NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Azt mondta Breaston Baldwinról, hogy kiválóan játszott (nem volt nehéz megállapítani). Ami szte azért nagyon fontos, mert így (ha három nagyszerű célpont van), a boxot már nem lehet feltölteni 8 emberrel a Chiefs ellen fixen (lásd tavaly).

Ez igaz, ha akár 2WRes felállás is van. Bowe ugye a liga egyik legjobbja jelenleg. Őt és Breastont, vagy őt és Baldwint nem lehet egyedül hagyni egy CBvel, legalább megosztott safety támogatás nélkül. Továbbá így Bowe is tud pihenni végre, akkor sem tuti, hogy futunk (mint tavaly, amikor Chambers már nem volt hajlandó edzeni se. Bowe volt meg pár középszerű "majd talán jó lesz" WR).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Leigh Boddant (CB) teszteljük nickelbak szerepkörben. Nem mintha szükségünk volna CBre (Flowers+Carr elit, Arenas átlagos nickel, Jalil Brown rookie, és ne sokat jut szóhoz, de jónak tűnik). Viszont a Patsben játszott, szóval muszáj egy esélyt adni neki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Sérültek:

Chiefs

Did Not Participate
Jon McGraw (Shoulder)

Dolphins

Did Not Participate
Yeremiah Bell (Toe)
Marc Colombo (Knee)
Mike Pouncey (Neck)
Jason Taylor (Hip)

Limited Participation
Vontae Davis (Hamstring)
Edmond Gates (Groin)
Richie Incognito (Ankle)
Daniel Thomas (Hamstring)

Full Participation
Kendall Langford (Hips)
Matt Moore (Ribs)

Megint safety. Nemtom Lewis meddig bírja egyedül. De valószínű nem most lesz szétdobálva. Vagy akkor még több pickje lesz.
A Miami számomra fura csapat. Szezon elejétől fogva mondtam, hogy a keretük nem rossz alapból, csak semmit nem tudnak kihozni belőle. csapatként nulla teljesítmény adnak le minden meccs jó részében. Ez edzői hiba. Mint mi az első két meccsen. Nem a tehetség hiányzott ott sem.
De nem látom, hogy mitől változna ez meg vasárnapig? Vagyis nyernünk kellene.

A Bolts ha nem most, de veszteni fog még párat. Amíg Phillys Rivers arccal előre nem találja magát.

A másik két csapat dettó ugyanez. Tebow és Palmer(+Boller) egyaránt borzalmas teljesítményt nyújtottak előző meccsükön. És a csapatuk esélytelenként vergődött aktuális ellenfelükkel szemben (A Raiders konkrétan ellenünk 😊)

Nekünk most megint az van, mint meccs előtt. Jön két nyerhető csata. De aztán borotválkozni fog Haley párszor. Egyelőre nem foglalkozok a csoport sorrenddel, megvárom azt a pár kemény meccset. Ha valami csoda folytán utána még állunk valahogy, akkor lehet számolgatni, hogy ki kivel merre hány yard. De sztem idén a mi egyetlen esélyünk a POra ,hogy a Bolts és a Raiders annyit bénázik QB poszton, hogy nem lesz 9-7nél jobb senki. Akkor ha szerencsénk van csoporton kívül és belül, lehet az egyetlen reális esélyünk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
ulpianus
ehe, ez jó
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ulpi!
Hogy hívják Nálatok a támadó play-eket? tomi-tomi
Offensive playnek. 😛

Egyvalamit tisztázzunk. Soha senki nem beszél mikrofonba a QB sisakjára CSAK a QB edző. Ez elég általános dolog. Neki hogy ki adja a playt, az más tészta, és itt most nem számít. De konkrétan nálunk az OC aki fent ül a kalitkában, Muir. Haley áthívhatja, de nagyon ritkán teszi.

A False start tehát nem playhívási probléma. ROT ha bemozdul, vagy TE, akkor neki sok dolga nincs a huddle után snapig. Amíg pre snap read van, és center nem hív át semmit meg Cassel sem, akkor ennyi. Ez egyéni hiba. Ha nem tudja a playt, akkor sem kell korábban indulni.ulpianus
😀 Nagyon hülye! 😂
A false start-ot egyrészt azért említettem, hogy könnyebb legyen beazonosítani az adott játékokat. De valóban láttam ok-okozati összefüggést a késői playhívás és a false start között.
Azért éreztem időbeli playhívási hibának, mert olyan érzésem volt, hogy a nagy kapkodásban elrontotta valaki a snap count-ot. (Szvsz tudták a play-t, csak nagyon nyomta őket a lejáró idő.) Áthívásról szó sem lehetett, örültek, hogy odaértek. Ritkán látni, hogy egy Off. ennyire későn álljon fel a LoS-re. A Chiefs meg rövid időn belül kétszer is megtette.
Persze lehetett simán technikai probléma.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Derrick Johnson lett a hét AFC védőjátékosa. Így sorozatban másodszor vittük ezt a címet (Flowers volt előző héten).
DJ számai 13 tackle/10 solo, 1 PD, 1 sack (Halinak volt még 2 sack+1 FF), 1 IT. És micsoda IT! 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
ulpi!
Hogy hívják Nálatok a támadó play-eket? tomi-tomi
Offensive playnek. 😛

Egyvalamit tisztázzunk. Soha senki nem beszél mikrofonba a QB sisakjára CSAK a QB edző. Ez elég általános dolog. Neki hogy ki adja a playt, az más tészta, és itt most nem számít. De konkrétan nálunk az OC aki fent ül a kalitkában, Muir. Haley áthívhatja, de nagyon ritkán teszi. Más eset amikor nem taktikai, hanem stratégiai okból a HCtől indul a playhívás. Mondok egy esetet utóbbira:

4th&1
Haley (HC) Muirnak. "Nekimegyünk. Nem fake. Sztem fussunk belül."
Muir (OC): "Big I X option Warrior 13 kettőre" "Warrior 2B vagy 46ra +I Dragon)" Thomas Jones+McClain menjen, TE Pope+O'Connel.
Zorn (QB coach): "Matt! Big I X option Warrior 13 kettőre. Áthívni a Warrior 2B vagy 46ra, vagy az I (form) Dragon sorozatra." (Mondjuk I Dragon 3 play, de ez egy default áthívó play sorozat).
Cassel közli a csapattal. Pre snap read. Vagyis, hol a két safty, van.e blitz stb. mondjuk jó lesz láthatóan a "Big I x option Warrior 13"
Eddigre a Center behívja a blokkolási sémát, ha úgy ítéli meg ,hogy változtatni kell, akkor már megtette.
És snap.

A False start tehát nem playhívási probléma. ROT ha bemozdul, vagy TE, akkor neki sok dolga nincs a huddle után snapig. Amíg pre snap read van, és center nem hív át semmit meg Cassel sem, akkor ennyi. Ez egyéni hiba. Ha nem tudja a playt, akkor sem kell korábban indulni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ulpi!
Kérdeztem az eredménykövetőben is, de ott elsikkadt. Hogy hívják Nálatok a támadó play-eket? Az első két false start-otok előtt Cassel láthatóan későn kapta meg a play-t. A huddle-ből úgy jöttek ki, hogy már csak 5-8 másodpercük maradt. Az OC adja a HC-nek és ő adja tovább (kontroll után) a QB-nak? Mit tudsz erről?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
óóóóbassszus miért nem fogadtam rátok...gondoltam, hogy szokásosat csináljátok és a chargers is. utólag belegondolva az egyik legnagyobb fogadás lehetett volna erre a hétre, aminek még esélye is van. rams-saints nem minden nap van..
nagy grat

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
McGraw vállsérüléséről részletek nincsenek. A Miami ellen egyelőre számolnak a játékával, nem tűnik komolynak. Jó volna már ezt a safety mizériát megoldani. Idén már mindegy, de jövőre Berry mellett be kell fektetni a safety porjectbe egy harmadik/negyedik kört. Jó kis safetyk lesznek back up posztra. Én akár egy SS+FS ifjonc duót is el tudok képzelni, és akkor 10 évre letudtuk a kérdést.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Jó kis meccs volt, fordulatos 😀 . Én sajnáltam Riverst, mert csípem a stílusát.
Cassel szerintem az INT-eket kivéve elég jó volt, sok drop volt az elkapók részéről, de ilyen jól még nem nagyon láttam játszani Matty fiút. A Defense az hihetetlen, Flowers hátul, előtte DJ, előtte meg Hali amit művel az nem semmi. Ráadásul HD stream volt, az újdonsúlt monitoromat letesztelhettem, igazi élvezet volt így meccset nézni 😀 .
Apropó...valaki nem tudna nekem linkelni egy oldalt ahol találok a stadionról képeket a tegnapi meccsről? Egyszerűen gyönyörű látvány volt, meg az a hangulat ami volt, szenzációs!MarioAna
http://www.arrowheadpride.com/2011/11/1/2528954/chargers-chiefs-monday-night-football-photos
(A felső képen lapozgathatsz párat)
Itt pedig egy kis hangulatjelentés:
http://www.youtube.com/watch?v=bUmvTLX8EDM&feature=player_embedded

Flowers mellett ne feledjük hű társát a vele egy szinten játszó Brandon Carrt (aki nemrég elárulta, mi Flowers legnagyobb erénye: A szarkasztikus humora! 😀 Azért vannak más erényei is.) Bár Arenas (nickelback) is mentett két akkorát most, mint a ház.
A DL is nagyon megbízható stabil teljesítményt hoz, gyenge ember nélkül, pedig rotálódnak (a kezdők javára azért) hatan.
Lewis meg Ballhawk első meccse óta, idén is hozza. Ötödik körös tavalyi rookieról beszélünk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Izgalom maximális volt, színvonal minimális. False start Bowl. Ilyen az igazi AFC WEST rangadó!
OTban nyertünk.

Kiemelni Halit kell. egyszemélyes pass ruhst játszik továbbra is. Flwers egy hibától eltekintve nagyon jól játszott végig.
Baldwin elejtett két megfogható labdát. Rookie hiba, élete második meccse. De elkapott pár szépet, jó lesz ez a gyerek.
Battle továbbra se jó futó, de eredményes ,amikor nagyon kell. Pedig komoly run stop volt, hiába a legjobb emberük esett ki a (mindkét) falból.
Gates ellen megint ment a tavaly látott "Crennel vezércsel". A legjobb célpontokat egyszerűen emberezéssel duplázva olyan erősen jammeli ,hogy totál kinyírja route időzítést és azután egy ember marad rajta. (Fitzgerald Gates szintű ember kap ilyet kizárólag) de működik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Előző meccsen sikerült megvalósítani az első futott TD-t.
Most a cél az első fumble recorvery. Már ez is csak nekünk nincs.

Komolyabban, a pass rush ne merüljön ki Haliban. Hali sackben nem is olyan vad, ezt tudjuk, mindig duplázzák, meg szabálytalanul tartják. Mindkettő jó nekünk, mert kapjuk a zászlót, vagy könnyíti a többiek dolgát. ÉS QB hit+hurryben továbbra is páratlan Hali, szal vele nincs gond. De rajta kívül van Greggnek (NT) egy sackje és ennyi sztem. Talán Gilberrynek van még egy. Aki szintén veszélyes, ahogy Houston is, akit Crennel továbbra is alig enged blitzre. Sheffield is hasonló. Studebaker van állandóan, aki nulla pass rush képességgel bír.
DJ meglepően sokat megy (tavalyhoz képest) blitzre, de azért ez így is kiegészítőmegoldás, nem az ő dolga és posztja ez főként. Bár a nyomás nagy a QBn legtöbb meccsen, de sack akkor is kell.

A védőknél A DL jó. Főleg, mert Crennel azt találta ki ,hogy ha ennyi tehetséges embere van, akkor rotálja őket szépen. Főleg Dorsey+Gregg+T-Jax nyomul, de a szokásosnál sűrűbben váltva Gilberry+Gordon+Baileyvel. Olyan 4 féle formában szoktak feljönni, attól függően, hogy futás vagy passz szituáció, default vagy sub offense van a pályán. Meccs végére ezért is javul fel a run stop, mert erővel jobban bírjuk. Legalábbis ezt én így figyeltem meg.

Ellenben a safety poszt nagyon bizonytalan. Lewis jó, de ennyi. McGraw néha nagyokat ütközik, ha nincs versenyfutás szépen teljesít, de már nem bírja. Piscitelli totál homály dolgokat művel. Travis Daniels és Washington még akik beállnak hátul, mindketten erőltetik a picket, a nagy ütközéseket, és rookie szintű hibákat generálnak. Még a valóban rookie Jalil Brown (CB) is elegánsabban, higgadtabban játszik. Akinek pedig sokat kell még fejlődnie.

Úgyis a két QBn múlik ez a meccs. Persze Succop ha megint kihagy FG-t és megint 3 pont lesz a különbség, akkor nagyon elő fogják venni. Hiába azóta jó. De előző meccsen is félpályán Cassel screen pickje volt a végső döfés. elég lett volna pár értelmes passz tőle megint. Ez van, ő már nem fog megváltozni. Hozzon egy jó napot, magához képest, és meglátjuk a többit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Dexter McCluster is sérült. De ő úgy is megtud, hogy az orvosok se mondják meg így hirtelen mihogymerre, csak annyit tudunk sérült. Nem találta el senki edzésen, nem esett el két keréken vagy gyalog, csak úgy nála kiírja szoftver, azt ennyi. Néha sztem ha levegőt vesz, bedagad a bokája az airtől.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy ember van jelenleg sérültnek jelentve. Kendrick Lewis. Azért kellemtlen ez, mert egyetlen használható safetynk van és az ő. Eddig is ez a poszt volt a gyengénk idén. Sztem játszhat ettől még, mert muszáj neki.ulpianus
nem tudom mi bajod lenne egy kezdő piscitelli-mcgraw ss-fs kettőssel😊)ehh
Az a bajom, hogy drága a monitor.ulpianus
Ezen kurva nagyot röhögtem, köszi 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Most fellebben a fátyol a titokról! Hogyan és mi okból? Miképpen fordított a Chiefs 3 zakó után és nyert hármat zsinórban?
http://www.youtube.com/watch?v=8xNHCs1U3p4


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Egy ember van jelenleg sérültnek jelentve. Kendrick Lewis. Azért kellemtlen ez, mert egyetlen használható safetynk van és az ő. Eddig is ez a poszt volt a gyengénk idén. Sztem játszhat ettől még, mert muszáj neki.ulpianus
nem tudom mi bajod lenne egy kezdő piscitelli-mcgraw ss-fs kettőssel😊)ehh
Az a bajom, hogy drága a monitor.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Egy ember van jelenleg sérültnek jelentve. Kendrick Lewis. Azért kellemtlen ez, mert egyetlen használható safetynk van és az ő. Eddig is ez a poszt volt a gyengénk idén. Sztem játszhat ettől még, mert muszáj neki.ulpianus
nem tudom mi bajod lenne egy kezdő piscitelli-mcgraw ss-fs kettőssel😊)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Egy ember van jelenleg sérültnek jelentve. Kendrick Lewis. Azért kellemtlen ez, mert egyetlen használható safetynk van és az ő. Eddig is ez a poszt volt a gyengénk idén. Sztem játszhat ettől még, mert muszáj neki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Összesített QB teljesítmények idén a csoportban:

......Team Att Cmp % Yds Avg TD Int Rt Runs Yds Avg TD
San Diego 218 141 64.7 1,715 7.9 7 9 82.3 17 34 2.0 1
Oakland 214 123 57.5 1,447 6.8 6 10 70.3 27 98 6.1 2
Chiefs 171 108 63.2 1,106 6.5 8 7 80.7 12 31 2.6 0
Denver 192 108 56.3 1,219 6.3 11 7 79.3 20 119 5.9 1

Nos tisztán látszik, hogy nem ez a félelmetes irányítók csoportja. Bár Rivers most sem rossz. Amint meglesznek a TDok, a többi szám rendben van. (A QB rating is helyreáll azon hirtelenjében.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Megint más. Brandon Flowers lett az AFC hét védőjátékosa. Legfőképp a két pickje miatt, amiből egyik TD is lett. Meg is érdemli.ulpianus
azok után amit a colts ellen művelt nem kevésszer, ideje is volt összekapnia magát
😊ehh
Én akkor is mondtam neked, hogy nincs vele baj. Egy meccs hadd legyen már valakinek gyengébb pár év alatt. Ott sem volt ám rossz annyira.

Nekem inkább az volt rémisztő, amikor a bokája megsérült. Na mondom, se Berry, se Flowers a strong sideon, végünk van.

Más. Jeremy Horne visszakerült a Practice Squadba. Jól elvannak ezen a kérdésen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Megint más. Brandon Flowers lett az AFC hét védőjátékosa. Legfőképp a két pickje miatt, amiből egyik TD is lett. Meg is érdemli.ulpianus
azok után amit a colts ellen művelt nem kevésszer, ideje is volt összekapnia magát
😊
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Jamaal azt írta twitteren, hogy ma már tud újra normálisan járni, minden segédeszköz nélkül. Még a végén kiszorítja Jackie Battlet jövőre.

Ez jó hír. Főleg, mert a kezdeti két borzalom meccs után a Chiefs is tud újra járni.ulpianus
amúgy a detriot elleni első drive megmutatta, hogy kb. milyen durva futójáték lett volna idén is, sajnos közbejött ugye egy sérülés
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 863 — SuperLOL
Jamaal azt írta twitteren, hogy ma már tud újra normálisan járni, minden segédeszköz nélkül. Még a végén kiszorítja Jackie Battlet jövőre.

Ez jó hír. Főleg, mert a kezdeti két borzalom meccs után a Chiefs is tud újra járni.


Állat vagyok, ami enni kér...