NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
3-0 and #1 seed in AFC if it ended today.

Tudom, hogy korai leírni, de annyit szoptunk mi ebben a topikban már, hogy megérdemeljük ezt az apró jól eső statot is már.
Amadeus
Furán is érzem magam 😀
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
3-0 and #1 seed in AFC if it ended today.

Tudom, hogy korai leírni, de annyit szoptunk mi ebben a topikban már, hogy megérdemeljük ezt az apró jól eső statot is már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Bryan Edwards leads the NFL with 163 receiving yards (on seven catches) in the fourth quarter and OT of games this season.

Second in the NFL?

Henry Ruggs III with 130 yards (on five catches). #Raiders
Rolni
Mondom végre szimbiózisban van az ST, D és az O! Jó lesz ez.
Jah szar a fal közepe az tény de ezzel Grudock is tisztában van. Meg lesz majd oldva ez is. Nem lehet mindent egyszerre.
Güntert kellett volna hamarabb kibaszni és lehet 1-2 évvel korábban tartanánk itt de örüljünk a 3-0-nak.
Meg lesz a 4-0 is!

Megvolt a leolvadás, most majd újult erővel SoFisztikálva elkapjuk a San Diegot!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Bryan Edwards leads the NFL with 163 receiving yards (on seven catches) in the fourth quarter and OT of games this season.

Second in the NFL?

Henry Ruggs III with 130 yards (on five catches). #Raiders

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Na jó, azért ahhoz még sokat le kell tenni az asztalra.

Egyébként engem Moehrig nem győzött meg eddig. A D fal és az LB sor többnyire rendben van. Most mintha Littleton is jobban játszott volna (érzésre). Szóval pont úgy néz ki, hogy a safety sor, amit előre elkönyveltünk, hogy rendben lesz/lehet én ott érzem a javulás lehetőségét. De ez lehet hogy csak az elvárások miatt van így.

A falat rosszabbra vártuk és jól teljesítenek, az LB sorban sok volt a kérdőjel és viszonylag ők is jól teljesítenek. Szóval ez lehet itt inkább a zavaró tényező.
Bruce
Rookie S cov3ban feltolva a csúcsra és nem hallod a nevét. Nincs blowed coverage, nincs pdi, nincs vakon.

Bőven jó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Na jó, azért ahhoz még sokat le kell tenni az asztalra.

Egyébként engem Moehrig nem győzött meg eddig. A D fal és az LB sor többnyire rendben van. Most mintha Littleton is jobban játszott volna (érzésre). Szóval pont úgy néz ki, hogy a safety sor, amit előre elkönyveltünk, hogy rendben lesz/lehet én ott érzem a javulás lehetőségét. De ez lehet hogy csak az elvárások miatt van így.

A falat rosszabbra vártuk és jól teljesítenek, az LB sorban sok volt a kérdőjel és viszonylag ők is jól teljesítenek. Szóval ez lehet itt inkább a zavaró tényező.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Egyelőre legyen meg a Wild Card.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ne fanyalogjatok már. Örüljetek a 3-0-nak. Isten tudja mikor kezdtünk így.
Senkinek soha nem jó semmi. 🙂
TST
2002-ben kezdtünk így, akkor SB vereség lett a vége
Bruce
Szerintem egy SB részvételt most aláírnál nem?
TST
Egy TB elleni visszavágót, amit most mondjuk akár meg is nyerhetnénk 😀
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Ne fanyalogjatok már. Örüljetek a 3-0-nak. Isten tudja mikor kezdtünk így.
Senkinek soha nem jó semmi. 🙂
TST
2002-ben kezdtünk így, akkor SB vereség lett a vége
Bruce
Szerintem egy SB részvételt most aláírnál nem?
TST
Simán.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ne fanyalogjatok már. Örüljetek a 3-0-nak. Isten tudja mikor kezdtünk így.
Senkinek soha nem jó semmi. 🙂
TST
2002-ben kezdtünk így, akkor SB vereség lett a vége
Bruce
Szerintem egy SB részvételt most aláírnál nem?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ne fanyalogjatok már. Örüljetek a 3-0-nak. Isten tudja mikor kezdtünk így.
Senkinek soha nem jó semmi. 🙂
TST
2002-ben kezdtünk így, akkor SB vereség lett a vége
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
+1:

Renfrow jelenleg legjobb route runner a ligában by far.

Egyben a legalulértékeltebb WR.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Sidenotes:

- A védelem jó, de a meccs végére elfárad, ha az offense alul teljesít.
- Solomon Thomas eddig kellemes meglepi, Ngakoue egy állat Crosbyval párban. Perryman továbbra is vágja a fát középen. Mullen, Hayward nagyon jól nyomja, Abram még mindig életveszély coverben. Moehrig megbízhatóbb sokkal.
- Az offenseben a falat gatyába kell rázni, mert nem megy a futás továbbra sem.
- Carr MVP szinten nyomja
- Ruggs-t jó látni, hogy belenő a zakóba lassan. Ég és föld tavalyhoz képest.
- Chucky majdnem eldobta a meccset, Bradleynek jár a pacsi, mert a D életben tartott minket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ne fanyalogjatok már. Örüljetek a 3-0-nak. Isten tudja mikor kezdtünk így.
Senkinek soha nem jó semmi. 🙂
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Ez nagyon igaz:

Gruden has put together an awesome system but his short yardage play calling and tendency to get conservative with the lead continue to be problematic
Rolni
Letéptem az arcomat, amikor egy labdabirtoklási előnyben, elkezdünk futni 5 perccel a meccs vége előtt, időhúzás céljából. Ha tudják hogy futás következik, akkor kb 2 yardos átlagot sem érjük el, nem tudom mit akarunk ezzel. Tudom, hogy kockázatosabb passzolni, de ha látszik, hogy az megy jobban, akkor lehetne azzal is próbálkozni. Mondom, főleg egy labdabirtoklásnyi előny esetén...
Bruce
Egyébként úgy szvsz nem lett volna hülyeség h 1. downra futás, 2.-ra play action.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ez nagyon igaz:

Gruden has put together an awesome system but his short yardage play calling and tendency to get conservative with the lead continue to be problematic
Rolni
Letéptem az arcomat, amikor egy labdabirtoklási előnyben, elkezdünk futni 5 perccel a meccs vége előtt, időhúzás céljából. Ha tudják hogy futás következik, akkor kb 2 yardos átlagot sem érjük el, nem tudom mit akarunk ezzel. Tudom, hogy kockázatosabb passzolni, de ha látszik, hogy az megy jobban, akkor lehetne azzal is próbálkozni. Mondom, főleg egy labdabirtoklásnyi előny esetén...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Ez nagyon igaz:

Gruden has put together an awesome system but his short yardage play calling and tendency to get conservative with the lead continue to be problematic

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Nekem is olyan érzésem van, hogy ez a csapat inkább egy 1-2-es mérleggel álló csapat, mintsem egy veretlen gárda. Bár a tegnapi napon azért valahogy amikor megcsináltuk a safety-t, onnantól kezdve valahogy éreztem, hogy ezt a meccset behúzzuk, még a hosszabbításban is végig ez az érzés dolgozott bennem.

Viszonylag jól futott a végére Barber, de az elején elég füst volt a csapat futás terén. A TD-jénél is eléggé véleményes volt (személy szerint én az ilyen TD-ket nem adnám meg, akár szabályos akár nem... Előtte is nyomott egy fumble-t. Nagyon kell vissza egy egészséges JJ, bár annyira kiismerhető, hogy ha Barber volt benn, akkor többnyire jött a futás, ha meg Drake, akkor szinte mindig passzjáték volt.

A fal az elején botrányos volt, aztán kezdtek belejönni, de most érdekes módon az első drive-jaink nem igazán akarnak sikerülni...

A védelem nem volt most kiemelkedő, de azért voltak szép jelenetek, de ennél azért több kell tőlük, ha akarunk valamit egy jobb offense ellen.

Carlson első hibája majdnem sokba került nekünk. Ha berúgta volna az XP-t akkor nincs kérdés, rendes játékidőben nyerünk, na de most ez is belefért szerencsére.

A Chargers ellen kellene JJ és sokat kell javulnia az O line-nak. A defnek meg vissza kell térnie az első két meccsen látott teljesítményhez és akkor lehet esélyünk. De én most a vereséget látom jönni ezen a meccsen.
Bruce
Annyiban másként látom, hogy mikor gödörbe kerül az O, most a D kihúzza a szarból. Most is. A D tartott meccsben minket, mikor vissza kellett adni a labdát, nem paráztam, hogy jön a D.

Szerkesztette: Surda
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Henry Ruggs- 237 Yards
Darren Waller-224 Yards
Bryan Edwards- 210 Yards
Hunter Renfrow-204 Yards

All on pace for over 1,000 yards.

#RAIDERNATION


Derek Carr has 1,203 yards passing. Raiders are 3-0.


Derek Carr: The only QB with 300+ passing yards in every game this season 🚀

And the Raiders are 3-0 👀


Low-key big: All three @Raiders wins are against AFC teams that many have predicted will be in playoff picture



#Raiders were the 38th team to open the season with 3 straight games against teams that won 10+ games the previous season, per @sportradar. They are the only one to win all 3.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Nekem is olyan érzésem van, hogy ez a csapat inkább egy 1-2-es mérleggel álló csapat, mintsem egy veretlen gárda. Bár a tegnapi napon azért valahogy amikor megcsináltuk a safety-t, onnantól kezdve valahogy éreztem, hogy ezt a meccset behúzzuk, még a hosszabbításban is végig ez az érzés dolgozott bennem.

Viszonylag jól futott a végére Barber, de az elején elég füst volt a csapat futás terén. A TD-jénél is eléggé véleményes volt (személy szerint én az ilyen TD-ket nem adnám meg, akár szabályos akár nem... Előtte is nyomott egy fumble-t. Nagyon kell vissza egy egészséges JJ, bár annyira kiismerhető, hogy ha Barber volt benn, akkor többnyire jött a futás, ha meg Drake, akkor szinte mindig passzjáték volt.

A fal az elején botrányos volt, aztán kezdtek belejönni, de most érdekes módon az első drive-jaink nem igazán akarnak sikerülni...

A védelem nem volt most kiemelkedő, de azért voltak szép jelenetek, de ennél azért több kell tőlük, ha akarunk valamit egy jobb offense ellen.

Carlson első hibája majdnem sokba került nekünk. Ha berúgta volna az XP-t akkor nincs kérdés, rendes játékidőben nyerünk, na de most ez is belefért szerencsére.

A Chargers ellen kellene JJ és sokat kell javulnia az O line-nak. A defnek meg vissza kell térnie az első két meccsen látott teljesítményhez és akkor lehet esélyünk. De én most a vereséget látom jönni ezen a meccsen.
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát azért egyszer kétszer volt olyan érzésem, h Same old Raiders...de végül csak behúzták!!! W és 3-0!!

Chargers ellen mondjuk sokkal jobban kell játszani, ha nyerni akarunk!
Rolni
Igen de az a lényeg, hogy az első hullámvölgyből is nyertes meccsel távoztunk. Miami meg amúgy mindig mumus. Nagyon kell ez a jó rajt, hogy ha bármi történik meglegyen a puffer a mérlegben.
Remélhetőleg a Denver kipukkan. A KC az meg tudjuk, hogy a KC. Ők bármikor bárhonnan!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Hát azért egyszer kétszer volt olyan érzésem, h Same old Raiders...de végül csak behúzták!!! W és 3-0!!

Chargers ellen mondjuk sokkal jobban kell játszani, ha nyerni akarunk!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Akkor jövőhéten Chargers és 4-0.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Volt/Van egy olyan érzésem, hogy Incognito nem fog már az idén játszani...
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Incognito IR-re került. Legalább 3 hetet kihagy
Rolni
Trey Ragas pedig 53 tag lett

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!