Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Kiszivárgott a playbook egy része! Pár újonc feladatköre szerepel rajta:

ulpianus
Jó az ábra. Houston mondjuk jó is lesz erre a sack the QB szerepre nálatok. Jobb mint Georgiában.
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Fannin meg brutál. Az azért durva, hogy 4-5 ember kell ahhoz, hogy levegye a lábáról. És tényleg route-okat fut, nem csak "úgy van" a pályán. Ráadásul csinál olyan testcseleket, mint egy WR néha.

Ki tudja? Pioli lehet, hogy lát benne valamit. Akkor tuti itt köt ki!

😊
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Baró! Ennyire le kell egyszerűsíteni? Ezt az edző bá' nem a kutyájának mondta véletlenül?! Powe meg meghallotta, aztán megcsinálta ő is?!

Na és ezért meg is dícsérték?!

Bámulatos!

😀
több mint 13 éve
skullkill 40
jah, kedvesek... 😀
Justinnak is milyen szépen leírják mit tegyen.. 😀
na meg a sit and stay.. remélem azért nekik bővebben kifejtik majd.. 😀

chiefs jamaal
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
aranyosak
😊
az első talán pont illene is baldwin route-futó képességeihez
😊
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
"Sit and stay....good job." LOOOOOL 😀 😀 😀

Tudom, hogy nose, de ez akkor is utott.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Kiszivárgott a playbook egy része! Pár újonc feladatköre szerepel rajta:



Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Fannin nagyon tehetséges futó. Gyors (4.38), agilis, erős, tetszettek a testcselei. A súlyához (231) mérten főleg meglepően gyors. Ami még Kansas Cityben fontos, hogy tud elkapni is + a route futás sem idegen számára. De igazából pont olyan jó tud pass blockot is. Elég sokrétű tehát, mert futásban belső és külső utakon ugyanolyan eredményes.
Ami gond, az a tartóssága. Pedig eleve nem kap annyi cipelést, bár a kettő összefügg visszafele is. Ezért nem draftolták. Valamint egy kicsit jobban védhetné a labdát, de erre meg lehet tanítani talán. Nem mindenkit lehet, mindig féltem, hogy "na most kiütik a kezéből a lasztit". Akkor még nem mint UDFA jelölt néztem, szal most így beleférne már. 😀

Ha nem elsőszámú futó lesz valahol, inkább rotációba kerül, akkor lehet pár jó éve. Kockázatos, de itt már mindenki az. STben is jó lehet, csak élje túl.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
skullkill 40
ja 😀 blokkolunk aztán várjuk hogy a labda meg majd elmegy magától az end zone-ig 😀
egyébként néztem róla pár videót és azt tűnt fel hogy egyrészt nagyon jól látja meg az utakat hogy merre tud menni és hogy nagyon magabiztosan áll a lábán és nem elég 1 ember hogy megállítsa

chiefs jamaal
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Fannin nagyon népszerű. És igazatok lehet. Magam is írtam, hogy run heavybe kell a futó. Mert anélkül hogy? Blokkolunk a labdának? 😂


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
skullkill 40
Fannin és Herzlich szerintem jól jönne, meg Siliga is Powe mögé Edwards helyett.
A másik 2 szerintem nem kell és nem is lennének jók.

chiefs jamaal
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
hát herzlich meg...jó lenne, sebesség nem a legfontosabb (amiből ugye vesztett), de kérdés elvisszük-e (elviszik-e), azért nála rizikósabb húzások is voltak (akár nálunk...de akár a pats-nál cannon a betegsége elején ugye), szóval passzehh
Aszittem jobban örülsz majd.

A sebesség nálunk fontos. Mert ez egy sebesség alapú 3-4. Nem annyira, mint a Kóc 4-3-a. Valahol az, meg az átlag közt.
Nagyon fizikálisan játsszuk, ez félrevezető lehet, de a gyorsaság meghatározó elem. Ha valahol, akkor ILB poszton ezt ki lehet váltani ésszel, IQval, és jó ösztönökkel. Mark képes lenne rá. Ezért írtam, ha egészséges, akkor nagy fogás (bárkinek).
Mi megtehetjük, hogy padoztatjuk, ha UDFAként jön. Ami kockázat van benne, annyi van egy noname egészséges ILBben is. Itt már ez a minimum.ulpianus
én örülnék neki
csak félek nem véletlenül nem vitte el senki
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
hát herzlich meg...jó lenne, sebesség nem a legfontosabb (amiből ugye vesztett), de kérdés elvisszük-e (elviszik-e), azért nála rizikósabb húzások is voltak (akár nálunk...de akár a pats-nál cannon a betegsége elején ugye), szóval passzehh
Aszittem jobban örülsz majd.

A sebesség nálunk fontos. Mert ez egy sebesség alapú 3-4. Nem annyira, mint a Kóc 4-3-a. Valahol az, meg az átlag közt.
Nagyon fizikálisan játsszuk, ez félrevezető lehet, de a gyorsaság meghatározó elem. Ha valahol, akkor ILB poszton ezt ki lehet váltani ésszel, IQval, és jó ösztönökkel. Mark képes lenne rá. Ezért írtam, ha egészséges, akkor nagy fogás (bárkinek).
Mi megtehetjük, hogy padoztatjuk, ha UDFAként jön. Ami kockázat van benne, annyi van egy noname egészséges ILBben is. Itt már ez a minimum.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fannin szerintem nagyon jó lesz, a combineos idejével megdöntötte Brandon Jacobs speed scoreját (ezt a testtömeg és a sebesség segítségével számolják ki), szóval fasza power back lehet az NFLben.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
RB Mario Fannin (Auburn) 5-10, 231
T. Jones lelassult év végére. Battle maradt, de ő nem elég jó. McCluster szituációs HB. Futó kell mindig run heavybe.

LB Mark Herzlich (Boston College) 6-4, 250
Őt nagyjából minden csapat beírja magához olcsón jót akcióban, aztán majd kiderül. Belcher mögé érkezne a tulok Mays helyére. Egészségesen elvehetné Belcher kezdő posztját is. ehh örülne neki az biztos. (Zárójelben egy aktuális kitérő. A 250 font tökéleetes ide, Mark sebessége is, utóbbi nálunk inkább lehet gond. Azért mondom, mert egyik másik topicban olvastam, hogy egy ILB 230 fonton kevés. Ezt gyorsan felejtsük el. Elég rugalmas poszt a 3-4 ILB méret szempontjából (230-260 közt bármi jó (ideális 230-250 és 6'2), és 6'1-6'4 közt, ez nem MLB) találni

ulpianus
fannin-nak örülnék nálunk, tökéletes lenne a jones féle szerepre
bár oda bármikor lehet találni megbízható és kiöregedőben lévő játékosokat 1-2 évre

hát herzlich meg...jó lenne, sebesség nem a legfontosabb (amiből ugye vesztett), de kérdés elvisszük-e (elviszik-e), azért nála rizikósabb húzások is voltak (akár nálunk...de akár a pats-nál cannon a betegsége elején ugye), szóval passz
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
T Derek Hall (Stanford) 6-4, 308
A magam részéről jobban hiszek veterán FA OT igazolásban. Mondjuk a Patsből szoktunk igazolni, akkor M. Light. De bármi lehet. Richardson is DL játékos volt aztán hoztuk és átképeztük. OT-t és QB-t nehezen draftolunk (Albert is Guard volt).
Mindenesetre Hall kiváló run blocker, ha Richardsonnál kicsit is jobb pass blocker (az nem egy nehéz feladat), akkor miért ne? Local pro dayen megnéztük anno.ulpianus
Luck RT-je volt, szal ott azért volt passz is 😀empty taxi
Igen. És nemrég láttam Millert aki LDE volt oregon state-en, a (nagyon jó) Stanford OL ellen.

Hall nem volt számomra egyetemen sem meggyőző pass blocker, hát még a profik közt. Neked legyen igazad. Ha leigazoljuk, akkor meg főleg!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
T Derek Hall (Stanford) 6-4, 308
A magam részéről jobban hiszek veterán FA OT igazolásban. Mondjuk a Patsből szoktunk igazolni, akkor M. Light. De bármi lehet. Richardson is DL játékos volt aztán hoztuk és átképeztük. OT-t és QB-t nehezen draftolunk (Albert is Guard volt).
Mindenesetre Hall kiváló run blocker, ha Richardsonnál kicsit is jobb pass blocker (az nem egy nehéz feladat), akkor miért ne? Local pro dayen megnéztük anno.ulpianus
Luck RT-je volt, szal ott azért volt passz is 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Érdeklődünk pár rookie FA iránt.

DT Sealver Siliga (Utah) 6-2, 305
NT jelölt. Skullkill bízik a két 57es utasban (értsd: Powe+Bailey is ezzel játszott egyetemen). Azonban akkor is ha Powe tényleg beválik, a tartóssága kérdés. Valamint ha Ron Edwards marad, öregszik, és eleve nem nagy szám. Toribio egy nulla.
Kis súlyt felszed, de jó run stopper hírében áll.

RB Mario Fannin (Auburn) 5-10, 231
T. Jones lelassult év végére. Battle maradt, de ő nem elég jó. McCluster szituációs HB. Futó kell mindig run heavybe.

LB Mark Herzlich (Boston College) 6-4, 250
Őt nagyjából minden csapat beírja magához olcsón jót akcióban, aztán majd kiderül. Belcher mögé érkezne a tulok Mays helyére. Egészségesen elvehetné Belcher kezdő posztját is. ehh örülne neki az biztos. (Zárójelben egy aktuális kitérő. A 250 font tökéleetes ide, Mark sebessége is, utóbbi nálunk inkább lehet gond. Azért mondom, mert egyik másik topicban olvastam, hogy egy ILB 230 fonton kevés. Ezt gyorsan felejtsük el. Elég rugalmas poszt a 3-4 ILB méret szempontjából (230-260 közt bármi jó (ideális 230-250 és 6'2), és 6'1-6'4 közt, ez nem MLB)

CB Ryan Jones (Northwest Missouri State) 5-11, 198
CB depth kell Jalil Brown (negyedik CB) mögé is, mi mindig próbálkozunk fiatalokkal e téren. Mert megéri. A sebesség fiatalon megvan, a kevés sérülés is meg lehet. Csere cseréje vésztartalék CB, ST ember, inkább őket zúzzuk le, mint a drágább és öregebb társaikat. Gondolom ezért nézték ki.

T Derek Hall (Stanford) 6-4, 308
A magam részéről jobban hiszek veterán FA OT igazolásban. Mondjuk a Patsből szoktunk igazolni, akkor M. Light. De bármi lehet. Richardson is DL játékos volt aztán hoztuk és átképeztük. OT-t és QB-t nehezen draftolunk (Albert is Guard volt).
Mindenesetre Hall kiváló run blocker, ha Richardsonnál kicsit is jobb pass blocker (az nem egy nehéz feladat), akkor miért ne? Local pro dayen megnéztük anno.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Találtam pár rohadt jó KC képet/hátteret a következő oldalon:
http://www.chrissembower.com/
Legalul a világosszürke téglalapokkal tudtok lapozni.Rataxes
Kösz!
Egyik KC fórumon szokta egy srác közzé tenni ezeket. Van még pár neki sztem, de így egyben nem láttam még. Ha jól emléxem minden meccs után egy sorozatot készített minden képből (Wallpaper, sig több méretben)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Találtam pár rohadt jó KC képet/hátteret a következő oldalon:
http://www.chrissembower.com/
Legalul a világosszürke téglalapokkal tudtok lapozni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Van egy új Tamba Hali 2010 HL video is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Végre van egy jó képanyag a hetedik körös reménység, a Yaleről érkezett Shane Bannon FBről. Aki nálunk H-back lesz inkább, ahogy eddigi FBjeink is. Vagyis a rövid yardok és a blokkolás mellett sok passzt is dobunk felé.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Igen, Powe nagy fogás lehet hatodik körben. Ezt sokan várják. Én biztos. :cool:

Amit mondasz, a Chiefs játéka érdekes kérdés. Mert ugye minek első körös WR futó csapatba?
Bowe is az, és milyen jó, hogy itt van. Ő is run focusba érkezett pedig anno már. Ma már passz nélkül nincs élet a profik közt.
Elmondom ebből az szempontból hogy látom a Baldwin picket.

Milyen WR kellett nekünk? Először is olyan, aki jól kap el, másodhegedűs volt/van elég.
Bowe és Moeaki strong sideot adnak illően, két fizikális, magas, erős játékos. Akik nagyszerű célpontok is. De tegyél rájuk egy-egy jó emberfogót, és küld oda jobbik safetydet, Cassel máris nem dob időben, és ennyi elég, a többiek futás ellen állnak fel.

De mi van, ha a másik oldalon is van egy magas+erős kiváló célpont? Két jó safety nincs mindenhol, vagy ha van, nem marad elég ember futást ellen túltölteni a boxot. De megoldható.
Ami nincs ekkor sem. A harmadik magas+erős és elég jó cornerback (coverben is jó LB Tonyra). Mert Bowe terminátorként harcol amint labdát kap, nem lehet egy 180 fontos emberrel megállítani. És nem lehet megállítani LB méretű de nem elég jó védővel sem. Moeakit sem. És Baldwint sem. Én ezt érzem egyik oknak.

Másik dolog, hogy a Chiefsnek mi nem ment a passzjátékban?
A 3rd down, a red zone pass, és az end zone passz. Ide akkor kéne egy magas és nagy súlypontemelkedésű, jó kezű WR. Azt sokat lendítene a dolgokon mindhárom esetben. Ez Baldwin leírása.

Ez lehet Baldwin szerencséje. Mert ez csak a pass offense volt. Futásnál is jó lehet hogy három nagy ember tologatja a DBket.
És mi van, ha tényleg tehetséges?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
skullkill 40
Persze jól működik a védelem ez kiderült a szezonba, de szerintem nagyot húztak velük.
Baldwin meg nagy tehetség az biztos, de számomra a Chiefs játékába vhogy nem passzol, de ha javul pár téren amit említettél akkor lehet jó, sőt kiváló is, majd meglátjuk.

chiefs jamaal
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Szerintem Powe és Bailey jó lesz, főleg mert így bűvült a taktika, mert eddig ilyen kimondottan fizikális szörny nem volt és azért néha szükség van rá.

Bannon és Miller szerintem nem fog beválni, és erősen kételkedem Baldwinba, akkor is ha WR2, na meg számomra Brown is kérdéses, de szerintem a többiek beválnak. Stanzi meg olyan 2-3 év múlva kezdő QB lesz.skullkill
Powe nem annyira fizikális szörny. Erős bikamód. De neki jó a technikája. Csapatkapitány volt, ha jól emlékszem, nem véletlen. Vannak vele kapcsolatban kérdéssek, de nem az ,hogy megtanítható-e focizni. valamnt a Chiefs védelem nagyon fizikális, de inkább a gyorsaságra épít elsősorban és ezt ötvözi kemény játékkal. Nem az izom a lényege. Jól tud ez működni.
______________________________________________________________



Baldwin jó WR lesz. Nem ez a kérdés nála. Hanem hogy mennyire lesz jó?

Nála leginkább azt hozzák fel hibaként, hogy primadonna. Ez egyszer le lett írva, és azóta rajta maradt. De olvass el egy Baldwin nyilatkozatot. Nem azt mondta, hogy én vagyok az új Fitzgerald. A lényeg ott van, hogy egy csapatból jönnek. "A PITT jó egyetem, WR képző. Fitz és Antonio Bryant (WR) is onnan jött."
Baldwin szeretné, ha azt mondanák, "Jó egyetem a PITT, WR képző, Baldwin, A. Bryant és Fitz is onnan jött". Ahogy egyébként asszem Dan Marino (QB legenda) is. Miért akkora nagy Díva ettől?

Másik, hogy elmondta nem egyszer, miben szeretne fejődni, mert azokban gyengébb, mint kellene. Nagyjából felsorolt 10 dolgot. És mind igaz, reálisan elemezte magát.
Route futások például. Ezért is jött ki juniorként az egyetemről, mert run heavyben csak egyenes utakat futhatott (már egy shallow cross felüdülés volt), és nem fejlődött. Például most jelentkezett a valószínű júliusban kezdődő Fitzgerald campre, ahol Bowe is járt tavaly (neki használt). Szóval sztem ezek nem azt jelzik, hogy mekkora arca van. Egy kis önbizalom meg kell is ,anélkül nem megy.
Ez volt nála ami miatt az előrejelzésekben kicsúszott az ELSŐ körből. Nem az van, hogy mindenki harmadik körbe várta. Nagyon tehetséges emberről beszélünk.

Nekem ami bajom van vele, hogy robotmozgású. Irányváltásai túl lassúak. Sok cselt nem alkalmaz (bár valóban kevés jó lehetőség akad egy fly routeon). A Stiff armja nekem meggyőző, és van egy double moveja (shake&bake) ami pofás, de már kevésbé hatékony ahogy néztem, és ennyi a két fő fegyvere.
Ez főleg azért gond, a lopott robot mozgás, mert nehezen fog elszakadni a védőtől. Az ő magasságával és rugóival van esélye így is, csak ez sztem nála vízválasztó lehet.

Valamint megunta, hogy run blockernek használták, és néha betolta a CBt 4-5yarddal és utána nem küzdött vele tovább. Pedig a futó átjutott ezen a mélységen is, kellett volna, hogy tartsa a blokkot egy kicsit még. De például ezt is felsorolta a hibái közt.
A tolás eleje könnyű, mert a CB backpedalban indul, főleg ha egy Baldwin félre óriás ráront. Így könnyű tolni egy darabon. Aztán leválnak Baldwinről, ez a probléma lényege. Bár elég jól tol az elején, az itt elég lehet a Chiefsben. De nekem akkor sem tetszik.


Állat vagyok, ami enni kér...