NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Also on Tuesday, Raiders coach Jon Gruden praised Abram for his effort.

“He showed up big time with some range plays, and open-field tackling” Gruden said. “He was in the right places. He was good emotionally ... He seemed to understand his role on this defense ... A lot of things came together (Monday night).”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Yannick igaz limitáltan, de edz! Richie nem lesz valszeg a vasas ellen sem.

Megbasszuk őket is.

Érzem!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Renfrow, amilyen kis satnyának néz ki, tényleg elég keményen kapja az ívet a meccseken. De valahogy nagyon bírja az ütéseket.

Király a csávó! 😊
Bruce
Nem hiába... 3rd and Renfrow!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Renfrow, amilyen kis satnyának néz ki, tényleg elég keményen kapja az ívet a meccseken. De valahogy nagyon bírja az ütéseket.

Király a csávó! 😊
több mint 3 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az megvan, hogy a csapat hivatalos panaszt nyújtott be a Ravens több játékosa ellen a Renfrow elleni szükségtelenül durva szerelések miatt? Twitteren olvasgatom 2 napja, hogy szedik össze a video-anyagot hozzá… és tegnap, ha minden igaz be is lett adva. Ilyen szokott lenni? Én még nem hallottam erről, de hátha ti jobban vágjátok ezt a dolgot.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Sajnálom McCoy-t meg magunkat is. Olyan boldog volt, h megint játszhat, nekünk meg kéne, mint a falat kenyér...
Rolni
igazi win-win szitu volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Sajnálom McCoy-t meg magunkat is. Olyan boldog volt, h megint játszhat, nekünk meg kéne, mint a falat kenyér...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
McCoy out of season sajnos
Cubehead
csórikám. Nagyon kár érte, kiváló játékos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 483
McCoy out of season sajnos



több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Maxx AFC DPoW

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Ferrell nagyobb szerepet kap akkor, bizonyíthat most vagy soha. viszont elég szomorú hogy amellett, hogy ő inaktív volt az első meccsen, a másik első körös Arnette csak egy snapen volt pályán...
deyell
Arnette snap száma engem is meglepett, de érdemes itt megjegyezni, hogy Hayward, Mullen és Hobbs mellett más CB nem jutott szóhoz, szóval nem az van, hogy valaki beelőzte, hanem inkább arról, hogy a Ravens támadó felállásai miatt nem használtunk 4-5 CB-s felállásokat. Meglássuk a Steelers ellen pl szóhoz jut-e.

Ferrell kapcsán az lesz az érdekes, hogy Nassib-ot be tudja előzni snapek tekintetében vagy sem, amíg nincs Yannick...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
Ferrell nagyobb szerepet kap akkor, bizonyíthat most vagy soha. viszont elég szomorú hogy amellett, hogy ő inaktív volt az első meccsen, a másik első körös Arnette csak egy snapen volt pályán...

choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Ngakoue, Mariota és McCoy is hosszabb időre kidőlhet Good mellett....

Nem jó hírek, nagyon nem jók...

Ferrell visszatérhet
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
Nem sok meccset nezek meg masodszor, magyar kommentarral is. Bar az elejere nem keltem fel. De ezt most meg fogom, mert mindket csapat szimpi. Illetve a vege nagyon jo volt, azt tudom.
ulpianus
Angolul nézd, a magyar komment olyan volt, mint Zuzu Petassal beszélgetni/sajtreszelő 😉
Surda
belehallgattam abba is, annyira nem a szakértés zavart, hanem az, hogy a játékosok, edzők neveit is rendre rosszul ejtették ki. ilyen hogy Filon. meg Gunter (sic)

choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Good keresztszalag szakadás miatt out of season 😐😕
Cubehead
Remélhetőleg Incognito hamar harcra kész lesz és bírja is, mert nem lenne vicces 2 back up OG-vel tolni az ergya Andre két oldalán...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Good keresztszalag szakadás miatt out of season 😐😕
Cubehead
Fasza 😕
több mint 3 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 483
Good keresztszalag szakadás miatt out of season 😐😕



több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nem sok meccset nezek meg masodszor, magyar kommentarral is. Bar az elejere nem keltem fel. De ezt most meg fogom, mert mindket csapat szimpi. Illetve a vege nagyon jo volt, azt tudom.
ulpianus
Angolul nézd, a magyar komment olyan volt, mint Zuzu Petassal beszélgetni/sajtreszelő 😉
Surda
Angolul neztem eloben, nekem nincs magyar. SkySports van, vagy ha nem azt adjak, ami nekem kell, akkor stream.
De ha mar letoltom, ott mar lehet magyar, ha keszult. Engem nem zavar, milyen kozhelyparadekat mondanak, mennyire felszinesen ismernek minden csapatot. Neha az egy szezonnal korabban igaz infoknal tartanak jatekstilusban, es egesz mas zajlik a palyan. Nem gond. De azert mondanak jopofa dolgokat is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 291
Nem sok meccset nezek meg masodszor, magyar kommentarral is. Bar az elejere nem keltem fel. De ezt most meg fogom, mert mindket csapat szimpi. Illetve a vege nagyon jo volt, azt tudom.
ulpianus
Angolul nézd, a magyar komment olyan volt, mint Zuzu Petassal beszélgetni/sajtreszelő 😉
több mint 3 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért a falban elkél a javulás, bár azt gondolom Bőrfa javulni fog ahogy haladunk az időben. Simpsonra is igaz lehet ez, de ha visszatér Incognito az nem baj. Good is jobb annál amit a pontjai mutatnak, csak gondolom kicsi volt a minta. James meg hát sajnos elég vakon volt, itt nem tudom mi lehetne a megoldás.
Bruce
Leatherwood jobban kezdett, mint anno Kolton. Utóbbi most közel elit számokat hoz. Nem kell aggódni.
Amadeus
Ettől az Andre James dologtól nagyon félek. Reméljük a legjobbakat.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
Azért a falban elkél a javulás, bár azt gondolom Bőrfa javulni fog ahogy haladunk az időben. Simpsonra is igaz lehet ez, de ha visszatér Incognito az nem baj. Good is jobb annál amit a pontjai mutatnak, csak gondolom kicsi volt a minta. James meg hát sajnos elég vakon volt, itt nem tudom mi lehetne a megoldás.
Bruce
Eluemunor most jobb volt mint Good (tudom egy meccsből korai)

choose life
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Azért a falban elkél a javulás, bár azt gondolom Bőrfa javulni fog ahogy haladunk az időben. Simpsonra is igaz lehet ez, de ha visszatér Incognito az nem baj. Good is jobb annál amit a pontjai mutatnak, csak gondolom kicsi volt a minta. James meg hát sajnos elég vakon volt, itt nem tudom mi lehetne a megoldás.
Bruce
Leatherwood jobban kezdett, mint anno Kolton. Utóbbi most közel elit számokat hoz. Nem kell aggódni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Azért a falban elkél a javulás, bár azt gondolom Bőrfa javulni fog ahogy haladunk az időben. Simpsonra is igaz lehet ez, de ha visszatér Incognito az nem baj. Good is jobb annál amit a pontjai mutatnak, csak gondolom kicsi volt a minta. James meg hát sajnos elég vakon volt, itt nem tudom mi lehetne a megoldás.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Köszi deyell! 😊