Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
legkevesebb nézőszámunk LA-ben volt. miután jöttek a negatív rekordú szezonok a 80-as évek második felében, volt hogy 23 ezren mentek ki a Chargers ellen. pedig akkor még olyan játékosaink voltak, mint Marcus Allen, Bo Jackson vagy Howie Long, meg jött a hype az NWA részéről. ez sem volt elég, az embereket LA-ben csak egy contender csapat érdekli, ami jelenleg nem vagyunk.

én úgy tudom, hogy Oakland város nagy szarban van a vezetésével, hatalmas adósságokat halmoztak fel, így könnyen lehet, hogy elvesztik a három csapatot.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
mondjuk nézzétek meg a serpenyő másik felét, hogy ha megtartják a Warriorst és az A-t, akkor L.A.-ben vár egy friss stadion, rögtön SB rendezéssel, milliós nagyváros (hatalmas fanbase), megdobná a franchsie értékét, csábítóbbá tenné FA-n, stb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
A város viszont szarban van a lent említett csapatokkal, mert a Warriors elvileg megy SFbe, míg az A's San Jose felé kacsingat nagyon...
Marad nekik a Raiders...ha azt is bukják komoly szarban lesznek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Én azt olvastam hogy új baseball és új kosárcsarnokot is akarnak építeni, ha ez igaz, akkor biztos hogy nem lesz fedezet új nfl stadionra. Ahogy most állnak a dolgok, az első számú prioritás a Warriors lehet a városnak, hiszen előttük most egy frankó jövő áll.. Ja és az Athletics sem panaszkodhat. Kérdés hogy ezt a város vezetősége hogy látja. De én is remélem, hogy Oakland Raiders marad, és nem költözünk megint L.A.-be. I Love Oakland.



Just Win Baby!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én örülnék, ha Oakland lenne a jövőben is a csapat székhelye, így nagyon örülök, hogy szóba került egy új stadion építése, még ha csak 50.000 férőhelyes lenne is.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Forbesen idén a világ 50. legértékesebb sportvállalkozása a Raiders.

(50-ből 30 NFL franchise, ehhez jön még 5-6 MLB, 1 NHL, 2 NBA, 2 F1, a többi soccer)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
 www.mercurynews.com/top-stories/ci_23665659/raiders-want-build-50-000-seat-stadium-oakland

Quote:
The Oakland Raiders want to build the NFL's smallest stadium at their current home, but the team might not be able to cover even half the costs, city and Alameda County officials learned Monday.

A team-commissioned study found enough demand in Oakland for a 50,000-seat football stadium that would cost roughly $800 million, said David Stone, whose firm, AECOM, is advising Oakland and Alameda County officials on stadium construction.

Stone said the Raiders have proposed contributing about $300 million toward the project. If the NFL agreed to provide $200 million from its stadium loan program, that would leave an estimated $300 million shortfall, Stone said Monday during a meeting of the joint Oakland and Alameda County board that governs the Oakland Coliseum complex.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
Tavalyt néztek elvben. De akinél nem lehetett, ott a tavalyelőttit. Legalábbis én így tudom.
Nem akartak úgy tenni, mintha Ford nem lenne a WR sorban és lehúznak egy ötödik WRt, hogy lám milyen gyenge a WR sor. Mert ugye te meg én tudjuk, ki Jákob Ford, de nem is nekünk írták ezt a szép színest. Ez alapfokú infó azoknak akiket érdekel most más csapat a kedvencén kívül, mert unatkozik. És akkor szép színes, ránézésre tudja mi lehet a csapat erőssége, gyengesége. Rajta van a várható kezdősor. Nekünk ez csak annyiban érdekes, hogy miként látja egy szakíró, ha csak a számokból indul ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 666
Ford tudhat valamit. Egy meccsen se játszott, mégis átlagos teljesítményt nyújtott. 😀BMG
Eddig volt egy 470 yardos szezonja 2TD, egy fél szezonja (8 meccs) 279 yarddal 1 TD.
A PFF statisztika oldal, nem foglalkoznak azzal, ki mekkora kedvenc, vagy elvben mekkora tehetség. Számokat néznek, és ezek valóban nem kiugró számok.
Kiváló returner, de azt ide nem számolják.ulpianus
Értem én; arra írtam, hogy elvileg a tavalyi teljesítmény alapján sorolták átlagosnak, pedig pályára sem lépett...
Ez alapján én a poor-kategóriába raktam volna (pedig nagy kedvenc).
Ezek szerint teljes karriert néztek.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
Ford tudhat valamit. Egy meccsen se játszott, mégis átlagos teljesítményt nyújtott. 😀BMG
Eddig volt egy 470 yardos szezonja 2TD, egy fél szezonja (8 meccs) 279 yarddal 1 TD.
A PFF statisztika oldal, nem foglalkoznak azzal, ki mekkora kedvenc, vagy elvben mekkora tehetség. Számokat néznek, és ezek valóban nem kiugró számok.
Kiváló returner, de azt ide nem számolják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
"Planners have already concluded that a new, 72,000-seat Raiders stadium would cost anywhere from $800 million to $1.2 billion — and that there are few good options to pay for it."

 blog.sfgate.com/matierandross/2013/07/15/oakland-keeps-spending-on-sports-dream/

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Ford tudhat valamit. Egy meccsen se játszott, mégis átlagos teljesítményt nyújtott. 😀BMG
nálunk ez az átlagos 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 666
Ford tudhat valamit. Egy meccsen se játszott, mégis átlagos teljesítményt nyújtott. 😀
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
az értékelések a tavalyi teljesítmény alapján vannak főleg. negatívum a sérülés miatt kihagyott meccsek száma. Woodson csak ezért átlagos illetve Porter ezért átlag alatti. DMC jobb lesz a PBS-re váltással. amúgy nagyjából egyetértek


choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Burnett anno g*ci jó volt a Phinsben 3-4 ILB-nek, csak kérdés mennyire öregedett meg azóta.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Full time 3-4re kevés lenne az LB sor is sztem.
Nincs igazi 3-4 fit sztem a kereten a kezdő esélyes LBk között...
Tudnának ott játszani, de rendes base Dben sztem kevés lenne futás ellen egy 3-4 front 7...
Nincs igazi NT, nincs rendes ILB és kérdéses lenne a pass rush továbbra is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 666
Szerződtethető NT-k:
- Casey Hampton (35);
- Sione Pouha (34);
- Ma'ake Kemoeatu (34);
- Shaun Smith (32).

Sajnos mind eléggé előrehaladott korban vannak.
Meg szerintem az LB-sor is kevés lenne. A Burris/Moore/Bass trió eljátszadozna ROLB poszton, de a többiek...
4-3-ban is elég érdekes lesz ez, de remélem megoldják valahogy.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
3-4 lookokra kiváncsi leszek:
-egyszer, h lesz-e?
-aztán, h kivel állunk fel ekkor? Burris-Burnett-Roach-Sio??
-aztán, h mennyire hatékony?Rolni
Roach helyén szvsz Maiava, ő nyomta ezt Clevelandben is.empty taxi
Elképzelhető simán...

3-4 lookokra kiváncsi leszek:
-egyszer, h lesz-e?
-aztán, h kivel állunk fel ekkor? Burris-Burnett-Roach-Sio??
-aztán, h mennyire hatékony?Rolni
lehet, hogy ez a Dline 3-4be még jobban is passzolnaAmadeus91
Hát az NT poszt nagyon necces lenne 3-4ben...Sims elkarcolna, de sztem nem bírná sokáig és mögötte nincs senki aki 3-4 NT lehetne hatékonyan...
3-4DE poszton jók lehetnénk az igazRolni
pont erre gondoltam. Van 4 LB, aki beférne a kezdőbe szódával, 2 3-4s DE-t is ki lehetne valahogy hozni - Houston meggyőződésem, hogy 3-4 DE - NT-be meg berakjuk a legnagyobb niggert amíg nem tudunk draftról vagy FA-ről hozni valakit jövőre. Nagyon aggódom, hogy a 4-3-hoz nincs meg az az igazi gyilkos DE Houston mellé.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 014 — no es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
3-4 lookokra kiváncsi leszek:
-egyszer, h lesz-e?
-aztán, h kivel állunk fel ekkor? Burris-Burnett-Roach-Sio??
-aztán, h mennyire hatékony?Rolni
Roach helyén szvsz Maiava, ő nyomta ezt Clevelandben is.empty taxi
Elképzelhető simán...

3-4 lookokra kiváncsi leszek:
-egyszer, h lesz-e?
-aztán, h kivel állunk fel ekkor? Burris-Burnett-Roach-Sio??
-aztán, h mennyire hatékony?Rolni
lehet, hogy ez a Dline 3-4be még jobban is passzolnaAmadeus91
Hát az NT poszt nagyon necces lenne 3-4ben...Sims elkarcolna, de sztem nem bírná sokáig és mögötte nincs senki aki 3-4 NT lehetne hatékonyan...
3-4DE poszton jók lehetnénk az igaz

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Brucenak nem fog tetszeni. Azt írja Levi Damien a S&B prideon, hogy Rolando McClain leginkább egy rákos daganathoz hasonlítható, ami a csapatot illeti. Már ettől jobb az LB sor, hogy nincs ott.ulpianus
Amúgy igaz amit ír. Slowlando kivállása uán jobb lett a D...
Roach-tól sokat várok, csakúgy mint Sio-tól.
Burris remélem tud fejlődni és akkor egész biztosan hasznos tagja lesz a rotációnak.
Maiava és Burnett meg hoznak megbízható teljesítményt és rutint is...

3-4 lookokra kiváncsi leszek:
-egyszer, h lesz-e?
-aztán, h kivel állunk fel ekkor? Burris-Burnett-Roach-Sio??
-aztán, h mennyire hatékony?Rolni
lehet, hogy ez a Dline 3-4be még jobban is passzolna

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
3-4 lookokra kiváncsi leszek:
-egyszer, h lesz-e?
-aztán, h kivel állunk fel ekkor? Burris-Burnett-Roach-Sio??
-aztán, h mennyire hatékony?Rolni
Roach helyén szvsz Maiava, ő nyomta ezt Clevelandben is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Brucenak nem fog tetszeni. Azt írja Levi Damien a S&B prideon, hogy Rolando McClain leginkább egy rákos daganathoz hasonlítható, ami a csapatot illeti. Már ettől jobb az LB sor, hogy nincs ott.ulpianus
Amúgy igaz amit ír. Slowlando kivállása uán jobb lett a D...
Roach-tól sokat várok, csakúgy mint Sio-tól.
Burris remélem tud fejlődni és akkor egész biztosan hasznos tagja lesz a rotációnak.
Maiava és Burnett meg hoznak megbízható teljesítményt és rutint is...

3-4 lookokra kiváncsi leszek:
-egyszer, h lesz-e?
-aztán, h kivel állunk fel ekkor? Burris-Burnett-Roach-Sio??
-aztán, h mennyire hatékony?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Brucenak nem fog tetszeni. Azt írja Levi Damien a S&B prideon, hogy Rolando McClain leginkább egy rákos daganathoz hasonlítható, ami a csapatot illeti. Már ettől jobb az LB sor, hogy nincs ott.ulpianus
Mivel nincs a csapatnál már, így már tetszik. Addig nem tetszett volna amíg a csapatnál van, de akkor meg nem született ilyen írás. 😀
Anno amikor draftoltuk, nem örültem neki, aztán csak szurkoltam neki, meg az NCAA szakik, mind azt írták, hogy jó lesz itt. Nem lett jó, meg hülye lett, mint az állat. Kirúgták és még idén szívunk is miatta, de jövőre már elfelejthetjük teljesen, csak az érte adott 1. kört sajnálhatjuk még egy ideig, de most már mindegy.

Abban reménykedek, hogy jövőre már tényleg teljesen a saját elképzelései szerint tud építkezni RM és az eredmények is jönni fognak.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
Brucenak nem fog tetszeni. Azt írja Levi Damien a S&B prideon, hogy Rolando McClain leginkább egy rákos daganathoz hasonlítható, ami a csapatot illeti. Már ettől jobb az LB sor, hogy nincs ott.


Állat vagyok, ami enni kér...