Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 859 — Amerikai sportok rajongója
Woodsonnak nagyon orulok, jo lesz o!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Azt olvastam 4.3 millió lehet a max, + 700k$ aláírásért. Mindenki döntse el az jó vagy nem. Woodson mentorálhatja a fiatal csapatot, bár ahhoz főleg jövőre is maradnia kellene.
Tény, hogy a secondaryre ráfért az erősítés (igazából még most is), ameddig bírja Woodson, addig ő mindenképp annak számít.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Ha világmegváltó nem is lesz, de egy solid playa, ráadásul mentornak kibaszottjó lesz. a fiatalok sokat tanulhatnak tőle. azért ő nem egy McClain típusú játékos mentálisan, hála istennek. nem lennék meglepve ha RMék ezt így előre eltervezték volna, hogy Hayden pick, és Woodson felszed. Haydent így meglehet dolgozni, és kihozni belőle a maximumot, egy korrekt edzői stábbal, és egy ilyen kvalitású játékossal\mentorral. Remélem hasonló pályafutást tudhat majd maga mögött DJ. Go Raiders!

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Woodsonnak örülök nagyon, bár már nem tartom olyan jó játékosnak, de azért erre az egy évre jó lehet még.
Mindenesetre egy nagy név jött és ez jó.
Rod Woodson is ilyen idős korában jött ide és még egy jó szezont letolt! 😊
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
 www.facebook.com/photo.php?v=544251768954519&set=vb.117307284966434&type=2&theater
miután aláírt, megállt autogrammokat osztogatni 😊

több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
@JayGlazer
Charles Woodson is returning to the Raiders. He's agreed to a one-year deal
3:47 AM - 22 May 2013



+

 www.raiders.com/news/article-1/Charles-Woodson-Rejoins-Raiders/98f553d7-38e1-4879-933d-065621f63062

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Kemeny mennyien eljottek Woodson ele...
Biztonsagi keriteshez kijott Willie Brownnal es egy 24-es mezzel udvozolni a fan-okat...
Minek a mez? Meg a vegen tenyleg visszater...Rolni
az egy szurkoló gyerekének a meze volt, szóval az még nem jelent semmit. de ezek után, hogy ennyien kimentek érte, ha helyén van a szíve, vissza kell, hogy térjen, még ha a Broncos jobb ajánlatot is adna neki (ami valószínű) - persze lehet, hogy csak naivitás a részemről.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Kemeny mennyien eljottek Woodson ele...
Biztonsagi keriteshez kijott Willie Brownnal es egy 24-es mezzel udvozolni a fan-okat...
Minek a mez? Meg a vegen tenyleg visszater...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Woodson Oaklandbe jött tárgyalni, kb. 100 rajongó várta.



choose life
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Már csak az arab Jamar(cus) hiányzikBruce
Jahhh... 😊
QB ügyben egy meglepetés-ember, amolyan "Just Win Baby" - nagy durranás kezdő irányító lenne a leginkább a kedvemre. Azt gondolom, hogy a Raidernation megérdemelne egy újabb legendát.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Már csak az arab Jamar(cus) hiányzik
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha Bergstrom beválig LG-nek és Brisiel marad az RG akkor igazi "európai fal"-al állunk majd fel, legalábbis névileg. Veldheer a holland, Bergstrom a svéd, Wisniewski a lengyel, Brisiel a francia és Watson az angol. 😀peterbadbone
és mindez egy skótnak (McFadden) blokkol.empty taxi
Az ír Flynn-t vagy a szintén skót McGloin-t se hagyjuk ki ami az irányító posztot illeti.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Ha Bergstrom beválig LG-nek és Brisiel marad az RG akkor igazi "európai fal"-al állunk majd fel, legalábbis névileg. Veldheer a holland, Bergstrom a svéd, Wisniewski a lengyel, Brisiel a francia és Watson az angol. 😀peterbadbone
és mindez egy skótnak (McFadden) blokkol.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha Bergstrom beválig LG-nek és Brisiel marad az RG akkor igazi "európai fal"-al állunk majd fel, legalábbis névileg. Veldheer a holland, Bergstrom a svéd, Wisniewski a lengyel, Brisiel a francia és Watson az angol. 😀

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
itt a videó jobb minőségben, az eredeti helyén:
 sports.yahoo.com/video/dream-chasers-matt-mcgloin-001000786.html

Scrantont meg ugye az Office-ból is eléggé ismerhetjük 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
deyell
Illik a Raiders-be 😊.
Én nagyon bírom őt, szurkoltam, h legyen csapata. Kicsit soká kelt el a piacon, de a lényeg, h elkelt. O'Brian keze alatt sokat fejlődött, jól játszott, kiérdemelte ezt az UDFA szerződést.
Az látszik, h Allen QB igazolásai eléggé egy kaptafára mennek: Flynn, Wilson és a Hegylakó is intelligens, kemény, minimum (de az is lehet, h maximum) egy jó game manager QB.
McGloin sztem a 3. QB pozícióért is talán versenyben lehet Padronnal és Pryorral (én is a szkeptikusok táborát gyarapítom vele kapcsolatban).
Sok sikert neki!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664

choose life
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson rovidre, mig TP hosszura dobal eddig jobban.Rolni
ezt Vic Tafur írta, a másik beatwriter, Corkran szerint nem így van, azt írta erre Tafurnak, hogy "Site For Sore Eyes on line 2" 😊 utóbbi Wilsont és Flynnt dicsérte, míg Pryor szerinte inkonzisztens. Kluwe egyelőre jobban puntol, mint King, jobb a hang time-ja.deyell
Egyik fórumon azt írták,hogy Corkran szerint Wilson 3INT-et is dobott. Tweetjei között nem látom, más is hallott erről vagy abszolút kacsa?undisputedly
sztem kamu. csak annyit írnak, hogy majdnem dobott egy interceptiont, de Clayton elejtette. eddig legjobban talán Wilsont dicsérték a beatwriterek, ha jól veszem ki a tweetekből. ("smooth, accurate")deyell
Oké, köszi. Flynn miatt a fél szememet az itt zajló eseményeken tartom. Remélem elnyeri a Week1 starter címet, habár ekkora közútálat(kinti fanok egy része) mellett hacsak nem indít 100-as ratinggel akkor nem sokáig húzza.undisputedly
én nem láttam közutálatot a fórumokon. footballsfuture-n volt egy szavazás, 70%-a Raiders szurkolóinak Flynnt akarja kezdőnek. sokan szeretnék Pryort is, de tapasztalataim szerint tőlük sem jellemző a haterkedés Flynn irányába.

Brandian Ross pedig full-time safety lesz Allen szerint.deyell
Ahogy szemezgettem elég sok topicot láttam ahol már most padra akarják ültetni Flynn-t. Az ilyen szélsőséges megnyilvánulások persze csak a fanok cskély %-át reprezentálják, de elég sok hasonlóval találkozni. Mindenesetre "közutálat" ide, "közutálat" oda, kíváncsi vagyok mit tud, ha már nálunk pórul járt.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ami meglepett eléggé az a DE poszt eddig.
Houston volt a RDE, míg Hunter a LDE...Rolni
Ez simán lehet azért mert közeledik a 3-4.
Sims Nose, Houston RDE, had legyen közelebb a blind sidehoz, Walker/Bilukidi meg viszi az LDE-t. Hunternek megvan a tömege ahhoz h erős oldali OLB legyen és run supportban segíthet, Sio meg blitzelhet a gyenge oldalon.empty taxi
Én is erre jutottam igazából.
Houston 4-3 RDEnek sose lesz sztem igazi fit. Nem egy speed rusher. Persze lehet okoskodni, h majd erőből dolgozik főleg, de nem hiszem, h jobb oldalon nagy terror lenne, ha bal oldalról is 4 sacket hozott tavaly és 3 év alatt összesen 10-et. Ha base 4-3ban RDE lesz sokat, az azért lehet talán, hogy a legjobb 4-es kerüljön a fűre és Ő a legveszélyesebb onnan...ez mondjuk gáz lenne.
Amikor Carter feljön vszeg megy majd a helycsere és Houston megy vissza balra...

Én is azt tudom elképzelni leginkább amit taxi ír(sz).
Lehet 4-3, 3-4 nek nevezni, de a lényeg vszeg az lesz, hogy Houston erőből roppantsa a szélet, kelljen rá az LT, mert azért TEket simán betol és akkor mögülle jöhet a blitzelő Sio, Burris. Másik oldalon meg Hunter\Crawford feláll vagy lennmarad, attól is függően DT-k milyen gap-et kapnak, illetve az is lehet opció, h ha Sio a weak side-on fennvan akkor cserébe Burris váltja a LDE-t és ő is rohamoz, mint OLB...végülis egyetemen 3-3 frontban OLB volt. Érdekes, mert így a pass rush végülis 5 helyről érkezne LDE(vagy OLB), DT(DE), DT(NT), RDE, OLB ez nagyon hasonlít a 3-4 felállásra, mikor a 2 OLB rohamoz...gap-en van a hangsúly és a feladaton nem azon ki honnan indul.
Hát ezzel együtt érdekes lesz a dolog, ha tényleg így lesz. Ami jó, h komoly variációs lehetősége lesz Tarvernek és Allennek, mert sok playánk van aki több poszton, szerepben is használható...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
a nap legjobb passzát az undrafted rookie Matt McGloin tolta. 😊

Cribbs mellett Burris sem edzett, térdműtétéből lábadozik. Porter boka-, Kasa combizomsérülés miatt nem végzett teljes munkát.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Ami meglepett eléggé az a DE poszt eddig.
Houston volt a RDE, míg Hunter a LDE...Rolni
Ez simán lehet azért mert közeledik a 3-4.
Sims Nose, Houston RDE, had legyen közelebb a blind sidehoz, Walker/Bilukidi meg viszi az LDE-t. Hunternek megvan a tömege ahhoz h erős oldali OLB legyen és run supportban segíthet, Sio meg blitzelhet a gyenge oldalon.empty taxi
Empty

Denis Allen lenyilatkozta,hogy alapból marad a 4-3 base defense nálunk,persze lesznek 3-4 felállások is játék szituációktól függően.
Szóval lehet az is amit mondasz de akár lehet,hogy csak,mint versatille,biztos alapként vándorolt át a másik oldalra Houston.
Látni kellene a felállást és,hogy ép mit gyakoroltak a srácok ahhoz,hogy biztosat lehessen mondani.

Egy biztos érdekes.



több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Ami meglepett eléggé az a DE poszt eddig.
Houston volt a RDE, míg Hunter a LDE...Rolni
Ez simán lehet azért mert közeledik a 3-4.
Sims Nose, Houston RDE, had legyen közelebb a blind sidehoz, Walker/Bilukidi meg viszi az LDE-t. Hunternek megvan a tömege ahhoz h erős oldali OLB legyen és run supportban segíthet, Sio meg blitzelhet a gyenge oldalon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ross S lesz és volt is egy INTje, bár szar passz volt elvileg TP részéről.

Ami meglepett eléggé az a DE poszt eddig.
Houston volt a RDE, míg Hunter a LDE...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Wilson rovidre, mig TP hosszura dobal eddig jobban.Rolni
ezt Vic Tafur írta, a másik beatwriter, Corkran szerint nem így van, azt írta erre Tafurnak, hogy "Site For Sore Eyes on line 2" 😊 utóbbi Wilsont és Flynnt dicsérte, míg Pryor szerinte inkonzisztens. Kluwe egyelőre jobban puntol, mint King, jobb a hang time-ja.deyell
Egyik fórumon azt írták,hogy Corkran szerint Wilson 3INT-et is dobott. Tweetjei között nem látom, más is hallott erről vagy abszolút kacsa?undisputedly
sztem kamu. csak annyit írnak, hogy majdnem dobott egy interceptiont, de Clayton elejtette. eddig legjobban talán Wilsont dicsérték a beatwriterek, ha jól veszem ki a tweetekből. ("smooth, accurate")deyell
Oké, köszi. Flynn miatt a fél szememet az itt zajló eseményeken tartom. Remélem elnyeri a Week1 starter címet, habár ekkora közútálat(kinti fanok egy része) mellett hacsak nem indít 100-as ratinggel akkor nem sokáig húzza.undisputedly
én nem láttam közutálatot a fórumokon. footballsfuture-n volt egy szavazás, 70%-a Raiders szurkolóinak Flynnt akarja kezdőnek. sokan szeretnék Pryort is, de tapasztalataim szerint tőlük sem jellemző a haterkedés Flynn irányába.

Brandian Ross pedig full-time safety lesz Allen szerint.

choose life
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson rovidre, mig TP hosszura dobal eddig jobban.Rolni
ezt Vic Tafur írta, a másik beatwriter, Corkran szerint nem így van, azt írta erre Tafurnak, hogy "Site For Sore Eyes on line 2" 😊 utóbbi Wilsont és Flynnt dicsérte, míg Pryor szerinte inkonzisztens. Kluwe egyelőre jobban puntol, mint King, jobb a hang time-ja.deyell
Egyik fórumon azt írták,hogy Corkran szerint Wilson 3INT-et is dobott. Tweetjei között nem látom, más is hallott erről vagy abszolút kacsa?undisputedly
sztem kamu. csak annyit írnak, hogy majdnem dobott egy interceptiont, de Clayton elejtette. eddig legjobban talán Wilsont dicsérték a beatwriterek, ha jól veszem ki a tweetekből. ("smooth, accurate")deyell
Oké, köszi. Flynn miatt a fél szememet az itt zajló eseményeken tartom. Remélem elnyeri a Week1 starter címet, habár ekkora közutálat(kinti fanok egy része) mellett hacsak nem indít 100-as ratinggel akkor nem sokáig húzza.