Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
Hayden edz... le is került a non football injury listáról. de no contact, ahogy a meze jelzi.



Sims, Watson, Burris DNP. nap első pickje: Mike Jenkins szedte le Pryor passzát. Nix az első csapat baloldali guardja, RT poszton Barnes és Barron

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
(gyk, költsetek, adósodjatok el, majd úgyis meg lesztek mentve állami pénzből...érzek némi hazai párhuzamot...).Pari
Én nem. Főleg azért nem, mert a magyarok annyira pofátlanok, hogy már azt sem takargatják, hogy kinek mennyivel tömik ki a zsebeit közpénzen.. ergo nyilvánvaló, hogy a segítő szándék nem létezik (legalábbis nem a felé, akinek hangoztatják). Ez messze nem ugyanaz.

Azért egy NFL franchise telepítése a városnak is nagy bevételi lehetőség (turizmus, vendéglátás... stb.), főleg egy olyan nagy piacon, mint L.A. (7millió? lakos). Csupán a beruházás mérete miatt ez nem 2 év alatt, hanem jóval hosszabb távon térül meg (csodálkoznék, ha nem jelentkeznének önként a finanszírozók). Plusz az építkezéssel és az infrastruktúra működtetésével munkahelyeket teremtenek... ami által még inkább pörgetik a fogyasztást és az adóbevételt 😊.
több mint 11 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Pedig Detroit város csődje után szerintem most minden felelősen gondolkodó városvezetés sokkal komolyabban fogja venni a hosszútávú és a hitelből történő költekezést. Ezért lehet, hogy nem kapunk új stadiont Oaklandbe, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy LA adóssága talán még brutálisabb...(legalábbis Schwarci idejéből erre emlékszem)
Érdekes döntések várhatóak, mivel ha a szövetségi kormány nem menti meg Detroit-t akkor minden város szerintem behúzza a kéziféket a pénzszóráson, de ha megmenti akkor az meg elég rossz üzenet lesz (gyk, költsetek, adósodjatok el, majd úgyis meg lesztek mentve állami pénzből...érzek némi hazai párhuzamot...)
Bár az USA-ban nagy hagyománya van az éves költségvetési kiadások jelentős túllépésének, de még így is sanszosabbnak tűnik a költözés.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
Haydent még értem, de Watsonnak mi a baja?

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Na DJ es Watson non football injury listara kerult...nem orulok...bar jobb mint a PUP lista, mert innen hamarabb visszavarhatoak...meglassuk

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért még ez nem biztos hogy megyünk vissza, várjuk ki a végét, az ilyen uborkaszezonos hírekkel mindig az a bajom, hogy amit biztosra vagy nagyon valószínűre állítanak, az soha nem jön be.
Személy szerint én örülnék neki, de Oakland-el sincsen bajom.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Peterbadbone elkell,hogy szomorítsalak Abraham aláírt a Cardshoz 2 évre.Cubehead
Igen, ráadásul a 2 év 6M nem is vészes, persze annak akinek van rá helye a sapiban 😀 Egy próbát megért volna.

Annak viszont most jobban örülök, hogy a rookie-k mind aláírtak, így kezdődhet a TC. Ha kell majd kukázunk közben/utána valakit.

LA... nagyon nem szeretem ezt az ötletet. De valahogy mióta felmerült, hogy lesz ez az új stadion, mindig is azt gondoltam, hogy mi megyünk vissza.

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 520
Peterbadbone elkell,hogy szomorítsalak Abraham aláírt a Cardshoz 2 évre.



több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
Azonban nála szó szerint is lehet érteni, sajnos. Pont ezért vehette fel, mert elég erős az áthallás.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 520


a póló mondjuk elég.. érdekesdeyell
Mármint miért is? Sorry lehet,hogy csak én nem értem a hsz-d,mert ugye a pólón az áll,hogy "szív nélkül nincs esély" s hát "ő megmutatta,hogy van neki hisz vissza jött a halálból".



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667


a póló mondjuk elég.. érdekes

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Örülök, h DJ is megvan!
Remélem holnap edzeni is tud rögtön.

LA...nem tudom...én bírom ezt az Oaklandi csóró, bűnöző feelinget...de a lényeg, h a csapat haladjon tovább a megkezdett úton fejlődve...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
megegyeztünk Haydennel is. kezdődhet a TC első edzése holnap.

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mark Davis nem zárja ki a Los Angelesbe való átköltözést, ha a 2013as szezon folyamán nem sikerül megegyezni az új stadionról az oakland-i városvezetéssel. A Los Angeles-be való költözéssel kapcsolatban 3 lehetséges franchise-t emlegetnek: 1. Jacksonville Jaguars, 2. St. Louis Rams és persze mi. Minket tartanak a legvalószínűbb befutónak, ugyanis Oakland - nagy valószínűséggel - nem fog tudni versenyezni egy los angeles-i ajánlattal. Jerry Jones (Dallas) is azt nyilatkozta (Yahoo?), hogy Los Angeles újra ezüst-feketébe öltözhet.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Porter nem örült neki túlzottan. Azóta próbálja magyarázni a bizonyítványát, de nálunk is voltak félreérthető tweetjei...Black_Adder
Nem örül az egy dolog...de ezek a tweetek nem éppen egy észlényről árulkodnak 😊
Tényleg azt hitte, h Wood nem kapja vissza így vagy úgy a 24-es mezt??
Utána meg ezzel csak a fanbase-t tudja magaellen hangolni kicsit...

DA rendszerében nem volt annyira szar, mint JDR-ében, de coverage-ben akkor is teljesen fogalmatlan volt, amivel 3-4ILBként még el-el játszadozott DJ mellett, de 4-3 MLB-nek teljesen szar volt. Nickelben pedig 1st downt ért minden rá irányuló play.Black_Adder
Mint vész csere 4-3ban és esetleg TEDnek 3-4ben elképzelhető lenne...bár sztem fölösleges, mert Burnett\Maiava\Burris is hozzátud tenni annyit mint ő bármikor sztem az MLB poszthoz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 937 — we almost always almost win
C-Wood megkapta a 24-es mezt.
Rolni
Porter nem örült neki túlzottan. Azóta próbálja magyarázni a bizonyítványát, de nálunk is voltak félreérthető tweetjei...

Mays DA kapocs miatt esélyes lehet, mint back upRolni
DA rendszerében nem volt annyira szar, mint JDR-ében, de coverage-ben akkor is teljesen fogalmatlan volt, amivel 3-4ILBként még el-el játszadozott DJ mellett, de 4-3 MLB-nek teljesen szar volt. Nickelben pedig 1st downt ért minden rá irányuló play.

Ha már FA igazolás akkor én Abraham-ot környékezném meg, bár nem hiszem, hogy lenne hely rá az idei sapkában.peterbadbone
Ha jól tudom Freeneyhez hasonló fizetési igényei vannak. Persze ezeket alább hagyja ahogy közeleg a szezon, de lehet inkább visszavonul, minth vet minimumért játszadozzon. Egyébként szerintem a Freeney-Phillips-Abraham trióból benne maradt a legtöbb, legalábbis a tavalyi szezon alapján...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Watson is aláírt, szintén 4 évre.

Ha már FA igazolás akkor én Abraham-ot környékezném meg, bár nem hiszem, hogy lenne hely rá az idei sapkában.peterbadbone
Abrahamra úgy tudom, nincs sok esély. Mark Anderson esetleg?deyell
tekintve, hogy felé sem néztek a FA kezdete óta, lenne rá esély.Amadeus91
Járt ő a Patsnél, a Cardsnál és a Titansnél is (ennyi ami megy fejből) csak sokat kért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Watson is aláírt, szintén 4 évre.

Ha már FA igazolás akkor én Abraham-ot környékezném meg, bár nem hiszem, hogy lenne hely rá az idei sapkában.peterbadbone
Abrahamra úgy tudom, nincs sok esély. Mark Anderson esetleg?deyell
tekintve, hogy felé sem néztek a FA kezdete óta, lenne rá esély.Amadeus91
a Cards már szerződést ajánlott neki a napokban, meglepő lenne ha nem ott kötne ki.deyell
pont olyan hosszú éve lesz ott, mint itt lenne 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
Watson is aláírt, szintén 4 évre.

Ha már FA igazolás akkor én Abraham-ot környékezném meg, bár nem hiszem, hogy lenne hely rá az idei sapkában.peterbadbone
Abrahamra úgy tudom, nincs sok esély. Mark Anderson esetleg?deyell
tekintve, hogy felé sem néztek a FA kezdete óta, lenne rá esély.Amadeus91
a Cards már szerződést ajánlott neki a napokban, meglepő lenne ha nem ott kötne ki.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Watson is aláírt, szintén 4 évre.

Ha már FA igazolás akkor én Abraham-ot környékezném meg, bár nem hiszem, hogy lenne hely rá az idei sapkában.peterbadbone
Abrahamra úgy tudom, nincs sok esély. Mark Anderson esetleg?deyell
tekintve, hogy felé sem néztek a FA kezdete óta, lenne rá esély.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 667
Watson is aláírt, szintén 4 évre.

Ha már FA igazolás akkor én Abraham-ot környékezném meg, bár nem hiszem, hogy lenne hely rá az idei sapkában.peterbadbone
Abrahamra úgy tudom, nincs sok esély. Mark Anderson esetleg?

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
C-Wood megkapta a 24-es mezt.

Nickel felállásokra én is kiváncsi leszek...már csak azért is, mert a DL szempontjából alkalmasak leszünk a 4-2 és a 3-3-ra is jól sztem.
A 3-3 talán azért kerülhet majd előtérbe, h jöjjön a pass rush az OLB posztról...Sio vagy Burris veszélyesebb lehet szélről mint Carter vagy Hunter földről...

az tuti, h Roach elvileg all-down LB lesz, így ő a fix pont. 2 LB esetén érdekes kérdés ki kerül fel mellé...rutin vagy sebesség??
3 LB esetén nickelben Sio akkor is sokat fenn lesz sztem, ha 4-3baseben esetleg nem ő kezd...

Nálam most:
4-3 base:
Houston-Walker-Sims-Carter
Burnett-Roach-Moore

3-4 look:
Houston-Sims-Walker
Burris-Burnett-Roach\Maiava-Moore

4-2 look:
Houston-Kidi-Walker-Carter
Burnett-Roach

3-3 look:
Houston-Walker-Kidi
Burris\Maiava-Roach-Moore

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 520
Szerintem az alap 4-3 felállásnál DA nyilatkozata alapján a következő képen fog kinézni az LB sorunk. Burnett / Burnett - Roach / Burris - Maiava / Moore míg 3-4 nél Burris - Burnett - Maiava - Moore. Viszont Emptyhez csatlakozván a nickel package-re én is kíváncsi leszek.



több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Watson is aláírt, szintén 4 évre.

Ha már FA igazolás akkor én Abraham-ot környékezném meg, bár nem hiszem, hogy lenne hely rá az idei sapkában.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Burnett játszott MLB-t Miamiban tavaly ha jól emlékszem, akár Burris akár Maiava is becsúszhat ha nincsen Roach, de számomra a nagyobb kérdés h h fog kinézni ez a csapat nickelben (egyáltalán 4-2-5 v 3-3-5 lesz a felállás).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...