NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
Én úgy tudom, hogy Jerry Rice-t is ő tanította focizni
Wyatt
 theathletic.com/2852422/2021/09/28/the-secret-hunter-renfrow-routes-unleashed-how-the-raiders-wr-added-a-twist-to-his-flat-china-route/

nem akartam belemenni a témába, mert annyira nem fontos. de akkor itt a cikk, amelyben az Athletic szerzője, aki amúgy QB coach, azt fejtegeti, hogy vajon Renfrow inspirálta-e Kupp belinkelt route-ját, miután a Raiders elkapója sikerrel alkalmazta a Ravens ellen (meg állítólag a Ramsszel való közös edzésen Jalen Ramsey ellen is, amiről ugye nincs nyilvános videó, de talán épp ezért).

a szerző szerint esélyes, hogy igen, és McVay is említette legutóbb, hogy Kupp kérte, hogy azt az ominózus route-ot iktassák be, amelyet egyébként az edzők általában nem szívesen alkalmaznak. de persze te, meg a másik gyökér a cinikus, de nulla hozzáadott értéket tartalmazó shitpostjaitokkal jobban tudjátok ezt is.

choose life
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Carr a hónap támadója az AFC-ben
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Én úgy tudom, hogy Jerry Rice-t is ő tanította focizni
Wyatt
Csak a route futásokat okította neki az információim szerint, de majd még utána kérdezek.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Ha már route running

 youtu.be/b8Y-BrxoGQc
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én úgy tudom, hogy Jerry Rice-t is ő tanította focizni

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
Például a nyári közös edzéseken ugye, ahonnan a beatwritereknek megtiltották, h ezt a route-ot kitweeteljék
Rolni
a Ravens ellen is volt tőle triple move, abban a playben amikor PI-t követtek el ellene. meg volt egy "quadruple" move is, csak akkor nem felé ment a passz

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Például a nyári közös edzéseken ugye, ahonnan a beatwritereknek megtiltották, h ezt a route-ot kitweeteljék

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
+1:

Renfrow jelenleg legjobb route runner a ligában by far.

Egyben a legalulértékeltebb WR.
Amadeus
Xavien Howard is meg lett sütve



 i.imgur.com/taa8Soq.jpg
deyell
Ha D lennék, ezért a move-ért én is ütném ahol bírnám egész este XDDD
Pari
Cooper Kupp is ilyet nyomatott, talán Renfrow példájából? mindenesetre mi elkapónk azért jobban adja el


deyell
A két meccs egyidőben ment amúgy, nyilván őt másolja... 😀
Marko16
igen, mert fizikailag lehetetlen, hogy Renfrow előadta ezt a triple move-ot korábban is. okos vagy.

choose life
több mint 2 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
+1:

Renfrow jelenleg legjobb route runner a ligában by far.

Egyben a legalulértékeltebb WR.
Amadeus
Xavien Howard is meg lett sütve



 i.imgur.com/taa8Soq.jpg
deyell
Ha D lennék, ezért a move-ért én is ütném ahol bírnám egész este XDDD
Pari
Cooper Kupp is ilyet nyomatott, talán Renfrow példájából? mindenesetre mi elkapónk azért jobban adja el


deyell
A két meccs egyidőben ment amúgy, nyilván őt másolja... 😀
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
 i.imgur.com/BcVWjeT.png

 i.imgur.com/xDUYPtJ.png
deyell
Arnette egy kalap szar.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
 i.imgur.com/BcVWjeT.png

 i.imgur.com/xDUYPtJ.png

choose life
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
+1:

Renfrow jelenleg legjobb route runner a ligában by far.

Egyben a legalulértékeltebb WR.
Amadeus
Xavien Howard is meg lett sütve



 i.imgur.com/taa8Soq.jpg
deyell
Ha D lennék, ezért a move-ért én is ütném ahol bírnám egész este XDDD
Pari
Cooper Kupp is ilyet nyomatott, talán Renfrow példájából? mindenesetre mi elkapónk azért jobban adja el


deyell
nem hogy jobban adja el,
JOBB!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
+1:

Renfrow jelenleg legjobb route runner a ligában by far.

Egyben a legalulértékeltebb WR.
Amadeus
Xavien Howard is meg lett sütve



 i.imgur.com/taa8Soq.jpg
deyell
Ha D lennék, ezért a move-ért én is ütném ahol bírnám egész este XDDD
Pari
Cooper Kupp is ilyet nyomatott, talán Renfrow példájából? mindenesetre mi elkapónk azért jobban adja el


choose life
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
+1:

Renfrow jelenleg legjobb route runner a ligában by far.

Egyben a legalulértékeltebb WR.
Amadeus
Xavien Howard is meg lett sütve



 i.imgur.com/taa8Soq.jpg
deyell
Ha D lennék, ezért a move-ért én is ütném ahol bírnám egész este XDDD
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
+1:

Renfrow jelenleg legjobb route runner a ligában by far.

Egyben a legalulértékeltebb WR.
Amadeus
Xavien Howard is meg lett sütve



 i.imgur.com/taa8Soq.jpg

choose life
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Ismét MNF!
Most a Chargers ellen.
Még leírni is furcsa, de jelenleg két PO formában játszó csapat párharca várható, kiváló QB teljesítményekkel, bitang offensel és elfogadható D teljesítményekkel.
Hát szezon előtt erre nem gondoltam volna.
Még tippelni sem merek, de szerintem szoros lesz (akár újabb overtime-al) 60+ ponttal.
Az tuti, hogy a győztes nagy lépést tesz a PO felé.
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Reni a meg nem énekelt hős.
Eddig is bírtam, de hihetetlenül allűröktől mentes a srác. Ingold+Reni
 youtu.be/EV-L-HGV9Vk
több mint 2 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Köszönöm! 😊
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Valaki kifejtené, hogy miben lehet keresni az okát a látható fejlődésnek?
skat
új DC
Black_Adder
pff... 4 betű...én meg írok egy regényt...pff 😊
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Valaki kifejtené, hogy miben lehet keresni az okát a látható fejlődésnek?
skat
új DC

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Sziasztok! Az előző szezon közepe óta nem követtem a fórumot. Teljesen le vagyok maradva, hogy mi történt a tavalyi szezonban 2. felében, de legfőképpen idén. Akkor nem sok jót láttam a jövőre nézve a csapat szempontjából. Valaki kifejtené, hogy miben lehet keresni az okát a látható fejlődésnek? ( Lehet az, hogy nem követtem a fórumot meg a csapat körüli dolgokat) 😊 Amióta nem a sport tv-n van az nfl , nem követtem az eseményeket. Remélem, hogy valaki össze tudja foglalni, hogy miben keresendő a fejlődés, Én egy lelkes szurkoló vagyok,imádom az itteni okfejtéseket,elemzéseket,de sajnos az időm nem engedi 1 évnyi fórumbeszélgetés visszaolvasását. 😊
skat
Természetesen az egyik oka az a fejlődésnek, hogy nem követed a fórumot, a másik, hogy ha meccsnézés közben kikapcsolom a streamet akkor győzünk, illetve Amadeus orosz hölgy ismerősének is lehet valami köze hozzá, de az még homályos.

De, hogy komolyra fordítsam...nem igazán értem a fejlődést.
Az OL hatalmasat gyengűlt, és ahelyett, hogy a pánikolós, szellemeket látó QBnk összezuhant volna, MVP formában tolja a meccseket. Az elkapóink sokat fejlődtek. Waller és Renfrow is posztja legjobbjai közé számítottak, de idén Ruggs és Edwards is ihletett formában tolja.

De a legnagyobb fejlődés mindenképp a DL, van belső nyomás, van külső nyomás 4 emberrel, és egy nem homály LB sor és secondary...vélhetően az új DC-nek Gus Bradleynek köszönhető, új séma, fitt játékosok, jó FA (veteránok, leadership) igazolások (jött Ngakoue, Solomon Thomas, Perryman, Jefferson, Hayward), a régiek fejlődtek (Mullen, Crosby, Abraham)

Gruden playbook update-je, bevállalósabb, nem csak a check down passok mennek, kb idén kezdték el használni úgy a keretet, hogy azok erősségeire alapozunk.
Az OL gyengűlt, de azon kívül mindenben fejlődtünk.

Szerkesztette: Pari
több mint 2 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Sziasztok! Az előző szezon közepe óta nem követtem a fórumot. Teljesen le vagyok maradva, hogy mi történt a tavalyi szezonban 2. felében, de legfőképpen idén. Akkor nem sok jót láttam a jövőre nézve a csapat szempontjából. Valaki kifejtené, hogy miben lehet keresni az okát a látható fejlődésnek? ( Lehet az, hogy nem követtem a fórumot meg a csapat körüli dolgokat) 😊 Amióta nem a sport tv-n van az nfl , nem követtem az eseményeket. Remélem, hogy valaki össze tudja foglalni, hogy miben keresendő a fejlődés, Én egy lelkes szurkoló vagyok,imádom az itteni okfejtéseket,elemzéseket,de sajnos az időm nem engedi 1 évnyi fórumbeszélgetés visszaolvasását. 😊
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne fanyalogjatok már. Örüljetek a 3-0-nak. Isten tudja mikor kezdtünk így.
Senkinek soha nem jó semmi. 🙂
TST
2002-ben kezdtünk így, akkor SB vereség lett a vége
Bruce
Legyen, hátha nyer végre egy TB 😊

több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
3-0 and #1 seed in AFC if it ended today.

Tudom, hogy korai leírni, de annyit szoptunk mi ebben a topikban már, hogy megérdemeljük ezt az apró jól eső statot is már.
Amadeus
Stop The Count!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Bryan Edwards leads the NFL with 163 receiving yards (on seven catches) in the fourth quarter and OT of games this season.

Second in the NFL?

Henry Ruggs III with 130 yards (on five catches). #Raiders
Rolni
Mondom végre szimbiózisban van az ST, D és az O! Jó lesz ez.
Jah szar a fal közepe az tény de ezzel Grudock is tisztában van. Meg lesz majd oldva ez is. Nem lehet mindent egyszerre.
Güntert kellett volna hamarabb kibaszni és lehet 1-2 évvel korábban tartanánk itt de örüljünk a 3-0-nak.
Meg lesz a 4-0 is!

Megvolt a leolvadás, most majd újult erővel SoFisztikálva elkapjuk a San Diegot!Megvolt a leolvadás, most majd újult erővel SoFisztikálva elkapjuk a San Diegot!
TST
Ne engedd el a valódi önmagunkat,
Seggbe szárazon pls