Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Lett egy kis mozgásteretek. A 8 millióból ami felszabadul, 4-et szabadon költhet a csapat,hogy supportot szerezzen Flynn-nek 😛 A másik fele az újoncoknak kell.
elérhető még pl Brandon Lloyd WR ; Shianco TE ; Winston T ; Omiyale T/G (meglepő,hogy nem talált csapatot. Minőségi csere).undisputedly
jöhetne mind.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lett egy kis mozgásteretek. A 8 millióból ami felszabadul, 4-et szabadon költhet a csapat,hogy supportot szerezzen Flynn-nek 😛 A másik fele az újoncoknak kell.
elérhető még pl Brandon Lloyd WR ; Shianco TE ; Winston T ; Omiyale T/G (meglepő,hogy nem talált csapatot. Minőségi csere).
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Cribbs remélem megéri a roster-t, mert a tavalyi bénázást amit visszahordás címén művelt az épp aktuális kiszemelt... emlékszem, mindig úgy vártam a rúgásokat, hogy csak ne ejtse el vagy legalább ne jöjjünk ki belőle rosszul. Ha benn lesz az 53-ban, akkor az is érdekes lesz, hogy mennyire veszik figyelembe WR poszton, mert nem hiszem, hogy csak a return-ök miatt a keretben lehet.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan


Cribbs egyébként nagyon szimpatikus az eddigi interjúk alapján.deyell
Bár kurva hülye hangja van 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664


Cribbs egyébként nagyon szimpatikus az eddigi interjúk alapján.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Haydent kiengedték a kórházból.

Woodson megkapta a 24-es mezt, Porteré 22 leszdeyell
Tájván aus?Amadeus91
Egyenlőre csak számcsere sztem, de TC után sanszos, h aus lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Bocsánat így kívülállóként belekotyogva ezt az esélyt már megérdemli. Ha valamit nehezen tudok elfogadni az NFL-be, az, az, hogy egyesek aránytalanul sok lehetőséget kapnak, mások pedig ha ezerszer is megszakadnak és még teljesítenek és mégsem jut elég idő s eltűnnek a süllyesztőben kitudja miért. Irányítóposzton ez különösen feltűnő. Lehet nincs igazam, meg onnan belülről ezt jobban láthatják, de sokszor így érzem. Drukkolok, hogy élni tudjon vele.dande
Az azért érdekelne, h szerinted Rogers helyett vagy Russell Wilson helyett kellett volna eddig játszania...Black_Adder
Nyilván egyik helyett se és szerintem nem is mondtam ilyet, de szólj ha utaltam volna ilyesmire vagy csak te projektáltad belém, hogy erre gondoltam 😉 hanem mondjuk gondoltam egy Casselre, nektek legyen mondva egy JMR-l re 😛 egy Sexy Rexyre, egy JC-re akik képességeikben sztem messze nem biztos, hogy jobbak mint például Flynn, s mégis mennyit játszhattak. Flynn meg a ha itt is kitudja miért nem kapná meg az esélyt, soha be sem bizonyíthatja az ellenkezőjét. Hasonlóan látom Stanzi helyzetét a Cheifsnél, de könnyen lehet, hogy Foles is nálunk megy a levesbe pedig ő már mutatott is valamit, ám valamiért Barkley jobb fit Kellynek meg ott van Vick oszt csá. TT esetét már elő se merem hozni nehogy lavinát indítsak el. Szóval inkább csak ezen morfondírozódtam tipikus jókor jó helyen és rosszkor rossz helyen esete, meg ilyen ez a popszakma stb stb közhelyek 😀dande
Akár az élet egyéb más területein...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Haydent kiengedték a kórházból.

Woodson megkapta a 24-es mezt, Porteré 22 leszdeyell
Tájván aus?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Haydent kiengedték a kórházból.

Woodson megkapta a 24-es mezt, Porteré 22 lesz

choose life
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 154 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsánat így kívülállóként belekotyogva ezt az esélyt már megérdemli. Ha valamit nehezen tudok elfogadni az NFL-be, az, az, hogy egyesek aránytalanul sok lehetőséget kapnak, mások pedig ha ezerszer is megszakadnak és még teljesítenek és mégsem jut elég idő s eltűnnek a süllyesztőben kitudja miért. Irányítóposzton ez különösen feltűnő. Lehet nincs igazam, meg onnan belülről ezt jobban láthatják, de sokszor így érzem. Drukkolok, hogy élni tudjon vele.dande
Az azért érdekelne, h szerinted Rogers helyett vagy Russell Wilson helyett kellett volna eddig játszania...Black_Adder
Nyilván egyik helyett se és szerintem nem is mondtam ilyet, de szólj ha utaltam volna ilyesmire vagy csak te projektáltad belém, hogy erre gondoltam 😉 hanem mondjuk gondoltam egy Casselre, nektek legyen mondva egy JMR-l re 😛 egy Sexy Rexyre, egy JC-re akik képességeikben sztem messze nem biztos, hogy jobbak mint például Flynn, s mégis mennyit játszhattak. Flynn meg a ha itt is kitudja miért nem kapná meg az esélyt, soha be sem bizonyíthatja az ellenkezőjét. Hasonlóan látom Stanzi helyzetét a Cheifsnél, de könnyen lehet, hogy Foles is nálunk megy a levesbe pedig ő már mutatott is valamit, ám valamiért Barkley jobb fit Kellynek meg ott van Vick oszt csá. TT esetét már elő se merem hozni nehogy lavinát indítsak el. Szóval inkább csak ezen morfondírozódtam tipikus jókor jó helyen és rosszkor rossz helyen esete, meg ilyen ez a popszakma stb stb közhelyek 😀
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 941 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bocsánat így kívülállóként belekotyogva ezt az esélyt már megérdemli. Ha valamit nehezen tudok elfogadni az NFL-be, az, az, hogy egyesek aránytalanul sok lehetőséget kapnak, mások pedig ha ezerszer is megszakadnak és még teljesítenek és mégsem jut elég idő s eltűnnek a süllyesztőben kitudja miért. Irányítóposzton ez különösen feltűnő. Lehet nincs igazam, meg onnan belülről ezt jobban láthatják, de sokszor így érzem. Drukkolok, hogy élni tudjon vele.dande
Az azért érdekelne, h szerinted Rogers helyett vagy Russell Wilson helyett kellett volna eddig játszania...Black_Adder
Mindkettőtöknek igaza van. A Qb a leginkább bizalmi pozíció, és ennél fogva, tűnnek el olyan tehetségek akiknek kezdenie kellene, és maradnak kezdőben olyanok, akiknek a meze tetkó formájában ül a HC karján...
Flynn nem kezdhetett Rodgers helyett, Wilson egy unique irányító, most végre esélye van viszont,hogy bizonyítson. Szurkolok neki, biztosan nézem a raiders meccseit,ha ő kezd.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 937 — we almost always almost win
Bocsánat így kívülállóként belekotyogva ezt az esélyt már megérdemli. Ha valamit nehezen tudok elfogadni az NFL-be, az, az, hogy egyesek aránytalanul sok lehetőséget kapnak, mások pedig ha ezerszer is megszakadnak és még teljesítenek és mégsem jut elég idő s eltűnnek a süllyesztőben kitudja miért. Irányítóposzton ez különösen feltűnő. Lehet nincs igazam, meg onnan belülről ezt jobban láthatják, de sokszor így érzem. Drukkolok, hogy élni tudjon vele.dande
Az azért érdekelne, h szerinted Rogers helyett vagy Russell Wilson helyett kellett volna eddig játszania...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Dennis Allen: Matt Flynn is Oakland Raiders starting QB

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000207527/article/matt-flynn-entrenched-as-oakland-raiders-starting-qb

Kár 😕. Wilsonnak jobban örültem volna!Béczkó
adtunk Flynnért 2 picket, az lenne a kár, ha nem ő lenne a TC előtt a kezdő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 154 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocsánat így kívülállóként belekotyogva ezt az esélyt már megérdemli. Ha valamit nehezen tudok elfogadni az NFL-be, az, az, hogy egyesek aránytalanul sok lehetőséget kapnak, mások pedig ha ezerszer is megszakadnak és még teljesítenek és mégsem jut elég idő s eltűnnek a süllyesztőben kitudja miért. Irányítóposzton ez különösen feltűnő. Lehet nincs igazam, meg onnan belülről ezt jobban láthatják, de sokszor így érzem. Drukkolok, hogy élni tudjon vele.
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Dennis Allen: Matt Flynn is Oakland Raiders starting QB

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pbqo6aywgdaqg3qfh7wl
Dennis Allen: QB Matt Flynn is Oakland Raiders' starter
Matt Flynn is the Oakland Raiders' starting quarterback right now, coach Dennis Allen said. But do Tyler Wilson and Terrelle Pryor each have a good chance to push Flynn for the job?


Kár 😕. Wilsonnak jobban örültem volna!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Plusz info:

Despite those factors, the most important takeaway of today's news is that the recent procedure is not directly related to Hayden's heart and inferior vena cava.

Rather, it is merely a downstream consequence of the lifesaving interventions performed by the heroes at Memorial Hermann Texas Trauma Institute.

As long as no unforeseen complications arise, the procedure should only minimally affect Hayden going forward, and Raider fans need not yet worry.

Statistically, it represents a bit of bad luck more than anything else.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Amit sikerült kihámoznom az az, hogy vmi heg szövetet műtöttek ki a hasfalból. Ennek a szívműtéthez annyi köze van, hogy akkor ugyebár felnyitották a mellkasát köldökig, majd összevarták. Gondolom én, hogy az összevarrásnál vmelyik heges rész okozott gondot. Begyulladt esetleg??Rolni
Igen, én is erre jutottam, hogy a beavatkozás helyén történt valami, a szívéhez/vénájához nincs köze.
Reméljük TC-re teljesen rendbe jön és nem lesz gond a későbbiekben.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Amit sikerült kihámoznom az az, hogy vmi heg szövetet műtöttek ki a hasfalból. Ennek a szívműtéthez annyi köze van, hogy akkor ugyebár felnyitották a mellkasát köldökig, majd összevarták. Gondolom én, hogy az összevarrásnál vmelyik heges rész okozott gondot. Begyulladt esetleg??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Allen szerint eddig egyetlen UDFA emelkedett ki igazán: Conner Vernon, nem meglepően. remélem McGuffie is mutat valamit.

Hayden felépüléséhez kell legalább 6 hét, nincs köze a korábbi sérüléséhez, volt orvosa szerint rutinműtétről van szó jelen esetben, általában többet nem fordul elő ez a probléma.

choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Raiders CB DJ Hayden is fully expected to be ready for training camp after abdominal injury, but will miss rest of OTAs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
nem tudom, miért fájt volna egy safe picket húzni. (mindenesetre jobbulást DJ-nek és a legjobbakat.)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Allen szerint nem zárható ki, hogy köze van hozzá, de egyelőre nem tartják valószínűnek a csapat orvosai. training campre visszatérhet

choose life
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hayden kórházba került hasi fájdalmakkal. Még nem tudni, hogy ez kapcsolatban van-e a korábbi véna szakadásával. Nagyon szurkolok neki, hogy ne legyen.

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Egy kis nézni való:
2013 Raiders first full team OTA - day one

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2lTH_r9Sl_Q



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Újdonság nincs benne, de attól még érdemes lehet átolvasnotok:

 www.cbssports.com/nfl/blog/eye-on-football/22278358/agents-take-after-years-of-bad-deals-rebuilding-raiders-wont-be-easy

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!