Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 919 — SuperBowl Champions 2013/2014

Beki
200+ km/h temponal nyilt ki a legzsak...
Jogszabalyi hatarnal 2x magasabb volt a veralkohol szintje...
Toltott fegyvert talaltak az autojaban...

Szerencsetlen fiatal lany 😕
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Ilyen is régen volt: chiefs előtt vagyunk PR-n.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Prior to the crash, it appears Ruggs was at a local Top Golf location in Vegas, he posted video from the facility just before midnight.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Petermant is elküldtük közben
Bruce
vótmáá!!!!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Petermant is elküldtük közben
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Ferrellnek nem igazán volt piaca a deadline előtt. Nyáron kell elsózni szotyiért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Várhatóan claimeljük D-Jaxet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
D. Jax elférne...
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
No most már vékonynak tűnik a WR sor...
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Vêgre a csavó elkezdte elérni az álmait. Jol ment neki a jateko, hozta az elkapasokat, yardokat, tdket. Boven meglett voona neki az 1000+ ev vegere es akkor elbassza, mert iszik es vezet bazmeg. No excuses...
Rip 23 yo woman
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 962
 youtu.be/SK6ZcjJbGmA

A vége az igazán alja sajnos.
Amadeus
Brutális sebesség lehetett.
Surda
Arra gondolok, hogy a járdaszegélyen ültek és átkozódtak, miközben a szegény lány épp elevenen elégett kutyástul.

Ezért fog 20-t kapni.
Amadeus
Szerintem összetört és sírt, ha szerencséje van megússza 10-15 el , bár ezek alapján semmilyen enyhítő körülményt nem látok. Ittas volt? Tuti. Meghaladta a sebességi korlátozást? Nincs kérdés. Neki lefőtt a kávé.
KeyG

Vagy pia vagy cucc, de valami biztos volt, különben nem DUI lenne a közölt gyanúsítás.

Érted, kedd hajnalban, edzés előtt.
Amadeus
Az amerikai jog két külön befolyásoltsagot különböztet meg.DUI, vagyis Drive Under Influence ez a kisebbik kategória, amikor valami van benned. A súlyosabb kategória a DWI, Drive while Intoxicated, ez az amikor full részegen.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
 youtu.be/SK6ZcjJbGmA

A vége az igazán alja sajnos.
Amadeus
Brutális sebesség lehetett.
Surda
Arra gondolok, hogy a járdaszegélyen ültek és átkozódtak, miközben a szegény lány épp elevenen elégett kutyástul.

Ezért fog 20-t kapni.
Amadeus
Szerintem összetört és sírt, ha szerencséje van megússza 10-15 el , bár ezek alapján semmilyen enyhítő körülményt nem látok. Ittas volt? Tuti. Meghaladta a sebességi korlátozást? Nincs kérdés. Neki lefőtt a kávé.
KeyG

Vagy pia vagy cucc, de valami biztos volt, különben nem DUI lenne a közölt gyanúsítás.

Érted, kedd hajnalban, edzés előtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 006
 youtu.be/SK6ZcjJbGmA

A vége az igazán alja sajnos.
Amadeus
Brutális sebesség lehetett.
Surda
Arra gondolok, hogy a járdaszegélyen ültek és átkozódtak, miközben a szegény lány épp elevenen elégett kutyástul.

Ezért fog 20-t kapni.
Amadeus
Szerintem összetört és sírt, ha szerencséje van megússza 10-15 el , bár ezek alapján semmilyen enyhítő körülményt nem látok. Ittas volt? Tuti. Meghaladta a sebességi korlátozást? Nincs kérdés. Neki lefőtt a kávé.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
 youtu.be/SK6ZcjJbGmA

A vége az igazán alja sajnos.
Amadeus
Brutális sebesség lehetett.
Surda
Arra gondolok, hogy a járdaszegélyen ültek és átkozódtak, miközben a szegény lány épp elevenen elégett kutyástul.

Ezért fog 20-t kapni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
 youtu.be/SK6ZcjJbGmA

A vége az igazán alja sajnos.
Amadeus
Brutális sebesség lehetett.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
 youtu.be/SK6ZcjJbGmA

A vége az igazán alja sajnos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
😕
 www.youtube.com/watch?v=WzvYekrzr64
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
New Video Shows Henry Ruggs Sitting On Curb While Victim’s Car Is Ablaze After Deadly Crash

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Milliomos vagy bazdmeg! Hívjál sofőrt vagy taxit, ha iszol...
Rolni
Ha még itt lene Gruden.......... ez nem történik meg szerintem
VvAlekosz
Dehogynem. Josh Jacobs is összehozta ezt nyáron, csak ott nem halt meg senki.

A legelképesztőbb az - a csapat szemszögéből nézve -, hogy Ruggs azért lett Lamb helyett draftolva a sebessége mellett, mert Lambnél érettebb személyiségnek tartotta mindenki, míg Lamb oldalán voltak kérdőjelek és balhék Oklahomában.

Agyfasz.
Amadeus
Nyáron ahogy írtad is.Feltételezem azért így szezon közben nagyobb a kontroll.
Szerintem szigort igen is tudott tartani szerintem sokat számit hogy ki a HC(mit engednek meg maguknak a játékosok)
VvAlekosz
Aron Hernandez&BB
Surda
Úgy tudom ő bizonyítottan beteg volt.
Ha minden igaz büntetőjogban is van olyan kitétel hogy abban az esetben nem büntethető bár nem tudom milyen betegségekre vonatkozik igazából.
VvAlekosz
Úgy még érdekesebb, a szigorú mindent ellenörző/látó HC éveken át nem veszi észre, hogy a játékosa démonokkal küzd?.... vagy.
Surda
Hernandez egy banda tag volt, nem kell szépítenie a meséjét , hogy beteg volt.
Crips , Bloods egyre megy , ha jól tudom Bloods-os volt, onnan csak a halál vezet ki , ha már beléptél.
KeyG
Nem AH-ért/ellen hanem arról hogy a szigor/ normális viselkedés nem összefüggő. Gruden mellett is megtõrtént volna. AH dolgait sokáig elnézték, vagy inkább nem akarták észre venni, mert egy bitang jó játékos volt, akiben egy szörny élt.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 006
Milliomos vagy bazdmeg! Hívjál sofőrt vagy taxit, ha iszol...
Rolni
Ha még itt lene Gruden.......... ez nem történik meg szerintem
VvAlekosz
Dehogynem. Josh Jacobs is összehozta ezt nyáron, csak ott nem halt meg senki.

A legelképesztőbb az - a csapat szemszögéből nézve -, hogy Ruggs azért lett Lamb helyett draftolva a sebessége mellett, mert Lambnél érettebb személyiségnek tartotta mindenki, míg Lamb oldalán voltak kérdőjelek és balhék Oklahomában.

Agyfasz.
Amadeus
Nyáron ahogy írtad is.Feltételezem azért így szezon közben nagyobb a kontroll.
Szerintem szigort igen is tudott tartani szerintem sokat számit hogy ki a HC(mit engednek meg maguknak a játékosok)
VvAlekosz
Aron Hernandez&BB
Surda
Úgy tudom ő bizonyítottan beteg volt.
Ha minden igaz büntetőjogban is van olyan kitétel hogy abban az esetben nem büntethető bár nem tudom milyen betegségekre vonatkozik igazából.
VvAlekosz
Úgy még érdekesebb, a szigorú mindent ellenörző/látó HC éveken át nem veszi észre, hogy a játékosa démonokkal küzd?.... vagy.
Surda
Hernandez egy banda tag volt, nem kell szépítenie a meséjét , hogy beteg volt.
Crips , Bloods egyre megy , ha jól tudom Bloods-os volt, onnan csak a halál vezet ki , ha már beléptél.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Cops say the driver of the Toyota got trapped in her seat and was not able to escape the vehicle before flames engulfed it. She was pronounced dead at the scene, police added.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
11/2/2021 4:05 PM PT
4:02 PM PT -- Police say the person who died in the crash was a 23-year-old woman. Cops added Ruggs' girlfriend, Kiara Washington, was a passenger in his Corvette and suffered "serious" injuries in the collision.
Police also provided further detail on the accident ... claiming Ruggs was traveling at "a high rate of speed" before he veered into the right lane of a three-lane road and slammed into the back of the Toyota.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Milliomos vagy bazdmeg! Hívjál sofőrt vagy taxit, ha iszol...
Rolni
Ha még itt lene Gruden.......... ez nem történik meg szerintem
VvAlekosz
Dehogynem. Josh Jacobs is összehozta ezt nyáron, csak ott nem halt meg senki.

A legelképesztőbb az - a csapat szemszögéből nézve -, hogy Ruggs azért lett Lamb helyett draftolva a sebessége mellett, mert Lambnél érettebb személyiségnek tartotta mindenki, míg Lamb oldalán voltak kérdőjelek és balhék Oklahomában.

Agyfasz.
Amadeus
Nyáron ahogy írtad is.Feltételezem azért így szezon közben nagyobb a kontroll.
Szerintem szigort igen is tudott tartani szerintem sokat számit hogy ki a HC(mit engednek meg maguknak a játékosok)
VvAlekosz
Aron Hernandez&BB
Surda
Úgy tudom ő bizonyítottan beteg volt.
Ha minden igaz büntetőjogban is van olyan kitétel hogy abban az esetben nem büntethető bár nem tudom milyen betegségekre vonatkozik igazából.
VvAlekosz
Úgy még érdekesebb, a szigorú mindent ellenörző/látó HC éveken át nem veszi észre, hogy a játékosa démonokkal küzd?.... vagy.
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Ruggsot kiraktuk