Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Várgyá, lassíccs, - most akkor Kaluka Maiavaj van Mikeba, nem? Vagy holnap lecsukják ziherájsz? Valamint Sio-ból mi lesz?sutianap
Maiava, Sio OLB poszton fog Burnettel és Burris-el küzdeni kezdőposztért, játékidőért elvileg.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Várgyá, lassíccs, - most akkor Kaluka Maiavaj van Mikeba, nem? Vagy holnap lecsukják ziherájsz? Valamint Sio-ból mi lesz?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
mindenképpen tudna segíteni, tekintve hogy Roach mögött jelenleg nincs MLB (kivéve, ha Burrisből akarnak középső lb-t faragni), és special teamben hasznos nagyon, amely csapatrész szintén erősítésre szorul. Mays legjobb szezonja DA irányítása alatt volt, 2011-ben, úgyhogy veterán minimumért jöhetne.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
A Raiders kivágta fizikai alkalmatlanság miatt a KR/CB Coye Franciest. Illetve elengedték Travis Goethelt a csere LB-t.ulpianus
egyik sem volt pótolhatatlan

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mays nekem legalább annyira unszimpatikus figura, mint Coye... persze egy próbát megérhet.peterbadbone
szerintem egyáltalán nem illik a csapat eddigi építkezésébe és szvsz a játékban sem tudna sokkal többet segíteni
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Goethel szerintem sem érte volna meg az 53-at, jó játékosnak tűnt, de fizikailag nem alkalmas az NFL-re és Coye is jobb, hogy most távozott, se visszahordóként sem DB-ként nem lett volna tényező.

Mays nekem legalább annyira unszimpatikus figura, mint Coye... persze egy próbát megérhet.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Wilson jó hír. Hayden és watson is jön sztem...sztem TC-re mind kész lesz.

Coye sose volt szívem csücske, Goethel meg úgyis lesérült volna péntek délutánra, ha most egészséges volt egyáltalán...

Mays DA kapocs miatt esélyes lehet, mint back up

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
ilyen egy edzés Kluwe szemszögéből, kommentálásával


choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
A Raiders kivágta fizikai alkalmatlanság miatt a KR/CB Coye Franciest. Illetve elengedték Travis Goethelt a csere LB-t.ulpianus
tán begyűjtjük Mayst. de kéne egy backup long snapper is.

choose life
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
A Raiders kivágta fizikai alkalmatlanság miatt a KR/CB Coye Franciest. Illetve elengedték Travis Goethelt a csere LB-t.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
4 évre aláírt Tyler Wilson, követhetné Hayden és Watson is, azt hiszem ők hiányoznak még a rookie-k közül.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Carter jó fazon 😊


Miller elmeszelése nem biztos, h sokat lendít az esélyeinken...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
pénteken lesz a TC első edzése. Carter már szólt is Sionak 😊

Andre Carter ‏@mr_carter93
@MrOakTown55 you ready to carry my shoulder pads for camp?

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
naja, a 15 ev lehet valoban sok, de a 3 ev szerintem keves...Pari
4-5 abszte reális kell, hogy legyen.Amadeus91
De ha jön a csodacsatár, akkor egy is elég 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Von Millert elmeszelték 4 meccsre. a harmadik héten játszunk ellenük, nem jött rosszuldeyell
Koxi Maxi?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
Von Millert elmeszelték 4 meccsre. a harmadik héten játszunk ellenük, nem jött rosszul

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
naja, a 15 ev lehet valoban sok, de a 3 ev szerintem keves...Pari
4-5 abszte reális kell, hogy legyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
naja, a 15 ev lehet valoban sok, de a 3 ev szerintem keves...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
15 év alatt egy teljes generáció kiöregszik, mire felépülne a csapat mindenki kiöregszik, és lehet építeni az újat...
Általában 3 évet szoktak adni építkezésre (és sokszor elég szokott lenni). Értsd 3 PO mentes év után a legtöbb edző repül. Nektek a sok deadmoney ezt megdobja, de max 2-vel. Idestova 4 év múlva már a jelenlegi vezetés alkalmatlansága miatt nem lesztek PO csapat ha nem lesztek, nem az előző miatt... Ennyi idő alatt egy teljes keretet le lehet cserélni FA-n és drafton...Black_Adder
Így igaz!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 937 — we almost always almost win
15 év alatt egy teljes generáció kiöregszik, mire felépülne a csapat mindenki kiöregszik, és lehet építeni az újat...
Általában 3 évet szoktak adni építkezésre (és sokszor elég szokott lenni). Értsd 3 PO mentes év után a legtöbb edző repül. Nektek a sok deadmoney ezt megdobja, de max 2-vel. Idestova 4 év múlva már a jelenlegi vezetés alkalmatlansága miatt nem lesztek PO csapat ha nem lesztek, nem az előző miatt... Ennyi idő alatt egy teljes keretet le lehet cserélni FA-n és drafton...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Úgy gondolom, hogy a magyar NB1-re jellemző lehet a 10-15 éves időtáv az "építkezésre", de egy ekkora tőkét mozgató profi ligában, mint az NFL, ez nem életképes. Oakland-ben - egész egyszerűen - a "vak vezet világtalant" jellegű motoszkálás volt nagyjából a Marcus Allen korszaktól kezdődően. Az egyik szurkoló valahol ahhoz az idegbeteg kutyához hasonlította a csapatot, amelyik azért pörög a tengelye körül mert elhiszi, hogy arra van az előre, nem pedig azért, mert tudja, hogy mit csinál éppen. Minden egyes "érában" volt egy olyan meghatározó tényezője (egy hibás idegdúc) a gépezetnek, ami annyira kuka volt, hogy lenullázta az egész csapatot (edzői stáb, O playbook, QB... etc). A tavalyi év lazán lehetett volna 8-8, csupán azzal, hogy a redzone potenciál fele olyan rossz (és még az is káka lett volna). Még mindig nem szeretem CP-t, de azt a 4000 yardot oda kellett dobnia valakinek és el is kellett kapnia valakiknek. Ami nem rossz teljesítmény. A futás... is vérzett. De az sem a futók /hátsó traktus játékosai miatt... playbook? Az... legalábbis - szerintem - a bukta 50%-a vacak hívások eredménye volt. A másik 50% már javítva 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 653 — Raiders fan
Nem véletlenül van kiemelve Streater, mint akiről talán még nem hallott valaki, de hamarosan fog.
És az se véletlen, h DHB és a többiek valójában nem "nagy távozók"-ként, hanem csak "távozók"-ként vannak említve valójában.
Ettől függetlenül a WRsor nem két emberből áll, hanem legalább 4-ből, és én el tudok képzelni olyan helyzetet, amikor DHB tudása hiányozni fog, még akkor is, ha top10hez képest bust volt, és nagyon szar árértékarány, mert amikor 4 pont hátrányban lehet támadni a győzelemért, nem az számít, h ki mennyit keres a pályán, hanem h ki hogy játszik. Szerintem ez a mondat nagyon jól összefoglalja
Some of those players were overpaid, overdrafted, past their prime – in some cases all of the above – but it's hard to say the Raiders are better off without all of them.

Más kérdés, ha már DHB-ről van szó, ha az ilyen képességű játékosok ekkora szerződést kapnak, abból sosem fog csapat épülni, a rebuilding első lépésben ezektől a szerződésektől kell megszabadulni, ez gyakran egy lépés hátrafelé egy rövid időre. Szerintem ti most itt tartotok...Black_Adder
Black amit itt írtál az teljesen rendben van. Én arra reagáltam, h az ez előtti hszben azt írtad, hogy:
"most viszont nála rosszabb veszi át a helyét, mégha olcsóbban is..." és ez sztem önmagában nem igaz.
Na de mindegy is...én is értem mit akartál mondani, meg Te is azt, h én mit 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nekem szemely szerint amugy az is a bajom a jelenlegi rosterrel, hogy nincs benne egy igazi peldakep, egy arc ,egy leader akivel szivesen azonosulnekPari
Woodson?deyell
Jelenleg o allna ehhez a legkozelebb, de ahoz meg sokat le kell itt tennie ujra az asztalra, remelem nem csak alibizni, vagy levezetni jott vissza...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 666
Nekem szemely szerint amugy az is a bajom a jelenlegi rosterrel, hogy nincs benne egy igazi peldakep, egy arc ,egy leader akivel szivesen azonosulnekPari
Woodson?

choose life
több mint 11 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nekem szemely szerint amugy az is a bajom a jelenlegi rosterrel, hogy nincs benne egy igazi peldakep, egy arc ,egy leader akivel szivesen azonosulnek, bar az ilyenek azert nem hemzsegnek mashol sem, de nalunk aztan regota hianycikk. (ilyenre gondolok, mint pl. Warner(volt), vagy Fitzgerald, Urlacher akikre meg az ellenfelek szurkoloi is csak elismeroen csettintenek...