
Ha sikerül menedzselni ezt a formát, akkor nagyon szép szezon lesz. Nem tudom a Po mennyire fog megint Smithen múlni.
De az már egyenesen dühítő, hogy Charles után egyből találtak egy Huntot! 😊

Mindenesetre jó nézni a játékot.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
A kepen (Texas - El Paso egyetem ket edzoje 1987bol) lathato Dave Toub (ST C) azt mondta, harmatos volt a ST, igy kemeny heten vannak tul a sracok. A masik edzot tessek felismerni:
 www.chiefs.com/assets/images/imported/KC/091417-DaveToubIMAGE1.jpg
ulpianus
A másik emberke sztem Reid...
több mint 7 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Nekem ezek a meccsek az ajándékok jelenleg az NFL-be, amíg Reid itt lesz HC. Az AFC-ből ugye a amúgy is a Chiefs volt a kedvencem. Így azóta pláne. Úgyhogy azt is túlélem, ha az amúgy is jelenleg még előrébb tartó Chiefs nyer. Ez számomra igazi matiné, csak sérülés ne legyen.
dande
Érdekes, nekem is pont a Chiefs a kedvencem... 😁
Egyébként győzelmet várok, az előző meccs alapján végre sikerülhet életét lehelni a passzjátékba is, ez nagyon hiányzott már a csapatban. Bár WR-ek még mindig nem nagyon kaptak labdát... 😀
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem ezek a meccsek az ajándékok jelenleg az NFL-be, amíg Reid itt lesz HC. Az AFC-ből ugye a amúgy is a Chiefs volt a kedvencem. Így azóta pláne. Úgyhogy azt is túlélem, ha az amúgy is jelenleg még előrébb tartó Chiefs nyer. Ez számomra igazi matiné, csak sérülés ne legyen.
több mint 7 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
És ismét kivágtuk Spillert.
Szegény...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
A kepen (Texas - El Paso egyetem ket edzoje 1987bol) lathato Dave Toub (ST C) azt mondta, harmatos volt a ST, igy kemeny heten vannak tul a sracok. A masik edzot tessek felismerni:
 www.chiefs.com/assets/images/imported/KC/091417-DaveToubIMAGE1.jpg

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Illetve nemreg erkezett Bennie Logan a sasoktol.

Pederson ismeri a szakmat. De Reid sem veletlen sikeres HC regota. Fejlodes nelkul az nem megy. Ma tettem be egy linket, ami a Chiefs Pats elleni option jatekat elemzi. Reid mindig fejleszt valamit a laborjaban. Es mindig felkeszul a meccsre, legtobbszor kivalo a felidei elemzese is kis csapatanak. Ha valamit, ezeket Pederson biztosan megtanulta, es koveti.
Mas mar mindket csapat, termeszetes. Megis erdekes lesz mindig Reid a sasok ellen. Legalabbis nekunk, akik ott lattuk ot evekig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Jön a hálivúdi Reid vs Eagles megspékelve Reid vs ex OC...

Sokkal érdekesebb lesz,hogy az eagles Dline tudja e annyira nyomás alá helyezni ezt az Olinet ami másképp dolgozik nagyon jó szinten mint a skins fala. Sokkal mozgékonyabb és remekül csinálja a run O-t.

Aztán ott lesz Kelce vs Hicks és a Hill vs bárki (na ez Eagles szempontból tuti rossz matchup)

Azt nem gondolom,hogy az Eagles O szétszedi ezt a védelmet sőt szerintem még nehéz fejtörést sem okoz sajna.

Sérülésmentes meccset szeretnék .

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
 www.footballoutsiders.com/film-room/2017/film-room-kansas-citys-option-offense


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Raglandnak milyen szerepe lehet idén?
ervinator
Linebacker. 😊

Neki a 3-4 ILB sokkal jobban fekszik, mint barmi. Legeslegfoleg ha boxon belul pusztithat futas ellen. Kell melle egy playmaker, (vagy legalabb) rutinos jatekos, mig tanul. Az a baj, hogy elviszi a lelkesedes, meg nem is szuper atleta, okosabban kellene jatszania.
Viszont Derrick Johnson az egyik legokosabb LB a ligaban. Mittomen, megnezed a pickjeit, szinte mindet esszel szerzi. Tudatosan play elott pickre allva, QB elol elbujva a falak mogott, nem csak ugy odapattan. Futas ellen is lathato, hogy folyamatosan erti mi tortenik korulotte. Ezert (is) hallgatnak ra a tobbiek, o vezer minden ertelemben, nem csak a szuper szamai miatt.
Allitolag kivalo arc, es jo mentor is. Raadasul Gary Gibbs, a liga egyik legjobb LB edzoje (o es a DB edzo Emmitt Thomas nevet sokat emlegetem ha a sikerekrol van szo. Mindkettot Haley hozta, azota is maradtak.)

Mindenesetre Ragland serulese gondolom komoly, ha kivagtak, miutan masodik korben draftoltak tavaly. Mar eleve, ha jol remlik, aorta problema miatt csuszott ki az elso korbol ott is. Ezen semmilyen edzo nem segithet. Ilyen gyenge honvedokat leverunk Ragland nelkul is 😊, de ha majd a csoportmeccsek jonnek, addigra fel fogjak kesziteni Reggiet is, gondolom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Raglandnak milyen szerepe lehet idén?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Új kedvenc?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyilván Alexnek is saját érdeke h bizonyítson. Aztán úgy járnak mint a Bayern Heynkessel, hogy nagy bizonyításában összejön a kupa 😛. De azért mégis menni kell...sajnálom egy kicsit mert ennél többet érdemel, de ez az üzlet.

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Alex nem teved, mindenki levagta ezt a draft napjan. Ettol jol fog jatszani. Bizonyitani akar legalabbis. Ellenben nem tudunk vele ennel jobb focit.

Reid egyebkent azt mondta, az elso heti eredmenyek utani "elemezegetes"nagyon tulertekelt es felesleges idopazarlas.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet Reid most elgaloppírozta magát?

 www.thescore.com/nfl/news/1372023-chiefs-alex-smith-expects-to-play-for-new-club-in-2018
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Reid nem akarta porig alázni a peccet 😊