NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
#Raiders are 1-6 on short weeks since Jon Gruden returned.

Sikerül javítani?
Rolni
#Raiders are 2-6 on short weeks since Jon Gruden returned.

Muszáj lesz tovább javítani! 😊

Igaz idén már csak két ilyen meccsünk lesz (Bears ellen itthon és Dallas ellen hálaadáskor idegenben...)
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Én megmondtam.

Jövőhéten Miami, 3-0

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Wow
Ott a 2-0!!

Carr mit játszott, meg az elkapók és a Védelem!!!

Ha az OL nem öli meg Carr-t jó kis szezon lesz ez!
Rolni
D apám a D!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
W
🖤☠️
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Wow
Ott a 2-0!!

Carr mit játszott, meg az elkapók és a Védelem!!!

Ha az OL nem öli meg Carr-t jó kis szezon lesz ez!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
2/2 egy Steelers és Ravens ellen, nem semmi rajt!😊
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 483
Win baby!!



több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
#Raiders are 1-6 on short weeks since Jon Gruden returned.

Sikerül javítani?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
#Raiders coach Jon Gruden said Yannick Ngakoue will play Sunday. Josh Jacobs, however, won't.

😊

😕
Rolni
Ez a jobb verzió szerintem. Bár JJ futásai hiányozhatnak, de a pass rush fontosabb sokkal.
Bruce
Kérdés mire lesz jó így Yannick. Meg reméljük nem sérül rá és nem lesz emiatt hosszabb távon gond...


Közben Mariota IR-re került...LB Marquel Lee érkezett 53-ra

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
#Raiders coach Jon Gruden said Yannick Ngakoue will play Sunday. Josh Jacobs, however, won't.

😊

😕
Rolni
Ez a jobb verzió szerintem. Bár JJ futásai hiányozhatnak, de a pass rush fontosabb sokkal.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/platform/amp/2021/9/17/22678276/raiders-defense-ravens-lamar-jackson?utm_campaign=bdwilliams18&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter&__twitter_impression=true&s=09

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
#Raiders coach Jon Gruden said Yannick Ngakoue will play Sunday. Josh Jacobs, however, won't.

😊

😕

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661



deyell
Reni nagy király, nem csodálom hogy ütik vágják .
Surda
egyrészt. másrészt szerintem azért ütik annyit mert tudják róla hogy nem acélos a fizikuma, nem egy nagydarab izomember enyhén szólva, és azt gondolják hogy ki tudják ütni.
deyell
ha ennyit erőt fektettek volna a védekezésbe is, akkor nyernek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615



deyell
Reni nagy király, nem csodálom hogy ütik vágják .
Surda
egyrészt. másrészt szerintem azért ütik annyit mert tudják róla hogy nem acélos a fizikuma, nem egy nagydarab izomember enyhén szólva, és azt gondolják hogy ki tudják ütni.

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Week 2

Raiders VS Steelers

Miért lesz kutya nehéz nyerni?
1, Rövid héten egy hosszabbításos, fizikálisan és érzelmileg is megterhelő meccs után leszünk
2, Keleti partra megyünk korai meccset játszani
3, 2 veterán OL emberke is hiányozni fog a kezdőből és a Steelers pass rush más tészta lesz ám!
4, A Miller-Simpson-James-Elumeunor-Leatherwood OL nagyon megkűzdhet majd a DL elnyomásával a futás kapcsán, főleg Andre James, aki az első héten nagyon gyenge volt futás blokkolásban
5, A faluknak a közepe elég jónak tűnik a rookie OC ellenére és igen jó futójuk is van, szóval a run D-nk komoly teszt elé lesz állítva szerintem
6, Nem elég, hogy Yannick várhatóan out, de Nassib is a sérült listán van és csak limitáltan edzett. Pass rush nélkül bajban lesz a D, mert remek és mély az elkapó egységük, akiket nem fogunk tudni sokáig tartani

Miért nyerhetünk mégis?
1, A Ravens elleni meccs szerintem nagy önbizalmat, tartást és hitet adhat a csapatnak, mint a 2016-os szezonnyitó a Saints ellen
2, Ha tart az OL akkor Carr szerintem bőven fog tudni a pálya közepén főzni és egy szoros meccsen a végén megint húzhatunk vmi tököset, amivel nyerünk
3, OL és a teljes védelem egyre inkább összeáll, az új emberek egyre inkább érzik majd egymást, ez pedig további lökést jelenthet

Tipp:
Raiders: 27
Steelers: 24
Rolni
megkönnyeztem a tényt, hogy az utolsó szemcsis szezonban együtt toljuk a vagont!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Week 2

Raiders VS Steelers

....

Tipp:
Raiders: 27
Steelers: 24
Rolni
Amm majdnem minden évben jól kezdünk, aztán a szezon felénél elfogy a csapat. Szóval szerintem ez is szoros meccs lesz és még akár nyerhetünk is. Csak tartson ki a jó forma végre végig.
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Week 2

Tipp:
Raiders: 27
Steelers: 24
Rolni
Uhh, nehéz lesz a két DL generálta az első héten a legtöbb qb pressuret, de nálunk sajna kidőlt az egyik legjobb passz siettetőnk...
A két OL egyformán ergya, szóval Carrnak lesz nehezebb dolga, ellenben úgy tűnik BB messze rosszabb formában van nála.
a többi egység kb azonos szint. Szóval, ha BB-nek jó napja lesz, akkor nehéz lesz, ha nem, akkor nyerünk.

Tipp
Raiders: 19
Steelers: 17
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Week 2

Raiders VS Steelers

Miért lesz kutya nehéz nyerni?
1, Rövid héten egy hosszabbításos, fizikálisan és érzelmileg is megterhelő meccs után leszünk
2, Keleti partra megyünk korai meccset játszani
3, 2 veterán OL emberke is hiányozni fog a kezdőből és a Steelers pass rush más tészta lesz ám!
4, A Miller-Simpson-James-Elumeunor-Leatherwood OL nagyon megkűzdhet majd a DL elnyomásával a futás kapcsán, főleg Andre James, aki az első héten nagyon gyenge volt futás blokkolásban
5, A faluknak a közepe elég jónak tűnik a rookie OC ellenére és igen jó futójuk is van, szóval a run D-nk komoly teszt elé lesz állítva szerintem
6, Nem elég, hogy Yannick várhatóan out, de Nassib is a sérült listán van és csak limitáltan edzett. Pass rush nélkül bajban lesz a D, mert remek és mély az elkapó egységük, akiket nem fogunk tudni sokáig tartani

Miért nyerhetünk mégis?
1, A Ravens elleni meccs szerintem nagy önbizalmat, tartást és hitet adhat a csapatnak, mint a 2016-os szezonnyitó a Saints ellen
2, Ha tart az OL akkor Carr szerintem bőven fog tudni a pálya közepén főzni és egy szoros meccsen a végén megint húzhatunk vmi tököset, amivel nyerünk
3, OL és a teljes védelem egyre inkább összeáll, az új emberek egyre inkább érzik majd egymást, ez pedig további lökést jelenthet

Tipp:
Raiders: 27
Steelers: 24

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306



deyell
Reni nagy király, nem csodálom hogy ütik vágják .
Surda
Ilyenkor mindig mosolygok, hogy persze Cooper, Jeudy meg Ridley a legjobb routerunner a ligában. Ezt pl. egyik sem tudná megcsinálni.
Amadeus
Ezeken én is, ugyanis a legjobb route runner Keenan Allen. 😊
empty taxi
Könnyű úgy, hogy Edelman visszavonult 😕 😊)

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!



deyell
Reni nagy király, nem csodálom hogy ütik vágják .
Surda
Ilyenkor mindig mosolygok, hogy persze Cooper, Jeudy meg Ridley a legjobb routerunner a ligában. Ezt pl. egyik sem tudná megcsinálni.
Amadeus
Ezeken én is, ugyanis a legjobb route runner Keenan Allen. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661



deyell
Reni nagy király, nem csodálom hogy ütik vágják .
Surda
Ilyenkor mindig mosolygok, hogy persze Cooper, Jeudy meg Ridley a legjobb routerunner a ligában. Ezt pl. egyik sem tudná megcsinálni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291



deyell
Reni nagy király, nem csodálom hogy ütik vágják .
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615



choose life
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
Yannick igaz limitáltan, de edz! Richie nem lesz valszeg a vasas ellen sem.

Megbasszuk őket is.

Érzem!
Amadeus

choose life