Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a baj, hogy egy ilyen szinte 0-ról, de esetunkben inkabb minuszbol torteno epitkezes, jo drafttal is (ami ezidaig nem volt rank jellemzo) vagy 15 ev...de ehhez kokemeny akarat, kitartas es hit kell, kulonben nem lehet vegig vinni...es szerencse is kell, nem is keves, mert par meghatarozo serules miatt 5-10 ev munkaja is majdhogy mehet a kukaba...
en eloszeretettel szoktam a Texanst felhozni peldanak, akik szerintem prima iskolapeldaja a jo es megfontolt epitkezesnek...
rengeteg buktato van, amikor a siker szele, vagy a regata tarto sikertelensege egyik pillanatrol a masikra elveszi a FO eszet es ertelmetlen koltekezesbe kezdenek, rossz szerzodesekkel...
ki kell tuzni egy 5 eves celt, es ragaszkodni hozza, nem valtoztatgatni teljes edzio stabot evente-ket evente, csak igy lehetPari
Szerintem 3-4 év alatt el lehet jutni olyan szintre hogy PO csapatod legyen jó, tervszerű munkával. Viszont az ellenfelek is erre törekednek, tehát a folyamat ilyen szinten nőhet egy két évvel.
Raidersnek most lesz a második éve. Jövőre nagyobb mozgástér cap ügyileg és talán már vonzóbb célpont is leszünk az FA játékosok számára. Ha megvan a fiatal mag, akkor azon kell tömködni a lyukakat és kész is van.

Meglátjuk már ebben a szezonban is, de inkább a következő off-season-ban és szezonban, hogy jó-e az irány amint elindultunk.
több mint 11 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Az a baj, hogy egy ilyen szinte 0-ról, de esetunkben inkabb minuszbol torteno epitkezes, jo drafttal is (ami ezidaig nem volt rank jellemzo) vagy 15 ev...de ehhez kokemeny akarat, kitartas es hit kell, kulonben nem lehet vegig vinni...es szerencse is kell, nem is keves, mert par meghatarozo serules miatt 5-10 ev munkaja is majdhogy mehet a kukaba...
en eloszeretettel szoktam a Texanst felhozni peldanak, akik szerintem prima iskolapeldaja a jo es megfontolt epitkezesnek...
rengeteg buktato van, amikor a siker szele, vagy a regata tarto sikertelensege egyik pillanatrol a masikra elveszi a FO eszet es ertelmetlen koltekezesbe kezdenek, rossz szerzodesekkel...
ki kell tuzni egy 5 eves celt, es ragaszkodni hozza, nem valtoztatgatni teljes edzio stabot evente-ket evente, csak igy lehet
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 937 — we almost always almost win
Nem véletlenül van kiemelve Streater, mint akiről talán még nem hallott valaki, de hamarosan fog.
És az se véletlen, h DHB és a többiek valójában nem "nagy távozók"-ként, hanem csak "távozók"-ként vannak említve valójában.
Ettől függetlenül a WRsor nem két emberből áll, hanem legalább 4-ből, és én el tudok képzelni olyan helyzetet, amikor DHB tudása hiányozni fog, még akkor is, ha top10hez képest bust volt, és nagyon szar árértékarány, mert amikor 4 pont hátrányban lehet támadni a győzelemért, nem az számít, h ki mennyit keres a pályán, hanem h ki hogy játszik. Szerintem ez a mondat nagyon jól összefoglalja
Some of those players were overpaid, overdrafted, past their prime – in some cases all of the above – but it's hard to say the Raiders are better off without all of them.

Más kérdés, ha már DHB-ről van szó, ha az ilyen képességű játékosok ekkora szerződést kapnak, abból sosem fog csapat épülni, a rebuilding első lépésben ezektől a szerződésektől kell megszabadulni, ez gyakran egy lépés hátrafelé egy rövid időre. Szerintem ti most itt tartotok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Hasonló témában:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/shutdown-countdown-oakland-raiders-probably-really-long-145940238.html#more-49650Black_Adder
Az ilyeneket úgy bírom, amíg DHB itt volt, azt mondták hogy szar, most meg már a nagy távozók között tartják számon....Bruce
ahhoz képest nem volt jó ahol húztátok, most viszont nála rosszabb veszi át a helyét, mégha olcsóbban is...Black_Adder
Kire gondolsz mint nála rosszabb?
Tavaly a DHB-Moore páros volt a kezdő, idén vszeg a Moore-Streater páros lesz az. Ergó Streater veszi át DHB helyét.
DHB rookie éve: 11meccs 11kezdés 9elkapás 124yard 13,8átlag 1TD
Streater rookie éve: 16meccs 2kezdés 39elkapás 584yard 15átlag 3TD
Ha a tavalyi számait vetjük össze DHBnek, mert végülis ez a mérvadó:
15meccs 14kezdés 41elkapás 606yard 14,8átlag 5TD
Sztem nem látszik, h DHB jobb lett volna tavaly...és tavaly az egyik egy 4.ed éves veterán korábbi első körös (milliókért), míg a másik egy UDFA rookie (bagóért). Streater catch rate-je 53%, míg DHB-é 51% volt.
Jövőre ugye nem tudjuk őket rendesen összehasonlítani, hiszen DHB Lucktól kapja majd a laszdikat, míg Rod a Flynn-Wilson-Pryor rettenetes trióval dolgozik...Kiváncsi leszek mindkét srácra, de úgy gondolom, h ha DHB marad itt akkor Rod idén azonos feltételek, helyzet mellett már láthatóan jobb lenne...



Houstonról nagyon kemény az a kép 😊
Veldheer-ről is mentek a Hulk-os képek...tényleg odateszi magát mindkettő a teremben, reméljük ez pályán is látszik majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
Houston contract yearben van... így még keményebben tolja, csakúgy mint Veldheer


choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Hasonló témában:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/shutdown-countdown-oakland-raiders-probably-really-long-145940238.html#more-49650Black_Adder
Az ilyeneket úgy bírom, amíg DHB itt volt, azt mondták hogy szar, most meg már a nagy távozók között tartják számon....Bruce
ahhoz képest nem volt jó ahol húztátok, most viszont nála rosszabb veszi át a helyét, mégha olcsóbban is...Black_Adder
mondjuk 8 millió dollárért én többet várok el egy 1. körös WR-től. Ettől független vékony a WR corp, de ennyi pénzt ő nem ér.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hasonló témában:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/shutdown-countdown-oakland-raiders-probably-really-long-145940238.html#more-49650Black_Adder
Az ilyeneket úgy bírom, amíg DHB itt volt, azt mondták hogy szar, most meg már a nagy távozók között tartják számon....Bruce
ahhoz képest nem volt jó ahol húztátok, most viszont nála rosszabb veszi át a helyét, mégha olcsóbban is...Black_Adder
Persze megmagyarázni meg lehet. De itt most teljesítményről van szó. A nagy távozók között emlegetik, miközben amíg nálunk volt nem titulálták nagy játékosnak. Úgyhogy bekaphattyák a gyíkomat! 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 937 — we almost always almost win
Hasonló témában:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/shutdown-countdown-oakland-raiders-probably-really-long-145940238.html#more-49650Black_Adder
Az ilyeneket úgy bírom, amíg DHB itt volt, azt mondták hogy szar, most meg már a nagy távozók között tartják számon....Bruce
ahhoz képest nem volt jó ahol húztátok, most viszont nála rosszabb veszi át a helyét, mégha olcsóbban is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
amugy azert sem lenne isten ellen valo gondolt a LA visszakoltozes, mert az NFL evrol evre nepszerubb, es LA-be is szeretik azert a focit
bizonyitando:
átlag nezőszám 2011-ben, +elozo evhez kepest a nezoszam novekedes:
USC, 87,945, +18%
UCLA, 68,481, +21%
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hasonló témában:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/shutdown-countdown-oakland-raiders-probably-really-long-145940238.html#more-49650Black_Adder
Az ilyeneket úgy bírom, amíg DHB itt volt, azt mondták hogy szar, most meg már a nagy távozók között tartják számon....
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mark Davis mondhat sokmindent, de nagyon komoly gondban lesz legkésőbb az édesanyja halálakor.
Ha addig valamilyen jogi manőverrel nem tudják nevére játszani a tulajdonjogokat, akkor nem fogja tudni kifizetni az örökösödési adót...na akkor jöhet új többségi tulajdonosként valaki(k). Ott az nyer aki a legtöbbet ajánlja és ha addigra nincs LA franchise akkor sztem tuti a dolog...
De bízzunk benne, h a mama sokáig egészséges marad még és egy javuló csapattal MD tud profitot termelni és így vagy úgy de megmarad a csapat a Davis família kezében...Rolni
ezt mondjuk nem értem, az apja után nem örökli a dolgot?Amadeus91
Akkor azt olvastam, hogy valahogy pont az örökösödési adó miatt variáltak...
Amúgy is ketten örököltek volna és talán Mark pont amiatt mondott le, h ne kelljen fizetni ??
De nem vagyok otthon a kinti szabályozásban sem és a pontos sztorit sem tudjuk ugyebár...
Az is lehet, h akkor örökölte a dolog felét és "csak" azután kellett fizetni, így majd mikor muter után örököl megint csak a fele lesz és megoldható a dolog...de tudom, h több cikket is olvastam amiben ezt komoly gondként vázolták fel...Rolni
Ez jó nagy cumi

Amúgy is én örülnék Loszinak 😀
több mint 11 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nem akarok eretnek tünni, de szerintem hosszu tavon a raiders franchise erdekeit szolglana egy nagyobb varosba koltozes.
Oakland elonye, hogy itt a rajongok jobban vonzodnak a csapathoz, magukenak erzik. Hatranya, hogy nincs penz.
LA elonye az lenne, hogy nagy varos, sok penz, hatranya ugyanakkor, hogy a varosba nem annyira eros a lokalpatriotizmus, (megis csak elsosorban a filmiparba vágyók gyulekezo helye szerte az orszagbol es vilagbol...) , smivel nem igazan sikerult megvetnie egyik nfl csapatnak sem itt a labat (hosszutavon) igy meg inkabb tartozkodoan allnak majd a csapathoz, ha jol megy lesz nezo, ha nem akkor sanyi.

Amelyik varos hamarabb ad a raidersnek uj stadiont az lesz az uj szekhely, de mindazonaltal en nem bannam, ha az LA lenne...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 937 — we almost always almost win
Hasonló témában:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/shutdown-countdown-oakland-raiders-probably-really-long-145940238.html#more-49650

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2013/7/17/4532814/comprehensive-comparison-oakland-raiders-2012-vs-2013-team-did-this-team

Levi cikke arról, h javult-e a csapat tavalyhoz képest papíron...

Nála:
Yes: 8 - RB, WR, OT, OG/C, DE, LB, CB, S

No: 4 - QB, TE, DT, SP

Egyetértek vele, a gond igazából, h a legfontosabb poszton QB nem tudtunk javulni...
Aztán majd kiderül, h a pályán mi valósul meg ebből...Brisiel és Berg azért kérdőjel a PBben...ha Carter kidől nagyon lyukas lesz az RDE poszt.
Másik oldalról meg, ha a DT rotáció rendesen összeáll és nincs komoly sérülés lehet, h hatékonyabb csapatrész lesz, mint a korábbi erősebb egyénekből álló, de széthulló egység. Tavaly szezon előtt kb ugyanilyen szarnak gondoltuk a TE posztunkat, sza lehet nem lesz gond, hiszen van olyan aki jól kap el és van olyan aki tud blokkolni, ha jól rotálják őket, még az is lehet, h nem lesz gebasz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Mark Davis mondhat sokmindent, de nagyon komoly gondban lesz legkésőbb az édesanyja halálakor.
Ha addig valamilyen jogi manőverrel nem tudják nevére játszani a tulajdonjogokat, akkor nem fogja tudni kifizetni az örökösödési adót...na akkor jöhet új többségi tulajdonosként valaki(k). Ott az nyer aki a legtöbbet ajánlja és ha addigra nincs LA franchise akkor sztem tuti a dolog...
De bízzunk benne, h a mama sokáig egészséges marad még és egy javuló csapattal MD tud profitot termelni és így vagy úgy de megmarad a csapat a Davis família kezében...Rolni
ezt mondjuk nem értem, az apja után nem örökli a dolgot?Amadeus91
Akkor azt olvastam, hogy valahogy pont az örökösödési adó miatt variáltak...
Amúgy is ketten örököltek volna és talán Mark pont amiatt mondott le, h ne kelljen fizetni ??
De nem vagyok otthon a kinti szabályozásban sem és a pontos sztorit sem tudjuk ugyebár...
Az is lehet, h akkor örökölte a dolog felét és "csak" azután kellett fizetni, így majd mikor muter után örököl megint csak a fele lesz és megoldható a dolog...de tudom, h több cikket is olvastam amiben ezt komoly gondként vázolták fel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Mark Davis mondhat sokmindent, de nagyon komoly gondban lesz legkésőbb az édesanyja halálakor.
Ha addig valamilyen jogi manőverrel nem tudják nevére játszani a tulajdonjogokat, akkor nem fogja tudni kifizetni az örökösödési adót...na akkor jöhet új többségi tulajdonosként valaki(k). Ott az nyer aki a legtöbbet ajánlja és ha addigra nincs LA franchise akkor sztem tuti a dolog...
De bízzunk benne, h a mama sokáig egészséges marad még és egy javuló csapattal MD tud profitot termelni és így vagy úgy de megmarad a csapat a Davis família kezében...Rolni
ezt mondjuk nem értem, az apja után nem örökli a dolgot?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Mark Davis mondhat sokmindent, de nagyon komoly gondban lesz legkésőbb az édesanyja halálakor.
Ha addig valamilyen jogi manőverrel nem tudják nevére játszani a tulajdonjogokat, akkor nem fogja tudni kifizetni az örökösödési adót...na akkor jöhet új többségi tulajdonosként valaki(k). Ott az nyer aki a legtöbbet ajánlja és ha addigra nincs LA franchise akkor sztem tuti a dolog...
De bízzunk benne, h a mama sokáig egészséges marad még és egy javuló csapattal MD tud profitot termelni és így vagy úgy de megmarad a csapat a Davis família kezében...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Igen, Cubehead, jó a szó, "Stadionpark" ezt olvastam én is, csak nem jutott eszembe, köszi. Én nagyon remélem hogy a másik 2 csapat se költözik el, nagyon szeretem a Warriorst és az A'st is. Dehát ez nem kívánságműsor, sajnos Oakland egy csóró város. Möglássuk mi lészön.Raider89
Így van. Pont ezért Mark Davis kijelentése sem vehető 100%-nak. Mindenesetre bízom a maradásban.
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Igen, Cubehead, jó a szó, "Stadionpark" ezt olvastam én is, csak nem jutott eszembe, köszi. Én nagyon remélem hogy a másik 2 csapat se költözik el, nagyon szeretem a Warriorst és az A'st is. Dehát ez nem kívánságműsor, sajnos Oakland egy csóró város. Möglássuk mi lészön.



Just Win Baby!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
 www.coliseumauthority.org/archive/2013/31_130719_474.pdf

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 520
Én úgy tudom és azt olvastam több alkalommal és több fórumon,hogy jelenleg két féle forgató könyv van terítéken.
Mark Davis egyértelműen kijelentette,hogy maradunk Oaklandba szóval LA kilőve (kizártnak tartom,hogy Mark megválna a csapattól)
Első forgató könyv/pletyka - marad az A-s meg a Warriors is és mi is és létrehozunk egy stadion parkot. Persze ehhez mind a csapatoknak,mind a város vezetésnek és mind a ligáknak bele kellene invesztálni. Ebben az esetben egy 72-75 ezer férőhelyes stadiont álmodtunk meg.

Második variáció - tekintve a város anyagi helyzetét mind az A-s mind a Warrior más felé tekinget (nem sorolom, Rolni már megtette), mi akkor is maradnánk azonba a már említett 50 ezres kisebb de modernebb stadion tervével.



több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 014 — no es importante
Szerintem meg egyezzünk meg a Cal Bears-szel és játszunk a Memorial Stadiumban.
63.000 fő körül; most lett felújítva.
TD-k után lehetne kalózos ágyúlövés, és csak kb. 15 km-rel van arrébb.
BMG
ez még a felújítás előtti kép, itt egy frissebb



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nekem speciel marhára tetszik a Coliseum. Sokkal faintosabb lenne picit felújítani oszt kész.
Nagy robusztus beton falak meg tényleg egy kolosszeum. Mintha csak egy modern kori gladiátor harc folyna a pályán.
Szerintem maga a stadion illik a csapathoz. Lehet én vagyok a maradi de az én véleményem az, hogy zsír kis stadionunk van. Hogy is nézne ki a csapat egy dallasi féle hi-tech kirakatban???
Absolute nem hozzánk való! Persze a játékosok ne szenvedjenek hiányt semmiben, meg a nézők se törött széken üljenek ahol nem hallanak és látnak semmit de remélem értitek mire gondolok...
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 666
Szerintem meg egyezzünk meg a Cal Bears-szel és játszunk a Memorial Stadiumban.
63.000 fő körül; most lett felújítva.
TD-k után lehetne kalózos ágyúlövés, és csak kb. 15 km-rel van arrébb.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Azt se felejtsük el, h egy LA költözést jó eséllyel már nem Mark Davis intézne...vszeg új tulaj(ok) érkeznének. Ezek jó eséllyel új GM-et, az új HC hoznának...
És pont ott lennénk mint Al halála után.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!