NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Az teljesen igaz, hogy a meccs elején, de talán az egész 1. félidőben ti voltatok a jobbak. Ennek három oka volt: 1. A volt koordinátoraink mindig szivatnak minket. 2. Leült a csapat a Jets utáni győzelem, meg a csoportellenfelek vereségének hatására. 3. A borzasztóan egysíkú és kiszámítható playhívás támadásban.
A Chiefs meg felszívta magát, mert megérezte, hogy van lehetőség. Csak épp élni nem tudott ezzel a lehetőséggel. Ha az elején több pontos vezetést szereztek, akkor más lehetett volna az egész meccs, mert Brady mostanában nem szeret hátrányban játszani. Ideges lesz és kapkod. A 2. félidő eleje viszont megnyugtatta, azzal a 2 egymás utáni TD-vel el is dőlt minden.
Szerintem túl kritikus vagy Palkoval, ulpi. Szerinted Stanzi jobb lenne? Az meg lehet, hogy Cassel nem dobott volna 3 picket, de nem is úszta volna meg 2 sackkel. Carterék eléggé beindultak nálunk.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Cassel nem dobott volna csak egy picket, és nem kell screen hegyekkel kezdenie nyugtatásból. Hogy nyerhettünk volna vagy nem, azt nem tudjuk meg. De azért jobbak voltunk az elején, mint a Pats, ez tiszta sor. Csak Palko semmit nem tudott kezdeni vagy 4-5 olyan drive-al, amiből egy normális QB legalább kettőt megcsinál. Hiába a jó return vagy fumble, gyors stop a D#től, STtől, képtelen volt bármire. Sokat várt, mert azt hiszi, hogy az jó játék lehet. Akkor csak lesz célpont. Ellenben hosszútávon ez rossz leginkább. Meg lehet ideologizálni, de taktikai szemmel ez inkább elfogultság lenne, mint valós érték.

Anno Casselt is ezért utáltam, mert ez nem jó amit csinál. Nem érdekelnek a statok, ez esetben ezek csalókák.
A lényeg hogy Haley pontosan tudná miről vakerálok, és látja. Le fogja cserélni Palkot. Mondtam eredménykövetőben mindig, amikor erre okot adott, és sztem sem az első pick volt, hanem utána négy, amiből kettőt kaptak el. De főleg ez az egy helyben állás tiszta célpontként, a labda egy kézben tartásával, a route-ok kifutva, ő meg vár a csodára, hogy hátha valami még jól alakul. Ott már el van rontva, mit keres nála labda? Első meccsén belefért. Még egyszer, max kétszer játszhatja el ezt ilyen (nem rosszabb) szinten. Aztán komolyan bajba kerül a karrierje.

Mindegy a többiek jók voltak. Richardson volt megint fos, őt le kell váltani a drafton, ez tiszta sor. A FB meg a TE blokkol helyette, és ő segít be a saját blokkjába. Nevetséges.
Jalil Brown továbbra is lassan fejlődik. a fizikai potenciál nem minden. A fizikális+agresszív játék sem.
safety poszton mondtam Washingtont, mekkora fos. De igazából ott sincs senki. Láttuk Langford szintén inkább csak útban van Lewisnak (meg Flowerséknek), mint haszna lenne.
Ezt is meg kell oldani. Lewis képtelen egyedül bejátszani két safety játékát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Igen, ránézésre elég kevés ez a 3 pont, de nem mutatja a valós teljesítményt. Palko sem volt olyan rossz, mint a statja. a 3 intből szerintem a 3. volt leginkább az ő sara.
Nem volt ez a támadójáték annyira reménytelen, a befejezés az persze hiányzott. Gyanítom, Casellel sem biztos, hogy sokkal másabb lett volna a játék képe. Én nektek szurkolok ebben a csoportban, reméljük lesz ez még jobb is.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sack ide vagy oda, én ezt jobban csípem, mint hogy a QB-k legtöbbje eldobja a faszaba a labdát pályán kívülre. Utóbbi túl egyszerű megoldás és nem törekszik a play életben tartására. Még ha sack is a vége, ez számomra sokkal inkább foci.kishaszi
A csapatnak viszont nem feltétlen mindegy, h a down mellett vesztenek-e még 6-10 yardot is vagy nem... 2 rossz közül inkább a kisebbik rosszat választod.
Ha a QB meg tudja akadályozni, h sackeljék, akár olyan áron, h kidobja a fenébe, akkor csinálja, szvsz ez az elvárás is. A baj akkor van, ha megpróbálja játékba hozni, akkor amikor már nem kéne, és INT lesz belőle.Black_Adder
Értem, de ez olyan "prosztó" megoldás számomra. Sztem korrektebb lenne, hogy ha már meg se próbálja megjátszani, akkor dobja el persze, hogy ne legyen sack, de akkor a play meg jöhetne onnan, ahonnal eldobta. Így legalább nincs agyonverve a játékos, de mégse csinálhatja azt, hogy mondjuk hátra szorult 15 yardot, menekül, keresi a célpontot, de ha végképp nem talál, akkor kidobja, oszt nem történt semmi, lehet új downt vezetni, de nem mínusz 15 yardról...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sack ide vagy oda, én ezt jobban csípem, mint hogy a QB-k legtöbbje eldobja a faszaba a labdát pályán kívülre. Utóbbi túl egyszerű megoldás és nem törekszik a play életben tartására. Még ha sack is a vége, ez számomra sokkal inkább foci.kishaszi
A csapatnak viszont nem feltétlen mindegy, h a down mellett vesztenek-e még 6-10 yardot is vagy nem... 2 rossz közül inkább a kisebbik rosszat választod.
Ha a QB meg tudja akadályozni, h sackeljék, akár olyan áron, h kidobja a fenébe, akkor csinálja, szvsz ez az elvárás is. A baj akkor van, ha megpróbálja játékba hozni, akkor amikor már nem kéne, és INT lesz belőle.Black_Adder
Mondjuk Bennél gyakrabban van ebből nagy play vagy 1st down, mint sack. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Sack ide vagy oda, én ezt jobban csípem, mint hogy a QB-k legtöbbje eldobja a faszaba a labdát pályán kívülre. Utóbbi túl egyszerű megoldás és nem törekszik a play életben tartására. Még ha sack is a vége, ez számomra sokkal inkább foci.kishaszi
A csapatnak viszont nem feltétlen mindegy, h a down mellett vesztenek-e még 6-10 yardot is vagy nem... 2 rossz közül inkább a kisebbik rosszat választod.
Ha a QB meg tudja akadályozni, h sackeljék, akár olyan áron, h kidobja a fenébe, akkor csinálja, szvsz ez az elvárás is. A baj akkor van, ha megpróbálja játékba hozni, akkor amikor már nem kéne, és INT lesz belőle.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sack ide vagy oda, én ezt jobban csípem, mint hogy a QB-k legtöbbje eldobja a faszaba a labdát pályán kívülre. Utóbbi túl egyszerű megoldás és nem törekszik a play életben tartására. Még ha sack is a vége, ez számomra sokkal inkább foci.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Ilyenkor mindig eszembe jut Big Ben, hogy mennyit ekézik, hogy sokáig dédelgeti a labdát, aminek sokszor sack is lehet a vége, de kifejezetten örülök, ha nem megy bele fölös dobásokba.kishaszi
Ez nem egészen igaz így megint. Egyik sem jobb. Cassel sem megy bele. Konkrétan nem is dob. 😀 De komolyan, az sem jó, kai korán dobja gyakran, az sem aki későn. Big Bang túl sokat vár, és ez nem változik attól ,hogy Palko is, de aztán mégis eldobja. Pedig akkor már valóban jobb lenne ,ha nem tanné. A legjobb ettől még az lenne, ha időben dobna.
De ez is biztos, hogy Palko csak ennyiben lenne rosszabb, mint Dákó uraság, és egyébként mindenben hozná a szintjét, akkor most nagy happy lenne. Ehelyett kis sad van


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd Ricky Höri Stanzi rendet tesz Kansasben

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ilyenkor mindig eszembe jut Big Ben, hogy mennyit ekézik, hogy sokáig dédelgeti a labdát, aminek sokszor sack is lehet a vége, de kifejezetten örülök, ha nem megy bele fölös dobásokba.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Érdekes, amit írsz a rookie hibáról vs. életkor. Azért az első kettő ugye picsamázli volt Arrington-Pats részről, de talán tényleg az is gond, hogy túlvállal. Mondjuk a 1.nál kapott egy ütést, ilyen van...
Utána már nem néztem (24-3)kishaszi
Értem, és írtam is. Az lső volt pech ott valóban megütötték a dobás utolsó fázisában.

De a másik annyiban volt mázli csak, hogy a ROSSZ dobás amit a WR nem ért el, csak ujjheggyel, az rossz felé IS pattant.
Arról nem is beszélve, hogy volt még két olyan "pick", amit elejtettek, de a dobás maga 90%ban pick volt. És a harmadik meg tisztán Csínom Palko hibája volt szintén, csak azt nem ejtették el.
Tehát mázli neki is volt meg nem is, de nem kéne 4-5 ilyen dobás, akkor nem kell imádkozni ,hogy csak majd elejtik vagy jó fele pattan talán. Az elsőt kivéve.

De amikor pre seasonben játszott pont ugyanez volt. jó %ban dob, yardok is oké, ha hagyják dobni. Még egyébként TD is van. De a pickesélyes dobás nekem túl sok. Ilyen meccsen mindegy, de ezzel bukni fogunk nyerhető meccseken, és az lesz Palko vége.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Érdekes, amit írsz a rookie hibáról vs. életkor. Azért az első kettő ugye picsamázli volt Arrington-Pats részről, de talán tényleg az is gond, hogy túlvállal. Mondjuk a 1.nál kapott egy ütést, ilyen van...
Utána már nem néztem (24-3)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Nem volt rossz meccs. Palko olyan volt mint vártam, a yardokat dobálta, bár TD-t nem. Viszont a világon semmit nem tudott hozzátenni a csapathoz. Bátran dobál, de ezért picket is dob, ezt is tudtuk. Pechje is volt kicsit ezzel ,de igazából nem. Rosszul dönt, túlvállalja magát. Ez rookie hiba, csak ő 28 éves. Első éles meccse volt, ezzel nem írta le magát, de ha így fog játszani még párat, akkor nagyon hangosan fogják Stanzit követelni.

A védelem is a szokásos volt TE D# nulla. SS nulla = Washington volt ,de megint ő is hozta a formáját, szar volt, kaptuk róla a nagy játékokat, TDokat.
Hali jó volt, egy sack pár jó run stop. DJ is mutatott GL stopot. Houston kis sérülés után visszaállt, és egyre meggyőzőbb. Még a végén lesz belőle valami.
Gordon játszott Dorsey helyén, volt egy két nagy játéka, egy sack is. Igazából jó back up nem több. T-Jax szokásos hasznos szürke eminenciás, ma nem villogott.

Támadóknál sztem DExter vot a legjobb. Bowe+Breaston játszottak volna, de alig volt igazán megjátszható nem screen passz. Azokat hozták, és ennyi. Baldwin alig kapott labdát, azokat többnyire elkapta már amit lehetett.
Thomas Jones most kivételesen futott értelmesen. Rég volt ilyen.
Hudson megint nem játszott, Weigmann ahogy egész életében, most is vállalta a játékot, és le sem jött.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Úgy néz ki Cassel sérülése valóban komoly. Bár még nem rakták IR-re. De egy komoly tartós sérülés a 10. héten egy QB dobókezén, sztem azt jelenti, hogy nem sokat fog már játszani.

ulpianus
Hivatalos az IRkishaszi
Kösz!
Sejthető volt. Ma írtam vagy tegnap, hogy két nem hivatalos forrás is (egy Chiefs játékos és a Fox Sports) írta.

Na, akkor Palko játszhat teljes erőből. De az x-edik pick után ne tessék csodálkozni, ha majd az otthoni meccseken felcsendül a "Stanzi! Stanzi!".


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Úgy néz ki Cassel sérülése valóban komoly. Bár még nem rakták IR-re. De egy komoly tartós sérülés a 10. héten egy QB dobókezén, sztem azt jelenti, hogy nem sokat fog már játszani.

ulpianus
Hivatalos az IR

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Érdekes de hülye pletyka ,hogy majd rámegy Pioli, hogy leigazolja Peyton Manninget, ha játékképes lesz.ulpianus
Nagyon azt akarják, hogy abbahagyjam Stanzi csapatba követelését.

Kb ez az egy verzió van rá, hogy ez megtörténjen 😀Höri
Na ez tényleg érdekes lenne :cool:ender1112
Egyébként sztem két szempontból lenne ez érdekes.
1. A chiefs valóban egy QBre van a rájátszástól? (Ez azért erős üzenet lenne az utána játszó irányítónak is. Akár Ricky Stanzi akár nem)
2. (Ez legalább annyira érdekes.) Mire menne Peyton egy jó futójáték+jó WR sorral, ahol a védelem se kutya?

Persze akkor a draftunk oaklandi "magasságokba" szökne. Több más miatt ezért sem hiszek a történetben. Piolitól ez távol áll. Julio Jones esete sem erősített meg senkit, hogy megéri egy emberre áldozni mindent.

Sztem akkor már sokkal esélyesebb ,hogy Palko és Stanzi próbálkozhat idén. Ha beégnek úgyis garantált a TOP5 pick. Akkor pedig vagy Barkley (QB) bent van vagy más szimpi QB. Vagy Kalil (OT) vagy Martin (OT) bent van, ami sokat javít Stanzi játékán + futójátékon egyszerre. Mert akkor Albert mehet végre ROTbe, és kész a fal. Akkor pedig marad minden pick. És nem egy évre (kettőre) teszünk fel mindent, aztán vagy lesérül Peyton vagy nem. Piloli nem így gondolkozik, eleve nem az típus, aki dobálja a pénzt, ha megtetszik valaki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Érdekes de hülye pletyka ,hogy majd rámegy Pioli, hogy leigazolja Peyton Manninget, ha játékképes lesz.ulpianus
Nagyon azt akarják, hogy abbahagyjam Stanzi csapatba követelését.

Kb ez az egy verzió van rá, hogy ez megtörténjen 😀Höri
Na ez tényleg érdekes lenne :cool:ender1112
Chiefs féle kánaán megszerezni Manninget eljátszik 3 évet addig Stanzi fejlődik és mikor Manning visszavonul akkor Stanzi jön és átveszi a helyét és nyeri majd a meccseket 😀 Persze erre kb semmi esély sincs, de álmodni szabad 😀
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 269 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Érdekes de hülye pletyka ,hogy majd rámegy Pioli, hogy leigazolja Peyton Manninget, ha játékképes lesz.ulpianus
Nagyon azt akarják, hogy abbahagyjam Stanzi csapatba követelését.

Kb ez az egy verzió van rá, hogy ez megtörténjen 😀Höri
Na ez tényleg érdekes lenne :cool:
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Érdekes de hülye pletyka ,hogy majd rámegy Pioli, hogy leigazolja Peyton Manninget, ha játékképes lesz.ulpianus
Nagyon azt akarják, hogy abbahagyjam Stanzi csapatba követelését.

Kb ez az egy verzió van rá, hogy ez megtörténjen 😀Höri
Az nem változtat a dolgon, sőt! Mert az azt jelenti hogy:
1. Cassel cut.
2. Na ki lesz, akit betanít? Palko 28 éves. Betanítja 30 éves korára?

Mert PM semmi módon nem játszhat sok éveket. Sztem egy vagy kettőt max. De ez hülyeség ahogy van. Csak írtam, mert kell a hype a topicnak. 😊 Miért csak máshol mehetnek az elembeteg elméletek?

Egyébként sokan követelik Rickyt. Aki jobban megnézi az avatarom, én magam is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Érdekes de hülye pletyka ,hogy majd rámegy Pioli, hogy leigazolja Peyton Manninget, ha játékképes lesz.ulpianus
Nagyon azt akarják, hogy abbahagyjam Stanzi csapatba követelését.

Kb ez az egy verzió van rá, hogy ez megtörténjen 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A Fox Sports szerint, és más forrásból egy meg nem nevezett Chiefs játékos szerint is Cassel hamarosan IRre fog kerülni. De legalábbis nem tér már vissza a pályára idén.
Demorrio Williams (ILB) is már biztosan kiesett a meccsről.

Meccs. Ami még érdekes lehet és a beharangozóban nem akartam vele foglalkozni, az pár cserejátékos napfényre kerülése.
Ha Flowers+Carr sem játszik, akkor például Jalil Brown (rookie CB).
Ha Dorsey kiesik, akkor Bailey és Gilberry közt választhat Crennel. Ha No-Huddle offense-el próbálkozik a Pats, akkor lesznek rotálva bőven.
Weigmann helyett az eddig pályát is alig látott Hudson.
És persze Palko és a végre aktív listára került Stanzi. De Palko a fontosabb. Év végéig ennyi meccsen egyértelműen ki fog derülni, hogy mennyit is ér.
Érdekes lehet még Succop. aki szeptember 25én hibázott a Bolts ellen FG-t utoljára. Reméljük kitart a szériája pár évig.
__________________________________________________________________________



Érdekes de hülye pletyka ,hogy majd rámegy Pioli, hogy leigazolja Peyton Manninget, ha játékképes lesz. Nekünk úgyis csak QB kell jószerével, a legnagyobb cap spaceünk van, nekik meg jól jön most a pick, ha rebuildingbe kezdenek. És Cassel cut, nem kapja meg az 5+ millióját a semmire. Stanzi inkább tanuljon PMtől.

Én egyetlen érvet tudok felhozni e mellett (és sokat ellene). Ezt nemrég mondtam, és terjesztem minden KC fórumon, mert elszabadult az RG3at, (más QBt első körben) a Chiefsbe hullám.
A Chiefs SOHA nem draftolt jó QBt első körben. Miért? Mert összesen egyetlen egyszer draftoltunk QBt első körben, Todd Blackledge személyében 1983ban. Az nem jött be, el is ment a kedvük a dologtól. 23 évig vártunk így is vele, nem lehet kapkodni. Most várunk még 33at a következővel=2016ig nem lesz első körös QB draft. A matematika könyörtelen. Ha az sem jönne be, növelik a várakozási ciklust 43 évre.
Aki itt jó QB volt, mind FA piacról (csereként) érkezett (Montana, Lenny Dawson, Trent Green pl).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
triangle 1 283
...
Főleg vicces lesz, hogy safety mellett már CB sem lesz. Palko-Brady pontháborúulpianus
mivel S és CB poszton mi is hasonló problémákkal küzdünk, Palko ellenére ez nehéz meccs lehet a hátsó alakzatunknak, a jobb WR-ek (mint pl. Bowe, Breaston, Baldwin) simán Rodgerst varázsolhatnak belőle. 😊
mindezek ellenére remélem, Stanzi közelebb fog kerülni első nfl-meccséhez 😛
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
kurucosan - http://www.youtube.com/watch?v=spLFql2QYEc
mándéjnájt a rókalikban, olyan rettenet világok háborúját gondolom nem rajzolnak köré, ebbűl lehetne lepetés is, ha tudnátok tartani az elejét


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A legújabb sérültlistán Cassel mellett csak kérdőjelek maradtak, akik tehát játszhatnak. Sztem kár erőltetni.
Flowers+Carr még esélyesebb. Dorsey játéka inkább kérdéses és Weigmann.ulpianus
Flowers akk valszeg játszik? Tudom messze még az MNF,de ha nem játszik túrnom kell egy DB-t 😊empty taxi
Mai infó szerint kérdéses. Így állunk:
Cassel out

Carr, Flowers, McGraw (S), Dorsey kérdésesek, limitáltan edzettek.
Weigmannről nincs hír.

Főleg vicces lesz, hogy safety mellett már CB sem lesz. Palko-Brady pontháború


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
A legújabb sérültlistán Cassel mellett csak kérdőjelek maradtak, akik tehát játszhatnak. Sztem kár erőltetni.
Flowers+Carr még esélyesebb. Dorsey játéka inkább kérdéses és Weigmann.ulpianus
Flowers akk valszeg játszik? Tudom messze még az MNF,de ha nem játszik túrnom kell egy DB-t 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...