Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
O'Callaghan (OT) IR listára került. Minek? Rúgják ki. Ő egy back up játékos, és sérülése óta annak is lassú. 2009 óta nem tud pályára lépni, és ha fog rossz lesz megint. Azt megérteném, ha Gaither, aki tehetséges, kap egy esélyt a maradásra IRen.

Akkor van a tavalyi Albert-Richardson páros. Gaither aki míg talpon van, biztosítja az LOT posztot. Ha nem él sokáig, akkor sztem mindenképp lesz 2012ben a két éve várt korai OT draft. Mögöttük van gond. Negyedik OT lehet Butch Lewis (USC asszem) a legtöbbet fejlődő UDFA, aki jó lehet ROT cserének. És Mims, aki olyan, mint Richardson volt. Nagy, erős, relatíve gyors, talán egyszer jó run blokcer lehet belőle, tehát ROT ő is maximum.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A franchise QB -> Stanzi ezen a rosteren, nem?iktriad
Most Cassel van, aki 60 milliós szerződéssel nem back upnak jött. És nem is azért, hogy legyen valaki jobb híján. Ő olyan igazolás volt anno, mint Kolb most, hogy aktuális legyek.

Igazából nyerte a csoportot, ami sokáig álom sem igen volt, 93 QB ratinggel 27 TD 7 IT, 3000 akármennyi yard. Szal ő nem rossz. Én szidom, nekem ez a dolgom minden rossz passz után. 😊
De eredetileg ő franchise QBnak jött. Sokan kicsit túlságosan is lenézik, pedig annyira nem rossz. Csak nem is franchise QB. De olyanból kevés van.

Még egy esélyt kap most, és ha jó lesz a Chiefs, akkor marad Cassel. Tavaly jó volt, lehet bármi.

Stanzi egyelőre nagyon messze van attól, hogy franchise irányító legyen. Tehetséges, jól játszik, és ennyi. Tanulni fog, és kap majd sztem éles meccsen esélyt.
Egyelőre komoly kérdések vannak az offenseben is, és mindjárt szezon. Stanzi ott azonnal háttérbe szorul.
Annyi előnye van sok rookieval szemben csak, hogy ő nem elméletben, meg majd ha ígymegúgy, akkor jó lesz. Hanem most is jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A franchise QB -> Stanzi ezen a rosteren, nem?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Tovább folyik a back up Safety keresése. A kivágott Pats védő, James Sanders legújabb kiszemelt. A végén lehet Travis Daniels marad, aki nem ász, de legalább IT érzékeny.

Az OL úgy látszik már nem téma, mert Gaither egyelőre egészséges. Lilja viszont továbbra is kérdéses. Bár tavaly is csak egy meccset hagyott ki.
Gaitherről egyelőre azt mondta Haley, hogy bármelyik OT poszton bevethető. Én a meccsen csak LOT poszton láttam. Albert védte Casselt, meg kicsit Palkot, de aztán végig ő volt az LOT többnyire. Stanzinek jót tett, hogy nem Mims volt bent.
Asamoah volt bent legtöbbet a pályán OL készletből, elég meggyőzően játszott.
Hudson fele-fele arányban volt center és guard, snapet nem rontott, nagyon aktív, mindenhol ott akar lenni, és megblokkol bárkit egy az egyben. Volt hibája, néha pont az a gond, hogy gyorsan akar váltani célpontot, és ZBben először be kell fejezni a blokkot, különben a társblokkoló rossz pozícióba kerülhet. Kicsit még szokja a rendszert, és nem lesz gond. De azért egyértelmű számomra, hogy lesznek tőle ilyen hibák eleinte pass protectionben.

Mindegy, mert Cassel úgy is hibázik ha nincs nyomás, de kulcsmomentum van. Most meccsen egy dolog csípte a szemem Mattytől. Volt a DJ pick, az ellenfél 7 yardosán, a meccs elején. Onnan kellett volna bepasszolni. Jó, egyszer futottunk, és TD is lett (Jamaal), de a nem is play irányban játszó Richardson (ROT) élete legrosszabb meccsét játszotta és holding (meg még 3 másik holding aznap).
Erre Cassel időt kért úgy, hogy előtte volt időkérés. Ami tilos, és 5 yard bünti. Így aztán egyre messzebb kerültünk a 7 yardos vonaltól, és persze no TD. Cassel mindig amikor nem kéne, akkor hibázik. Aztán 3 meccsen át jó, az ember megkedveli, és akkor minidig egy baromságot előhúz. Bár most éppenséggel három meccsen át rossz. a mostani 60-as ratinget csak az előző két találkozó 20 alatti értéke múlja alul. Franchise QB.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Nekem az tűnt fel a meccsen, hogy Crennel eszméje begyorsult attól, hogy Hali ellenpontjaként és cseréjeként egyszerre 2 jó pass rusher OLB került a pufi mancsai közé. Egyrészt több olyan blitz is van, ami nem volt eddig. És ILB blitzek is többféle színben és méretben. Derrick Johnson tavaly összesen nem volt annyi blitzen, mint a 3 pre meccsen, amiből első játszott vagy 2 percet. És mily' meglepő, DJ ebben is atomjaira bontotta a támadók elképzeléseit.

Volt még egy érdekes box is, Nickel pass rush kivitelben.
A brigád DJ kivételével a back up sor:
LDE- Az NT erős, de pass rusher gyorsaságú A. Bailey.
RDE- A best pass rusher DE Gilberry
LOLB-a pass rusher Justin Houston most ROLB ő is.
ROLB - a pass rusher Sheffield
WILB Derrick Johnson, aki pass rusher többek közt. Ő a kulcs többnyire, mert nem tudni mit játszik, ő ad flexibilitást és kiismerhetetlenséget elvileg.
SILB mindegy ki.

Nem új dolog ez ,de jó emberekkel hatékony. valamint tehermentesítik a kezdőket passz szituációkban, és mint egy kajak négyes, ők erre külön gyakorolnak, ami elég lényeges elem.

Valahogy így fest:


Pirossal jelöltem Derrick Johnsont, aki többnyire hátralép zónába, de foghatja a TE-t ha van, vagy blitzelhet Baileyvel (képen a jobb oldali DL poszton) párban kívül belül, és fő futásfelelős, ha esetleg vicceskednek a támadók.
Vagy DJ cserél a sárgával jelölt McGraw S/LB kombóval, onnan többet blitzel, ekkor a két OLB egyenesen támadja az OT-t. nem kereszteznek.

Ezt játsszuk 2 WRes felállások ellen is. Olyankor egyértelműen DB sor zónázik. Bár eleve mi mindig zónázunk alapból.

Elég jó kis séma ez, sztem ez volt a leghatékonyabb mind közül. Persze veszélyes, kaptunk is belőle yardokat, de igen komoly nyomást generál a vak oldalon, ami néha megéri.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
7 játékos lett elküldve, még kettőt kell.
Eric Bakhtiari LB, Tervaris Johnson RB, Javes Lewis DB, Mario Russell DB, Chandler Williams WR, Chris Manno WR, Josue Paul WRulpianus
mindegyik igen meglepő
😊
mondjuk chandler williams-ról áradoztak néha
de minket nem hat meg ilyesmi
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
7 játékos lett elküldve, még kettőt kell.
Eric Bakhtiari LB, Tervaris Johnson RB, Javes Lewis DB, Mario Russell DB, Chandler Williams WR, Chris Manno WR, Josue Paul WR


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Mivel újabb kérdéseket szültem, inkább leírom, amire előbb céloztam. Vagyis mi az a 3 dolog, amit olvasni kell egy QBnek dobás előtt?

Pre snap read
A cél megállapítani a várható védelmet.
A DBk felállása és motion válaszából meg kell állapítani. Hol áll a safety? Elöl vagy hátul? Szélen vagy középen? a CBk milyen mélyen állnak?
A blitz. Van a flaten extra védő? Hol és mennyi? Kell rá extra blokkoló vagy maradhat?
Ki az elsődleges kulcs? Ő hol van?
A hívott támadó playnek megfelel a védelem vagy nagyon beletaláltak?

Védelem play közben
Ha megvan ki legyen az elsődleges célpont, megvan ki a kulcsjátékos. ÉS megvan a célterület, amit a QB kiemelten figyel. Első szándékból ide dob. Ha kulcsvédő embert vált, ellépi a covert, üresre játssza magát nagyjából a célpont, egyből repül a laszti.

Támadók play közben
A routeot az irányító mondja be (hasra ütéssel egy "345 bazigyors scat slow" azt jelentené, hogy X elkapó a 3as utat futja, Y elkapó a 4est, Z az 5öst, a HB pedig megy elkapni késleltetve. és mindenki teljes sebességgel futja a routeját.) De mi van ha nem sikerül? Fogják jól a célpontot, elbassza (mert szte a 4es út a slant, a QB szerint a hitch 😛), duplázzák, előre nem látott zónába fut, gyors a blitz nincs rá idő, akármi.

Ezért nem lehet eldobni, mint edzésen, mert nem tudjuk mi történik a snap után, ha nem nézzük. Nem úgy megy, hogy a védelmet olvasom, de király, a többi be van gyakorolva. Jó CBk úgy jammelik le a WRt, hogy öröm nézni. Onnantól a route el van szúrva. Vagy egyszerűen a QB addig menekül a blitz elöl, hogy "végére érnek" a playnek a többiek. De azért nem állnak meg, csak nézni kell ki hol van és merre fut innentől.

Lehet ilyenkor checkdown passzt is dobni. Vagyis a legközelebbi célpontot megdobni, aki nem is biztos, hogy routeot fut. Tipikusan TE-HB-FB. És lehet egyáltalán nem is lesz pozítiv yardban a play, csak nem lesz sack, ez csak vészmegoldás. Ilyenkor nehéz ezt jól felismerni, és megdobni. Az idő rendkívül rövid, a nyomás óriási.
Egy rookie QBnél én mindig ezt kiemelten figyelem. Nagyon jól le elehet mérni vele, hogy egy újonc milyen döntéseket hoz szorult helyzetben. Ezért is írtam külön, hogy Stanzi esetében kétszer is nagyon higgadtan oldotta meg ezt, ami jó jel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Engem mindenképp 😊, illetve lenne pár kérdésem hozzád, úgy veszem észre, hogy te elég sokat jársz utána a dolgoknak, részben emiatt élvezem ezt a topikot olvasni, mert nem csak az eszetlen vélemények vannak összevissza 😀.
1.Phil Taylor-t bánod hogy nem került a csapathoz (bár gondolom így hogy jött Gregg+Powe, valamennyire könnyebb), szerinted ő tényleg ekkora tehetség, hogy ennyire elől ment ki, vagy csak azért, mert gyenge volt az idei NT felhozatal?
2.Andy Daltont mennyire tartod jó húzásnak Cincinnatibe? (ez kicsit off itt KC topikban, de Stanzi mellett eléggé érvelsz, hogy Casselt előb-utóbb lenyomja, gondoltam hátha Daltonról is tudsz valami olyat amit én nem, ami nem lenne meglepő 😀 )
3.Bakthiari nekem ismerős névről, nem vele verekedett össze Blount még tavaly Titans training campben? Csak mintha én DT-re emlékeznék, hogy DT-t ütött meg, azért került ki onnan végül (Tampába, aminek én nagyon örülök 😊 ), csak itt LB-ként van feltüntetve, vagy az én memóriám rossz, vagy ott írtak hülyeséget anno, vagy ő nem az.MarioAna
Először is köszönöm, hogy nem csak agyatlan dolgok vannak. Nagy kár, hogy ehh kevesebbet ír, mert ő is ért hozzá. Mivel most majd egyre inkább nem érek rá semmire, ez hamar megváltozhat.

Kezdem a végén.
3. Fingom nincs Bakthiai kiket ütött már meg.

2. Dalton sztem tehetséges. Bengáliába kellett egy QB. Most. FA igazi nagy tehetségű Franchise QB nem volt, de nem is szokás elengedni ilyet. Esetleg Kolbász. Tehát jó húzás volt, ez a QB class verhető draft prospect alapon erősen. Ebből egy Dalton volt a legjobb, amit ki lehetett hozni, vagy hasonló. Ő annyiban jó mindenképp, hogy irányító. Nem száguldó fakéz, csodás fizikai képességekkel. Nem is statisztika varázsló, pocsék képességekkel. Irányító. A többi nagyon sok változó függvénye (OL+elkapók+HC+OC+QB coach+séma+divízió+többi QB+sérülések (mindenkinek van idővel)).

1. Phil Taylorról az jut eszembe, imádkoztam, hogy nehogy elvigyük 1/21re. Aztán, hogy 1/27re se. Sztem nem ért első kört. Tyson Jackson pick Chiefs 1/3 2009 (Akkor és ott én Rajit vittem volna, tanúim vannak rá. 😀). Ha nem lesz stabil kezdő, vagy főleg kiemelkedő, mint Dorsey, akkor sztem rossz pick volt. Mondom ezt úgy, hogy második kört sztem már most ért, ahogy a játékát nézem. Taylor nekem detto ez az eset. Nem lesz ő rossz, ne így értsd.
__________________________________________________________________________

Stanzi.
Két meccsen is láttam tőle nagyon okos dump passt, amivel lehetetlen helyzetet mentett meg.

Másik, hogy mindhárom meccsen hozott 2-3 parádés dobást. Eddig rendre pont ezeket nem kapták el. Most elkaptak ebből kettőt, egyik a TD (fejből 56 Yard), esélye nem volt a védőnek. Volt egy harmadik ilyen, de azt ujjheggyel érte el a WR (sztem Tucker).


De valami fontosabb ezeket nézve. Általában egy-két év, mire beleverik a rookie QBk fejébe. Ne úgy dobd a mélyeket, hogy: vagy elkapás vagy IT. Hanem ÚGY, hogy vagy elkapás vagy hosszú (incomplete). Nehezebb elkapni. Hosszútávon a hosszú dobások hosszabb hossza meghozza a hozamot. És Ricky 3 dobása, meg az eddigi összes ilyen dobása azt jelzi, ő már ezt játssza. Egyetemen eleinte ő sem így játszott. Utolsó évére változott meg, tudatosan. De én izgultam, hogy ez mennyit jelent majd a pályán nálunk? Nagyon kicsi az az ablak ott. Casselt leginkább ez öli meg, hogy parázik a hibától. Az a másik véglet, az sem jó, szinte mindig túldobja ilyenkor, és ez nem technikai hiba, vagy pontatlanság. Cassel hozott most is 60 alatti QB ratinget IT nélkül.

Ha Palkot nézed a meccsen, akkor látható egy másik tipikus rookie hiba, pedig ő nem rookie. (És most hagyjuk, hogy mennyire pontatlan, rosszkor dob, rosszul mozog. Valahogy görcsösen akarnak az edzők egy rutinos back upot, mert az standard. Akkor is ha nincs ilyenünk).
Palko meredten nézi a célpontját, akinek dobni fog.
Három dolgot kell ilyenkor olvasni közben, szal ne higgye senki, hogy Palko hülye a fejét forgatni egyszerűen. Ehhez jön a lábtechnika. Ott is figyelni kell, amíg rutinná nem válik. Az sem véletlen van kitalálva. Segít erőből is pontosan dobni egy jó alapállás többek közt. ÉS erőset dobni nem csak messzire kell. Az úgynevezett lézer dobás (nagyjából egyenes magasságon izomdobás, lényege a dobásidő) hatékony fegyver, minél messzebbre ér, annál jobb. Valamint a jó lábmunka önmagában segít elkerülni a sérülést is.

Stanzi nem dob bivaly erőset, de eldobja ahova kell. És mint írtam ésszel. Ellenben az, hogy bevállalja bármikor, nem fog mindig bejönni. Ezek a labdák lassabbak, és bár az időzítésük jó, néha el fogják kapni. Pont, mert olyan elkaphatóan magasan és lassan esnek.

A lábmunkája Stanzinek nem elég jó. Javul, ez látható, de azért néha nem áll bele a dobásba rendesen. Sokszor nem is táncol. Lelépi a dropot, esetleg mozog egy irányba, mintha sietve sétálna.

Még nem mindig dob időben. Azért egyre több gyors dobása, ami tetszett. De dolgozni kell rajta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(ez kicsit off itt KC topikban, de Stanzi mellett eléggé érvelsz, hogy Casselt előb-utóbb lenyomja, gondoltam hátha Daltonról is tudsz valami olyat amit én nem, ami nem lenne meglepő 😀 )MarioAna
Daltonról azt kell tudni, hogy Stanzit kellett volna vinni helyette 2. körben 😊

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
QB

Az igazi kérdés, hogy Palko meddig képes megtartani a back up posztot? Palkohoz képest Stanzi nagyon jó és érett játékot mutat. Ha valakit érdekel részletezhetem külön is.
ulpianus
Tedd ezt. 😉
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Végre van egy kis időm. Bob Gretz gyorshírei alapján leírom, miként is állhat az
53-as versenyfutás:

QB
Nincs változás. Matt Cassel kezd, és Tyler Palko+Ricky Stanzi a back up poszért harcolnak.
Kihívó nem is volt, csak Brodie Croyle de ő is csak elméletben.
Az igazi kérdés, hogy Palko meddig képes megtartani a back up posztot? Palkohoz képest Stanzi nagyon jó és érett játékot mutat. Ha valakit érdekel részletezhetem külön is.

RB
Jamaal Charles, Thomas Jones, Le'Ron McClain, Dexter McCluster, Jackie Battle a befutók, mint futók.
Kifutó széria: Shane Bannon, Michael Cox, Tervaris Johnson.
Battle sztem továbbra is rossz, Bob szerint jó. Az biztos, hogy marad. Cox vagy Bannon szintén, nem hiszem, hogy FB poszton egy emberrel indulnánk.

TE
Tony Moeaki és Leonard Pope tuti. A kiadó helyre Jake O'Connell.
Kiesnek: Cody Slate, Charlie Gantt, Anthony Becht.
Ez ugyanaz a gárda, mint tavaly. Moeaki a lényeg itt, ha ő játszik, mindegy ki a többi. Ha nem játszik, akkor meg azért mindegy. Becht legalább blokkolni jól tud, ami nekünk fontos.

WR
Dwayne Bowe, Steve Breaston, Jonathan Baldwin, Jerheme Urban, Keary Colbert, Verran Tucker aki maradnak.
Aktív rosterless: Jeremy Horne, Chandler Williams, Josue Paul, Terrance Copper, Chris Manno, Zeke Markshausen.
A három B egyértelmű. Még Tucker helye lenne elvileg elvehető, de ő ST ász. Urban amíg azt hozza, mint páran, addig ő Haley miatt marad, nagyon jó teljesítménnyel kitúrható.

OL
A nyertesek: Branden Albert, Ryan Lilja, Casey Wiegmann, Jon Asamoah, Barry Richardson, Rodney Hudson, Jared Gaither, Butch Lewis.
Eddigi vesztesek: Darryl Harris, Bobby Greenwood, Ryan O'Callaghan, Chris Harr, Mike Ingersoll, Lucas Patterson, David Mims.
Gaither nagyjából összességben egy félidőnyit játszhatott most. Nekem tetszett, az egy holdingot leszámítva. Richardson pocsék volt, de maradni fog. Tavaly élesben jó tolt futáshoz, a kiesők ilyet nem mondhatnak magukról. Butch Lewis (USC) a meglepetés. Jelenleg Guard, de szokás noname embernél, hogy nem engedik OTnek kapásból. Az ő helye elvehető, vagy eleve 9 befutó lesz, nem nyolc. Akkor azt mondom Darryl Harris, aki C és G poszton is átlagos, elfogadható. Jó vésztartalék lenne, sokat is játszatják.
___________________________________________________________________________


DL
Befutók: Glenn Dorsey, Kelly Gregg, Tyson Jackson, Wallace Gilberry, Allen Bailey, Jerrell Powe, Dion Gales.
Kiesők: Amon Gordon, Harold Ayodele, Brandon Bair, Anthony Toribio.
Gales sokat van pályán, alig veszélyes a QBre- HBre. Ellenben nehéz elmozdítani. Tud DE+NT játékot is. Ez elég back up poszton. Bair tweener 3-4be, hiába jó. NT Powe és Gregg, nagy harcban a posztért, de Gregg a kezdő egyelőre.

LB
Benn a házban: Andy Studebaker, Derrick Johnson, Jovan Belcher, Tamba Hali, Cameron Sheffield, Justin Houston, Demorrio Williams, Cory Greenwood, Justin Cole.
A ház körül: Pierre Walters, Amara Kamara, Micah Johnson, Eric Bakhtiari, Gabe Miller.
Innen a fiatal cserék STbe is mennek, ezért lehet a szokásostól eltérően nem 9 LB lesz rosteren, hanem 10-11 is (Miller-M. Johnson-Walters). Houston Studi back upja, de ez hamar változhat. Gabe Miller alulmaradni látszik Sheffielddel szemben a Hali mögötti csere posztért vívott küzdelemben. Cole ha nem lett volna tavaly sérült, akkor Crennel bizonyíthatta volna, miért hisz benne. Siler jövőre várhatóan játszani akar, addig Cole bizonyíthatja Crennel állítását.

DB
Virtuális final rosteren: Eric Berry, Brandon Flowers, Brandon Carr, Kendrick Lewis, Javier Arenas, Jalil Brown, Travis Daniels, Jon McGraw, Donald Washington.
Azon kívül: Reshard Langford, Javes Lewis, Sabby Piscitelli, Ricky Price, Mario Russell, Demond Washington, Quinten Lawrence
Jalil Brown hozza az elvártat, a többiek maradtak egyszerűen, mert jó csapaton ne változtass. Pisciteli nagyon gyenge, szerencséje lehet, hogy a többiek sem jobbak a kezdőpáros mögött. Lawrence átképzése (túl?) lassan, de halad. Langford még akiben van elképzelés.

ST
Itt nincs kérdés. Dustin Colquitt, Ryan Succop, Thomas Gafford maradtak.
Todd Carter próbálkozott, de nem nyert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A Rams elleni tradícionális meccsnek vége. Még neve is van Governor kupa. Mindegy ezzel a győzelemmel a Rams elhúzott 5-7re. Az is igaz, hogy regular seasonben pedig 5-0 ide (a tavalyi összecsapással).
A pre championship nem hoz lázba. Amiért én meccset nézek (bár most nyerőben vagyok pókeren egész este/reggel ezért nem alszok. 😀), az nem a csapatteljesítmény.

A játékosok közül Stanzi volt talán a legjobb, legalábbis az irányítóink közül ő mutatott értelmes játékot. Persze nehéz jól dobálni ,ha Richardson (ROT) összehoz 4 holdingot, és ezen kívül csak a levegőt blokkolja.
Futás továbbra is reménytelen, amíg az ólomlábú Battle játékán kell hümmögni.

Védelem sem volt beton. Derrick Johnson hozta a formáját. Fogott picket, csinált TFL stoppot, meg amit szokott. ÉS voltak jó játékok. Brandon Bair is szinten tartja a jó játékát egész pre seasonben. Kár, hogy sztem tisztán 4-3-as védő, de ha mi kirúgjuk ,és valaki nem viszi el, akkor sokan tévednek. Remélem Crennel talál neki helyet a védelemben. Nagyon nagy tweener nálunk, ellenben jó játékos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Apám!

Gratulálok! Remélem jövőre már Ricky áradozik majd - egy punter-ről!

😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cassel a fantasyhez is hülye. Pedig én aztán nem értek a témához, de ezen pusztulsz:
http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d821b1b8e/Who-would-you-draft-No-1?module=HP11_content_streamulpianus
KICKER! 😀

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Cassel a fantasyhez is hülye. Pedig én aztán nem értek a témához, de ezen pusztulsz:
http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d821b1b8e/Who-would-you-draft-No-1?module=HP11_content_stream


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Jött a TE Anthony BechtDeny
amekkora méretei vannak...ő lesz az új RT
😊ehh
Igazából majdnem. Merthogy blokkolni fog (OT mellett) leginkább.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Jött a TE Anthony BechtDeny
amekkora méretei vannak...ő lesz az új RT
😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jött a TE Anthony Becht
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Derrick Johnsonról mit lehet tudni draftoltam az LB sorombaThundersNFL
jóljártálvele
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Derrick Johnsonról mit lehet tudni draftoltam az LB sorombaThundersNFL
ennyi mindent is: http://en.wikipedia.org/wiki/Derrick_Johnson
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 474 — !SuPeR6BoWL!
Derrick Johnsonról mit lehet tudni draftoltam az LB soromba

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Silernek (ILB) elszakadt a Achilles ina, így ebben a szezonban már nem lép pályára. Nemrég igazoltuk San Diegoból. Nem jó hír, de van ILB elég így is. Siler csere lett volna, majd akkor lesz Greenwood meg Williams, esetleg Jusin Cole.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igaz, Berry mellett kevésbé stresszes a FS élet.
Amatőr módon abból indultam ki, hogy Bethea milyen munkát végez mifelénk 😊

Akármi is lesz, rohadtul meglep, hogy Hayden pont itt próbálkozik. Értem én, hogy kell neki a 2. gyűrű ( 😉 😀 ), de szarabb DB egységben több játékidő (=több lové) jutna neki.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
hát ahhoz kissé papír a csávóHöri
Safety van két kezdő, és McGraw a csere, aki egyrészt gyenge, másrészt sérült, harmadrészt öreg. Próbálkozunk Piscitellivel, safetynek papír, mégis kapott esélyt. Próbálkozunk visszaképezni egy WR-t. Elég gyors meg erős, de sok a hiba a játékában egyelőre. És még pár hasonló eset.

Cover 3 ban a FS 80%ban zónázik egy középső harmadot mélyen. A run stop nem az ő dolga elsődlegesen. Vagyis Lewis szeret ütközni, de az más. McGraw meg félig LB, így is használja Crennel, megint más eset. De elméletben lehet hátul végig, Flowers és Carr közötti lyukat kell levédekezni a levegőben. Ahhoz annyira nem kell keménynek lenni, hogy elütögesse a labdákat. Ha TE jön, akkor meg úgyis Berry kíséri többnyire.

Meglátjuk, de ha CB lesz ,akkor nem tudom hova fog állni? Flowers helyére kizárt. Második Carr, szintén esélytelen. Arenas is jó nickelnek, másnak sem jó, akkor ott minek variálni? Jalil Brown nem mondom, hogy király, de hol van olyan csapat ,ahol feltétlen kell 4 szuper CB? Vagy ahol ilyen van? Ha meg őt is jó cserének vesszük ,akkor kell egy ötödik? Oda már jók a mostani noname emberek is.


Állat vagyok, ami enni kér...