Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Wilson rovidre, mig TP hosszura dobal eddig jobban.Rolni
ezt Vic Tafur írta, a másik beatwriter, Corkran szerint nem így van, azt írta erre Tafurnak, hogy "Site For Sore Eyes on line 2" 😊 utóbbi Wilsont és Flynnt dicsérte, míg Pryor szerinte inkonzisztens. Kluwe egyelőre jobban puntol, mint King, jobb a hang time-ja.deyell
Egyik fórumon azt írták,hogy Corkran szerint Wilson 3INT-et is dobott. Tweetjei között nem látom, más is hallott erről vagy abszolút kacsa?undisputedly
sztem kamu. csak annyit írnak, hogy majdnem dobott egy interceptiont, de Clayton elejtette. eddig legjobban talán Wilsont dicsérték a beatwriterek, ha jól veszem ki a tweetekből. ("smooth, accurate")

choose life
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson rovidre, mig TP hosszura dobal eddig jobban.Rolni
ezt Vic Tafur írta, a másik beatwriter, Corkran szerint nem így van, azt írta erre Tafurnak, hogy "Site For Sore Eyes on line 2" 😊 utóbbi Wilsont és Flynnt dicsérte, míg Pryor szerinte inkonzisztens. Kluwe egyelőre jobban puntol, mint King, jobb a hang time-ja.deyell
Egyik fórumon azt írták,hogy Corkran szerint Wilson 3INT-et is dobott. Tweetjei között nem látom, más is hallott erről vagy abszolút kacsa?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Wilson rovidre, mig TP hosszura dobal eddig jobban.Rolni
ezt Vic Tafur írta, a másik beatwriter, Corkran szerint nem így van, azt írta erre Tafurnak, hogy "Site For Sore Eyes on line 2" 😊 utóbbi Wilsont és Flynnt dicsérte, míg Pryor szerinte inkonzisztens. Kluwe egyelőre jobban puntol, mint King, jobb a hang time-ja.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Flynn jol fest (az baszna be, ha nem igy lenne)...

Wilson rovidre, mig TP hosszura dobal eddig jobban. TPnel a hosszu dobasok biztatoak, mert kozelre sokszor ugyis futasbol dob, mikor a vedo mar leindul az elkaporol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
OTA elindult.
Cribbs es Williams (udfa rb) nincs csak jelen.

Jano allitolag tiszta szalka 😊

Erdekes info egyik beatwriter szerint Sparano anno nagyon magasan jegyezte Bergstromot mint OGt. Akkor Jetsnel volt ugye es nem ZB rendszerbe nezegette. Talan errol (is) tanuskodik, h O a kezdo LG OTA nyitason.
Ezek alapjan Nix kuzd majd kezdobe jutasert hatrebbrol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Miguel Maysonetet kirakta az Eagles, be kéne gyűjteni. Pro Dayen megnézte a stáb, sok mock várta, hogy a hátsó körökben behúzzuk. Deonte Williamsszel, Jeremy Stewarttal harcolhatna a roster spotért.deyell
Azért az jelzés értékű,hogy Felix Jones érkezte után tettük őt lapátra....Janek
nem hiszem, hogy számunkra bármilyen jelzésértékkel bírna. Jones illik Kelly offensébe, Maysonet nem.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Ez itt mar off. Ha erdekel pm-ben megiromJanek
nyomhatjátok itt is, sok látnivaló amúgy sem lesz idén errefelé 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Ez itt mar off. Ha erdekel pm-ben megirom

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
itt a lehetőség, hogy megoszd velünk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
imádom ezt a szurkolói hozzáállást

azért szeretted volna jobban, mert még sosem láttad az NFL-ben játszani (értsd hibázni), és ezért minden első-második körös újonc future hall of famer, harmadik-ötödik körös stabil kezdő, hatodik körös az új Brady, hetedik körös az új Colston, és minden jobb nevű UDFA sima 53-as kerettagjjncaa
nem azért.
De te biztos jobban tudod én miért szerettem volna.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
imádom ezt a szurkolói hozzáállást

azért szeretted volna jobban, mert még sosem láttad az NFL-ben játszani (értsd hibázni), és ezért minden első-második körös újonc future hall of famer, harmadik-ötödik körös stabil kezdő, hatodik körös az új Brady, hetedik körös az új Colston, és minden jobb nevű UDFA sima 53-as kerettagjjncaa
Fő a bizalom 😀
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
imádom ezt a szurkolói hozzáállást

azért szeretted volna jobban, mert még sosem láttad az NFL-ben játszani (értsd hibázni), és ezért minden első-második körös újonc future hall of famer, harmadik-ötödik körös stabil kezdő, hatodik körös az új Brady, hetedik körös az új Colston, és minden jobb nevű UDFA sima 53-as kerettag


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
azért nem felixről szólt az elmúlt két szezon...

én is meglepődtem rajta,hogy nem fért be jobban szerettem volna mint Jonest...

(de lehet Polk is jobb nála aki nem sok rutinnal rendelkezik...)

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Miguel Maysonetet kirakta az Eagles, be kéne gyűjteni. Pro Dayen megnézte a stáb, sok mock várta, hogy a hátsó körökben behúzzuk. Deonte Williamsszel, Jeremy Stewarttal harcolhatna a roster spotért.deyell
Azért az jelzés értékű,hogy Felix Jones érkezte után tettük őt lapátra....Janek
egy korábbi 1. körös, 5 évnyi profi rutinnal bíró játékos kiszorított egy UDFA újoncot, ez tényleg jelzésértékű 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Miguel Maysonetet kirakta az Eagles, be kéne gyűjteni. Pro Dayen megnézte a stáb, sok mock várta, hogy a hátsó körökben behúzzuk. Deonte Williamsszel, Jeremy Stewarttal harcolhatna a roster spotért.deyell
Azért az jelzés értékű,hogy Felix Jones érkezte után tettük őt lapátra....

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Sio gyümölcslé mellé majonéz? Csúnya fosás lesz ebből... 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Miguel Maysonetet kirakta az Eagles, be kéne gyűjteni. Pro Dayen megnézte a stáb, sok mock várta, hogy a hátsó körökben behúzzuk. Deonte Williamsszel, Jeremy Stewarttal harcolhatna a roster spotért.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746


Allen a mi kutyánk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Goodson-t soha nem kedveltem, de hogy ennyire idióta legyen?

Kicsit visszanéztem az utóbbi idők híreit és az tűnt fel, hogy még nem írt alá egy újonc sem? Vagy az én figyelmem kerülte el?peterbadbone
még nincs is elkésve a dolog.Amadeus91
Június 1 után kerül Huff dead money-ának jó része át köv szezonra és akkor fogjuk vszeg aláíratni velük a deal-eket.
Most gondolom ami megvan arra kell, ha esetleg C-Wood minket választ legyen rá keret.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Goodson-t soha nem kedveltem, de hogy ennyire idióta legyen?

Kicsit visszanéztem az utóbbi idők híreit és az tűnt fel, hogy még nem írt alá egy újonc sem? Vagy az én figyelmem kerülte el?peterbadbone
még nincs is elkésve a dolog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Goodson-t soha nem kedveltem, de hogy ennyire idióta legyen?

Kicsit visszanéztem az utóbbi idők híreit és az tűnt fel, hogy még nem írt alá egy újonc sem? Vagy az én figyelmem kerülte el?

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Az túlzás, hogy Ingram tényszerűen jobb lett volna. Ingram minden meccsen játszott végül, és lett 1 sackje. Míg Freeney valóban sérült is volt, öregszik is, legrosszabb szezonja is volt, de 5 sacket ért el 14 meccsen. Nézőpont kérdése mennyire is volt ő rossz. Benne van megint 5 sack, de benne a 10 is. Már ha egészséges. Freeney éveken át volt elit játékos egy nem túl acélos védelemben, nem kell kiszolgálni, hogy teljesítsen. Meglátjuk, de én nem írom le őt, bárkinek lehet egy rossz szezonja, főleg 30on túl. De például Mathis sem fiatalabb, mégis jó szezont zárt (8 sack), de ő sem játszott minden meccsen (12).
Freeney gondja inkább az, hogy ő futás ellen sosem volt túl jó. Ami 4-3ban elmegy, 3-4ben inkább gond. Viszont Butler és Te'o állnak majd középen,, ha Te'o nem lesz bust, és odaér a pálya szélére, akkor nagy gond ebből nem lesz. Ugyanis kiváló safety párosuk van, tudják segíteni a futás elleni védekezést. Lehet szimpla pass rusher Freeney. Ami egyből sokat dobna a passz elleni védekezésen, amennyiben a CB sor elvárható szintet hoz, amit azért nem garantálnék. 😀ulpianus
Igen a CB játék komoly kérdés lesz 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Az túlzás, hogy Ingram tényszerűen jobb lett volna. Ingram minden meccsen játszott végül, és lett 1 sackje. Míg Freeney valóban sérült is volt, öregszik is, legrosszabb szezonja is volt, de 5 sacket ért el 14 meccsen. Nézőpont kérdése mennyire is volt ő rossz. Benne van megint 5 sack, de benne a 10 is. Már ha egészséges. Freeney éveken át volt elit játékos egy nem túl acélos védelemben, nem kell kiszolgálni, hogy teljesítsen. Meglátjuk, de én nem írom le őt, bárkinek lehet egy rossz szezonja, főleg 30on túl. De például Mathis sem fiatalabb, mégis jó szezont zárt (8 sack), de ő sem játszott minden meccsen (12).
Freeney gondja inkább az, hogy ő futás ellen sosem volt túl jó. Ami 4-3ban elmegy, 3-4ben inkább gond. Viszont Butler és Te'o állnak majd középen,, ha Te'o nem lesz bust, és odaér a pálya szélére, akkor nagy gond ebből nem lesz. Ugyanis kiváló safety párosuk van, tudják segíteni a futás elleni védekezést. Lehet szimpla pass rusher Freeney. Ami egyből sokat dobna a passz elleni védekezésen, amennyiben a CB sor elvárható szintet hoz, amit azért nem garantálnék. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Freeney San Diego-ban.Amadeus91
Na puff...
Kevesebb mint az egészséges Ingram lett volna...Rolni
Arról már nem is beszélve,hogy Mathis és Freenay rettegett Indianapolisi duo-ból igazából Mathisnek jött csak be a 3-4 Defense. Freeney mindig is 4-3D-ben érezte magát otthon.Cubehead
Jó mondjuk ez nem akkora téma sztem, mert egy jó DC megoldja a dolgot...nickel, dime szitukba pl sok 4 Dline várható majd sztem...inkább a kora lesz a kérdés sztem és, h mennyire lassul le. Ha elveszti a sebességet megeszik majd sztem. Egy Veldheert nem nagyon fog izomból tologatni...vagy megveri sebességgel (meg persze technikával) vagy Jared legyalulja...Clady és Albert dettó

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Freeney San Diego-ban.Amadeus91
Na puff...
Kevesebb mint az egészséges Ingram lett volna...Rolni
Arról már nem is beszélve,hogy Mathis és Freenay rettegett Indianapolisi duo-ból igazából Mathisnek jött csak be a 3-4 Defense. Freeney mindig is 4-3D-ben érezte magát otthon.