NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Highest-graded players on MNF:

☠️ Maxx Crosby - 93.0
☠️ Yannick Ngakoue - 90.6  t.co/8Ti5bN6VZ5

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
Renfrowt azóta irígylem tőletek amióta ledraftoltátok, tudtam, hogy jó lesz. Sajnos a mi scoutjaink nem így láttak 😕 Nekünk JJAW kellett.
dande
Renfrow-t én is imádom, amióta itt van. Igaz nem egy freak felépítésű játékos, de csupaszív és elég megbízható, bár most az ő keze között csúszott át a labda az INT előtt.

Egyébként nem csak miatta, de nem látom azért annyira egysíkúnak a passzjátékunkat, mint amennyire írják... Edwards is biztató volt és a későbbiekben jó lesz. Bár Ruggs a csalódás továbbra is, de benne is benne lehet egy-két nagyobb játék, aztán akkor azért mindjárt máshogy fest a dolog.

A pff pontokra én is kíváncsi vagyok. Ha valakinek van infója, ne tartsa magában.
Bruce
|  i.imgur.com/QAvlwXj.png

 i.imgur.com/WSRVDEP.png
|

choose life
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Nem sok meccset nezek meg masodszor, magyar kommentarral is. Bar az elejere nem keltem fel. De ezt most meg fogom, mert mindket csapat szimpi. Illetve a vege nagyon jo volt, azt tudom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
#Condor


choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Lamar Jackson ended up getting pressured on 54.5% of his drop-backs, per @NextGenStats. Derek Carr was pressured on just 20.3% of his.

The Ravens were supposed to have the better offensive line. And a capable pass rush. It'll take some time.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
na most néztem végig a meccset és igazán magasröptű szakmai insighttal tudok szolgálni:
| kibaszott nagy meccs volt! 😀 |

choose life
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
The @Raiders had three sacks. Forced two turnovers. And got the @Ravens off the field on nine of 12 third downs.

They were third-worst in the @NFL in all three categories last season.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Gruden azt mondja, hogy Waller a legjobb játékos, akit valaha edzett.

Nem kis elismerés, tekintve, hogy Gannon, Rice, Brown, Sapp, Brooks és Barber játszott a kezei alatt.

HoF matéria.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 832 — Amerikai sportok rajongója
Úristen, micsoda meccsen, micsoda győzelem! Ez menny és pokol volt egyszerre.😊
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Hát Wow 😀

Borzalmasan nyögvenyelős volt, de végül meglett, ráadásul 2016-os szezon nyitóra hajazó csapat összekovácsoló, önbizalmat építő módon!!

Az első félidőben azért szidtam Gruden-t, Carr-t és Waller-t is, mint a bokrot. Szemmel láthatóan nem ment Waller-nek az elején és szerintem túltoltuk az erőltetést. Carr nem volt elég éles, mondjuk az OL terén akadtak azért gondok, gondolom ez nem segített neki és a Ravens sec igen jó azért. Good sérülése miatt a meccs nagy részében egy szinte teljesen új és rutintalan OL dolgozott és bár volt 1-2 hiba blitz pick up kapcsán (pl Queen sack, ami mondjuk remek D play volt...) és Alex-ről azért jött holding igen rosszkor... összességében viszont nem ment el rajtuk a meccs, mondjuk az azért látszott, h nem tudtunk rendesen futni. Az meg ugye eleve kiheréli Gruden offensének egy részét. Jacobs betegsége sem segített azért.
Nem tetszett, h Edwards csak a végén lett bevonva, mert mint láttuk tényleg TO és Moss szerelem gyereke 😀
Ruggs továbbra se tud felnőni a feladathoz, de Renfrow még mindig egy állat 😊

A védelem számunkra remekül játszott. Korábbi évek védelmek után öröm volt látni ezt minden hibájával! Lamar futásait nem sikerült megfogni, de viszont jött 2 parádés és nagyon fontos forced fumble!!! Végre mi szereztünk labdát!!
Run D kapcsán vannak kételyeim, attól tartok másképp alakul a meccs, ha van Dobbins vagy akár Edwards odaát, de nem volt! Megoldották Maxx-ék, amit kellett!! Maxx pedig tényleg Mad!!! McCoy-t igen sajnálom...Yannick pedig reméljük hamar visszatér, mert remek volt!
Jefferson kellemes meglepetés volt!
Ferrell who?

Carlson money, de a vége ezzel a Carr-Zay Jones játékkal nagyon ült 😊

Carr a második félidőben és a hosszabbításban úgy játszott, mint egy franchise irányító!!!

Csak egy meccs volt, borzalom nehéz lesz a jövő heti meccs, de most lehet örülni!!! És kell is!!!

Just win Baby!! 😀
Rolni
Nem értem a WR-k miatti csalódottságot. A scheme úgy néz ki, hogy Waller - NFL 35. legjobb játékosa - a No1 target, ha ő nincs, akkor lényegében a legjobb pozícióban lévő szabad elkapó. Erre utal, hogy teljes spread volt az elkapások tekintetében, vagy 4 különböző elkapó + fb + rb-k kaptak el. A scheme jó és működik, megint felpakoltunk 33 pontot. Ha a futás beindul, már pedig be fog, mert Gruden van olyan jó playdesigner, hogy megoldja, akkor ez top5 offense idén így, hogy Carr érzi a passzjátékot végre.

A védelem tetszett, végre jönnek a turnoverek, a futást viszonylag fogtuk, a passrush pedig évek óta nem volt ilyen jó.

Egyelőre nem látom, hogy Ferrell hova fog beférni ebbe a Dlineba, mert azt amit ő hozott eddig, azt hozza Thomas és Jefferson is, passrushban meg köze nincs a Maxx - Yannick szinthez. Jut eszembe Ngakoue végre az a FA, akire szükségünk volt.

Jó lesz ez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Renfrowt azóta irígylem tőletek amióta ledraftoltátok, tudtam, hogy jó lesz. Sajnos a mi scoutjaink nem így láttak 😕 Nekünk JJAW kellett.
dande
Renfrow-t én is imádom, amióta itt van. Igaz nem egy freak felépítésű játékos, de csupaszív és elég megbízható,
bár most az ő keze között csúszott át a labda az INT előtt.


Egyébként nem csak miatta, de nem látom azért annyira egysíkúnak a passzjátékunkat, mint amennyire írják... Edwards is biztató volt és a későbbiekben jó lesz. Bár Ruggs a csalódás továbbra is, de benne is benne lehet egy-két nagyobb játék, aztán akkor azért mindjárt máshogy fest a dolog.

A pff pontokra én is kíváncsi vagyok. Ha valakinek van infója, ne tartsa magában.
Bruce
Az Snead volt ha az OT Int-re gondolsz 😉
dande
Valóban, reggel nekem úgy tűnt, hogy 13-as, de valóban 17-es volt most megnéztem. Akkor visszaszívom. A mondat helyesen így hangzik

Igaz nem egy feak felépítésű játékos, de csupaszív és rohadt megbízható. 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Renfrowt azóta irígylem tőletek amióta ledraftoltátok, tudtam, hogy jó lesz. Sajnos a mi scoutjaink nem így láttak 😕 Nekünk JJAW kellett.
dande
Renfrow-t én is imádom, amióta itt van. Igaz nem egy freak felépítésű játékos, de csupaszív és elég megbízható,
bár most az ő keze között csúszott át a labda az INT előtt.


Egyébként nem csak miatta, de nem látom azért annyira egysíkúnak a passzjátékunkat, mint amennyire írják... Edwards is biztató volt és a későbbiekben jó lesz. Bár Ruggs a csalódás továbbra is, de benne is benne lehet egy-két nagyobb játék, aztán akkor azért mindjárt máshogy fest a dolog.

A pff pontokra én is kíváncsi vagyok. Ha valakinek van infója, ne tartsa magában.
Bruce
Az Snead volt ha az OT Int-re gondolsz 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Renfrowt azóta irígylem tőletek amióta ledraftoltátok, tudtam, hogy jó lesz. Sajnos a mi scoutjaink nem így láttak 😕 Nekünk JJAW kellett.
dande
Renfrow-t én is imádom, amióta itt van. Igaz nem egy freak felépítésű játékos, de csupaszív és elég megbízható, bár most az ő keze között csúszott át a labda az INT előtt.

Egyébként nem csak miatta, de nem látom azért annyira egysíkúnak a passzjátékunkat, mint amennyire írják... Edwards is biztató volt és a későbbiekben jó lesz. Bár Ruggs a csalódás továbbra is, de benne is benne lehet egy-két nagyobb játék, aztán akkor azért mindjárt máshogy fest a dolog.

A pff pontokra én is kíváncsi vagyok. Ha valakinek van infója, ne tartsa magában.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Renfrowt azóta irígylem tőletek amióta ledraftoltátok, tudtam, hogy jó lesz. Sajnos a mi scoutjaink nem így láttak 😕 Nekünk JJAW kellett.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 485 — Sic semper tyrannis!
Már pedig jövő héten sem igazán a futójáték fogja megalapozni a játékunkat, úgyhogy ki kell találni valamit ami működik.
De az még messze van, kicsit ki kell élvezni a győzelem ízét 😀
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Hát Wow 😀

Borzalmasan nyögvenyelős volt, de végül meglett, ráadásul 2016-os szezon nyitóra hajazó csapat összekovácsoló, önbizalmat építő módon!!

Az első félidőben azért szidtam Gruden-t, Carr-t és Waller-t is, mint a bokrot. Szemmel láthatóan nem ment Waller-nek az elején és szerintem túltoltuk az erőltetést. Carr nem volt elég éles, mondjuk az OL terén akadtak azért gondok, gondolom ez nem segített neki és a Ravens sec igen jó azért. Good sérülése miatt a meccs nagy részében egy szinte teljesen új és rutintalan OL dolgozott és bár volt 1-2 hiba blitz pick up kapcsán (pl Queen sack, ami mondjuk remek D play volt...) és Alex-ről azért jött holding igen rosszkor... összességében viszont nem ment el rajtuk a meccs, mondjuk az azért látszott, h nem tudtunk rendesen futni. Az meg ugye eleve kiheréli Gruden offensének egy részét. Jacobs betegsége sem segített azért.
Nem tetszett, h Edwards csak a végén lett bevonva, mert mint láttuk tényleg TO és Moss szerelem gyereke 😀
Ruggs továbbra se tud felnőni a feladathoz, de Renfrow még mindig egy állat 😊

A védelem számunkra remekül játszott. Korábbi évek védelmek után öröm volt látni ezt minden hibájával! Lamar futásait nem sikerült megfogni, de viszont jött 2 parádés és nagyon fontos forced fumble!!! Végre mi szereztünk labdát!!
Run D kapcsán vannak kételyeim, attól tartok másképp alakul a meccs, ha van Dobbins vagy akár Edwards odaát, de nem volt! Megoldották Maxx-ék, amit kellett!! Maxx pedig tényleg Mad!!! McCoy-t igen sajnálom...Yannick pedig reméljük hamar visszatér, mert remek volt!
Jefferson kellemes meglepetés volt!
Ferrell who?

Carlson money, de a vége ezzel a Carr-Zay Jones játékkal nagyon ült 😊

Carr a második félidőben és a hosszabbításban úgy játszott, mint egy franchise irányító!!!

Csak egy meccs volt, borzalom nehéz lesz a jövő heti meccs, de most lehet örülni!!! És kell is!!!

Just win Baby!! 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 632 — Rise My Nation!
Hát kicsit örülök, hogy félidőben bealudtam, nem valók már nekem ezek az izgalmak baszki 😊
Ami tetszett:
- volt pass rush!!!
- van DL és secondary!!
- punter gec!
- Mariota futása
- TE elleni védekezés
- hogy nem adjuk fel, nem törünk meg + Carlosonnak kötél idegei vannak


Akartam írni, hogy helyenként tök kreatív volt a palyhívás, de azt ellensúlyozza, hogy gyakorlatikag szinte csak Waller volt Carr egyedüli célpontja...

Ami nem:
- futás elleni védelem
- passz játékunk
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Én csak a harmadik negyed közepétől kapcsolódtam be, de fasza kis meccs kerekedett ki a végére. Úgy nézett ki, hogy van védelmünk, bár azt láttam, hogy az O egy kicsit visszaesett, de azért csak hozták magukat.

Végén Ngakoue alig volt benn, van róla valami frissebb infó, hogy miért. Bajnak nem baj, mert Nassib csinálta a végén a strip sack-et. 😊

A falban is láttam, hogy nincs Good hanem helyette Eluemunor játszott gyakorlatilag végig... Így még keményebb ez a győzelem. Gyakorlatilag négy új ember volt a O falban.

Majd megnézem a condensed-et, aztán hátha jobban képbe kerülök 😊
Bruce
Összefoglalom amit az FK fog írni:
- szarok voltunk
- szerencsénk volt
- sok volt a sérült a Ravensnél, különben esélyünk sem lett volna
- több győzelmünk nem lesz
- bezzeg Ferrell nem játszott
- fire Gruden
Amadeus
És a pff kinek milyen ratinget adott...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Én csak a harmadik negyed közepétől kapcsolódtam be, de fasza kis meccs kerekedett ki a végére. Úgy nézett ki, hogy van védelmünk, bár azt láttam, hogy az O egy kicsit visszaesett, de azért csak hozták magukat.

Végén Ngakoue alig volt benn, van róla valami frissebb infó, hogy miért. Bajnak nem baj, mert Nassib csinálta a végén a strip sack-et. 😊

A falban is láttam, hogy nincs Good hanem helyette Eluemunor játszott gyakorlatilag végig... Így még keményebb ez a győzelem. Gyakorlatilag négy új ember volt a O falban.

Majd megnézem a condensed-et, aztán hátha jobban képbe kerülök 😊
Bruce
Összefoglalom amit az FK fog írni:
- szarok voltunk
- szerencsénk volt
- sok volt a sérült a Ravensnél, különben esélyünk sem lett volna
- több győzelmünk nem lesz
- bezzeg Ferrell nem játszott
- fire Gruden
Amadeus
Tűpontos 😀
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 843
Én csak a harmadik negyed közepétől kapcsolódtam be, de fasza kis meccs kerekedett ki a végére. Úgy nézett ki, hogy van védelmünk, bár azt láttam, hogy az O egy kicsit visszaesett, de azért csak hozták magukat.

Végén Ngakoue alig volt benn, van róla valami frissebb infó, hogy miért. Bajnak nem baj, mert Nassib csinálta a végén a strip sack-et. 😊

A falban is láttam, hogy nincs Good hanem helyette Eluemunor játszott gyakorlatilag végig... Így még keményebb ez a győzelem. Gyakorlatilag négy új ember volt a O falban.

Majd megnézem a condensed-et, aztán hátha jobban képbe kerülök 😊
Bruce
Összefoglalom amit az FK fog írni:
- szarok voltunk
- szerencsénk volt
- sok volt a sérült a Ravensnél, különben esélyünk sem lett volna
- több győzelmünk nem lesz
- bezzeg Ferrell nem játszott
- fire Gruden
Amadeus
Egy igazi Raiderses tudja, hogy hogyan kell reagálni az akadékoskodó médiára

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Én csak a harmadik negyed közepétől kapcsolódtam be, de fasza kis meccs kerekedett ki a végére. Úgy nézett ki, hogy van védelmünk, bár azt láttam, hogy az O egy kicsit visszaesett, de azért csak hozták magukat.

Végén Ngakoue alig volt benn, van róla valami frissebb infó, hogy miért. Bajnak nem baj, mert Nassib csinálta a végén a strip sack-et. 😊

A falban is láttam, hogy nincs Good hanem helyette Eluemunor játszott gyakorlatilag végig... Így még keményebb ez a győzelem. Gyakorlatilag négy új ember volt a O falban.

Majd megnézem a condensed-et, aztán hátha jobban képbe kerülök 😊
Bruce
Összefoglalom amit az FK fog írni:
- szarok voltunk
- szerencsénk volt
- sok volt a sérült a Ravensnél, különben esélyünk sem lett volna
- több győzelmünk nem lesz
- bezzeg Ferrell nem játszott
- fire Gruden
Amadeus
Jaj megírták már
=
Szar az offense.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Hát a futással lesznek bajok - továbbra sem értem, hogy Jacobs miért mindig shotgunból fut, mikor van egy Ingold - és nem tudom, hogy Carr-nak csőlátása van, vagy tényleg minden play-t Wallerra hívtak-e, de így elég kiszámítható lesz a támadás. A támadófalnak még össze kell szokni, de a pass protection viszonylag tűrhető volt, de pl. a Queen blitz-et nagyon benézte James.

Hihetetlen, de a védelem tartotta meccsben a csapatot.
Crosby-nak nagyon jót tett a sémaváltás/józanság/Ngakoue miatt csökkent figyelem, Abramnak is jobban áll az új szerepkör, a szereléseken viszont még dolgozni kell a LB-DB sorban.

De nyertünk!
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Én megmondtam előre.
Amadeus
én is



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Én csak a harmadik negyed közepétől kapcsolódtam be, de fasza kis meccs kerekedett ki a végére. Úgy nézett ki, hogy van védelmünk, bár azt láttam, hogy az O egy kicsit visszaesett, de azért csak hozták magukat.

Végén Ngakoue alig volt benn, van róla valami frissebb infó, hogy miért. Bajnak nem baj, mert Nassib csinálta a végén a strip sack-et. 😊

A falban is láttam, hogy nincs Good hanem helyette Eluemunor játszott gyakorlatilag végig... Így még keményebb ez a győzelem. Gyakorlatilag négy új ember volt a O falban.

Majd megnézem a condensed-et, aztán hátha jobban képbe kerülök 😊
Bruce
Összefoglalom amit az FK fog írni:
- szarok voltunk
- szerencsénk volt
- sok volt a sérült a Ravensnél, különben esélyünk sem lett volna
- több győzelmünk nem lesz
- bezzeg Ferrell nem játszott
- fire Gruden

criminal lawyer or criminal lawyer?