Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
TEAM NEWS: After the restructuring of Matt Flynn's contract, lowering his base-salary saving Oakland roughly $1.25M in cap space, the Raiders are currently $130K under the salary cap after signing DB Charles Woodson. After June 1st, the Raiders will be saving $8M due to making Michael Huff an post-June 1st designation release. Oakland has signed zero of their 10 draft selections at this time, and do not expect any to until after June 2nd.Bay Area
Igen ezt kinti fórumra írtam is, h ezért kellett a Flynn restructure...
A 8M meg bőven elég a rookie dealekre.Rolni
meg még talán egy Ahmad Bradshaw is belefér.deyell
Akár, de akkor meg minek jött Jennings? Mondjuk kétségtelen, h upgrade lenne...Rolni
végül is nem hülye gondolat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
TEAM NEWS: After the restructuring of Matt Flynn's contract, lowering his base-salary saving Oakland roughly $1.25M in cap space, the Raiders are currently $130K under the salary cap after signing DB Charles Woodson. After June 1st, the Raiders will be saving $8M due to making Michael Huff an post-June 1st designation release. Oakland has signed zero of their 10 draft selections at this time, and do not expect any to until after June 2nd.Bay Area
Igen ezt kinti fórumra írtam is, h ezért kellett a Flynn restructure...
A 8M meg bőven elég a rookie dealekre.Rolni
meg még talán egy Ahmad Bradshaw is belefér.deyell
Akár, de akkor meg minek jött Jennings? Mondjuk kétségtelen, h upgrade lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
TEAM NEWS: After the restructuring of Matt Flynn's contract, lowering his base-salary saving Oakland roughly $1.25M in cap space, the Raiders are currently $130K under the salary cap after signing DB Charles Woodson. After June 1st, the Raiders will be saving $8M due to making Michael Huff an post-June 1st designation release. Oakland has signed zero of their 10 draft selections at this time, and do not expect any to until after June 2nd.Bay Area
Igen ezt kinti fórumra írtam is, h ezért kellett a Flynn restructure...
A 8M meg bőven elég a rookie dealekre.Rolni
meg még talán egy Ahmad Bradshaw is belefér.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
TEAM NEWS: After the restructuring of Matt Flynn's contract, lowering his base-salary saving Oakland roughly $1.25M in cap space, the Raiders are currently $130K under the salary cap after signing DB Charles Woodson. After June 1st, the Raiders will be saving $8M due to making Michael Huff an post-June 1st designation release. Oakland has signed zero of their 10 draft selections at this time, and do not expect any to until after June 2nd.Bay Area
Igen ezt kinti fórumra írtam is, h ezért kellett a Flynn restructure...
A 8M meg bőven elég a rookie dealekre.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
TEAM NEWS: After the restructuring of Matt Flynn's contract, lowering his base-salary saving Oakland roughly $1.25M in cap space, the Raiders are currently $130K under the salary cap after signing DB Charles Woodson. After June 1st, the Raiders will be saving $8M due to making Michael Huff an post-June 1st designation release. Oakland has signed zero of their 10 draft selections at this time, and do not expect any to until after June 2nd.

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
CWood meg us kapta a 24-es szamot Portertol. Varhato volt, korrekt es bolcs lepes Tracy reszerol.

Nagyon elgondolkodtam egy Woodson mezen 😉Rolni
Én viszont nem! 😀

Meg amúgy is van egy 24-es Raiders mezem, csak a nevet kell rajta átírni 😀Bruce
Bruce te nem vehetsz egy aktív játékos mezéből sem! Ezt már megbeszéltük 😊


Nagyon ne beszéljünk POról, Wild Cardról.
A divízió leggyengébb csapata vagyunk papíron, így amíg ezt nem cáfoljuk meg az első pár meccsen addig nincs miről beszélni.

És minden offseasonban bizakodunk, aztán nyomjuk a pofást...idén próbáljunk ki vmi mást 😊Rolni
Jahh... egyszer csak kikerülünk a szopóágról...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
CWood meg us kapta a 24-es szamot Portertol. Varhato volt, korrekt es bolcs lepes Tracy reszerol.

Nagyon elgondolkodtam egy Woodson mezen 😉Rolni
Én viszont nem! 😀

Meg amúgy is van egy 24-es Raiders mezem, csak a nevet kell rajta átírni 😀Bruce
Bruce te nem vehetsz egy aktív játékos mezéből sem! Ezt már megbeszéltük 😊


Nagyon ne beszéljünk POról, Wild Cardról.
A divízió leggyengébb csapata vagyunk papíron, így amíg ezt nem cáfoljuk meg az első pár meccsen addig nincs miről beszélni.

És minden offseasonban bizakodunk, aztán nyomjuk a pofást...idén próbáljunk ki vmi mást 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664

choose life
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Azt gondolom, hogy R.M. elérte a célját. Ez a Raiders, aki ősszel rajthoz fog állni az AFC bajnoki címért, az egyáltalán nem hasonlít arra a csapatra aki tavaly volt. Az új éra támogatottsága pedig már szembeötlő. A fórumokat és egyéb platformokon a hozzászólásokat mustrálva nekem tetszik, hogy egyre kevesebb a jogosan kiosztott fika-zrika és egyre több a "believer" (még a semlegesek között is). Már olvasok olyan véleményeket, amik szerint akár Wild-card-ra is odaérhetünk.
Lehet, hogy én emlékszem rosszul, de az elmúlt években mintha nem lett volna ennyire pozitív visszhangtól hangos az off-season. Wild-card hely? Akár bele is férhet...toxique
Rosszul emlékszel. Itt minden évben pozitív volt a szemlélet offseasonban - még JMR alatt is szóba került a wild card - , csak egy-két meccs után alábbhagyott a lelkesedés.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Flynn-nek módosítottuk a szerződését, ezzel kb $1M-t nyertünk a sapka alatt

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Azt gondolom, hogy R.M. elérte a célját. Ez a Raiders, aki ősszel rajthoz fog állni az AFC bajnoki címért, az egyáltalán nem hasonlít arra a csapatra aki tavaly volt. Az új éra támogatottsága pedig már szembeötlő. A fórumokat és egyéb platformokon a hozzászólásokat mustrálva nekem tetszik, hogy egyre kevesebb a jogosan kiosztott fika-zrika és egyre több a "believer" (még a semlegesek között is). Már olvasok olyan véleményeket, amik szerint akár Wild-card-ra is odaérhetünk.
Lehet, hogy én emlékszem rosszul, de az elmúlt években mintha nem lett volna ennyire pozitív visszhangtól hangos az off-season. Wild-card hely? Akár bele is férhet...toxique
először lássuk az 1. hónapot, szerintem korán van idén PO-ról beszélni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azt gondolom, hogy R.M. elérte a célját. Ez a Raiders, aki ősszel rajthoz fog állni az AFC bajnoki címért, az egyáltalán nem hasonlít arra a csapatra aki tavaly volt. Az új éra támogatottsága pedig már szembeötlő. A fórumokat és egyéb platformokon a hozzászólásokat mustrálva nekem tetszik, hogy egyre kevesebb a jogosan kiosztott fika-zrika és egyre több a "believer" (még a semlegesek között is). Már olvasok olyan véleményeket, amik szerint akár Wild-card-ra is odaérhetünk.
Lehet, hogy én emlékszem rosszul, de az elmúlt években mintha nem lett volna ennyire pozitív visszhangtól hangos az off-season. Wild-card hely? Akár bele is férhet...
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ennél jobb igazolást szerintem nem nagyon csinálhattunk volna.
Ennek a megfiatalodó csapatnak pontosan ez kellett. Amellett, hogy segít a fiataloknak, példát is tud mutatni, hogy hogyan is kell ehhez a csapathoz állni -ilyen téren van hova fejlődni mert pár nyomoréknak sikerült lehúzni a színvonalat...-.TST
Azt gondolom, most ugyanazt a TVcsatornát néztük 😊. Egyetértek!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
CWood meg us kapta a 24-es szamot Portertol. Varhato volt, korrekt es bolcs lepes Tracy reszerol.

Nagyon elgondolkodtam egy Woodson mezen 😉Rolni
Én viszont nem! 😀

Meg amúgy is van egy 24-es Raiders mezem, csak a nevet kell rajta átírni 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
CWood meg us kapta a 24-es szamot Portertol. Varhato volt, korrekt es bolcs lepes Tracy reszerol.

Nagyon elgondolkodtam egy Woodson mezen 😉

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Woodson: "Don't know if I would have made it out of there if I didn't sign." 😊

choose life
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ennél jobb igazolást szerintem nem nagyon csinálhattunk volna.
Ennek a megfiatalodó csapatnak pontosan ez kellett. Amellett, hogy segít a fiataloknak, példát is tud mutatni, hogy hogyan is kell ehhez a csapathoz állni -ilyen téren van hova fejlődni mert pár nyomoréknak sikerült lehúzni a színvonalat...-.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
"Shine Nieto from Tule River Indian reservation drove 5 hours “just to welcome him back" 😊

40-50 fanatikus egész nap ott maradt, amíg be nem jelentették az igazolást. közben a rookie-k, akik megérkeztek, nagy ovációban részesültek, de még klub olyan alkalmazottai is, mint a takarítók, vagy a buszsofőrök. fan MVP cím jár a résztvevőknek

 www.youtube.com/watch?v=fM2l2VUVkgs

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Nem rég találgattátok, h ki lehet most a csapat arca. Szerintem most így egyértelmű...Black_Adder
Rövidtávon igen, de idén meg kellene találni a hosszútávú figurát is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A csapat arca ez az agancsos pali itt a nevem alatt 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 937 — we almost always almost win
Nem rég találgattátok, h ki lehet most a csapat arca. Szerintem most így egyértelmű...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
kellett már egy karakter a csapatba, jó, hogy jött.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 www.rotoworld.com/player/nfl/840/charles-woodson

Nekem úgy tűnik, h nem a pénz volt a fő motivátor...
3,8M és 4,3M között nincs nagy különbség és azért neki nem zsíroskenyérre kell már...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
home is where the heart is. Champ Bailey hétfőn azt nyilatkozta az ESPN-en, hogy kizárt, hogy Woodson visszatérjen Oaklandbe. lehet, hogy korábban még C-Wood is így gondolta, de a tegnapi látogatás meggyőzte. grat McKenzie-nek és a szurkolóknak.

Haydennek remek mentora lesz majd.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
A deal max 4,3M. A base 1,8M korul van. Sztem ez igy rendben van. Ha impact player tud lenni meg 1 evre akkor megkapja erte a penzt is.
Fiatal secondary szamara es foleg a fan base szamara is fontos igazolas.
Season ticket eladasokba sztem rogton latszik majd a dolog.
Fiataloknak rengeteg tanacsot adhat, illetve jo pelda lesz.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!