Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 6 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
nem szoktam bírózni, de most bírózom.
amúgy meg 4&11-re egy kabaré volt a védekezés (is..is.. és is...)
(ami megelőzte azt minden szempontból fényes végső finálét)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Védőket hátsón kéne billenteni, mert botrány amit csinálnak. Meg nem lefuttatni az órát...jogos is a vereség...reméljük nem indul el lefele a csapat...francba....
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Sok csapat jatsza ezt el. Anno Bobby Sippio (a csoda arena WR) sztem vagy nyolcszor kerult ki-be a keretbol, es vegul sosem jatszott eles meccsen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 590 — Chiefs fan
Ééés kit igazolunk le?
Hát persze, hogy Spillert!
Negyedszer. Mivel West nem játszhat.
Volt már egyáltalán ilyen herce-hurca bármelyik játékossal? 😊
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Ennyit a perfect szezonrol. P) Igazabol belefert, es erett is. A Chiefs nem elit csapat. Mondjuk a Steelers sem jobb, de most nekik volt szerencsejuk.
Az 5-1 csodas, menni kell tovabb. Kiemelt musoridos meccsunk lesz megint. A Raiders ellen sztem raadasul megint jo meccs lehet (most is az volt, csak nem nyertunk). Sokkal fontosabb lenne ott nyerni, mint tegnap.
ulpianus
Sajnos nem hiszem, hogy jó meccs lesz!
Olyan simán fogtok nyerni, h unalmas lesz még nektek is.
Futás, futás, Kelce, futás, futás, Hill, futás, futás, Kelce.......aztán nyertetek is

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Ennyit a perfect szezonrol. P) Igazabol belefert, es erett is. A Chiefs nem elit csapat. Mondjuk a Steelers sem jobb, de most nekik volt szerencsejuk.
Az 5-1 csodas, menni kell tovabb. Kiemelt musoridos meccsunk lesz megint. A Raiders ellen sztem raadasul megint jo meccs lehet (most is az volt, csak nem nyertunk). Sokkal fontosabb lenne ott nyerni, mint tegnap.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Gratulálok srácok,jó újra egy nagyon jó Chiefset látni.
kolok1972
Ezt úgy neked Reid előtt mikor sikerült, amióta itthon is van NFL😀?

Amúgy így tovább!!!! 😊
dande
Az a Holmes-LJ-féle csapat nem volt rossz...
Meg az évszámból tippelve, miért ne nézhette volna a 90-es években német/angol adókon? 😛
Igor
az nem kifejezés, hogy nem volt rossz, csak akkor konkrétan olyan hogy védelem nem létezett erre. 2002-2004 között ligaelső scoring offense, a védelem meg ugyanaz csak hátulról😊
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 472 — Pats fan
Gratulálok srácok,jó újra egy nagyon jó Chiefset látni.
kolok1972
Ezt úgy neked Reid előtt mikor sikerült, amióta itthon is van NFL😀?

Amúgy így tovább!!!! 😊
dande
Az a Holmes-LJ-féle csapat nem volt rossz...
Meg az évszámból tippelve, miért ne nézhette volna a 90-es években német/angol adókon? 😛
Igor
Valóban az évszámra nem figyeltem 😊
dande
Mindig az a kötözködés 😛 Még a kort sem tisztelik,ezek a mai fiatalok 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok srácok,jó újra egy nagyon jó Chiefset látni.
kolok1972
Ezt úgy neked Reid előtt mikor sikerült, amióta itthon is van NFL😀?

Amúgy így tovább!!!! 😊
dande
Az a Holmes-LJ-féle csapat nem volt rossz...
Meg az évszámból tippelve, miért ne nézhette volna a 90-es években német/angol adókon? 😛
Igor
Valóban az évszámra nem figyeltem 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 313 — No 1 Zhang Yufei fan
Gratulálok srácok,jó újra egy nagyon jó Chiefset látni.
kolok1972
Ezt úgy neked Reid előtt mikor sikerült, amióta itthon is van NFL😀?

Amúgy így tovább!!!! 😊
dande
Az a Holmes-LJ-féle csapat nem volt rossz...
Meg az évszámból tippelve, miért ne nézhette volna a 90-es években német/angol adókon? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 950 — Chiefs fan
Azért emlékezzünk meg Conley-ról akinek véget ért a szezon. Kelce meg agyrázkódás protokolon
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok srácok,jó újra egy nagyon jó Chiefset látni.
kolok1972
Ezt úgy neked Reid előtt mikor sikerült, amióta itthon is van NFL😀?

Amúgy így tovább!!!! 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 313 — No 1 Zhang Yufei fan
"For the first time in his career, Alex Smith has exceeded 300 passing yards twice in a season"

Korábban kellett volna backupot húzni Alex mögé, akkor most dinasztiáról beszélnénk..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 472 — Pats fan
Gratulálok srácok,jó újra egy nagyon jó Chiefset látni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Csak a 16-0!
ulpianus
Csak el ne fogyjon az egység, ki ne durranjon a lufi idő előtt.
A cél a Lombardi, nem holmi rekorddöntögetés.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak a 16-0!
ulpianus
A 72-es delfinek kezdhetnek aggódni.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Csak a 16-0!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár a védőiteknek ma sok rossz szerelésük volt, összességében nem tudom ki fogja ezt a Chiefst megállítani. Annyira sokoldalú ez a O, hogy az már gömb. Kovács Sanyi meg nem akarja átadni a helyét. Elképesztően jól játszik.
Tipp: Kareem Huntnak meglesz az 1000 futott yard legkésőbb a 9. meccsre.
Gratula és köszönjük a segítséget!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
fun statok:
 thebiglead.com/2017/10/03/kareem-hunt-has-nearly-as-many-yards-as-the-miami-dolphins-and-other-fun-stats/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
A Skinsnek a futasvedelme nagyon kiraly eleve. Illetve pont most keseregtem, hogy olyan csere emberekbol all a fal kozepe, ami siralmas.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Borzasztóan meg volt fogva a futás az elején az Oline olyan volt mint a használt mosórongy.
Nagyon kemény volt a skins nagyon fontos volt ,hogy a végén( Grant? ) a skins elkapó elejtette a gw td paszt.
Janek
Doctson volt de a lényegen nem változtat 😊
dande
Hát nem.

reggel van még nagyon

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Borzasztóan meg volt fogva a futás az elején az Oline olyan volt mint a használt mosórongy.
Nagyon kemény volt a skins nagyon fontos volt ,hogy a végén( Grant? ) a skins elkapó elejtette a gw td paszt.
Janek
Doctson volt de a lényegen nem változtat 😊
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Borzasztóan meg volt fogva a futás az elején az Oline olyan volt mint a használt mosórongy.
Nagyon kemény volt a skins nagyon fontos volt ,hogy a végén( Grant? ) a skins elkapó elejtette a gw td paszt.

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Az OL belso harom tagja, udvariasan fogalmazva noname trio. Alex egesz jol hozzaszokott mar, hogy utik verik minden meccsen. Hunt pedig igy is tud futni. De azert remelem egyszer talan lesz egy normalis guardunk. Nem kell elit legyen, lehet csunya is, budos is, csak hozzon egy NFL szintet, es jo is. Fulton meg elmegy centernek, mert fel tudja adni a lasztit megbizhatoan, de ennyike.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 981 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a kotsog Chiefs mar megint nyert.
ulpianus
Pederson egyébként biztos azó mondta cserébe Reidnek: "Végy újonc rúgót" 😛

Amúgy köszi😊