Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
"He'd drank 18 shots and several other mixed drinks - according to someone at that golf place he was at."
Amadeus
Az azért elég izom mennyiség
Bruce
Csoda, hogy tudott járni.

Amúgy adja magát a kérdés, hogy hogyan akart ő így edzésre jelentkezni.
Amadeus
Ez már sajnos történelem, egyébként meg gyorsan lehet regenerálódni egy kis kokóval.
Bruce
Ezt még személy szerint nem próbáltam másnaposság ellen.

Nem is tervezem btw.
Amadeus
Én sem próbáltam, de egyik filmben ez volt a gyors józanításra a megoldás.
Bruce
Az öreg Denzel Washington még fejjel lefele is repült egy bojingal szóval lehet csodákra képes az a szer!
TST
Abban a filmben volt a kokainos kijózanodás
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
"He'd drank 18 shots and several other mixed drinks - according to someone at that golf place he was at."
Amadeus
Az azért elég izom mennyiség
Bruce
Csoda, hogy tudott járni.

Amúgy adja magát a kérdés, hogy hogyan akart ő így edzésre jelentkezni.
Amadeus
Ez már sajnos történelem, egyébként meg gyorsan lehet regenerálódni egy kis kokóval.
Bruce
Ezt még személy szerint nem próbáltam másnaposság ellen.

Nem is tervezem btw.
Amadeus
Én sem próbáltam, de egyik filmben ez volt a gyors józanításra a megoldás.
Bruce
Az öreg Denzel Washington még fejjel lefele is repült egy bojingal szóval lehet csodákra képes az a szer!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Amikor a Wall Street farkasából dokumentumfilm lesz 😀
Wyatt
Én sem ,még sosem,filmben hallottam stb....
Jelszavakat használva
Ja és a kedvencem egy barátom barátja mondja kérdezi
VvAlekosz
Köszönjük a részvételt 🙂
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Amikor a Wall Street farkasából dokumentumfilm lesz 😀
Wyatt
Én sem ,még sosem,filmben hallottam stb....
Jelszavakat használva
Ja és a kedvencem egy barátom barátja mondja kérdezi
több mint 2 éve
gedam 5 777
Sources: #Saints and #Raiders have displayed interest in Odell Beckham, Jr., who has currently cut contact with HC Kevin Stefanski. The #Browns could still release him, allowing him to then sign elsewhere. Even after his excused missed practice, I’m told OBJ plans to play Sunday.
Amadeus
Hát nem tudom...nem egy AB szitu, de fázok tőle
Az ok, hogy Ruggs-ot pótolni kéne, de na.
OBJ is egy ripacs mint AB és eléggé bomlasztónak tűnik, ha nem úgy mennek a dolgok ahogy ő akarja, de még fele annyira sem mint AB, ugyanakkor AB-t jobb elkapónak tartom, OBJ a Giants óta értékelhetőt alig produkál.. Én nem hoznám el ide.
Pari
az sem elhanyagolható szempont, hogy ab 3milla, obj meg 15,7. nyilván ezt a contractot senki nem veszi át.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amikor a Wall Street farkasából dokumentumfilm lesz 😀

több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
"He'd drank 18 shots and several other mixed drinks - according to someone at that golf place he was at."
Amadeus
Az azért elég izom mennyiség
Bruce
Csoda, hogy tudott járni.

Amúgy adja magát a kérdés, hogy hogyan akart ő így edzésre jelentkezni.
Amadeus
Ez már sajnos történelem, egyébként meg gyorsan lehet regenerálódni egy kis kokóval.
Bruce
Ezt még személy szerint nem próbáltam másnaposság ellen.

Nem is tervezem btw.
Amadeus
Én sem próbáltam, de egyik filmben ez volt a gyors józanításra a megoldás.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
"He'd drank 18 shots and several other mixed drinks - according to someone at that golf place he was at."
Amadeus
Az azért elég izom mennyiség
Bruce
Csoda, hogy tudott járni.

Amúgy adja magát a kérdés, hogy hogyan akart ő így edzésre jelentkezni.
Amadeus
Ez már sajnos történelem, egyébként meg gyorsan lehet regenerálódni egy kis kokóval.
Bruce
Ezt még személy szerint nem próbáltam másnaposság ellen.

Nem is tervezem btw.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
"He'd drank 18 shots and several other mixed drinks - according to someone at that golf place he was at."
Amadeus
Az azért elég izom mennyiség
Bruce
Csoda, hogy tudott járni.

Amúgy adja magát a kérdés, hogy hogyan akart ő így edzésre jelentkezni.
Amadeus
Ez már sajnos történelem, egyébként meg gyorsan lehet regenerálódni egy kis kokóval.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
"He'd drank 18 shots and several other mixed drinks - according to someone at that golf place he was at."
Amadeus
Az azért elég izom mennyiség
Bruce
Csoda, hogy tudott járni.

Amúgy adja magát a kérdés, hogy hogyan akart ő így edzésre jelentkezni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
"He'd drank 18 shots and several other mixed drinks - according to someone at that golf place he was at."
Amadeus
Az azért elég izom mennyiség
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
"He'd drank 18 shots and several other mixed drinks - according to someone at that golf place he was at."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 600
Viszont most az elkapósorba kell valaki! Ki lehet képben?
skat
biztos fogunk elkapót igazolni, de a legfontosabb szerintem az, hogy ezentúl Zay Jones nagyobb szerepet kapjon. nem volt sok snapet a pályán idén, de amikor játszott, a második legjobban értékelt elkapónk volt. rászolgált arra, hogy jobban be legyen vonva a passzjátékba.

 i.imgur.com/sjCHSyJ.jpg

choose life
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Sources: #Saints and #Raiders have displayed interest in Odell Beckham, Jr., who has currently cut contact with HC Kevin Stefanski. The #Browns could still release him, allowing him to then sign elsewhere. Even after his excused missed practice, I’m told OBJ plans to play Sunday.
Amadeus
Hát nem tudom...nem egy AB szitu, de fázok tőle
Az ok, hogy Ruggs-ot pótolni kéne, de na.
OBJ is egy ripacs mint AB és eléggé bomlasztónak tűnik, ha nem úgy mennek a dolgok ahogy ő akarja, de még fele annyira sem mint AB, ugyanakkor AB-t jobb elkapónak tartom, OBJ a Giants óta értékelhetőt alig produkál.. Én nem hoznám el ide.

Szerkesztette: Pari
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Sources: #Saints and #Raiders have displayed interest in Odell Beckham, Jr., who has currently cut contact with HC Kevin Stefanski. The #Browns could still release him, allowing him to then sign elsewhere. Even after his excused missed practice, I’m told OBJ plans to play Sunday.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
Viszont most az elkapósorba kell valaki! Ki lehet képben?
skat

Mondjuk szerintem nem túl jó ötlet...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Viszont most az elkapósorba kell valaki! Ki lehet képben?
skat
OBJ ?
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Viszont most az elkapósorba kell valaki! Ki lehet képben?
skat
DeSean Jackson elég logikus megoldás lenne, ha volumenben már nem is tudja azt, mint Ruggs, de sebességben, mélységi célpont/decoy szerepben tudná valamennyire pótolni.

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Azért ez is egy k.rva nagy pofon a csapatnak... Legyen már vége a sok f.aszkodásnak pls.!

Ez megint, hogy fog vajon hatni a játékra/játékosokra? Azért örülök, hogy a Giants nem pedig pl. egy Ravens előtt történt ez a sajnálatos esemény.
Bárcsak kőkemény gerinccel és álló dákóval mennének ki a srácok ahogy a Gruden mizéria előtt!

Tudom messze a vége de rég volt ekkora esélyünk megnyerni a csoportot. Olyan jó lenne ha ennyire drasztikus külső szarságok nem befolyásolnák már többet a szezonunk. Erre az évre elég volt.

Kedves Las Vegas Raiders (cakumpakk)!
Kérem mellőzzék a jövőbeni gyökérkedéseket - legalább az offseasonig - és ne a kitartott k.urvákat meg a veretést tartsák fókuszban hanem a feladatukat/munkájukat amiért a fizetésüket kapják! Előre is köszönöm!
TST
Amikor minden a Raiders ellen van...
undisputedly
Ez mindig is így volt, van és lesz.

RN4L

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Viszont most az elkapósorba kell valaki! Ki lehet képben?
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Jó látni, hogy Carr felnőtt.
Amadeus
Én nagyon sokáig egy közepes játékosnak és egy tök sótlan, gyenge leadernek tartottam Carr-t, de meg kell követnem mindkét aspektusból, pályán és pályán kívül is vezére ennek a csapatnak.

Másrészt azt is gondolom, hogy ami már a Gruden ügy után elindult, a csakazértis mentalitás, a nyomás átfordítása pozitív energiává, az most is megtörténhet, főleg, ha a csapat azt érzi, hogy a vezérére ilyen mértékben számíthat.

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 918 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért ez is egy k.rva nagy pofon a csapatnak... Legyen már vége a sok f.aszkodásnak pls.!

Ez megint, hogy fog vajon hatni a játékra/játékosokra? Azért örülök, hogy a Giants nem pedig pl. egy Ravens előtt történt ez a sajnálatos esemény.
Bárcsak kőkemény gerinccel és álló dákóval mennének ki a srácok ahogy a Gruden mizéria előtt!

Tudom messze a vége de rég volt ekkora esélyünk megnyerni a csoportot. Olyan jó lenne ha ennyire drasztikus külső szarságok nem befolyásolnák már többet a szezonunk. Erre az évre elég volt.

Kedves Las Vegas Raiders (cakumpakk)!
Kérem mellőzzék a jövőbeni gyökérkedéseket - legalább az offseasonig - és ne a kitartott k.urvákat meg a veretést tartsák fókuszban hanem a feladatukat/munkájukat amiért a fizetésüket kapják! Előre is köszönöm!
TST
Plusz ugye itt meg nem volt rola szo, de jol megszivtatok A-Rod covidjat is. Vele azert valoszinuleg utottek volna hetvegen a Chiefs-t, mig igy eleg eroteljesen megkerdojelezheto ki a favorit. PEdig nektek nagyon kellene, hogy a Fonokok minel elobb bedobjak a torulkozot, viszont egy Packers felett aratott gyozelem pont az ellenkezojet erheti el.

Amikor minden a Raiders ellen van...
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért ez is egy k.rva nagy pofon a csapatnak... Legyen már vége a sok f.aszkodásnak pls.!

Ez megint, hogy fog vajon hatni a játékra/játékosokra? Azért örülök, hogy a Giants nem pedig pl. egy Ravens előtt történt ez a sajnálatos esemény.
Bárcsak kőkemény gerinccel és álló dákóval mennének ki a srácok ahogy a Gruden mizéria előtt!

Tudom messze a vége de rég volt ekkora esélyünk megnyerni a csoportot. Olyan jó lenne ha ennyire drasztikus külső szarságok nem befolyásolnák már többet a szezonunk. Erre az évre elég volt.

Kedves Las Vegas Raiders (cakumpakk)!
Kérem mellőzzék a jövőbeni gyökérkedéseket - legalább az offseasonig - és ne a kitartott k.urvákat meg a veretést tartsák fókuszban hanem a feladatukat/munkájukat amiért a fizetésüket kapják! Előre is köszönöm!

Szerkesztette: TST
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 323
Carr nem védi azt, ahogy cselekedett. Annyit állít, hogy szeretetre van most szüksége. Ami teljesen igaz lehet. 22 évesen tönkretette az életét, meg másokét, mert ilyen-olyan okok miatt még nem nőtt fel. A gyilkos cimke és az, hogy lehet élete harmadát, negyedét rács mögött tölti teljesen tönkre teheti, árthat magának, másoknak. Az ítélethozás nem az emberek feladata, ott a törvény és a bíróság. A bent töltött idejének nem arról kell szólnia, hogy felemészti magát, hanem hogy életképes, józanul gondolkodó, jobb emberként kerüljön vissza egyszer a társadalomba. Ehhez szüksége van arra, hogy a közvetlen bizalmi köre ne engedje el. Carr pedig annyit mond, hogy ő hozzáteszi a részét ehhez a folyamathoz, és mellette lesz. Szar szituáció, de nem csak két véglet létezik. Erre próbál rávilágítani. Szörnyű amit tett, és vannak akiket sokkal jobban kell most támogatni, de mi változik és mi haszna van, ha ő is beáll gyűlölni? Semmi. Ennek felismerése miatt részemről max respect Carrnak.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Jó látni, hogy Carr felnőtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?