NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Meg csak az osszefoglalot lattam, de az atjott, hogy eleg nagy nyomas volt Carr-on ma. Ami szembetuno volt az az RT-ről jött. Még könnyen lehet Alex-ből jó játékos, de ez nagyon tanuló év neki. Illetve, hogy a futás blokkolása az OLnek rohadt ergya, Jacobs már a LoS előtt legtöbbször reménytelen helyzetbe kerűlt.
Jó volt a Chargers, nagyon felkészültek, különösen a D-jük, de mi se szégyenkezhetünk, volt egy két momentum amikor meglehetett volna a meccs, de az első félidőt nagyon leadtuk, pedig a D-nk elég jó festett. Kár, hogy Mullen kidőlt az elején.
Pari
Amikor Carr megdobta a hosszút Ruggs-nak, ha ott meg tudtuk volna csinálni utána a TD-t, akkor szerintem meg lehetett volna a meccs is.
Na de mindegy ilyen fallal nem lehet álmodozni, így is többet értünk már el mint amire előzetesen számolni lehetett.

@deyell
majd ha meg lesz a pff, akkor kérlek linkeld be. 😊
Bruce
Rengeteg pozitívumunk van.
-bele tudunk nyúlni a meccsbe, ilyenre nem is nagyon emlékszem
-a D képes életben tartani, na ilyen se nagyon volt mostanában
-Carr (a vészmadarak ellenére) működik Grudennek
-Olyan baszós elkapó és TE sorunk van,
- HUNTER RENFROW
ok, LAC most felül kerekedett, de volt esélyünk ellopni a W-t - 21 ről. LV pofán kell baszni őket, főleg Bosara ráférne egy kis Incognito school, úgy mint Londonban Mackre.
Nincs gyászhangulatom, az L ellenére sem.
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Meg csak az osszefoglalot lattam, de az atjott, hogy eleg nagy nyomas volt Carr-on ma. Ami szembetuno volt az az RT-ről jött. Még könnyen lehet Alex-ből jó játékos, de ez nagyon tanuló év neki. Illetve, hogy a futás blokkolása az OLnek rohadt ergya, Jacobs már a LoS előtt legtöbbször reménytelen helyzetbe kerűlt.
Jó volt a Chargers, nagyon felkészültek, különösen a D-jük, de mi se szégyenkezhetünk, volt egy két momentum amikor meglehetett volna a meccs, de az első félidőt nagyon leadtuk, pedig a D-nk elég jó festett. Kár, hogy Mullen kidőlt az elején.
Pari
Amikor Carr megdobta a hosszút Ruggs-nak, ha ott meg tudtuk volna csinálni utána a TD-t, akkor szerintem meg lehetett volna a meccs is.
Na de mindegy ilyen fallal nem lehet álmodozni, így is többet értünk már el mint amire előzetesen számolni lehetett.

@deyell
majd ha meg lesz a pff, akkor kérlek linkeld be. 😊
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Már megénekeltem Renit, de ez kevés ő a Leg Leg Raider a jelenlegi csapatban, megtévesztő ez a US postal stil
Ő Baby Face Killer.

 youtu.be/teBgbLxWRU8
Surda
Es a TD-je előtti routeja is mesteri volt...Asante Jr ellenében állt fel es megoldotta, pedig Samuel nagyon nem rossz cb sajna.
A Chargers jelenleg jobb csapat, de esku ujra elvezet nezni a meccseinket, csak az első felidőket tudnám feledni

Szerkesztette: Pari
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Meg csak az osszefoglalot lattam, de az atjott, hogy eleg nagy nyomas volt Carr-on ma. Ami szembetuno volt az az RT-ről jött. Még könnyen lehet Alex-ből jó játékos, de ez nagyon tanuló év neki. Illetve, hogy a futás blokkolása az OLnek rohadt ergya, Jacobs már a LoS előtt legtöbbször reménytelen helyzetbe kerűlt.
Jó volt a Chargers, nagyon felkészültek, különösen a D-jük, de mi se szégyenkezhetünk, volt egy két momentum amikor meglehetett volna a meccs, de az első félidőt nagyon leadtuk, pedig a D-nk elég jó festett. Kár, hogy Mullen kidőlt az elején.
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Két ponton van nagy baj:

1, 3down 3tech DT. Egyszerűen nincs.

2, OG.

A Richie, McCoy, Good hármas kiesése killer. Nagyon kéne minimum Incognito.
Amadeus
Én inkább a C gyengeségét látom nagy gondnak középen. Eluemunor a PFF szerint a 2. legjobb falemberünk. Simpson meg a 3. A leggyengébb 2 pedig Andre James és Leatherwood.
Véleményem szerint Good sem és Incognito sem hozna lényeges előrelépést. Azért Hudsonnal el voltunk kényeztetve. (az Arizona meg hasít is vele) Kurva nagy a szakadék közötte és James között, a G-knek így megoszlik a figyelme középen és ez azonnal meg is látszik.

Lehet hogy türelem kell még James-hez, de Martint is ki lehetne akár próbálni, sokat nem vesztenénk vele, bár Jamesnek meg kell a játék, a rutin.
Ugyanez igaz Leatherwood-ra is (türelem), de Parker (mondjuk ő sem egy életbiztosítás) lehetne alternatíva.

A DT gondot sem látom ugyanígy, mivel a szélső falembereink elég jól tudnak nyomást generálni, így középről is érkezik nyomás és még sack is. Most Philonnak volt kettő. Thomasnak is volt jó meccse. Persze egy elit játékos mindenképpen hozhatna előrelépést, de nem ez a fő gond.

Ha csak egyet lehetne változtatni, akkor én mindenképpen a Hudson trade-t csinálnám vissza, teljesen máshogy néznénk ki, ebben biztos vagyok.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Két ponton van nagy baj:

1, 3down 3tech DT. Egyszerűen nincs.

2, OG.

A Richie, McCoy, Good hármas kiesése killer. Nagyon kéne minimum Incognito.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fájdítjátok itt a szívemet 😉 😛
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Már megénekeltem Renit, de ez kevés ő a Leg Leg Raider a jelenlegi csapatban, megtévesztő ez a US postal stil
Ő Baby Face Killer.

 youtu.be/teBgbLxWRU8
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Ez Gruden sara...egy rookie HC outcoach-olta...mi a francért kell neki 1 félidő, h felvegye a fonalat...2. félidőben ugyan olyan szar volt az OL mégis tudtunk vmit csinálni...

Ezzel - ne legyen igazam - kb be is lőtt minket a LAC. Akinek van veszélyes QB-ja, min. közepes OL-je és rendes - nem blitz alapú - pass rush-ja az megesz minket...márpedig a PO-ban a többségnek lesznek ezek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Sajnos egy félidőnyi előnyt nem lehet adni egy csapatnak sem. A fal szar az biztos, de hogy ennyire nem tudtunk semmit csinálni, az azért durva. Valahogy most az az érzés, hogy az első negyed sajnos nem megy. Amilyen jó volt eddig az első drive-unk a korábbi szezonokban, annyira gyenge most, de valóban a második félidő meg működik.
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Ami viszont szinte értelmezhetettlen,
van és működik a félidei elemzés
O és D oldalon egyaránt.
több mint 2 éve
Beers&Beards Las Vegas Raiders 96
Az első félidőben nagyon hiányoztak a big playek, ahogy a futás is majd az egész meccsen.
Reinfrow továbbra is egy kincs a csapat számára
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Egy biztos, az O falat gatyába kell rázni.
Nélkülük nincs Carr pass és nincs JJ futás.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Carr AFC OPoM

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Chargers ellen igencsak kéne Jacobs, mert nagyon kéne tolni a futást ellenük szerintem.
Egyfelől eddig a szezonban a legrosszabb run D (engedett yardok) az övék, másfelől minél többet van Herbert a padon, annál jobb nekünk.

Sok pontos, szoros, izgalmas meccsre számítok, reméljük "hazai" pálya nekünk kedvez és meglesz a W 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Carr rámutatott tegnapi nyilatkozátban, hogy LA tulajdonképp nekünk hazai pálya nem a Chargersnek.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pljelrwwx2tsvffjryis
NFL's top 10 deep threats: Bengals' Ja'Marr Chase lone rookie on list
Nick Shook ranks the top 10 deep threats of the 2021 NFL season. Where does Ja'Marr Chase, the only rookie in this list, land? And who holds the coveted No. 1 spot?


2 Raiders WR a TOP 10 deep threat listán!
Nem csak Renfrow van itten kérem szépen...Waller-t meg szóba se hozom 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon érdekes téma! Thx!
Ja, és akárkinek van igaza, Renfrow nagy király.
ulpianus
Igazából nem, mert a szarRaidersben nyomja.

Menő akkor lenne, ha a Tampában lenne, vagy valamelyik más fancy franchiseban.
Amadeus
Borzasztó lehet ez a sok frusztráció, amit így kell levezetned :/

több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Nagyon érdekes téma! Thx!
Ja, és akárkinek van igaza, Renfrow nagy király.
ulpianus
Igazából nem, mert a szarRaidersben nyomja.

Menő akkor lenne, ha a Tampában lenne, vagy valamelyik más fancy franchiseban.
Amadeus
Imádom mikor Alice állarc mögül kikacsintunk 😎
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Nagyon érdekes téma! Thx!
Ja, és akárkinek van igaza, Renfrow nagy király.
ulpianus
Igazából nem, mert a szarRaidersben nyomja.

Menő akkor lenne, ha a Tampában lenne, vagy valamelyik más fancy franchiseban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Josh Jacobs visszatért az edzésbe
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
 theathletic.com/2855472/2021/09/30/rams-wr-cooper-kupp-is-inventing-routes-blocking-d-linemen-settling-old-scores-and-leading-the-nfl-in-production/?source=user_shared_article

Egy mai cikk Kuppról.

Last year, Kupp approached McVay and the coaching staff with his own idea for a variation off a play call in the red zone that initially required of him a flat china route (which he runs often, and terminology of which comes from the McVay/Kyle Shanahan system, as The Athletic’s Ted Nguyen noted this week).
dogbite
ugyanebből a cikkből:

He even created his own route combination, a spin-off of the “flat china” route variation that is thought to have been developed by Raiders receiver Hunter Renfrow, that the Rams call “Ocho”, which got him a touchdown in Week 3.

de ne versenyezzünk azon szerintem, hogy Renfrow vagy Kupp találta ki előbb ezt a route-ot, bár én Renfrow-tól láttam korábban alkalmazni, azért róla feltételeztem. egy biztos, hogy mindketten precíz és kreatív útvonal futók.

choose life
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nagyon érdekes téma! Thx!
Ja, és akárkinek van igaza, Renfrow nagy király.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Én úgy tudom, hogy Jerry Rice-t is ő tanította focizni
Wyatt
 theathletic.com/2852422/2021/09/28/the-secret-hunter-renfrow-routes-unleashed-how-the-raiders-wr-added-a-twist-to-his-flat-china-route/

nem akartam belemenni a témába, mert annyira nem fontos. de akkor itt a cikk, amelyben az Athletic szerzője, aki amúgy QB coach, azt fejtegeti, hogy vajon Renfrow inspirálta-e Kupp belinkelt route-ját, miután a Raiders elkapója sikerrel alkalmazta a Ravens ellen (meg állítólag a Ramsszel való közös edzésen Jalen Ramsey ellen is, amiről ugye nincs nyilvános videó, de talán épp ezért).

a szerző szerint esélyes, hogy igen, és McVay is említette legutóbb, hogy Kupp kérte, hogy azt az ominózus route-ot iktassák be, amelyet egyébként az edzők általában nem szívesen alkalmaznak. de persze te, meg a másik gyökér a cinikus, de nulla hozzáadott értéket tartalmazó shitpostjaitokkal jobban tudjátok ezt is.
deyell
 theathletic.com/2855472/2021/09/30/rams-wr-cooper-kupp-is-inventing-routes-blocking-d-linemen-settling-old-scores-and-leading-the-nfl-in-production/?source=user_shared_article

Egy mai cikk Kuppról.

Last year, Kupp approached McVay and the coaching staff with his own idea for a variation off a play call in the red zone that initially required of him a flat china route (which he runs often, and terminology of which comes from the McVay/Kyle Shanahan system, as The Athletic’s Ted Nguyen noted this week).

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
te, meg a másik gyökér a cinikus, de nulla hozzáadott értéket tartalmazó shitpostjaitokkal jobban tudjátok ezt is.
deyell
Imádom, amikor tort ül a kultúra