NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A legújabb sérültlistán Cassel mellett csak kérdőjelek maradtak, akik tehát játszhatnak. Sztem kár erőltetni.
Flowers+Carr még esélyesebb. Dorsey játéka inkább kérdéses és Weigmann.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
De én még mindig előrébb látom, mint nálunk. De ez már másik topik, ha gondolod hozd át hozzánk 😛szaba
Nem igazán erről megy odaát a diskurzus (KC jövője/jelene vagy csoport jövője).

De tény, hogy van előnye, ha csak pár ember kell. Egy jó off season elég a szükséges 3 alapember (+4 csere) leigazolásához. De majd hiszem ha látom, én így gondolkozok. Mindenkiről ezt mondom. Majd ha látom, hogy valaki itt magas szinten passzol, akkor mondom, hogy elindultunk a csoport elsőségért. Addig csak elmélet. Bár tetszetősebb, és reményteljesebb, mint a szokásos default optimizmus.

Másrészt nem draftoltunk QBt első körben 1983 óta. Errefelé nem divat. Ugyanis Blackledge volt előtte és azóta az egyetlen 1st round QB a Chiefsben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Amúgy hosszútávon egyértelműen itt van a legjobb csapat a divízióban. Kéne még egy-két ember az OL-be, a defense-be is van egy csomó jó játékos, talán Hali túljára kéne még egy szörny, illetve egy FS. Nem tudom hogy mivan a rookie NT-vel, de Gregg is upgrade-elhető. [Illetve még egy QB kéne.] Viszont ami jó, hogy találtatok Battle-ben egy jó pár Kárli mellé, van 3 überkirály WR (optimistán ideveszem Baldwint). Szerintem nagyon bright a future itt, szóval fel a kobakkal 😊szaba
Valahogy én is így látom. Nem is tehetek másképp "hivatalból" ugye.

Azonban nézzük így:
Nincs QB. Aki minden offense vezére. Szar offense is közepes, egy jó QB vel stb. visszafele is stb.
3-4ben nincs NT. Nem véletlen nyaljuk a futást édesen és sósan is.
Az OLben igazából egy klasszikus LOT hibádzik. Albert nem rossz, de ő ROTnek lenne szuper.

Szóval pár ember, de pont a legfontosabbak. És egy jó OC is elkelne. Nem lehetetlen azonban ,ahogy te is mondod, akár egy off seasonben megoldani. Mert az, hogy kell csere safety, csere TE, meg pár kiegészítő ember az alapcsapatot nem gyengíti. Ellenben nézd meg a Packerst tavaly, volt sérülés, nem volt totál megsemmisülő csapat. SB győzelem volt.

Nekünk ez hiányzik a kulcspozíció emberei, és a depth. A csapat alapja sztem is fel van építve.ulpianus
De én még mindig előrébb látom, mint nálunk. De ez már másik topik, ha gondolod hozd át hozzánk 😛
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Amúgy hosszútávon egyértelműen itt van a legjobb csapat a divízióban. Kéne még egy-két ember az OL-be, a defense-be is van egy csomó jó játékos, talán Hali túljára kéne még egy szörny, illetve egy FS. Nem tudom hogy mivan a rookie NT-vel, de Gregg is upgrade-elhető. [Illetve még egy QB kéne.] Viszont ami jó, hogy találtatok Battle-ben egy jó pár Kárli mellé, van 3 überkirály WR (optimistán ideveszem Baldwint). Szerintem nagyon bright a future itt, szóval fel a kobakkal 😊szaba
Valahogy én is így látom. Nem is tehetek másképp "hivatalból" ugye.

Azonban nézzük így:
Nincs QB. (Stanzi először is dobjon pár passzt) Aki minden offense vezére. Szar offense is közepes, egy jó QB vel stb. visszafele is stb.
3-4ben nincs NT. Nem véletlen nyaljuk a futást édesen és sósan is.
Az OLben igazából egy klasszikus LOT hibádzik. Albert nem rossz, de ő ROTnek lenne szuper.

Szóval pár ember, de pont a legfontosabbak. És egy jó OC is elkelne. Nem lehetetlen azonban, ahogy te is mondod, akár egy off seasonben megoldani. Mert az, hogy kell csere safety, csere TE, meg pár kiegészítő ember az alapcsapatot nem gyengíti. Ellenben nézd meg a Packerst tavaly, volt sérülés, nem volt totál megsemmisülő csapat. SB győzelem volt.

Nekünk ez hiányzik a kulcspozíció emberei, és a depth. A csapat alapja sztem is fel van építve.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Amúgy hosszútávon egyértelműen itt van a legjobb csapat a divízióban. Kéne még egy-két ember az OL-be, a defense-be is van egy csomó jó játékos, talán Hali túljára kéne még egy szörny, illetve egy FS. Nem tudom hogy mivan a rookie NT-vel, de Gregg is upgrade-elhető. [Illetve még egy QB kéne.] Viszont ami jó, hogy találtatok Battle-ben egy jó pár Kárli mellé, van 3 überkirály WR (optimistán ideveszem Baldwint). Szerintem nagyon bright a future itt, szóval fel a kobakkal 😊szaba
Plusz ha végre Stanzi megkapja a lehetőséget, akkor nézhetnek majd az ellenfelek 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Amúgy hosszútávon egyértelműen itt van a legjobb csapat a divízióban. Kéne még egy-két ember az OL-be, a defense-be is van egy csomó jó játékos, talán Hali túljára kéne még egy szörny, illetve egy FS. Nem tudom hogy mivan a rookie NT-vel, de Gregg is upgrade-elhető. [Illetve még egy QB kéne.] Viszont ami jó, hogy találtatok Battle-ben egy jó pár Kárli mellé, van 3 überkirály WR (optimistán ideveszem Baldwint). Szerintem nagyon bright a future itt, szóval fel a kobakkal 😊
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Húú, azt a milyen schedule. Nem semmi. Még hiányzik a Ravens , és megvan a top6. Bár ahogy jobban megnézem, a Jets azért kicsit kilóg ebből a sorból, őket legalább elkaphatnátok. 😉

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Újabb név a sérültek közt. Az eddig sosem sérült veterán harcos Casey Weigmann. Akkor érdekes lehet, hogy az újdonsült QBnek egy rookie és szintén eddig nem játszó center adja a lasztit (a második körben választott Rodney Hudson). Nem mintha eddig lett volna esélyünk bármire, csak ez így már inkább kabaré jelleget fog ölteni.ulpianus
Üdv a klubban 😀szaba
Ja nem azért. Már második meccsen vége lett a szezonnak. A védelmünk a tavaly MINDEN D# snapben játszó, nem létező cseren nélkül run & pass és külön egyedül TE ellen védekező Berryre épült. A támadás meg 3 elemre. Jamaalra és a TE Moeakira, meg a Bowe+Breaston párosra. Na most Maradtak Bowe-ék hozzák is amit neki kell ,de futás nélküli run heavyt játszani úgy ,hogy a TE központú (2-3- TEes) játékban nincs TE, sem run blockban sem passzban. Szal totál végünk lett ott. Én már csak azt nézem azóta ,hogy a jövő évben meg utána ki hogy fog teljesíteni ,ha lesz csapat.

Csak így Palko jól járt. Mert egyrészt balkezes. Másrészt nincs ROT. Hamradrészt már center sincs. Van egy rookie, eddig nem játszó, betanított guard center. És jön a Pats+Steelers+Jets+Bears+Packers. Sok sikert új fiú! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Újabb név a sérültek közt. Az eddig sosem sérült veterán harcos Casey Weigmann. Akkor érdekes lehet, hogy az újdonsült QBnek egy rookie és szintén eddig nem játszó center adja a lasztit (a második körben választott Rodney Hudson). Nem mintha eddig lett volna esélyünk bármire, csak ez így már inkább kabaré jelleget fog ölteni.ulpianus
Üdv a klubban 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Újabb név a sérültek közt. Az eddig sosem sérült veterán harcos Casey Weigmann. Akkor érdekes lehet, hogy az újdonsült QBnek egy rookie és szintén eddig nem játszó center adja a lasztit (a második körben választott Rodney Hudson). Nem mintha eddig lett volna esélyünk bármire, csak ez így már inkább kabaré jelleget fog ölteni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
http://www.pittsburghpanthers.com/sports/m-footbl/mtt/palko_tyler00.html
http://communityvoices.sites.post-gazette.com/index.php/sports/bob-smiziks-blog/30548-palko-vs-flacco
szóval Palkó fiamnak, más dobása nincs - még jól is kijöhettek belőlesutianap
Valóban Cassel után nehéz nagyot visszaesni. De ezt mondtuk Croylenál is, és mégis óriási volt a különbség mínuszban. Azért Cassel nem totál szar, csak mi szidjuk, mert jobbat akarunk, naná. De ő közepes QB. Szóval lehet nem egy szuper győztes alkat, de van lejjebb. Azért például nem szeretném meglátni, hogy nem merünk majd dobni (most nem T-blowra gondolok, ott más oka van). Legalább próbáljuk meg. Vagy megy, vagy ha nem, akkor tudjuk, hogy nem. És akkor jöhet Stanzi, vagy ha ő sem, akkor más.
Ennek a szezonnak úgyis lomtár a vége. Most már egész biztosan. Így, hogy se HB, se QB, se TE, se ROT. A védőknél Dorsey lehet kiesett a DLből, Carr is lehet a CB párosból. Safety egy van.
Ez már rég nem a rájátszásról szól. Játszunk, és teszteljünk élesben. Veszteni itt már nincs mit. Ennyiben egyetértek, hogy jól is elsülhet. Ahhoz képest, ha Cassel végigszenvedte volna az évet feleslegesen. Azzal nem volnánk előrébb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.pittsburghpanthers.com/sports/m-footbl/mtt/palko_tyler00.html
http://communityvoices.sites.post-gazette.com/index.php/sports/bob-smiziks-blog/30548-palko-vs-flacco
szóval Palkó fiamnak, más dobása nincs - még jól is kijöhettek belőle


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Jó hír van még. Dorsey sérülése úgy fest napról napra javul. Lehet már a hétvégén is pályára léphet. Vagy utána. Sztem tök mindegy. Egyrészt DE van elég (T-Jax, Gilberry, Bailey, akár Gordon (NT csere) is). Másrészt nem igazán számít egy DE a Pats ellen. Waters úgyis eltol mindenkit. (A másik oldalon játszik igazából).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Úgy néz ki Cassel sérülése valóban komoly. Bár még nem rakták IR-re. De egy komoly tartós sérülés a 10. héten egy QB dobókezén, sztem azt jelenti, hogy nem sokat fog már játszani.

Mindenesetre Tyler Palko kezd. Írok róla pár mondatot. Ami eszembe jut+statok.
Középiskolában nagy sztár volt. Az apja edző. Hozzáállása és felkészültsége nem kérdéses.
Egyetemen a Pittben játszott (Baldwin előtt, Fitzgerald után). Ott is jó volt. Rengeteg yardot 8300+, 66TD-t, 23 IT-t átlag 140 ratinggel dobált össze. Eredményes, hatékony játékos. Nem draftolták. Mert igazából semmi különlegeset nem tud. És alacsony is kicsit (6'1) Pár csapatnál megfordult 2007 óta, itt kötött ki két éve.

Elődjének A Bama QB Brodie Croyenak menni kellett. Nem hozta azt elvárt szintet, egyszer sem igazából. Palko pre meccsen kívül csak epizód szerepeket kapott eleddig.
Eljött az ő esélye. Ez nem mindenkinek adatik meg. Azonban élni kell vele. Lehet mutogatni majd másra, de az senkit nem fog meghatni. Hogy az elkapók, meg az edzők, a playbook, meg az ellenfelek. Reménytelen. Ha most jó lesz, akkor van esélye a profi igában, ha nem, akkor nincs. Első körös irányítókat szokás pátyolgatni, UDFA QBket nem.

Pedig az ellenfelek. Nos PAts ellen kezd, akik nem engedhetik nyerni. Aztán Bitzburgh, ifjonc QB rémálom. Eztán ha még bírja, akkor Bears sem akar veszteni, majd Jets és Packers. Nem egyszerű történet. Ha nem is nyer, de jól játszik, akkor vagy itt, vagy valahol 2012ben komoly szerződést is kaphat mint back up QB.
A szezon végén a Raiders+Broncos ellen (előbbiektől +) sok mindentől függő elvárások lesznek.

Amit elvárnak, hogy ne dobáljon pickeket. Ne ejtse el a labdát. Játsszon bátran, underdog szerepben nem lehet biztonságra menni. Eleinte igen, aztán nem. muszáj lesz eltalálnia a célpontokat, mert ők jók. Kifogás alig van. Richardson jó kifogás ROT poszton, meg a pass protect átlagos, TE nincs, és ennyi. De lehet itt passzolni. Cassel nem tette magasra a lécet, meg lehet ugrani.

Ha nem megy, Stanzi fog beállni. Alig várja. Palko azt nyilatkozta, hogy tudja, mennyire népszerű Ricky Stanzi, és őt mennyire utálják. Nem zavarja, ő játszik hogy képes rá, sosem volt ő sztár. Ez igaz, jól teljesített, de sosem volt sztár high school óta.
A legkisebb Palko hibánál elkezdődhet a Stanzi rigmus. Aki mostantól aktív listán kezdi a meccseket.

Eleinte az is elég, ha nem ég le, mint Croyle. Emlékezhetünk rá, hogy (Cassel után) beállt, és a fejét fogta mindenki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igen igen igen!

Palkó takarodj! 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A Patriots látta eleget Casselt, nem maradnak le semmiről.
Palko mostantól akkor nem dumálhat. Itt az esélye. Először lesz profi kezdőjátékos.

Stanziről nem biztos, hogy most ez kiderülne, hogy beválik-e? Mármint az, hogy ha foglalkoznak vele és tanul eleget, felkészülten beválik-e? Mert nem készült fel. Ha úgy lenne, akkor már játszott volna garbage timeban.
Viszont, ha Cassel sérülése elhúzódik, és Palko beég, mint a rongy, akkor nyilván nem fognak igazolni senkit, amíg Stanzi is gyepmesterré nem válik. Ez lehet neki egy jó esély. Én nagyon fogok neki szurkolni, hogy megkaphassa. És annak főleg, hogy élni tudjon vele.

Az érdekes kérdés sztem az, hogy mi van, ha Palko vagy Stanzi elkezdi használni a KC offenset eredményesen?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Palko helyet én szvsz bepróbálnám Stanzit. Legalább kiderülne, hogy van-e értelme várni rá, vagy keresni kell egy új QBt.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Todd Haley said Chiefs QB Matt Cassel has a signficant hand injury that could end his season.
And so the Patriots will not face Matt Cassel on Monday night. Instead, it will be Tyler Palko.


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Pedig jó ha írsz! Erre van a topic. Nem arra, hogy én magamban beszélgessek.

Értettem én előbb is sztem.
HA lett volna McGahee+Moreno akkor mi LEHETETT volna. ez így van. DE én ezt nem tagadtam, vagy hagytam figyelmen kívül. Azonban tény, hogy nem játszottak, a többi elmélet.
Erre mondtam, hogy HA lett volna Jamaal, akkor is mi LEHETETT volna. De nincs HA.
Most azt mondod új elemként, hogy Ballnál lesz jobb.
Igaz, de akkor Jackie Battlenél ti nem fogtok jobb futókkal találkozni?
Annyi igaz maximum, hogy Battle sokkal jobban futott, mint Ball, de mentünk vele semmire. És ez elgondolkodtató.
Mert Ball 3.2es átlaga igen gyenge, ezt aláírom, ennél tényleg csak jobb jöhet szembe. Meg már jött is. Ez valóban nem vetíti előre a jó run stop lehetőségét, főleg, hogy Dorsey is lesérült.
__________________________________________________________________________


A QB draftot nemtom. OT is elkelne első körben.
(És a második körös QB már nagy temető. Erről régebben írtam ide részletesen. Elég érdekes, hogy mekkora a visszaesés. Míg utána lévő körökben már alig. Ha starter posztot nézel. A back up poszton megragadás meg a 3. körtől pont olyan esélyes, mint későbbi körből, a második hozza az első back up esély szintjét.)

De az biztos, hogy én benne lennék. És RG3 nekem nagy kedvencem. Luck ugye nehezen jön ki a TOP1ből is, nemhogy a TOP2ből. Márpedig mi sztem nem leszünk TOP 2 sem. Inkább 5-10 max 15.

Ez egy érdekes dolog egyébként. Mert ott van Barkley, akiről mindenkinek beszélni kéne, ha nem volna Luck. Ő lenne a jelenlegi nagy megváltó, az 1/1. Most 1/2re várják. Az lehet persze 1/5 is, és mi is lehetünk azok. De még érdekesebb, hogy itt nincs vége. Mert Barkley is majdnem kész igazi pocket Isten, átlagos dobóerővel, fejlesztendő de jó technikával és semmi más komoly hibával.
L. Jones például ellentéte. Neki a zsebjátékot is tanulni kell, a technikákat is, mozgás közben sem dob jól eléggé. Viszont feldobja a holdra, sosem esik pánikba, igazi vezér, óriási potenciállal bír. Ha ezt kihozod belőle, akkor vadállat.
Tannehill is olyan QB, akiről nem beszél senki, pedig én el tudom képzelni, hogy ő befut egy nagy karriert, megfelelő csapatban, minden adottsága megvan.

RG3 nekem csak azért lenne ideális, mert pocket QB szinten dob, de scrambler QB szinten fut. Ezt pedig ha valahol, akkor egy run heavyben igazán ki lehetne aknázni. Vick jó a pocket játékban, amit most várnak tőle. DE azért anno Dunnal (igazi all down back+scat back egyszerre) párban voltak ők életveszélyesek, amikor futhatott, akkor szárnyalt igazán. És ahogy mondod ez egy vajkezű elkapó all down back Jamaal Charles+a három Buskétás elkapó+Moeakival (aki elit run blocker és elkapó egyszerre) lehetne életveszélyes.

A draft Ricky Stanzije pedig Keenum. A maga nagyjából ötödik körével jelenleg (Stanzit 2-3 közé várták és lett ötös). Aki olyan QB ratingeket hoz, hogy öröm nézni. (eddig fixen 160 QB ratinget súrolta (és 2007ben 147), bár a NCAA rating más. ÉS most idén a 193.3al áll jelenleg, ami nem gagyi.)
Keenum és RG3 közt pedig van 5-6 QB még rangsorolva. Mint Weeden például. Nagyon kemény QB class lesz. Talán még Pioli is elcsábul, ha Matty Fasszel továbbra is a gyenge betlikre még gyengébbel replikázik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Azért a 2 legjobb futónk kiesett, anélkül jobb lett volna ez az átlag. Black_Adder
Én ezt értettem, erre reagáltam, hogy nincs "ha". Ha ezt úgy értetted, hogy jövőhéten visszajön McGahee de Jamaal nem, akkor az tény. Én úgy értettem, aki volt, az azt játszotta, amit játszott.

Passzjátékunk nem rossz formában van. Hanem rossz. Nem lehet valami rossz formában 3 évig. Mármint valaki. Mert Bowe itt volt 3 éve is. 1000 yardot kap el így is minden évben. Most is el fogja. TD első lett tavaly a ligában, és idén még javult is. De akkor hogyhogy ilyen emberrel és Moeakival meg Breastonnal (aki 1000 yardra képes WR2 spotban és 800ra slotból) aki szintén csúcsformában játszik, meg BÁRKIVEL Cassel csak arra képes, hogy a futás meg a védelem nyerjen?

Nem a PO a gondom. Az legyen meg most a Raidersnek vagy a Broncosnak. Ezt már mondtam. Ha úgyis csak a pofonért megy be valaki innen, akkor legyen nekik most jó évük.ulpianus
Tényleg nincs 'ha'. Én csak arra akartam rávilágítani, hogy a védelmeteknek azért könnyebb dolga volt így. Efelett azért nem szerencsés átsiklani amikor értékeled őket. Mert Ballnál CSAK jobb futókkal fognak találkozni a jövőben...

Nem a passz játékotok van rossz formában ti vagytok abban. 2 gyenge ellenfél ellen 13 pont. Azért 4 meccset valahogy hoztatok a hiányzókkal. Nem a legveretesebb ellenfelek ellen, de a Phins és mi se vagyunk az. Szóval a lehetőség meg lenne nektek is a PO-ra, mert valakinek muszáj lesz megnyerni, csak most nem azt a formátok mutatjátok, erre gondoltam.
A passzjátékot abszolút nem akartam szóba hozni, olyan tegnap nem is létezett egyik oldalon se. Ezt a jó vagy rossz passzban van egy csapat, lehet h egy ilyen népi kifejezés, amit csak felénk használnak a jó vagy rossz formában van szinonimája.

És csak azért féltem a rossz formátokat, mert nem örülnék, ha egy top QB prospect jönne ide. Egyrészt kíváncsi lennék Stanzira, másrészt ha idejön mondjuk RGIII + visszatér Charles. megint 'ha' és messze még az offseason, de akkor is...

Na nem szemetelem tovább a topicotokat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Azért az a play, amivel megnyalattátok rendesen a Broncost, az nem volt semmi, durcán bevették a fake-et 😀 Nagyon szép volt!Desert Eagle .5o
Voltak szép játékok. Minden meccsen voltak igazából. A Chiefs passzjáték alapvetően jó lenne. QB nincs, de amit Black Adder feszeget, hogy a csoport legrosszabbja, az inkább a Denveré. A mienk sem jó, de azért annyira nem égő.

Azonban azt a meccs alatt is mondtam, hogy ez Haley érdeme. Ebben, és a WR nevelésben sztem a liga egyik legjobbja. Anno az Arizonában is csodáltam néha milyen ötletes playeket adott Warner kezébe is.
Ellenben Casselnek erre értettem tavaly is, hogy a 27TDból 7et Haleynek 10et Bowenak+Moeakinak köszönhet, a maradék 10 az ő érdeme. Ez így persze túlzás, de ez is teljesen megvert védelem volt, üres célpont pass rush sehol, és kellett 7 yardra löbbölni.
Ami nagy passzjáték volt, az Bowe Breaston néha, Baldwin.
És főleg a rookie Baldwin amikor Dawknisból a nagy öregből hülyét csinált. Az volt a meccs legszebb jelenete:
http://www.youtube.com/watch?v=f1hHC6Ti768

Kár hogy Breaston illegal formation hibája miatt utólag nem volt érvényes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Azért az a play, amivel megnyalattátok rendesen a Broncost, az nem volt semmi, durcán bevették a fake-et 😀 Nagyon szép volt!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Azért a 2 legjobb futónk kiesett, anélkül jobb lett volna ez az átlag. Black_Adder
Én ezt értettem, erre reagáltam, hogy nincs "ha". Ha ezt úgy értetted, hogy jövőhéten visszajön McGahee de Jamaal nem, akkor az tény. Én úgy értettem, aki volt, az azt játszotta, amit játszott.

Passzjátékunk nem rossz formában van. Hanem rossz. Nem lehet valami rossz formában 3 évig. Mármint valaki. Mert Bowe itt volt 3 éve is. 1000 yardot kap el így is minden évben. Most is el fogja. TD első lett tavaly a ligában, és idén még javult is. De akkor hogyhogy ilyen emberrel és Moeakival meg Breastonnal (aki 1000 yardra képes WR2 spotban és 800ra slotból) aki szintén csúcsformában játszik, meg BÁRKIVEL Cassel csak arra képes, hogy a futás meg a védelem nyerjen?

Nem a PO a gondom. Az legyen meg most a Raidersnek vagy a Broncosnak. Ezt már mondtam. Ha úgyis csak a pofonért megy be valaki innen, akkor legyen nekik most jó évük.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Azért a 2 legjobb futónk kiesett, anélkül jobb lett volna ez az átlag. Tebownál a térdelés nélkül 8/42, az 5 fölött van (a térdelésnél nem tartotta szem előtt a 4,7-et.)
Palko a prevent D ellen vitézkedhetett, az azért könnyebb, mint amivel Cassel nézett szembe

Szerintem most ti vagytok a legrosszabb passzban. cassellel kilátástalan ez az O. A miénket fikázhatjátok /*nem te Ulpi*/, de a tiétek még rosszabb. nyilván Charlesszal és Moeakival máshogy lenne, de ők nem lesznek. Szvsz a Raiders és a Chargers között dől el a divízió győzelem.

na mindegy sok sikert a hátra levőkhöz, //kivéve a szezonzáróra 😛Black_Adder
A futónk nekünk mikor kiesett? Nincs ha.

Rosszak vagyunk passzban. Ez igaz.
De nekem Tebow (most írtam) sem meggyőző.

Nem is Moeaki kell, hanem egy OT + QB. Bowe+Breaston+Baldwin megoldják Moeaki nélkül is. Sztem mióta a KC fennáll (50 éve) sosem volt ilyen jó WR sorunk. Pedig aztán Otis Taylor sem volt akárki. De nem volt társa.ulpianus
Charlest én is írtam.
A különbség az, h Mcgahee akár már jövőhéten játszhat, Charles max jövőre. Szóval nekünk idén még javulhat ez a futás átlag pusztán a futó személyének változása miatt, nektek sajnos nem. És tényleg sajnálom, én néhány KC drukkerrel ellentétben /*nem te*/ nem örülök a sérülésnek, mégha rivális csapatból is.

rosszak vagytok passzban igen, de én arra gondoltam h rossz passzban, rossz formában vagytok 😊. tebow messze nem meggyőző, de vele most nyerünk, a csapat "jó passzban, jó formában van (AFC WEST szinten)", nála meg a cél egyelőre a fejlődés. Majd szezon végére kiderül, h hogy sikerült neki Elwayék szerint. Viszont jobb passzban, jobb formában vagyunk nálatok.

Valaki meg fogja nyerni a divíziót, szégyen lesz a PO-ban, de ott lesz, nektek viszont most valamit nagyon elő kéne húzni a kalapból, akár Stanzit akár playcallban, de ez így kevés lesz. Persze most a mi divíziónkon a sor, h valaki negatív mérleggel nyerje...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
De ulpi, nem értelek......
Most én TT-től nem vártam 50/49-es, 6 TD-t, 350+ yrd-os pass és 150+ yrd-os run statisztikát. A terv a futás volt, a szar D#-tek ellen, nincs miről beszélni. Minek dobáljon agyba - főbe? Simán lehozta a meccset, megtette amit kellett, ezt vártuk, erre készültünk. 4 meccsből 3 W, ez mindennél többet ér, nem a szaros 2/8-as statisztika meg pontosság, meg tökömtudja mi...JC6
A számok. A számok azért nem teljesen hazudnak. Néha igen, ez igaz, de azért a tényeket nem figyelembe venni is tévedés.
mondok egy példát. Te miből tudod, hogy Aaron Rodgers jó? Vagy Brady? Vagy bárki? Nem a számokból? Nem a dobott yardokból? A passzolt TDból? A pontosságából? Akkor miből? Aki nyer az jó, aki nem az nem? Ennyi?

Akkor Cassel tavaly nyert= király QB.
De akkor hogy lehet, hogy tavaly is szidtátok, mint a bokrot?

Lehet nyerni rossz játékkal. És veszteni jóval. Főleg ha nem egy csapatról, hanem egy játékosról a csapaton belül beszélünk. Pedig mind nyertek (vagy mind vesztettek).


Állat vagyok, ami enni kér...