Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
S poszton akkor szopunk egy rendeset majd, ha Huff FA lesz és lelép mégis...Rolni
Azért nem akartam beírni, hogy elmehet, mert én olyan 60-70%ra teszem, hogy marad. ÉS nélküle nem lehet számolni ez esetben. Meg rám is fognátok, hogy a Chiefs nyert, mert direkt nem számoltam Huffal. :cool:


Kicsit megkésve: sztem Hardwick underrated, nagyon bivaly szezont csinált tavaly, simán top5 C. Mangold után sztem bőven ott van a sorban az AFC-ben.szaba
Nincs megkésve semmi.

Hogy TOP 5 C vagy nem? Rendben, igen. Bár én NFLben értettem hogy valaki elit, nem AFCben. Például ilyen alapon, hogy jó teljesítmény nyújtott egy jó falban, akkor Weigmann is kiváló. Futás és passz esetén is. (Több mint)10ezer snap kihagyás nélkül a legfőbb névjegye, és jó power falban, ZB falban, stb. Vagy ilyen alapon Alex Mack, vagy épp Unger (NFC) is nagy tehetség, biztos van aki szerint Mangold után jönnek, csak (Unger) sajnos IR király.

Komolyabb érvek Kalil (NFC), Saturday, Mawae, Birk, O'Hara (NFC), Gurode (NFC), Kreutz (NFC), Pouncey, vagy Mangoldot mondtad. Szóval azért lássuk be, hogy az elit elég elcsépelt, és mindenkinél mást jelent. Én első helyre tettem a Chargerst úgy, hogy leszóltam a csere centert. Ami azt jelenti, annak ellenére elsők. Elfogadom, hogy Hardwick elit, igazából rendben van, nehéz egy határt felállítani élesen. De a lényegen nem változtat. A Chargers az első sztem.

Az volna esetleg egy használható ötlet, hogy te+Döme+haromt+én akkor leírjuk ezt a listát úgy, mittomén a jelöltek pontot kapnak (4-3-2-1 vagy 3-2-1-0 (más egy kicsit a kettő)) Vagy akármi. És akkor megindokoljuk, hasonlóan tömören. Időnk van a szezonig (December-Január eleje 😀).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
4. Chargers Kevés poszton gyenge a San Diego, de itt most a sereghajtók a csoportban. Weddle egy jómunkásember, ezt el kell ismerni. Paul Oliver azonban rossz munkásember. Más safety érdemben nincs.
ulpianus
Gilchrist rulez 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
AFC WEST poszt (apokaliptikus) összehasonlító rovat újabb részei következnek. Mégpedig két posztról lesz szó, a maradék két OL posztról.

OC

1. Chargers Nick Hardwick nem egy elit center. ulpianus
Kicsit megkésve: sztem Hardwick underrated, nagyon bivaly szezont csinált tavaly, simán top5 C. Mangold után sztem bőven ott van a sorban az AFC-ben.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
AFC WEST poszt (apokaliptikus) összehasonlító rovat
Következnek a védelem ragadozói, a safety poszt.

1. Raiders Aki nem ismeri őket, most biztos meglepődött. És valóban vannak hibáik, de így együtt Huff és Branch gyilkos párost alkotnak liga szinten is. Mitchell is tökéletesen beleillik a képbe, minden szempontból. Így hárman jelenleg a legjobbak.

2. Chiefs Berryvel szemben óriási az elvárás. Egyelőre mégis megfelel ennek. A társa, aki szintén rookie nemcsak safety, Lewis, pont annyira jó, amennyire Berry mellett kell. Még kicsit jobb is ennél. A gond inkább az, hogy egy normális cseréjük van (ha van), a szerződés nélküli, öregedő, és sérült veterán McGraw.

3. Broncos. Dawkinson már jobban látszik a kor, mint Baileyn, öregebb is. Mint vezér azonban megkérdőjelezhetetlen a tisztje. Most jött két zöldfülű safety. Egyikük Moore, aki akár kezdőbe is kerülhet hamar a tehetsége alapján. Sokat jelent és segít neki, ha Dawkinstól tanulhat. A posztja azonban neki is tisztán FS. Draftoltak azonban még egy reményteljes srácot, Quinton Cartert, aki már sokkal inkább mehet SS legénynek. A jövő tehát nagyon is szépen festhet Denverben.

4. Chargers Kevés poszton gyenge a San Diego, de itt most a sereghajtók a csoportban. Weddle egy jómunkásember, ezt el kell ismerni. Paul Oliver azonban rossz munkásember. Más safety érdemben nincs.
___________________________________________________________

Egy táblázatot beszúrok még a témában.
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/03/19/defensive-backs-bringing-heat/
Itt azt láthatjuk, hogy Berry az NFL leghatékonyabban blitzelő DBje 2010ben. 34.29%al. Branch 8. a maga 23.81%ával. Dawkins a 20. 20.83%al (ne dőljünk be, hogy Phily van odaírva)
McGraw (KC csere) hátulról a negyedik 6.06%al, és utolsó Mitchell (Oak csere) 3.33%al, ami konkrétan 30ból 1 sikeres blitzből jött össze (Nem erre céloztam, hogy milyen jó Mitchell). Huff sajnos nincs a táblázatban, pedig leginkább ő a legjobb blitzelő safety a Raidersben.ulpianus
S poszton akkor szopunk egy rendeset majd, ha Huff FA lesz és lelép mégis...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
AFC WEST poszt (apokaliptikus) összehasonlító rovat
Következnek a védelem ragadozói, a safety poszt.

1. Raiders Aki nem ismeri őket, most biztos meglepődött. És valóban vannak hibáik, de így együtt Huff és Branch gyilkos párost alkotnak liga szinten is. Mitchell is tökéletesen beleillik a képbe, minden szempontból. Így hárman jelenleg a legjobbak.

2. Chiefs Berryvel szemben óriási az elvárás. Egyelőre mégis megfelel ennek. A társa, aki szintén rookie nemcsak safety, Lewis, pont annyira jó, amennyire Berry mellett kell. Még kicsit jobb is ennél. A gond inkább az, hogy egy normális cseréjük van (ha van), a szerződés nélküli, öregedő, és sérült veterán McGraw.

3. Broncos. Dawkinson már jobban látszik a kor, mint Baileyn, öregebb is. Mint vezér azonban megkérdőjelezhetetlen a tisztje. Most jött két zöldfülű safety. Egyikük Moore, aki akár kezdőbe is kerülhet hamar a tehetsége alapján. Sokat jelent és segít neki, ha Dawkinstól tanulhat. A posztja azonban neki is tisztán FS. Draftoltak azonban még egy reményteljes srácot, Quinton Cartert, aki már sokkal inkább mehet SS legénynek. A jövő tehát nagyon is szépen festhet Denverben.

4. Chargers Kevés poszton gyenge a San Diego, de itt most a sereghajtók a csoportban. Weddle egy jómunkásember, ezt el kell ismerni. Paul Oliver azonban rossz munkásember. Más safety érdemben nincs.
___________________________________________________________

Egy táblázatot beszúrok még a témában.
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/03/19/defensive-backs-bringing-heat/
Itt azt láthatjuk, hogy Berry az NFL leghatékonyabban blitzelő DBje 2010ben. 34.29%al. Branch 8. a maga 23.81%ával. Dawkins a 20. 20.83%al (ne dőljünk be, hogy Phily van odaírva)
McGraw (KC csere) hátulról a negyedik 6.06%al, és utolsó Mitchell (Oak csere) 3.33%al, ami konkrétan 30ból 1 sikeres blitzből jött össze (Nem erre céloztam, hogy milyen jó Mitchell). Huff sajnos nincs a táblázatban, pedig leginkább ő a legjobb blitzelő safety a Raidersben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
AFC WEST poszt (apokaliptikus) összehasonlító rovat
Jöjjön a hátsó alakzat népesebb része, a cornerek. Itt már ugye mindegy, hogy 4-3 vagy 3-4. Még Nickelben is mindegy stb.

1. Chiefs Asomugha távozásával (nem hihető, hogy a csoportba igazolna) Flowers a legjobb CB a csoportban? Lehet, de az valószínű igaz, hogy a Flowers-Carr páros a legjobb. Ha ez sem volna elég, akkor Arenas a csoport legjobb nickelbackje. A "gond" vele inkább az volt, hogy tisztán nickelback (rövid játékokra és blitzre, futás ellen, bármilyen zónázásra kiváló, versenyfutásra nem), nem küldhető a kezdő duó cseréjének. Ezért hozták Jalil Brownt, de lényeg a fenti hármas erősségében rejlik.

2. Chargers A kezdő páros, Jammer & Cason nagyon jó itt is. Mögéjük két újoncot is szánt a San Diego. Gilchrist második körben, de ő nem annyira jó corner, mint amennyire jó returner. Safetyként is használható (annyira mint CBként). Wright tehetségben felülmúlja, csak állandóan sérült.

3. Broncos Bailey kiváló corner, hiába egyre öregszik (bár Goodman is csak két hónappal fiatalabb), alig reped meg a felszín. Cox és Thompson viszont fiatalok is (tavalyi draftoltak), és tehetségesek. Főleg Cox az, aki Champ helyét átveheti lassan.

4. Raiders Aso a liga talán legjobb cornerbackje volt Oaklandben. De valószínű távozik. Routt fizetését megemelték jócskán, bár a teljesítménye is jó. De azért van visszaesés nyilvánvalóan. Chekwa ígéretesnek tűnik, nem playmaker, de megbízható, jó játékos lehet. Elnézve a konkurenciát (Johnson, Ware), én kezdetném is. Van Dyke hiába lett előbb draftolva (mint Chekwa), egyelőre inkább gyorsnak tűnik, mint bevethetőnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Megint előkrült, hogy az Arrowheadben mennyire nem vidám játszani. 😊
http://espn.go.com/video/clip?id=6630921
Láthattuk tavaly is, főleg Rivers tudna mesélni. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Wiegmann bejelentette már hivatalosan a visszavonulását? Nem emlékszem igazán. Személy szerint azért nem bánnám, ha maradna, Hudson lehúzhatna egy évet a C és/vagy G poszton, mielőtt beállna kezdőnek.mirdal
Nem jelentette be. De a lockout ellene dolgozik. Egyébként Hudson tud kezdeni. Nagyon jó center ő már most is.
Igazából sok oldalon Wisniweski (Raiders) volt a legjobb center, Hudson a második. De érdekességképen az egyik legelfogadottabb oldalon a CBS sportton Hudson 52. overall Wisniewski 71. volt.

Csak nem centert játszott Rodney Hudson, különben előrébb végez. Guardnak alullméretezett, hacsak nem ZBba számoljuk. Mindenesetre tud snapet adni, mert gyakorolta eleget. De az akkor sem meccs. Egyedül a Senior Bowlon adott snapet, úgy rémlik nekem, ami nem sok.

Guard poszton van egy hasonlóan tehetséges fiatal Asamoah, aki már most is játszhatna többet. De amíg Waters és Lilja itt vannak, addig nem fog.
http://www.youtube.com/watch?v=fqp4G9o5YsY&feature=related
Viszont Centerként ha marad Weigmann, akkor is Hudson lehet a csere, nem Niswanger. Kevergetni meg nincs értelme, hogy Guard snapeket adnak sokat Hudsonnak, mert a fal jó volt végre, hagyják békén ami működik.

Persze ha az öreg Casey marad, akkor is játszani kell mindenkinek. De én nem látom nagy esélyét a fentiek miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Wiegmann bejelentette már hivatalosan a visszavonulását? Nem emlékszem igazán. Személy szerint azért nem bánnám, ha maradna, Hudson lehúzhatna egy évet a C és/vagy G poszton, mielőtt beállna kezdőnek.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
4. Raiders Wimbley sem elit, de benne van pass rush potenciál. Bár nem tisztán 3-4 ez, szal elvileg lehetne elfogadni kisebb sack számot, de azért nem is 4-3 tisztán. Valamint egy OLB legyen képes blitzelni eredményesen. Az évenkénti 1 meg 2 (és zavaróan sokszor nulla!) sack mindenképpen kevés, amit a többiek évek óta bemutatnak, rendszer ide vagy oda.ulpianus
Van benne potenciál? 9 sackje volt tavaly 4-3 OLb-ként*, a második legjobb 4-3 LB-nek 5 és fele volt... Szóval azért Wimbley igencsak underrated.

*Najó, párszor DE-ből indult. 😛Döme
Ez csak vélemény, elfogadok más sorrendeket, aki megindokolja.

Így van. 9 sack. És volt első évében 11 is! Aztán meg 6.5, majd 4, illetve 5 és most 9. Meg egy ITje is volt 2008 ban. Ő nem rossz OLB csak nem is elit. A többiek viszont ennyit sem tudnak.

Nem Wimbley utolsó LB a csoportban, hanem az Oakland OLB sora. Mert a másik három csapatban egyrészt van jobb OLB, mint Wimbley, másrészt van második számú minőségi OLB is.
Még ha két esetben ezek rookiek, akkor sem hiszem, hogy ne lenne Von Miller vagy Justin Houston azonnal kezdő a Raidersben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
4. Raiders Wimbley sem elit, de benne van pass rush potenciál. Bár nem tisztán 3-4 ez, szal elvileg lehetne elfogadni kisebb sack számot, de azért nem is 4-3 tisztán. Valamint egy OLB legyen képes blitzelni eredményesen. Az évenkénti 1 meg 2 (és zavaróan sokszor nulla!) sack mindenképpen kevés, amit a többiek évek óta bemutatnak, rendszer ide vagy oda.ulpianus
Van benne potenciál? 9 sackje volt tavaly 4-3 OLb-ként*, a második legjobb 4-3 LB-nek 5 és fele volt... Szóval azért Wimbley igencsak underrated.

*Najó, párszor DE-ből indult. 😛
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
AFC WEST poszt (apokaliptikus) összehasonlító rovat
Jöjjön a másik LB osztály, a 3-4 sztárjai, a külső linebackerek. Továbbra is szem előtt tartva, hogy a Chiefs+Chargers 3-4et a Broncos idéntől 4-3at, a Raiders 4-3at de sok 3-4-el játszik.

OLB

1. Chiefs Hali a csoport legjobb OLBje. Akihez csatlakozott a drafton egyik legjobb Justin Houston. Van egy használható csere is: Studebaker.

1. Chargers Shaun Phillips hasonlóan jó, mint Hali, nem sok különbség van. Larry English fiatal és jó OLB, amikor pályára tud lépni.

1. Broncos Von Miller a legjobb OLB prospect volt idén. Nem Woodyard lesz a párja, hanem DJ Williams mehet ki a szélre. Ott kezdte a karrierjét (4-3 WLB) és majdnem év újonca lett. Új védelem van megint azóta. Azonban nem igazán van olyan védelmi séma a világon, ahol ez a két srác ne lehetne jó.

4. Raiders Wimbley sem elit, de benne van pass rush potenciál. Bár nem tisztán 3-4 ez, szal elvileg lehetne elfogadni kisebb sack számot, de azért nem is 4-3 tisztán. Valamint egy OLB legyen képes blitzelni eredményesen. Az évenkénti 1 meg 2 (és zavaróan sokszor nulla!) sack mindenképpen kevés, amit a többiek évek óta bemutatnak, rendszer ide vagy oda.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Croyle-nak a mezszáma miatt sem lehet maradásaHöri
Croyle mezszámát vissza fogják vonultatni! Csak lehet nem az ő neve lesz rajta. 😀

Bár Hali videóját nem láttam azóta sem, azonban Bowe 45. lett az NFL Network 2010 TOP 100as listáján. Nagyon tetszetős felvételek azok, érdemes megnézni minél többet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jim Zorn fogja edzeni mindhárom QB-t: Casselt, Stanzit, és Palkot (aki balkezes, mint Zorn). Vagyis Croylet meg sem említette, a szerződésén így akkor nem is gondolkoznak, sztem. Ahogy Höri mondaná: indul a vonat Brodie!ulpianus
Croyle-nak a mezszáma miatt sem lehet maradása

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
AFC WEST poszt (apokaliptikus) összehasonlító rovat
A boxban vagyunk továbbra is. Jöjjenek a belső linebackerek, a védelem lehetséges vezérei.

ILB

1. Chiefs Nincs tévedés, nincs elfogultság. Derrick Johnson a liga talán legjobb ILBje (sztem második, legjobb Timmons). Egyszerűen mindenben jó, ritka az ilyen. A társa egyfogásos run stopper, de annak kiváló. Mélység is van a poszton, Williams elsőként.

2. Broncos DJ Williams ha maradna középen. Irving lenne a cseréje, akkor nem lenne ez rossz. DJ azonban kicsúszhat szélre, és Irving bár ígéretes, de ez nem tuti. És mögötte valószínű Mike Mohamed van, ami nem ugyanaz.

3. Raiders McClain nagy ígéretként érkezett tavaly. És volt egy-két jó meccse, de többnyire maradt nagy ígéret. Mögötte az üresség (Ricky Brown).

4. Chargers Moutont igazolták (második körben) a posztra. Ami sokak szerint lehet, hogy végül rossz viccként vonul be a draft történelmébe. Brandon Siler egy középszerű védő, de ő még használható.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Haley érdekes dolgokat mondott.

Először is McClusterről azt, hogy jó volt elkapóként, futóként, és visszahordóként. Amíg nem sérült meg. Mindhárom területen nagy segítséget nyújthat a csapatnak ezentúl is, ha egészben tud maradni. Ez azért érdekes, mert utoljára azt mondta (februárban asszem), hogy Dexter nem lesz a továbbiakban WR csak elusive HB csere, és KR. Mármint ezen gondolkoztak, hogy így lesz. Amire én mondtam, hogy hiszi a piszi, na meg aki elhiszi, mert Dexter fő lényege, hogy még a huddle utábn sem tiszta, hogy mondjuk 3WR+1HB vagy 4WR van? Ezt sztem nem akarják bukni, mint fegyver. Én biztos nem tenném legalábbis, csak ha úgy ítélik meg, hogy Dexter belehal. Mert slotban a sok 5yard curl, quick slant, meg screen esetén akkorákat kap, hogy rossz nézni., mert nem látja a védőt, mint HBként, amikor simán elkacskaringózik előlük.

Mondta még, hogy Charles (akinek a népharag követelte a sokkal több snapet 2010ben Jones kárára (Jones 245 labdát vitt) ennél is több labdát fog kapni, off seasontől függően dönti el, hogy mennyi az annyi (230at cipelt). Így Jones is eredményes lehet egész szezonban (A végére romlottak a számai). De ez akkor nem épp azt jelenti, hogy FA vagy más HB igazoláson jár az agyuk. Marad a Charles-Jones duó és Battle vagy Bannon viszi a rövideket ha kell (vagy Shaun Smith 😀), meg persze Dexter az elu HB csere.

Weigmann Haley szerint nem biztos, hogy visszatér. De szeretné (mit mondjon?). Ha nem, akkor Hudson (draftolt center (guard?)) lehet a kezdő. Hoppácska, vigyáztam!

Jim Zorn fogja edzeni mindhárom QB-t: Casselt, Stanzit, és Palkot (aki balkezes, mint Zorn). Vagyis Croylet meg sem említette, a szerződésén így akkor nem is gondolkoznak, sztem. Ahogy Höri mondaná: indul a vonat Brodie!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Hogy hű légy a felhasználónevedhez ... 😊kátrány
Na igen! :cool:

Más. Van egy srác, bizonyos Ryan Bradley, műkorcsolyázó. Elég jól nyomja a műfajt, 2010-2011 United States Figure Skating Champion lett.
Ami kevésbé érdekes, de nekünk most mégis, az az, hogy készítettek vele egy riportot külön egy témáról. Nevesen arról, hogy Ryan óóóóriási Chiefs fan:
http://www.youtube.com/watch?v=U-vmePYRInM&feature=player_embedded


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ulpi nagy vagy, komoly kedvet csinálsz a látens csifszezéshez, - imé mér érdemes hótseszlonyban csapatfórumra keresgetnisutianap
Köszönöm!
Nem is vagyok olyan nagy. Olyan 5'9 magas (175 canti). 😀

A lényeg az, hogy én nem szeretem az olyan hsz. áradatot, amiben triviális dógokat írnak le 23x, és azt tízen helyeslik és ismétlik, mint a verkli. Vagy van véleményed, meglátásod, infód, vagy egy jó poénod, vagy bármi, vagy hagyd a fenébe.
Mert van akinek nincs ideje végigolvasni a fél netet. Vagy adott csapat annyira azért nem érdekli. De arra sincs, szmájlikat olvasson. Így viszont elkerüli a számára fontos vagy csak érdekes infókat.

A hszek jó részét nem én írom. Csak (sokszor erősen 😛) átírom. Lefordítom, kiegészítem, ellenőrzöm. Pár hasonló cikket összevonok. Akár amit múlt héten még nem tartottam fontosnak, egy új cikkel együtt már érdekes. Vagy csak egy adat belőle, ami ellentmond a mostaninak. Nagyjából csak harmadát-negyedét írom saját kútfőből. De itt könnyen hozzáférhető, magyarul van a lényeg (yard/carryt tessék érteni).
Én úgyis utánanézek, ha nem írom is le. Nem fáradtság. Akkor miért ne írjam le?ulpianus
Hogy hű légy a felhasználónevedhez ... 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
igy van, s ezért műkszik a fórum - különben mindenki beregisztrálna a hivatalos honlapra. Ám egyrészt nem mindenki perfekt angol, másrészt egyszerűen kapacitáson túli teljesitmény lenne mindent követni. Harmadrészt az, hogy meg lehessen rágni a dolgokat - mégha az embör féldilettáns is valamint egy létező "holdról jöttem" attidűdöt cipel magával. Persze óhatatlanul megugatják, de azért ez a hely kellemes. Óhatatlanus is qvázi "elismerések" keletkeznek, miáltel az is érdeklődésre tarthat számot, amit eredetileg a hátad közepére se kivántál. Mint mikor egy barátod elvakult érvelését "hallgatod" egy számodra tök közömbös témában, de harmadszorra negyedszerre azért bökni kéne valamit hozzá. Özér, no.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ulpi nagy vagy, komoly kedvet csinálsz a látens csifszezéshez, - imé mér érdemes hótseszlonyban csapatfórumra keresgetnisutianap
Köszönöm!
Nem is vagyok olyan nagy. Olyan 5'9 magas (175 canti). 😀

A lényeg az, hogy én nem szeretem az olyan hsz. áradatot, amiben triviális dógokat írnak le 23x, és azt tízen helyeslik és ismétlik, mint a verkli. Vagy van véleményed, meglátásod, infód, vagy egy jó poénod, vagy bármi, vagy hagyd a fenébe.
Mert van akinek nincs ideje végigolvasni a fél netet. Vagy adott csapat annyira azért nem érdekli. De arra sincs, szmájlikat olvasson. Így viszont elkerüli a számára fontos vagy csak érdekes infókat.

A hszek jó részét nem én írom. Csak (sokszor erősen 😛) átírom. Lefordítom, kiegészítem, ellenőrzöm. Pár hasonló cikket összevonok. Akár amit múlt héten még nem tartottam fontosnak, egy új cikkel együtt már érdekes. Vagy csak egy adat belőle, ami ellentmond a mostaninak. Nagyjából csak harmadát-negyedét írom saját kútfőből. De itt könnyen hozzáférhető, magyarul van a lényeg (yard/carryt tessék érteni).
Én úgyis utánanézek, ha nem írom is le. Nem fáradtság. Akkor miért ne írjam le?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Ulpi nagy vagy, komoly kedvet csinálsz a látens csifszezéshez, - imé mér érdemes hótseszlonyban csapatfórumra keresgetni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Haleyt kérdezték, hogy mennyire tett le az Air assault felfogásáról, amiben olyan jó?

Semennyire. Egyértelmű, hogy a Chiefs futójátékáról nem mondhat le. A terv a következő kell legyen (minden csapatnál változó sorrendben). A passzjátékot tovább fejelszteni az új célpont Baldwinnal. Bowe és Moeaki további javulását elősegíteni, és elérni. Ezáltal de külön is Cassel további fejlődését elérni. És így a futójáték még eredményesebbé válhat (hova? sztem jó ha csak TOP5ben maradunk, nekem tökéletes, tovább fejlődni utópia).
Tervnek kitűnő, mit ne mondjak! 😀

Nemrég írtam arról, hogy Baldwin fő vadászterülete a Red Zone (+EZ), 3rd down és ezek kombinációja. Ezen területen elkél az erősítés. Nyilvánvalóan kap 1st+2nd down passzokat RZn kívül is szépen. Ne így értse senki.

Erre egy újabb érdekes adat, hogy ne ismételni kelljen:
A liga harmadik csapaton belüli legnagyobb arányú RZ passzait Bowe vitte 2010ben. Konkrétan 27.7%nyit (összes RZ passzból magyarul). Első lett Roddy White 31.0%al (nem viccből igazolták Juliot) illetve második a Baldwinnal egyaránt Pitt egyetemi alumni Larry Fitzgerald 30.8% aránnyal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
AFC WEST poszt (apokaliptikus) összehasonlító rovat első védőkkel foglalkozó része következik. Elöljáróban annyit, hogy 3-4-et játszik a Chargers és Chiefs. Most tér át 4-3-ra a Denver. A Raiders meg mindkettőt játssza, de 4-3as alapról.


DT

1. Raiders Henderson az alapja ennek kitűnő corpsnak. Seymour és Kelly így könnyen rotálhatók. Mivel két nagyon jó játékosról beszélünk, a Radiers DT posztja megállás nélkül a liga egyik legjobbja.

2. Chargers Jamaal Williams távozásával tavaly draftolták a reményteljes Nose aspiráns Cam Thomast. Róla azért nem hallani annyit, mert Garay eltakarja a fényt előle, annyira jó játékos. Ha Thomas a gőzmozdony mégis jó lesz ,akkor a Jóisten mentse meg a csoport centereit!

3. Chiefs A chiefs lassan az összes lyukat betömte a csapatban. A nose helyén azonban Edwards a liga egyik legpocsékabb run stopját hozza. Pass rushban jó néha, csak az nem nyugtat meg senkit. Powe draftolásával egy minőségi NT jelölt érkezett. Aki nem feltétlen fog tudni első naptól eredményt felmutatni, és nem feltétlen fog bármikor ilyet tenni.

4. Broncos A Denver mégsem a drafton kívánta megoldani a legproblémásabb posztját. Még draft után írtam közvetlen, hogy senki nem lett volna képes minden lyukat betömni a drafton a Broncosnál. Így döntöttek. Azonban UDFA emberekből bajos lesz feljavítani a Thomas+Vickerson "álompárost" kezdőszintű DTkkel. Suplementális drafton szintúgy. Minőségi DT-t veterán FA képében lehet szerezni. Valahogy el nem tudom képzelni, hogy a Broncos komolyan gondolná a jelen felállást.

DE

1. Chargers Még nehezebb összehasonlítani a DE posztot 3-4 és 4-3 (Raiders mix) vonatkozásban. Elég árnyalt is a kép. Castillo és Liuget sztem pusztítani fognak. Cesaire kiegészítő ember lesz, arra ideális.

2. Chiefs Dorsey a legjobb 3-4 DE a csoportban. Shaun Smith és Tyson Jackson lejátsszák a másik posztot. És Gilberry, mint a liga legjobb pass rusher 3-4DE-je megfelelő mélységet biztosít sub felállásokhoz.

3. Broncos Az átállás után nem a DL lett pocsék, hanem a DT poszt. Dumervil és Ayers tökéletes páros lesznek a célra. Utánuk Beal az, akit mindenki leír. Pedig sztem hiába nem jó óra ellen a srác, igazi anti WWarrior. A pályán jól teljesít. Pontosítva, akár ő lehet az "insert Gholston". Én szóltam.

4. Raiders Igazából 4-3-as DEkről beszéljünk náluk. Houston és Shaughnessy nagyon tehetséges és fiatal védők. De egyelőre nem több. Ez pedig a csoport kiváló DE felhozataálval szemben nem elég jobbra. Moss, Scott, és Groves nem faktor.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
AFC WEST poszt (apokaliptikus) összehasonlító rovat újabb részei következnek. Mégpedig két posztról lesz szó, a maradék két OL posztról.

OC

1. Chargers Nick Hardwick nem egy elit center. Mint később látni fogjuk nincs igazi kihívója. Továbbá megbízható és tapasztalt, ami ezen a poszton többet számít, mint bárhol. Mögötte van Mruczkowski, akinek legnagyobb erénye is ez (hogy van).

2. Raiders Wisniewski. Nos igen, centerként (lásd feljebb) nem szerencsés újonccal kezdetni. De az Oaklandiek nem lehetnek idén finnyásak ami támadófal jelöltjeit illeti. Azzal kell főzni ami van, és Stefen a legjobb jelöltjük, aki akár kapásból beválhat, mint a draft talán legjobb center prospectje. Satele lehet még befutó, leginkább, mert ő legalább nem zöldfülű.

3. Chiefs Újabb újonc, Hudson. Ő is van olyan tehetséges, mint Wisniewski, de mint center összehasonlíthatatlanul kevesebb gyakorlata van. A Weigmann mögött évekig csere, és egy idényben kezdő Niswanger lesz a kezdő center eleinte. De miatta utolsó lenne a Chiefs a sorban, így párban viszont jobbak egy hellyel a Broncosnál, ott még Niswanger sincs.

4. Denver JD Walton nem újonc, egy éve láthatjuk. Nem túl domináns játékos. Továbbá benne még igazán potenciál sincs, hogy valaha is elit lehessen. Persze ez nem tény, fiatal, bizonyíthat eleget. Hochstein az utolsó centerünk mára, ami szimbolikus is lehetne.


OG

1. Chiefs Ha van valami, ami repítette a futójátékot az égbe, Jamaal (és Jones) tehetségén kívül, akkor az a Chiefs Guard brigádja. Az OTk is jók run blockban, a centerek is, a TEk is, de ők a lényeg. Waters a liga egyik kiemelkedő run blockere, nagyon jó pass blockkal. Lilja szintén jó mindkettőban, és a liga talán legjobb pullingot tudó guardja. Asamoah olyan szintű guard, hogy most azonnal kezdhetne, nincs visszaesés, amikor beáll.

2. Chargers Dielman kitűnő guard, ha lenne egy hasonló társa, mostelső helyen lennének. Azonban Vasquez és Green a jobb oldali G szerepében nem épp ilyenek. Schilling kezdőpotenciállal bíró újonc, ha erővel bírni fogja, akkor nagyszerű játékos lehet belőle.

3. Broncos Zane Beadlest a draftolásakor (tavaly 2/45) páran megmosolyogták, de ma már nem tennék sztem. A Denveriek run blokcja ettől még pocsék volt, de nem neki kellene ezért magyarázkodni. Kuper még aki itt számít.

4. Raiders Bruce Campbell nagyon ígéretes (hosszabb távú) project. Az, hogy kezdenie kell, neki sem jó, és a Raidersnek sem biztos. Ellenben Carlisle vagy Loper személyében érthető indokok állnak rendelkezésre, hogy megértsük a döntést.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy Vrabelről nekem az volt meg, hogy minden elkapása TD, ami nem változott, de akkor ezek szerint valahogy kimaradt, hogy minden target is TD volt (biztos az egyáltalán?)
Wyatt
Biztosnak érzem, nagyon így emlékszem. Mindegyik TD-je kevesebb, mint két yardos volt. Sőt, egyike azon keveseknek, akiknek legalább két TD elkapása volt SB-n. (Azt nem tudom, hogy ezek között hány védő van.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)