Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
JMR a Bearshez? 😊
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/jamarcus-russell-chicago-bears-203615516.html
vagy a Hollók vakrepülnének?
 www.sbnation.com/nfl/2013/6/4/4397142/jamarcus-russell-ravens-free-agent
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Szerintem TP #3 pozíciója van itt veszélyben igazából. DA legutóbbi nyilatkozatában is kitérő választ adott afelől, h TP fejlődik-e, javul-e...annyit mondott, h még nincs ott...sajnos egyre inkább úgy fest, h nem fog tudni beérni NFL szintű dobová...ha TCben is jobb nála Wilson mellett McGloin is akkor akár "surprise" cut is lehet belőle.Rolni
Belichick beszélt egyszer sajtótájékoztatón a játékosok fejlődéséről: a mértéknek szinte nincs is jelentősége, mert a lényeg, hogy folyamatosan lépjen előre játékos, egyre több mindent lehessen rábízni. Aztán ha már stagnál, akkor el lehet dönteni, hogy nekik így is jó a játékos, vagy inkább hoznak helyette mást, aki ugyan még nem tud annyit, mint az, akit éppen el akarnak küldeni miatta, és csak remélni tudják, hogy ő majd tovább fog fejlődni.

Irányítóknál ez a probléma még hatványozottabban jelentkezhet. Arról lehetett olvasni, hogy Pryornak dobótechnikai problémái vannak VAGY fejben van a gond, nem érti/látja hogy mi történik körülötte a pályán és emiatt nem tud jó döntést hozni, mert túl komplex neki egy NFL csapat védelme? A Buckeyesnál nem volt olyan támadórendszer, amiben még egy eltöltött év túl sok pozitívumot hozott volna neki. Én a Stanzi v. Pryor duóból utóbbira tippeltem inkább, hogy lehet belőle "valaki" az NFL-ben.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Hali! Tyler Wilson hogy teljesít?Van róla valami infó?aztec
Állítólag Pryor-nál jobb, de Flynn-nél még nem.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 747
Hali! Tyler Wilson hogy teljesít?Van róla valami infó?aztec
future HoF & Super Bowl MVP.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hali! Tyler Wilson hogy teljesít?Van róla valami infó?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 747
Chris Mortensen reported on NFL 32 that undrafted rookie QB Matt McGloin has made a "huge impression" on Raiders brass at OTAs to the point where he's pushing Tyler Wilson and Terrelle Pryor and is a candidate to climb the depth chart.

bár ezt már olvastam korábban is, hogy McGloint kedvelik az edzőink. igazi kemény melós játékos.deyell
McGloin "NFL-readységének", hogy hamar megtalálja helyét az edzéseken és a tanteremben is biztosan jót tett a Bill O'Brien mellett eltöltött egy év. Sajnos a passzjátékban nagyon limitált, mert már egyetemen is kevésnek számított a dobó ereje. Brian Hoyer, Greg McElroy szintjét elképzelni, akiből nagy hasznos táblatartó lehet no.2-ként.DoM
Szerintem TP #3 pozíciója van itt veszélyben igazából. DA legutóbbi nyilatkozatában is kitérő választ adott afelől, h TP fejlődik-e, javul-e...annyit mondott, h még nincs ott...sajnos egyre inkább úgy fest, h nem fog tudni beérni NFL szintű dobová...ha TCben is jobb nála Wilson mellett McGloin is akkor akár "surprise" cut is lehet belőle.
Amit egyfelől sajnálnék, mert csupaszív, kemény dolgos gyerek, aki amióta itt van csak jókat nyilatkozik és keményen dolgozik, másfelől megérteném. Őt leszámítva a másik 3 QB elég hasonló bizonyos szempontból, egy rendszerben működtethetőek lennének...Rolni
nekem valahol fájna a TP cut, de végülis just win baby.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Chris Mortensen reported on NFL 32 that undrafted rookie QB Matt McGloin has made a "huge impression" on Raiders brass at OTAs to the point where he's pushing Tyler Wilson and Terrelle Pryor and is a candidate to climb the depth chart.

bár ezt már olvastam korábban is, hogy McGloint kedvelik az edzőink. igazi kemény melós játékos.deyell
McGloin "NFL-readységének", hogy hamar megtalálja helyét az edzéseken és a tanteremben is biztosan jót tett a Bill O'Brien mellett eltöltött egy év. Sajnos a passzjátékban nagyon limitált, mert már egyetemen is kevésnek számított a dobó ereje. Brian Hoyer, Greg McElroy szintjét elképzelni, akiből nagy hasznos táblatartó lehet no.2-ként.DoM
Szerintem TP #3 pozíciója van itt veszélyben igazából. DA legutóbbi nyilatkozatában is kitérő választ adott afelől, h TP fejlődik-e, javul-e...annyit mondott, h még nincs ott...sajnos egyre inkább úgy fest, h nem fog tudni beérni NFL szintű dobová...ha TCben is jobb nála Wilson mellett McGloin is akkor akár "surprise" cut is lehet belőle.
Amit egyfelől sajnálnék, mert csupaszív, kemény dolgos gyerek, aki amióta itt van csak jókat nyilatkozik és keményen dolgozik, másfelől megérteném. Őt leszámítva a másik 3 QB elég hasonló bizonyos szempontból, egy rendszerben működtethetőek lennének...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Chris Mortensen reported on NFL 32 that undrafted rookie QB Matt McGloin has made a "huge impression" on Raiders brass at OTAs to the point where he's pushing Tyler Wilson and Terrelle Pryor and is a candidate to climb the depth chart.

bár ezt már olvastam korábban is, hogy McGloint kedvelik az edzőink. igazi kemény melós játékos.deyell
McGloin "NFL-readységének", hogy hamar megtalálja helyét az edzéseken és a tanteremben is biztosan jót tett a Bill O'Brien mellett eltöltött egy év. Sajnos a passzjátékban nagyon limitált, mert már egyetemen is kevésnek számított a dobó ereje. Brian Hoyer, Greg McElroy szintjét elképzelni, akiből nagy hasznos táblatartó lehet no.2-ként.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
Chris Mortensen reported on NFL 32 that undrafted rookie QB Matt McGloin has made a "huge impression" on Raiders brass at OTAs to the point where he's pushing Tyler Wilson and Terrelle Pryor and is a candidate to climb the depth chart.

bár ezt már olvastam korábban is, hogy McGloint kedvelik az edzőink. igazi kemény melós játékos.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Nix es Bergstrom nagy harcban a kezdo LG posztert. Eddig kb egyenlo lehetoseget kaptak sztem az olvasottak alapjan. Remelhetoleg vmelyik megoldja a posztot iden es evekre.
Nix jobb PB fit talan, mig Berg elvileg jobb technikailag. meglatjuk.
A vesztes lesz sztem a csere mindket G posztra es Brisiel sarkaban is nagyon ott all majd. Ha az "oreg" szenved a PBvel konnyen kiuthetik kezdobol...en szemely szerint ennek orulnek legjobban. Bar ha Watson is ki tudja nyomni Barnest akkor veszelyese rutintalan lenne a fal, foleg jobb oldalon.
Ha Watson eleg jo es nyer akkor sztem bennhagyjak mellette a veteran Gt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
bocsánat ha már volt.
Most a média azzal van tele, hogy míg Hue Jackson volt a Raiders HC, Drafton Kaeperbe esett bele, és vitték is volna. Érdekes lenne, akkor ugye nincs a a Palmer trade, és van egy irányítótok (bár kérdés, hogy miként működött volna az akkori légkörben, azért a jelenlegi 49ers-ben bárki képes lenne jó eredményeket hozni QB poszton).MarioAna
igen, ezt tudtuk, hogy Al favoritja volt Kaepernick. feltradeltünk volna érte a második kör elejére, de a Patriots túl sokat kért cserébe, így ez nem jött össze. amikor a 49ers húzta, Al egy üveget a falhoz vágott a war roomban állítólag.

Allent megkérdezték, hogy Pryor fejlődik-e, kitérő választ adott. nem áll még készen. Ford továbbra is sérült (combizom), Bilukidi bokája kifordult. múlt héten a beatwriterek szerint nagyon gyengén produkáltak az irányítók, most már jókat írnak. Moore még mindig droppol.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 747
bocsánat ha már volt.
Most a média azzal van tele, hogy míg Hue Jackson volt a Raiders HC, Drafton Kaeperbe esett bele, és vitték is volna. Érdekes lenne, akkor ugye nincs a a Palmer trade, és van egy irányítótok (bár kérdés, hogy miként működött volna az akkori légkörben, azért a jelenlegi 49ers-ben bárki képes lenne jó eredményeket hozni QB poszton).MarioAna
Akkor is volt róla szó, csak már kiment mire mi jöttünk.
Nekem van egy olyan érzésem, hogy itt nem vált volna be...BMG
+1
kellett neki az az 1 év egy jó edző kezei alatt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
The Raiders have given second-year OG Lucas Nix first-team reps at left guard this offseason.

meglássátok, kezdő lesz.

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
bocsánat ha már volt.
Most a média azzal van tele, hogy míg Hue Jackson volt a Raiders HC, Drafton Kaeperbe esett bele, és vitték is volna. Érdekes lenne, akkor ugye nincs a a Palmer trade, és van egy irányítótok (bár kérdés, hogy miként működött volna az akkori légkörben, azért a jelenlegi 49ers-ben bárki képes lenne jó eredményeket hozni QB poszton).MarioAna
Akkor is volt róla szó, csak már kiment mire mi jöttünk.
Nekem van egy olyan érzésem, hogy itt nem vált volna be...
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
bocsánat ha már volt.
Most a média azzal van tele, hogy míg Hue Jackson volt a Raiders HC, Drafton Kaeperbe esett bele, és vitték is volna. Érdekes lenne, akkor ugye nincs a a Palmer trade, és van egy irányítótok (bár kérdés, hogy miként működött volna az akkori légkörben, azért a jelenlegi 49ers-ben bárki képes lenne jó eredményeket hozni QB poszton).

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
az assistant media directorunknak jó neve van: Will Kiss. 😊 tán ő lesz a következő pr igazgató.deyell
1 évvel ezelőtt a Raidersből szerettem volna csinálni a szakdogámat (kommédiát tanultam) és próbáltam a taggal felvenni a kapcsolatot (asszem tud magyarul is) de sajnos hiába írtam én bárkinek (linkedinen, raiders feedback stb.) semmi.... 😕 Pedig mennyire faja lett volna a k*rva életbe! 😊
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
goro ismét kitett magáért, újabb remek playelemzések a tavalyi szezonból, még ha számunkra fájdalmasak is. három olyan futójáték, ami tökéletes lehetett volna, ha egy játékosunk nem szúrja el.

az első a Miami elleni meccsen történt. jó a playhívás, az egész fal jól blokkolt és még Myers is, csak Schmittnek kellett volna megcsinálnia a blokkot a linebacker Koa Misin, és ott lehetett volna a 82 yardos TD, ehelyett azonban lepattant róla szánalmas módon. 2 yard gain.

 www.raiders1.ninjagoro.com/2012/dmc-run-play-07-v-dolphins-week-02/

a második a Panthers ellen, DMC futott TD-jét semmisítették meg holding miatt. megint jó volt a playhívás, DHB motion során azonban kigáncsolta Wisniewskit, aki eredetileg jó pozícióban volt ahhoz, hogy megcsinálja a blokkot, de mivel megbotlott, csak a holding maradt.

 www.raiders1.ninjagoro.com/2012/wisniewskis-goal-line-holding-penalty-v-panthers-week-16/

a harmadik a Falcons elleni DMC fumble. Carlisle és Wis nem értették meg egymást, előbbi jobbra próbálta tolni Babineaux-t, míg utóbbi balra. végül Wisniewski elvesztette egyensúlyát, a Falcons DT-je pedig áttörhetett és kiharcolhatta a fumble-t. úgy tűnik, Carlisle hibája volt, jobb lett volna, ha nem "segít be".

 www.raiders1.ninjagoro.com/2012/mcfaddens-fumble-v-falcons-week-06/

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
az assistant media directorunknak jó neve van: Will Kiss. 😊 tán ő lesz a következő pr igazgató.

choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Viszont csak remélni tudom,hogy Flynn kap egy kis segítséget 😊undisputedly
Azért nem olyan rossz ez az O alakulat, hogy ne Flynn-en múljon a bizonyítás. Félretéve azt a tényt, hogy minőségi depth-re minden poszton mindig szükség van, melyik egységre gondolsz ami ne tudná támogatni Flynn-t?

Csak remélem, hogy Flynn-el nem egy újabb földbe vert karót teszünk a zsebbe, mert akkor rohangászhatná nekünk Welker-től kezdve Cruz-ig akárki a route-okat: kulcsszituban a felszívott passrush idő előtt agyon fogja csapni (= 4000 yard, 22 TD és 4-12 w/l... már láttuk 😕 ).
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
Kirugtak a P.R. igazgatot.
Nem tudom mit jelent a dolog...elvileg RM embere volt es jo szakinak tartjak...

Mark Davis keze lenne a dologban?Rolni
Aha, elvileg nem tetszett neki egy cikk a Sport Illustrated-ben, ami nem értékelte túl jól Al Davis ténykedését az utolsó tíz évben.

"Gilbert, hired by general manager Reggie McKenzie, hasn’t been at the club facility since a Sports Illustrated story authored by Jim Trotter which was published April 18 detailed how McKenzie was attempting to put an organization back together after a decade of neglect under Al Davis. Although the story cast McKenzie in a positive light, it was not well received by Mark Davis."
-  www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2013/06/01/raiders-fire-p-r-director-gilbert/BMG
ez volt az a cikk:  sportsillustrated.cnn.com/vault/article/magazine/MAG1207435/1/index.htm
megértem 😊sapka
én viszont nem. egyrészt nem Gilbert írta a cikket, Trotter ki tudja mit költött hozzá, másrészt semmi olyan nem szerepel benne, ami nem igaz. a legszomorúbb pedig az egészben az, hogy Gilbert jó munkát végzett, mindenki dicsérte, McKenzie embere volt, ő kirúgta volna, ha nem elégedett vele, de nem ez volt a helyzet. Mark Davis nem szakmai, hanem érzelmi alapú döntést hozott, túlreagálta, és nem képes szembenézni a valósággal ezek szerint, hogy Al csinált pár baklövést 2002-2011 között. ez a fajta lépés nem vezet előre.

choose life
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Kirugtak a P.R. igazgatot.
Nem tudom mit jelent a dolog...elvileg RM embere volt es jo szakinak tartjak...

Mark Davis keze lenne a dologban?Rolni
Aha, elvileg nem tetszett neki egy cikk a Sport Illustrated-ben, ami nem értékelte túl jól Al Davis ténykedését az utolsó tíz évben.

"Gilbert, hired by general manager Reggie McKenzie, hasn’t been at the club facility since a Sports Illustrated story authored by Jim Trotter which was published April 18 detailed how McKenzie was attempting to put an organization back together after a decade of neglect under Al Davis. Although the story cast McKenzie in a positive light, it was not well received by Mark Davis."
-  www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2013/06/01/raiders-fire-p-r-director-gilbert/BMG
ez volt az a cikk:  sportsillustrated.cnn.com/vault/article/magazine/MAG1207435/1/index.htm
megértem 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 665
Ford pólója:


choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 747
Kirugtak a P.R. igazgatot.
Nem tudom mit jelent a dolog...elvileg RM embere volt es jo szakinak tartjak...

Mark Davis keze lenne a dologban?Rolni
Aha, elvileg nem tetszett neki egy cikk a Sport Illustrated-ben, ami nem értékelte túl jól Al Davis ténykedését az utolsó tíz évben.

"Gilbert, hired by general manager Reggie McKenzie, hasn’t been at the club facility since a Sports Illustrated story authored by Jim Trotter which was published April 18 detailed how McKenzie was attempting to put an organization back together after a decade of neglect under Al Davis. Although the story cast McKenzie in a positive light, it was not well received by Mark Davis."
-  www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2013/06/01/raiders-fire-p-r-director-gilbert/BMG
legalább van még vér a bölölőjében M.Davisnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Kirugtak a P.R. igazgatot.
Nem tudom mit jelent a dolog...elvileg RM embere volt es jo szakinak tartjak...

Mark Davis keze lenne a dologban?Rolni
Aha, elvileg nem tetszett neki egy cikk a Sport Illustrated-ben, ami nem értékelte túl jól Al Davis ténykedését az utolsó tíz évben.

"Gilbert, hired by general manager Reggie McKenzie, hasn’t been at the club facility since a Sports Illustrated story authored by Jim Trotter which was published April 18 detailed how McKenzie was attempting to put an organization back together after a decade of neglect under Al Davis. Although the story cast McKenzie in a positive light, it was not well received by Mark Davis."
-  www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2013/06/01/raiders-fire-p-r-director-gilbert/
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Kirugtak a P.R. igazgatot.
Nem tudom mit jelent a dolog...elvileg RM embere volt es jo szakinak tartjak...

Mark Davis keze lenne a dologban?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!